Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sambuca
1. feb 2013

@kerkyra Super HCG Kerky, to opravdu vypadá nadějně.. krásně roste!! A ty by si brala dvě miminka najednou, viď? 🙂
Už víš nějaký termín prvního UTZ?

sambuca
1. feb 2013

@zeina62 ahojky, kočko jak si na tom s pohybama? Už si něco zaregistrovala? Protože já prcka poprvé cítila před 6ti dny a dnes bubnoval asi nohou do jednoho místa a cítila to i moje mamka i přítel.. jsem z toho uplně vyplesklá 😀
Snad nebude nějak hyperaktivní, páč vydržel ťukat do jednoho místa skoro hodinu, to sem se fakt divila.. 😕

kerkyra
1. feb 2013

@sambuca Vzdycky jsem si dvojky prala,ale ted se toho trochu bojim 😀 .Ultrazvuk mam az 15.2.,sestra mi nenapsala ani vychazky.Dost me nastvala,protoze do vcera jsem chodila do prace a vse bylo ok.Pry az me uvidi doktor.

sambuca
1. feb 2013

@kerkyra to si děláš srandu, ne? Jako že si absolutně bez vycházek, jo? To je hustý teda.. já se teda přiznám, že si z vycházek moc hlavu nedělám.. stejně nemáme zvonek, takže i kdyby mě tu hledali, stejně se asi nedobouchají! To by musel být aktivní někdo u tebe v práci, aby Tě kontrolovali během prvních 14 dnů, to tě stejně platí zaměstnavatel, tak bych to asi nehrotila, pokud máte dobrý vztahy ve firmě?

kerkyra
1. feb 2013

@sambuca uz jsem mela hodne pn a kontrola zadna,dojizdim 40km a si myslim,ze me tak daleko kontrolovat nepojedou 🙂 .Ale ta sestra me pekne s...Ostatni jsou tam super a ja narazim zrovna na tuhle kravu.Asi chce byt dulezita.

zeina62
1. feb 2013

@sambuca ja pocitujem take slabe daco este nie tak silne, ale dufam ze to budem citit viac casom

luca77
1. feb 2013

@kerkyra tak to je moooc pěkný 🙂 Jsem napnutá, co ti poví UZ 15.2. 😉 hezky odpočívej!

pixie18
3. feb 2013

ahojte, tak ja som dnes 1.krát testla, som 6. deň po ET, ale nič ☹ ani náznak druhej čiarky 😔 . Testovala som mamatestom 10. Vkladali mi 2 embryjká (B a EB). Mrazáčikov nemáme. Myslím, že je to už jasné. Škoda, veľmi som tomu verila ☹ Takže teraz si asi dáme pauzu, to behanie po lekároch ma vyčerpáva a snáď o nejaký čas sa pokúsime opäť...

kerkyra
3. feb 2013

@pixie18 neblazni,6.den je strasne brzo.Ja u 1.ivf testovala od 8.dne,nebyl ani duch a az 10.den slabounka carka.Vydrz jeste,neni to ztraceny.

stastenka42
3. feb 2013

@kerkyra Ahoj,Chcela som sa spytat kolko berier utrogestanu,lebo mne naordinoval dr. 4 rano a 4 vecer a zda sa mi vela aj mojej doktorke.dik

zeina62
3. feb 2013

@stastenka42 neni to vela aj som to tak brala

kerkyra
3. feb 2013

@stastenka42 ja beru 2-2-2 ,k tomu estrofem 2mg 1-1-1,picham fraxiparin 1xdenne a do pozitivni krve jsem mela prednison1-0-1/2.

kerkyra
3. feb 2013

@stastenka42 moc drzim na zitra palce.Budete davat 1 nebo 2 ?

stastenka42
3. feb 2013

Dakujem dievčatá,budeme vkladat tri,ked sa nam stale nedarí,ideme to risknut. Ja tiez beriem estrofem 3x1,prednison 5mg a anopyrin 100mg a utrogestan.

pixie18
3. feb 2013

@kerkyra myslíš, no kiežby si mala pravdu. skúsim testnúť ešte v stredu a potom v sobotu. ďakujem za povzbudenie 😉
@stastenka42 držím palčeky na zajtra. Tiež chodíte do RF Brno?

kerkyra
3. feb 2013

@stastenka42 taky jsem pri jednom z minulych KETů chtela dat vsechny 3,co prezili rozmrazeni,ale bohuzel mi dali jen dve-pry co kdyby se chytla vsechna,ale nakonec se nechytilo zadny.Ale ty budes mit urcite vic stesti,proteze letosni rok je ten spravny na miminka 😉 .

zeina62
3. feb 2013

@stastenka42 fuu to je dost velke riziko vkladat 3, je to vobec povolene? A unesie to tvoja maternica ak sa uchitia vsetky tri?

zeina62
3. feb 2013

@kerkyra ahoj maminka ako sa mas dnes? Sko sa citis?co mas nove?

zlatanka30
3. feb 2013

@stastenka42 budem drzat palceky 🙂

stastenka42
3. feb 2013

@pixie18 Ano tiez chodim dn RF
@zeina62 sam stelcl mi to navrhol, toto bude 6 vklad s darovanymi vajkami,tak preto tri. Vzdy mi vkladali hatchujuce blastocysticky a nic. Uvidime co bude,snad sa aspon jedno uchyti

zeina62
3. feb 2013

@stastenka42 boze tak ti drzim palce velmi,dufam ze ti to vyde

kerkyra
3. feb 2013

@zeina62 už se začínám cítit těhotně.Houpe se mi žaludek a odpoledne a večer mám strašný hlad a celý den mám žízeň.
Tak mě to uklidňuje,že je vše ok.Jen ty dny vůůůbec neutíkají.

zeina62
3. feb 2013

@kerkyra tak to som rada ze sa mas tak dobre a ze sa ti priznaky zvysuju, hlavne vela oddychuj🙂

stastenka42
4. feb 2013

Tak Babulky tri HB jednotkovej kvality v brusku a pred nami dlhych 10 dni 🙂

kerkyra
5. feb 2013

@stastenka42 Tak tfuj tfuj tfuj,posílám těhu bacily a přeju hodně štěstí.

pixie18
5. feb 2013

@stastenka42 držím silno palčeky, nech to vyjde 😵

adella1
5. feb 2013

@stastenka42 hodně štěstí,držím pěstičky ať se zakousnou a nepustí 9měs. 😀
@kerkyra blahopřeju,super a´t se taky drží a nepustí až za těch 9měs. 😀

martuska00
5. feb 2013

@stastenka42 držím palce a o 9 mesiacov trojití plač 🙂

gerdusha
5. feb 2013

@stastenka42

Drzim palce... A velmi uprimne

diadiana
autor
5. feb 2013

Ahojte dievčatá 🙂 začítala som sa do posledných príspevkov, o počte vkladaných embryí ... mne pred 4 rokmi v jednom nemenovanom slovenskom centre vložili 4 embrya po predlženej kultivácii, kedže sme to vtedy mali aj predimplantačnou genetikou, bolo to s mojim suhlasom ... som bola vtedy asi mimo realitu alebo čo ...3 sa ešte dajú ako to má @stastenka42 ale 4 už boli moc fakt, napriek mojím predošlým mnohým neúspechov v IVF kach, mala som z toho "len" biochemické tehotenstvo, ale neriskovala by som to už takto, argument embryologičky bol že v prípade že by sa chytili všetky "však sa urobí redukcia" ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre