Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jana444
27. dec 2010

@helenka1963 Ahoj Helenka napísala som Ti na IP

kinguse
27. dec 2010

@lenca78 ..tak to je bomba,ale neboj,vycvičíš se,mám kámošku,taky měla dvojčátka a kojila je jedině takhle..ale jak píšeš,chce to cvik 😀 Holky jsou moc krásný!!!

gabikri
27. dec 2010

@lenca78 : ahoj lenko, to je úžasná fotka 😵 😵 😵

@mimka29 : moc pěkná rodinka jste, malá je slaďoučká 😵

@aja37 : ahoj, to mě mrzí, to je škoda, foukám na dušičku 😔 Ale vždyť jsi psala, že Ti zaváděli jenom jedno embryo, ne? Tak jak to že se teď neujalo ani jedno, tomu nerozumím 😕

vika34
27. dec 2010

@lenca78
je to super fotka,usmievaš sa ako keby si už bola nacvičená a vyzerá to ,že to zvládaš v poho,veľmi gratulujem
a čo si písala,že ti všetci hovoria,že sa na teba podobajú,tak môj muž ked chodil s dcérou/nie je biologicky jeho/tak dokonca všetci tvrdili,že na mňa sa vôbec nepodobá,že je celá po ňom 😀
@mimka29
na to ,že ti doktori tvrdili,že sa vám nikdy nepodarí splodiť dieťa ,tak mala vyzerá celkom dobre splodená 😀
museli ste mať také čarovné Vianoce,prvý raz v trojici,my stále dúfame,že aj u nás motyka vystrelí,ovšem neviem kedy a či vôbec,mám ešte 4 embriá takn hádam tento rok bude lepší/sakra toto si hovorím už asi 10 rok 😠 /
@aja37
neviete čo je s minkou?

lenca78
28. dec 2010

Ahoj holky, mam chvilku, nez mi zase zacne kolotoc, tak vas chci pozdravit. U nas je strasny blazinec, ani si to nedovedete predstavit. To kojeni double s usmevem bylo jen pro fotku, doma silim 🙂. Ale jinak to jsou slunicka. Dnes jdeme na ko ntrolu, doufam, ze holky nabraly.

moc vam vsem drzim palce a holky, nevzdavejte to, fakt to stoji za to, at je to treti, paty nebo desaty rok, porad doufejte a snazte se. Clovek si to nejak predstavuje, jake to bude, ale skutecnost je pak jeste intenzivnejsi a o to krasnejsi. Sice dneska jsem byla nastvana na malou, nechtela ve tri lahvicku, cucala to tady pres hodinu, segra mezitim vymrzla a ur vana hlady, ale uz me to nastvani preslo a jsou to berusky. Az bude cvilka, poslu vam nejakou fotecku.

rebo
28. dec 2010

Ahojte holky, tak my sme včera absolvovali imunológiu v Prahe. A už len teraz čakať na výsledky.

gabikri
28. dec 2010

@rebo : paráda, to jsem zvědavá, jak dopadneš 😉

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka29
31. dec 2010

Ahojte babulky, prajem vám všetko dobré do Nového roku a hlavne nech je tu v roku 2011 viac tehuliek a detičiek. Posielam pusinky CMUK

skifarka
31. dec 2010

Zdravím Vás milé holky, byla jsem tu jenom jednou s nějakým dotazem. Byli jste moc milé.
Takže: Přeji Vám všem v r.2011 hodně štěstí, zdraví, lásky a splněná přání. Brzy // a na konci zdravé miminko.

paja1
1. jan 2011

Všem přeji do Nového roku jen samé dobré zprávy. 🙂

beruska64
1. jan 2011

Prajem Vam všetkym v roku 2011 veľa zdravia, šťastia, lásky, prosperujuce tehu a po deviatich mesiacoch zdrave miminko 🙂

rebo
1. jan 2011

Aj ja vám všetkým prajem v novom roku veľa zdravia, šťastia, lásky, peňazí a hlavne po deviatich mesiacoch živé a zdravé uzlíčky.

zufalka
2. jan 2011

všetko naj babulky do Nového lepšieho roku a veeeela // a zdravých detičiek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 chcem sa poradit s vami,po MA som mala prvú mrchu po piatich týždňoch a druhá mi stále neprišla ☹ začínam siedmy týždeň a nič ☹ nechcem íst zbytočne na inj. aby si telo oddýchlo ale vyzerá to tak že budem musiet ☹ nemáte skúsenosti?

mircalla
2. jan 2011

@zufalka skoc k dokymu....mala som to trochu podobne....ale problem bol s prvou.....dosla mi po 7 tyzdnoch od MA, museli mi ju vyvolat...dovod bol cysta....nebolo to ale nic vazne..v RF mi ju marcel odpichol za 10 sekund dokonca bez narkozy

sslunicko
3. jan 2011

ahoj holky,
prominte že vám sem lezu,ale mám dotaz. S jakou diagnozou jste se rohodly pro darovaná. Prostě ,co předcházelo tomu,že vám dr doporučil nebo vy jste se rozhodly,že půjdete do darovaných vajíček?

beruska64
3. jan 2011

@sslunicko Ahojky, no vies dobrovolne by do darovanych asi nikto nesiel 😒 vsetky sme v tejto diskusii, lebo ina moznost uz nie je. I ked priroda je mocny vladca, a zazraky sa obcas stavaju. Ja som isla s darovanymi kvoli diagnoze predcasne ovarialne zlyhanie, mam vysoke FSH a moje vajecniky uz netvoria vajicka, i ked mam iba 26 r. Tebe prajem vela stastia, aby si take nieco nemusela riesit 🙂
@zufalka urcite zajdi k dokimu. Mne dali po MA hned antikoncepciu, tak prisla nacas. Mne by ale bez anti.asi nikdy ani neprisla 😀

minka051
3. jan 2011

Ahojte ja sa omlúvam nebola som tu už dlho ale fakt nebolo času sa sem dostať. Preto aspoň teraz prajem do Nového roku všetkým veľa zdravia, lásky,šťastia a vytúženého priania. 🙂

Ja som od dnes začala s prípravou na darované embryá. 13.1. idem na UTZ sliznice a keď bude všetko OK tak asi okolo 18.1. by mal byť vklad. Už som sa s doktorom dohodla. Tak uvidím čo mi tento rok prinesie. 😉

paja1
4. jan 2011

@minka051 Ahojky tak kudy čtu všude se chystá ,snad bude ten letošní rok úspěšný.Nevím co je s Gabriki musím jí písnout.Držím všechny palečky.Já se taky chystám.Mám od dnešního dne estrimay a beru už déle vitamíny.A asi 25.1.bych měla mít transfér darovaných čerstvých vajíček.Tak všem-snad nám začnou hvězdy přát.Držte se všechny holky. 🙂

paja1
4. jan 2011

@gabikri A co ty zlato?jak se chystáš?Myslím na tebe.Ty jsi nám dala zabrat.Tvůj příběh byl na dlouho a krutý.Já vím je jich tu více,ale šli jsme zároven.Ted jsem ráda,že jsem to věděla hned bez průtahů.Drž se.

vika34
4. jan 2011

AHOJTE,všetko dobré do Nového úspešnejšieho roku Vám a asamozrejme aj sebe prajem
@minka051
tak ideš znovu skúšať,budem opäť veľmi na teba myslieť,ja na dalšie Ketko pôjdem tak vo februári

minka051
4. jan 2011

@paja1 tak držím palce a ideme skoro narovnako. Tak teraz sa nám to už musí podariť a hotovo. Tiež nakúkam či sa tu neukáže gabikri, ved aj ona sa teraz už mala začať pripravovať.

minka051
4. jan 2011

@vika34 ahoj a dakujem a tebe tiež budem držať palce. 😉 Ved teraz si tu viac napíšeme a tento rok bude určite pozitívny pre nás všetky. 🙂 Teraz cez sviatky som nemala vôbec čas ani sa k PC len priblížiť.

zufalka
4. jan 2011

@beruska64 ahojky,ved práve toho sa obávam aj ja,že mi ju budú musiet vyvolat lebo ináč nepríde,chcela som to nechat na prírodu ale asi to už nepojde,som na tom rovnako ako ty 😒 velmi ti držím palčeky nech je všetko ako má byt,ty si mala čerstvé či mrazáčiky?
@minka051 super! máš mrazáčiky? ja sa tiež chystám,len mrcha akosi nechce dorazit ☹ siedmy týždeň-už som na rozrhnutie ☹ tfuj,tfuj nech to dobre dopadne 🙂

rebo
4. jan 2011

Ja som mala KET 1.11. A už 6.11. som začala špiniť a 9.11. som sa rozkrvácala celkom, až som krvácala 13 dní. Dodnes nemám mrchu. Myslíte si, že by to mohlo byť tým Prednisonom? Tehotná určite niesom, lebo mi dvakrát brali krv na HCG.

beruska64
4. jan 2011

@zufalka Ahojky možno je to lepšie uživať anti, aspoň to nuti tie naše zmetene organy fungovat. Ja som bez anti čakala na mrchu aj štyri mesiace. ☹ Tiež som to niekedy nechavala na prirodu ,ale teda žiadny zazrak sa nedostavil. Ale to samozrejme nemusi byť tvoj pripad. Mali sme čerstve 5 dnove. Dve ale ostal nam jeden bojovnik.

Holkam, ktoré sa chystáte na ďalši pokus prajem nech je to ten z ktoreho vznikne novy zivot!!!

minka051
5. jan 2011

@zufalka moja ja mám mrzáčiky ale darované.Mne mrcha meškala tiež teraz pred prípravou ale len dva dni tak zatial to všetko ide v pohode. Neboj mrcha dorazí uvar si červené vínko aj urob si horúci kúpel to mne zaberá. Možno aj tebe zaberie.

zufalka
5. jan 2011

@minka051 aj my máme dvoch mrazáčikov,tak ti moc držím palce nech ti to už konečne vyjde a maš malé mimi 🙂 Počkám ešte do konca týždna a potom pojdem na inj. 😒 chcem počkat ešte jednu mrchu aby bola maternica ok,tak mám ešte čas 😒
@beruska64 to je super,my máme dve mrazené blastocysty 6 dňové tak uvidíme či z toho niečo bude 😒

misha83
5. jan 2011

Ahoj, právě se také chystáme využít darovaných vajíček, můžu se k vám přidat?

zufalka
5. jan 2011

@misha83 ahoj,jasné,časom sa aj tak všetky presunieme do tehulkovskej témy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre