Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

luca77
30. okt 2012

@zeina62 Gratuluji, super zprávička 😉 Vyšlo to na první pokus?

luca77
30. okt 2012

@zeina62 joo, tak už jsem si to dohledala...třetí pokus s PK, ale hlavně, že už to ted klaplo 😉

kerkyra
31. okt 2012

zlaticka,lezim v car s mimodeloznim tehotenstvim.Rano mi jeste pro jistotu naberou hcg,ale v zazraky uz neverim.Je tu spatny signal nedari se mi pripojit.

kerkyra
31. okt 2012

@sambuca moc gratuluju 😉
holky,ja to nezvladam.Od vcera porad brecim a nejde to zastavit.Nechapu,proc mi vejcovody nevzali uz pri laparce,kdyz videli,ze mi stejne k nicemu nejsou.Mam sice jeste 6snehulacku,ale nevim,kde sebrat silu a jit dal.Tak hrozne mi jeste nebylo. 😢

zeina62
31. okt 2012

@luca77 ahoj a dakujem, toto bol moj 3 pokus, mala som 2x ket a teraz 1x et s pk

zeina62
31. okt 2012

@kerkyra boze moja,to je tak nespravodlive ☹ je mi to luto ☹ bud silna

adella1
31. okt 2012

@kerkyra Posílám pohlazení,poplakéj si a hlavu vzhůru!Máš ještě 6bojovníčků a je vidět,že jsou to siláčci...jen to byla teď blbá smůla.Taky jsem přišla o vejcovody...oba...brečela jsem a říkala si,že je konec ☹ Nakonec jsem vždy tu sílu našla a bojovala dál! I když,teď jsem si říkala,že je to naposled a zadařilo se,sice vyhrané ještě nemám,ale musím věřit. 🙂

anubis
31. okt 2012

@kerkyra
Ach jo,ani nevím co napsat,je mi to moc líto,nemá cenu psát,že to bude dobrý...vybreč se,snad se ti aspon trošku uleví ☹ nemysli na to proč,jen se dej do kupy a vyražte pro sněhuláčka...jak říká moje dr.každá si to miminko zaslouží a to vaše si k vám taky určitě cestičku najde.Hlavu vzhůru a do boje-kdo nebojuje-nevyhraje 😵

julinka87
31. okt 2012

@kerkyra-vůbec nevím,co na to mám napsat ☹ , je to strasně nespravedlivé!! Posílám hodně hodně síly a energie. Pevně věřím,že půjdeš do dalšího boje a vím, že na Tebe to miminko čeká!
Drž se kočičko!!! Moc na Tebe myslím!

sambuca
31. okt 2012

@kerkyra Beruško je mi to tak moc líto, je těžké Ti něco radit, když každá z nás tady ví, jaké to zklamání je obrovské a že na to žádná rada neplatí.. jedinné co zabírá je čas a pláč!! Přeju Ti hodně síly a co nejrychlejší regeneraci, aby sis mohla jít co nejdříve pro své miminko do mrazáčku! 😔

mairi1
31. okt 2012

@ kerkyra drž sa, treba bojovať. moc som to tu nečítala, len vidím, že nie je Ok. ja som otehotnela po 7 rokoch, 3 inseminácie a 3 umelé oplodnenia, 7 rokov prekplakaných, človek sa už nevedel radovať z ničoho, ale bojovali sme. nikto nevie , aké je to ťažké...

baculiatko40
31. okt 2012

@kerkyra je mi to velmi luto, viem cim prechadzas... ☹

lenusika
31. okt 2012

@staga ahoj, nam sa zadarilo na 2 pokus s DV a teraz zacínam 13 tt

adella1
31. okt 2012

@lenusika blahopřeju 🙂 tak to jsme skoro stéjně já jsem 12+4tt 🙂

sonka43
31. okt 2012

Ahojte.Pisem som manzel Sonky43.Rozhodujeme sa pre darovane vajicka a Neviem sa vysporiadat s tym ze to nebude 100% original mojej lasky .Pomozte mi som zufaly neviem to nejak stravit.Viem ze to bude moja DNA s mojej strany. ☹ Strasne chcem -furt mam nejaky blok.Stale dufam ze to vide aj inak. ☹ Je tu aj nejaky iny chlap co MI vie poradit so svojej skusenosti ? dakujem

reklamka
31. okt 2012

@sonka43 - inak, je to podla mna normalne co citis, ale ver, ze ona to vnima este horsie a musi sa s tym v prvom rade vysporiadat ona. bud jej hlavne oporou a skus sa trosku vzit aj do jej situacie. drzte sa. 😉

lenusika
31. okt 2012

@adella1 je aj ja tebe gratulujem..ja sem prispievam len sporadicky, keď niaka váha alebo má niaky problém, či potrebuje radu....

baculiatko40
31. okt 2012

@sonka43 veru nie je to lahke sa vysporiadat, niekomu to trva kratsie, niekomu dlhsie, ale nakoniec vitazi tuzba po dietatku. Myslim, ze vo vasom pripade je cas neuprosny. Moj manzel pochopil, ze to bude NASE DIETA, pretoze to dietatko budem JA nosit pod srdcom, bude so mnou spojene nielen fyzicky... Drzim vam palce! 😉

sambuca
31. okt 2012

@sonka43 Ahoj, v první řadě bych chtěla napsat, že smekám nad tím, že chceš danou situaci opravdu řešit a přijdeš sem mezi nás a napíšeš.. to je super!! Málo který chlap by tohle udělal.. obávám se, že právě z toho důvodu Ti tu asi mužskej neodpoví, ale ráda Ti k tomu napíšu svůj názor. Jde o to, že se chceš s něčím smiřovat teď hned, než do toho půjdete.. tak to ale ve většině případů nejde! Chce to čas, a sám uvidíš, pokud se rozhodnete PRO, že už při transferu miminek k tvojí ženě do bříška budeš na měko, můj partner teda byl.. potom první pozitivní test.. a nakonec budeš sledovat jak jí pomaloučku vykukuje bříško a budeš ho hladit a mluvit s prckem a věř mi, že Tě ani náhodou nenapadne, že ten drobek vevnitř Tvojí lásky není Váš.. Já sama jsem před 2ma lety, když mi můj gynekolog řekl, že sem adeptem na darovaná vajíčka, řekla rezolutní NE a nehodlala nad tím ani přemýšlet!! Ale čas plynul, k tomu se přidávaly další neúspěchy a najednou to celé vyplynulo ze situace a já sama požádala o darovaná vajíčka. Dnes už 2 dny vím, že se nám to napoprvé povedlo a jsme oba neuvěřitelně šťastní.. ani vesnu mě ani partnera nenapadne, že by miminka nebyla naše!! U mě tedy celý ten psychický proces zpracování téhle informace trval celé 2 roky, ale já je měla.. bylo mi tenkrát 22 let. Tvoje partnerka je starší a tedy i naděje na úspěch a vlastní miminko se jí neúprosně zmenšuje...
Snad si to celé dočteš a k něčemu Ti to bude. Držím Vám moc palce ať dojdete společně k tomu nejlepšímu rozhodnutí.

sonka43
31. okt 2012

@sambuca Dakujem za povzbudenie velmi pekne 🙂

julinka87
31. okt 2012

Ahojte, hlásím se z dnešní kontroly,bohužel jedno miminko se pustilo-zastavilo se nám srdíčko.. V sobotu bysme měli být v devátém týdnu a já se začínám bát, aby se udrželo alespoň to druhé..
Vím, že asi něco nebylo v pořádku a příroda to vyřešila za nás..

sambuca
31. okt 2012

@julinka87 Ahoj Jůlinko, tak to mě mrzí, vím jak sis dvojčátka přála, ale neboj 9tt to už fakt dost.. druhej mimís je silák a dotáhne to do zdárného konce!! Já jsem ale pěkně vyjevená, začala jsem špinit, jsem 7 den po ET, mám se bát???
Protože já už se teda bojim a to dost!! ☹ ☹

julinka87
31. okt 2012

@sambuca Ahoj Sabinko-neni možný, že by se mimískové zahnízďovali? Nebo, že by hematom? Ale to by bylo asi brzy. Netahala jsi nic těžkýho?
Přiznám se, že jsem smutná, ale budu bojovat, aby se druhej brouček udržel.
Nejlepší na tom bylo, že sedím v ordinaci a po tomhle zjištění a zjištění, že už nemáme mrazáčky, jsem se rozhodla,že bysme do toho šli pak ještě jednou. Doufám, že se tenhle brouček udrží, aby měl za pár let sourozenečka.

anubis
31. okt 2012

@sambuca
to nemusí znamenat nic špatnýho,zkoušej pro klid test,jestli čárka sílí 😵 a kdy jdeš na krev?
@julinka87
To mě mrzí,já podle hcg taky čekala dvě,ale do prvního utz už tam byl jen jeden drobeček,hurá za něj-ale do ted je mi to líto...taky nemáme mrazáčky a já bych chtěla být ještě jednou těhu 😎 a užívat si to všechno znova-strašně rychle to utíká 😖

sambuca
31. okt 2012

@julinka87 no zjistila jsem to když jsem přišla z nákupu a přiznám se, že sem nesla do auta 2 celkem těžký tašky!! No sem blbec nepoučitelnej.. 😖 Volala mi Zita, že mám ležet a že se zítra zeptá Daňka jestli mě chce vidět a nebo něco z léků přidat. Prej mají krásné výsledky i přez krvácení na začátku.. tohle je teda opravdu jen špinění hnědé barvy, ale bolí mě fest v podbřišku. Myslím, že ten 7. den by i odpovídal nidaci, ne? No budu doufat, že jsem to nepos....!!!

julinka87
31. okt 2012

@anubis-ahoj anubísku-mně by opravdu nevadilo, že bysme měli mimi od jiný dárkyně,protože nevím jestli by tahle ještě darovala, v tu dobu, kdy my bysme do toho šli. Ale je pravda, že to má i svý výhody to jedno mimi. Můžu si prodloužit mateřskou,když pak pujdem do dalšího mimča,tak nebudu doma 3 roky, ale třeba 6 let.
Ty budou mít v práci radost 😀 😀

sambuca
31. okt 2012

@anubis no doufám, že se jen zavrtávají.. ráno byl test o trošku silnější než včera.. tak snad! Na krev jdu v pondělí..

julinka87
31. okt 2012

@sambuca-sabinko já si taky myslím, že se určo zavrtávají, já špinila myslím 10den po ET. Neboj bude to dobré 😉

kerkyra
31. okt 2012

Holcicky,porad jsem v car,nic se mnou nedelaji,pritom vcera videl dr.jasne embryo ve vejcovodu.Rano mi jen vzali hcg.Vcera 1200,dnes 1616.Zitra se snad konecne rozhodne.Rano hcg a po 10.utz a pak asi laparka.Trochu me boli podbrisek,ale to celou dobu po transferu a sem tam na vlozce kapka krve, nebo nahnedly vytok,ale fakt malo.Ja nevim,jestli mam jeste doufat,ze se dr.splet,nebo uz je jasny konec a to me strasne nici.
@zeina62gratuluju ke ktvi,mam z tebe holka radost
@sambuca neboj,mima se urcite zabydluji
@julinka87 moc me mrzi,ze to dvojcatko zabalilo,ale sestileta materska neni k zahizeni
jinak nevim,kdy se mi zas podari pripojit,tak zatim pa

julinka87
31. okt 2012

@kerkyra-kerky ahoj, to jsou darebáci, že tě nechávají v takové nejistotě.. Moc na tebe myslím kočičko!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre