Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kikacka
2. sep 2013

@agneszka Tak my měli ve smlouvě 6 vajíček - a to taky tak bylo a dvě 2 embrya. Na dárkyni jsem taky neměla žádný požadavek. Jen nekuřačku. Můžu se zeptat kolik Ti je a jak dlouho se už snažite o mimi? My už dlouhých 10 let a už mi z toho poslední dobou fakt hrabalo.... Pořídila jsem si štěně před 3 měsíci. Pejsek hodně pomohl 🙂)

stastenka42
2. sep 2013

@agneszka to je parada taka mladucha🙂🙂🙂🙂my sme mali 26 rocnu a 8vajok z toho 7 sa oplodnilo a vsetkych 7 aj vydrzalo🙂🙂🙂🙂Takze vyborna urodicka....ponahlaj sa aby stihla tento rozbehnuty tehuvlak🙂🙂
@kikacka aj teba sa to tyka,sup sup nasadat🙂🙂🙂🙂

agneszka
2. sep 2013

@kikacka Ahoj no udělej si obrázek sama,synovi je 23 let..a od té doby jen potraty nebo mimoděložní těhu. Od roku 2002 nemám vejcovody tak od té doby zkoušíme IVF,máme za sebou 12 ET . Stimulací bylo ovšem víc,né vždy došlo k ET. S druhým manželem jsme spolu 16 rokem. Bylo mi 40 let v dubnu. To je ve zkratce mé snažení.

kikacka
2. sep 2013

jeee ty jsi taky dubnová 🙂) neříkej, že 2.4. 🙂) ? No tak s Tvojí anamnézou fakt smekám. Já ET jen 3 krát . Na 12 bych fakt neměla. Každý neuspěch mě totálně položil. Mezi prvním a druhým ET jsem měla 4 roky pauzu. Ani manžel to nezvládal, byli jsme málem před rozvodem, ale vše se pak časem srovnalo. Pomohla mi i psycholožka...

kikacka
2. sep 2013

@stastenka42 Tak my máme jen ty 3 embryjka, ale snad se budou držet. Mně stačí fakt jen jedno mimi 🙂) A budu přeštastná !!!!!!!!!!!!!

stastenka42
2. sep 2013

@kikacka to staci,ja som mala teraz pri poslednej darkyni 7 a otehotneli sme z poslednych dvoch mrazacikov🙂🙂🙂musís im verit

agneszka
2. sep 2013

@kikacka nééé..jsem 3.4. 🙂

agneszka
2. sep 2013

@kikacka já jsem si kdysi před lety také říkala,že třikrát a dost...a jak vidíš bojujem stále...nyní nějak víc,když už je syn z domu a je tu hrozné ticho..pejska máme,je to křížený jack rusel terier a je to strašný lump 😀 . dnes si ho vzali mladí na noc,tak jsem zvědavá kdy v noci pro něj pojedu 😀

kikacka
2. sep 2013

@agneszka Já jsem 2.4 a to moje štěně taky 🙂) Fakt náhoda, ale veselá 🙂)
Já sice ještě asi občas i ovuluju, zkoušela jsem nativ, ale bylo to strašně časově náročný , furt jsem lítala na ultrazvuky a když už ovulace byla, tak mi do toho většinou vlezly pracovní povinnosti... strašně náročný , přišlo mi to už jako velký a dlouhý týrání sama sebe a tak jsem se rozhodla pro dárkyni a najednou se mi i ulevilo a fakt tomu věřím. Chodím ještě na akupunkturu. Mám ji ještě domluvenou zítra a ve středu po transferu. Víc už proto fakt nemůžu udělat...
Budeš chodit po transferu do práce?
Já nejdřív myslela, že ne, ale nakonec budu, rychleji mi to uteče.

agneszka
2. sep 2013

@kikacka co se týče práce tak nevím,naposledy chtěla dr. abych byla doma a přemlouvala mne tak dlouho až jsem svolila. Ted tam nebude,bude mít Et v Brně ,a jak to tam chodí netuším. Já vesměs jezdím do Olomouce,ale tyhle důležité věci jako je Et s darovátky dělají v brně. Uvidíme v sobotu,ale do práce se mi moc nechce,tahám stokilové palety tak se docela obávám.

kikacka
2. sep 2013

@agneszka No jo, tak to bud doma. To bych taky byla na Tvým míste. Dobrou

stastenka42
3. sep 2013

@agneszka tak na robotu urcite zabudni...mne dr zakazoval po transfere aj periny rano ustielat,vraj nic cim namahas maternicu..Takze radsej by som na tvojom mieste pekne oddychovala doma,to je predsa dolezitejsie..

zuzi.kol
3. sep 2013

@agneszka v Brně ti nikdo neschopenku nabízet nebude , ale řekni si o ni a v pohodě ji dostaneš. Jak čtu tak máš náročnou práci a opravdu je lepší být v tvém případě doma.
@stastenka42 má pravdu nedělat nic co by namahálo dělohu.
Jinak držím palce 🙂 mě to u Machače vyšlo 🙂 🙂

megie4
3. sep 2013

11tý den ráno.No,moc nezesílil... 😒

stastenka42
3. sep 2013

@megie4 pocuvaj ty jedna!!!mas krasne ciarky,si uz tehula tak sa tes😀😀ja som robila posledny testik 13den a odvtedy uz ani jeden,bola som na krvicke a basta...pozri bud stastna a spokojna,si jasna tehulka😀😀😀😀

majka43
3. sep 2013

@megie4 Máš krásnou čárku, HCG se zvedá obden. Já sem hodím můj 11 den a bude to stejný.

majka43
3. sep 2013

Mě spíš zeslábla.

majka43
3. sep 2013

@megie4 Ty jí máš silnější.

megie4
3. sep 2013

@majka43 Mě přijdou docela nastejno,já nevím.Ale díky,jsi poklad. 😉 🙂 Já jdu dovařit obídek a jak říkají i holky,asi nemá smysl to zkoumat každý den,když hcg roste obden.Tak zas uvidím zítra. 😅 Už abych měla výsledky z krve a pak z utz a pak všechno další taky dobrý.......... 😝 😅 😀

megie4
3. sep 2013

@stastenka42 Dobře,dobře..... 😉 😀 tak zas zítra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikacka
3. sep 2013

@megie4 To je krása. Taky bych si přála už ty dvě. Já je ještě v životě u mě neviděla... To bude dobrý. Ale jsou to nervy...

kikacka
3. sep 2013

@agneszka Dnes gennet - 3 morulky. Zítra snad dvě Blastocysty do bříška a vypadá to že zbyde 1 k zamražení.

megie4
3. sep 2013

@kikacka Nebooooj,taky to určitě přijde 😉 🙂 Nervíky to jsou,to máš pravdu-já myslela,že // je jasné těhotenství a ono prdlajs. 😖 😅 Já už je jednou viděla na svých testech,ale když už jsem čekala na utz,tak vše skončilo.Jenže jsem měla angínu a brala antibiotika,tak to zřejmě asi moc nepomohlo k úspěchu. ☹ Snažím se věřit,že teď už bude vše o.k. a antibiotika do mě teď nikdo nedostane ani heverem 😀 😀 Tak na zítra držím palečky a kolikátý máš vlastně pokus?My jsme také dali vložit dvě embryjka,ale přišli jsme o 1 pokus na pojišťovnu,jelikož tento byl na pojišťovnu druhý.První jsme měli jako samoplátci.Ale my ho už doufám stejně v dohledné době nebudeme potřebovat,tak co... 😉 🙂

twininky
3. sep 2013

ahoj holky, mám radost že tady vidím takové úspěchy 😉 držím pěsti pro štěstí 🙂
@majka43 ty testy už pak nemá cenu dělat, protože oni pak ty čárky už nejsou tak výrazné a slábnou, ale to je normální. Doporučuji pro klid duše netestovat, v pozdnějším testování než období, které je určeno k testu je již zavádějící, teď budou důležité pouze výsledky z krve a z UTZ... 😉

carlik
3. sep 2013

@agneszka ty babo, nepřemýšlej vůbec o práci a v Brně si určo řekni o neschopenku. Já to většinou dělala s dovolenou a to netahám žádný palety, ale stres v práci byl děsnej. No a po pozit. krvi jsem šla do práce a po pár dnech zkolabovala a nechali si mě na týden v nemocnici, dokud nebylo vidět srdíčko a pak si užívala celý těhu doma. Nemůžu si ztěžovat, bylo aspoň všechno v klídku a nachystaný pro princeznu 😉 Tak držím palce dál...

majka43
3. sep 2013

@twininky já už testy nedělám, to jsme jen porovnávaly, v pátek už jdu na UZ.

majka43
3. sep 2013

@kikacka Zítra na tebe budu myslet.

agneszka
3. sep 2013

@kikacka držím palce at to vyjde..musííííí

agneszka
3. sep 2013

@carlik no minule mně přemlouvali at zůstanu doma ,ani se neptali jakou mám práci...to víš byl to tehdá 12 Et tak dr. chtěla mít jistotu..ale nepovedlo se ....doufám,že tentokrát to vyjde

agneszka
3. sep 2013

@stastenka42 já jednou těhu byla ,jezdila jsem na kole ,pracovala v kravíně a plavala v řece,synovi je 23 let 😉 ...ale tentokrát se o sebe víc bojím 🙂 nebo né spíš o sebe,ale o to jak to dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre