Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
12. okt 2013

@stastenka42 Krásný.

stastenka42
12. okt 2013

@majka43 😀 no ono to co vidis ako sede bodky su strieborne hviezdicky,neda sa to lepsie odfotit...akcia za 9,80 euro no nekupto 😀😀😀😀

majka43
12. okt 2013

@stastenka42 Taky bych to koupila, kdybych byla po screeningu.

stastenka42
12. okt 2013

@majka43 neboj budeme 30.10. po vysetreniach,potom aj konecne budem zase kludnejsia😀

majka43
12. okt 2013

@stastenka42 No já jdu na NT screening 21.10 a pak 30.10 poradna.

stastenka42
12. okt 2013

@majka43 aha,prepac...no este lepsie😀😀😀 to mozes ist kupit miminecku hned😀😀😀 nech vie ako sa na neho tesite...

stastenka42
13. okt 2013

Tak dievcata dnes mi vaha ukazala plus 5,5kg!!!! Konecna....majka ukaz brusko...😀😀😀

majka43
13. okt 2013

@stastenka42 Teď jasem se naobědvala, tak by to bylo zkreslený. Po obědě mám břicho o číslo větší a to jím jen poloviční porce.

stastenka42
13. okt 2013

@majka43 ja sa naranajkujem cca o 10hod...obed okolo 14-15hod. bez polievky ..vecer nieco male pribinacek,jogurt,ovocie,vynimocne pecivo...tak ja nechapem....uz vidim ze budem ako velryba=-O☹☹☹

majka43
13. okt 2013

@stastenka42 Já mám taky od transferu 5 kg nahoře. Já nabrala 3 kg už do pozitivní krve.

misha83
13. okt 2013

@stastenka42 @majka43 holky vahu nereste. Ja mam nahore 12 kg a neni to zas tak znat. Nejvic jsem pribrala na konci 7. mesice. Kazda to mame jinak, nekdo vic pribira na zacatku a nekdo na konci. Ono si to telo proate rekne co potrebuje.

majka43
13. okt 2013

@misha83 Tak to já asi z dvanácti nedám.

@stastenka42 Líbí se mě tady na koníku jedna souprava na mimčo. Myslíš, že bych už mohla teda něco koupit? Kdybych už byla aspoň v druhým trimestru.

misha83
13. okt 2013

@majka43 já taky ne🙂, ještě nekončím 🙂. Klidně něco kup, já vím, že to bude znít hrozně, ale co má být, prostě má být a když miminku něco koupíš, nic tím neovlivníš. Nám stojí doma i kočárek, už mi přišlo zbytečné ho někam vozit na těch posledních pár týdnů.

stastenka42
13. okt 2013

@majka43 Zlaticko jasne kup drobcekovi nieco😀😀😀😀 pozitivne myslenie je dolezite...co sa ma stat sa stane a nezalezi na tom ci si nieco kupila miminecku...ja som bola taka nejaka divna vcera,zase nabehli obavy co ak,co ked,co....potom sme boli na nakupe,kupila som pre miminecko ten set a hned mi bolo lepsie...ja tak nejako tomu drobcekovi verim😀😀😀

stastenka42
13. okt 2013

@misha83 presne tak🙂 my uz mame aj dve postielky,jednu od kamaratky a jednu od mojej ekonomky🙂 nemame ich doma,zoberieme ich az buduci rok,ale ked to bude takto pokracovat tak super...

misha83
13. okt 2013

@stastenka42 já jsem nakonec ráda, že už mám vše zařízené, teď bych už pořádně nic nemohla ☹ , když musím ležet. Je fakt, že dneska není problém nic dokoupit, takže si říkám, co není a bude třeba se během vteřiny sežene.

stastenka42
13. okt 2013

@misha83 Jasné,teraz hlavne oddychuj nech drobcek este vydrzi v brusku...to najnutnejsie urcite mas a zvysok sa dokupi😀 tak rychlo to ubehlo ze ani sa mi nechce verit..len teraz si pisala ze si tehu a uz cakas na porod😉..

majka43
13. okt 2013

@misha83
@stastenka42 Tak jsem to koupila, až mě to přijde, odfotím a ukážu.

stastenka42
13. okt 2013

@majka43 ja sa tesim s tebou
<3<3<3 bude to super uvidís..

majka43
14. okt 2013

Tak jsem se krásně vytroubila do záchodu. Že by se mě odpolední a večerní nevolnosti změnily na ranní, nebo to už budou celodenní?

stastenka42
14. okt 2013

@majka43 chudatko☹☹☹

stastenka42
14. okt 2013

Halo dievcata kde ste? Ako sa mate?

majka43
14. okt 2013

@stastenka42 Já už jsem tady, byla jsem celé odpoledne u přítele. Začal malovat, abych se mohla k němu přistěhovat. Tak jsem mu malinko asistovala.

stastenka42
14. okt 2013

@majka43 jej to je super🙂🙂🙂 ja som zase bola vcera u nas v robote lebo sme mali taky upratovaci den,tak som sa zapojila ,ale len tak trochu a dnes cely den polehavam lebo ma nejako boli brusko☹☹Dufam ze som nic nepos...a

majka43
14. okt 2013

@stastenka42 Já se budu zítra taky válet, přítel má odpolední a já mám vycházky odpoledne. Dneska si vzal dovolenou, že bylo hezky. Já bych se k němu přistěhovala hned, ale bydlí tam ještě jeho ségra, tak se mě tam nechce. Naštěstí si koupila byt a stěhuje se od něj. Tak jak se odstěhuje a on vymaluje, tak jdu k němu. Docela nás už tlačí čas, protože chtěl, abych dala výpověď z bytu, že mě už chce mít u sebe a tu mám do konce listopadu.

stastenka42
14. okt 2013

@majka43 to je milee...sa tesis ze? Ti verim...my byvame spolu uz 15rokov...ale dohodli sme sa detsku izbu zacneme prerabat a chystat az v januari...zatial tam mame cvicisko.
Akoze na cvicenie:-P

majka43
14. okt 2013

@stastenka42 Já s přítelem chodím přes 8 let, vloni jsem u něj přes rok bydlela, ale ve třech to prostě nešlo. A ona, kam by se stěhovala že? Taky by se mě líbylo bydlet za 1200 měsíčně. Pak když jsem tam odsud vypadla, tak jí asi došlo, že by měla zvednout kotvy.

majka43
14. okt 2013

@stastenka42 No já chci aby vymaloval hned, dokud budou prázdný místnosti, až se nastěhuju, tak by se potom do toho nechtělo, zase všechno vystěhovávat. Vánoce jsou za chvilku a po vánocích to už uteče do porodu a může se stát, že třeba bude porod dřív. Nechci nic přivolávat, ale víš jak to je.

stastenka42
14. okt 2013

@majka43 tak malovat ano..my sme nahodou malovali minuly rok tak to mame za sebou...preto aj my cheme v januari pomaly zacat keby nieco...kupili sme novu pohovku akurat do detskej kde budem spat s babatkom ak bude treba aby sa mm vyspal do roboty..vstavane skrine tam mame,tak vecicky bude kam dat,akurat postielku a nejaku komodu s prebalovacim pultom a pod..to nebude tak vela..ved ja este ani presne neviem co treba..

majka43
14. okt 2013

@stastenka42 Já chci z jedný místnosti udělat ložnici, kde bude i postýlka a v druhý bude zatím velká postel, kam bude moct přítel utéct, kdyby mimčo v noci řádilo a až potom by jsme z toho udělali dětský pokojíček. To už nebude problém.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre