Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sambuca
3. nov 2012

@kerkyra drž se a odpočívej!! Moc Ti budeme všechny držet palečky na Ketík, který se povede, uvidíš!!!!! 😉

adella1
3. nov 2012

@kerkyra držím pěstičky na ketík,teď už to musí vyjít 😉 odpočívéj a hodně síly 🙂

luca77
4. nov 2012

@kerkyra ajajaj, to je fakt neskutečný, co si vytrpíš! ☹ Jak je možný, že jsi měla embryo ve vejcovodu? Vždyt to zaváděj přímo do dělohy - nerozumím tomu! Tak budu držet palce.

kerkyra
5. nov 2012

@luca77 pravdepodobnost mimodelozniho tehotenstvi je u prirozeneho otehotneni 1% a u IVF 2%.Embryo po vlozeni hleda misto k uhnizdeni,neusadi se hned a to moje si vybralo bohuzel vejcovod.Snad uz jsem si vyzkousela vsechny hruzy a ted me konecne potka to "normalni" tehotenstvi 😉

julinka87
5. nov 2012

@kerkyra-ahoj Kerky vítej zpátky mezi náma 🙂 . Seš správná bojovnice!! Moc držím pěstičky na ketík! 😉

zeina62
5. nov 2012

@kerkyra ahoj, fakt uz si si vsetko odskakala, ale neboj sa bude uz len dobre

sonka43
5. nov 2012

ahojte kocky, potrebujem pomoct presvedcit mojho muza...stale ma problem prijat darovane vajicka ☹ . Mam 44,dvakrat sme skusali IVF,nepodarilo sa nam ani raz ziskat vajicko...mam nizky AMH a vysoky vek 😎 . Chce skusit este raz normalne IVF,hoci lekari nam davaju 1% uspechu...nechcem tym stracat cas a predovsetkym ked viem,ze by to len zazrakom vyslo...Uz bol s tym vysporiadany,ze pojdeme na darcovstvo,po prvom termine u lekara sa zlakol,zrazu ma s tym problemy🙂 ako to beru vasi partneri?Ten moj uz sem pisal,ale aj tak to na neho nejako nezabera..mam z toho hlavu v smutku ☹

sonka43
5. nov 2012

22.11. mame termin na klinike v Brne,ja stale neviem,ci tam so mnou pojde...Tazko sa s nim o tom hovori ☹

jada1
5. nov 2012

@sonka43 prepáč, ale podľa toho, čo som si prečítala, čo sem písal si myslím, že by ste do toho nemali ísť. Zjavne má problém nielen s IVF s DV ale aj sám so sebou. Nehnevaj sa, že ti to píšem takto otvorene, ale chceš vedieť názor, takže môj je takýto ☹

jada1
5. nov 2012

@kerkyra mrzí ma, že to takto dopadlo. Bohužiaľ aj také sa stáva. Prajem ti, aby si čím skôr nabrala silu do ďalšieho boja. Neboj sa, raz vyjde aj slniečko, nebude vždy zamračené 😉.Bábätko určite bude, len treba bojovať 😉

sonka43
5. nov 2012

@jada1 dakujem,aj to je nazor

sonka43
5. nov 2012

@jada1 a mozno mas pravdu ☹

kerkyra
5. nov 2012

@jada1 ja bych chtela bojovat co nejdriv,to jediny me z toho dostava.Jen musim pockat,az se vse zahoji a jdem na KET 😉

sambuca
5. nov 2012

@julinka87 Ahojky Julinko, tak jak je? Kočko chtěla sem se Tě zeptat, kolik si měla hodnotu hCG z krve při prvním odběru a kolikátý to bylo den, pamatuješ si to? Akorát mi volala sestřička z Gennetu, že mám 1197 a to mi přijde na 12.den po ET dost. Ale prý by se spíš přikláněla k jednomu plodu, tak nevím... jsem jak na trní!

Holky pokud by jste si vzpoměla některá kolik jste měla CG, napište, ať mm srovnání! Díííky 😀

baculiatko40
5. nov 2012

@sambuca ahoj, gratulujem k tak vysokemu HCG! Ja som mala na 12. den po ET HCG 712 po vlozeni jednej blastocysty, po tyzdni som isla na druhu krv - 19.den po ET a uz bolo HCG 16566! Ale aj tak Ti najlepsie ukaze 1. ultrazvuk.

julinka87
5. nov 2012

@sambuca Ahoj Sabííí 🙂 to je krásné HCG. Já měla 14 den HCG 3730j. Moc Vám držím pěstičky. Naštěstí ultrazvuk dopadl dobře. Jsme 9+2 a brouček odpovídá 9+1-srdíčko tluče, máme 2,38cm a krásně se tam vrtí-fakt mě to dostalo,jak se může takovej mini brouček vrtět 🙂 . Ale přiznám se, že klidnější budu po screeningu. Už, aby to uteklo. Už se nám tvoří placenta 😀 . Příští středu jdu na odběry,včetně cukrovky a mám přijít nalačno,tak doufám, že se někde nesložím..

sambuca
5. nov 2012

@baculiatko40 moc děkuju za odpovědi holky! Moudrá z toho nejsem.. 😀 😀 😀
@julinka87 Julíí to je super, vy už jste v 10 tt, to snad ani není možný, jak to letí! Já mám UTZ až 20.11. to mi do té doby asi jebne 😀 vůbec nevím jak to vydržím tak dlouho, mám nutkání se stavit u svého obvodního mudr. na ultrazvuk 😉

adella1
5. nov 2012

@sambuca gratuluju,krásné hcg 🙂

luca77
5. nov 2012

@sonka43 Ahoj, ten můj to bere zřejmě v pohodě, nebránil se tomu. Prostě, když to nejde jinak, tak se to musí zkusit takhle. Říkal, co já si s tebou ještě zažiju 😉 Jeho spíš nebavěji spermiogramy, ale to asi žádného chlapa! 😉

zeina62
6. nov 2012

@sambuca super HCG gratulujem 🙂 ja som mala na 10 den po transferu 289,1 HCG neviem ci to je malo alebo v norme ale doktor mi odpisal ze to je hodne dobry 🙂

zeina62
6. nov 2012

@sambuca zle som napisala 298,1 bolo nie 289,1

anubis
6. nov 2012

@sonka43 můj manžel taky nechtěl, zkoušely jsme všechno možný,hormony,léčitele,vyměnily jsme i car,ale nakonec jsme stejně došly k závěru,že jestli chceme být někdy rodiči a mít svoje malé mimi,nic jiného než se smířit s darovanými vajíčky nám nezbyde...nikdy by jsme nešly do adopce,na to jsme asi sobci oba dva,ale DV?je to z poloviny manžel a já to nosila pod srdcem,takže je to zkrátka moje miminko....a kdo neví,říká,že má moje oči,ale jinak je opravdu celý tatínek,a to nejen apetitem k jídlu 😀 myslím,že chlapi by hůř snášely darované spermie,takhle si myslím,že je to horší pro nás,mě trvalo strašně dlouho,smířit se s tím,že nebude mít nic ze mě,zkrátka,že jsem jako ženská selhala,manžel byl skvělej,všechno se mnou absolvoval a když viděl,že jsem sama dospěla k závěru,že to mimi chci a jediná možná šance jak ho mít,jsou darovaná vajíčka,ještě mě do toho cpal,at to neodkládám 😀
@sambuca-máš krásné hcg-já měla 879 🙂 a moje hcg už má 6kilo 😀

sonka43
6. nov 2012

@anubis dakujem...

sambuca
6. nov 2012

@anubis ahojky, díky 😵 Tak to si měla podobně jako já, to mě uklidnilo.. ale v ostatních fórech jsem koukala, že i paní s dvojčátky měla 12 den po ET hodnotu hCG 800 jednotek. To jsem skoro omdlela, ale čím víc se v tom pitvám, tím spíš zjišťujuu, že každá to máme úúúplně jinak! Já už si vysnila monokočárek a všichni mě furt zloběj s tím, že jsou to určitě dvojčata.. No holt musím vydržet!

anubis
6. nov 2012

@sambuca
🙂 u nás jsem zase dvojčátkama strašila já...

staga
6. nov 2012

@julinka87 Od početí

Od PM

(mIU/ml)

7 dní (1. týden)

3 týdny

0 - 5

14 dní

28 dní (4 týdny)

3 - 426

21 dní

35 dní (5 týdnů)

18 - 7,340

28 dní

42 dní (6t)

1080 - 56,500

35 - 42 dní

49 - 56 dní (7-8t)

7,650 - 229,000

43 - 64 dní

57 - 78 dní (8-11t)

25,700 - 288,000

57 - 78 dní

79 - 100 dní (11-15t)

13,300 - 253,000

17 - 24 týdny

Druhý trimester

4060 - 65,400

Od 25 týdne

Třetí trimester

3640 - 117,000

staga
6. nov 2012

@julinka87 chcela som ti poslat tabulku ale nejako sa to zle skopcilo 😒

julinka87
7. nov 2012

@staga-ahojky co je to za tabulku? Já tomu něják nerozumím 😀

julinka87
7. nov 2012

@sambuca Sabinko, jak to, že máš ultrazvuk až 20.11. ?? Zítra budeš 14 dní od ET,jdeš do CARU na krev? Měli by tě vzít i na ultrazvuk 😉 . Jak se cítíš kočko? 🙂

sambuca
7. nov 2012

@julinka87 ahojky, no takhle mi to řekla moje koordinátorka a i ta moje kamarádka sestřička. Že dřív jak za 14 dní po krvi mě nevezmou na ultrazvuk 😖 Nechápu proš, obzvlášť když vím, že ty si byla dřív.. pěkně mě to štve!! A na krvi jsem byla v pondělí, znova ji opakovat prej nebudou a objednali mě na toho 20.11. no.. fakt jsem naštvaná, asi zaběhnu na gyndu ke svýmu mudrovi.. ty si měla na tom prvním UTZ něco vidět?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre