Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rokytka11
18. okt 2013

@majka43 jejda, to jsem se upsala ne 1.8. ale 1.6 jsem to ale popleta - proto ne lvicek ale blizenec 😀

misha83
19. okt 2013

@rokytka11 tak to jo, to je blizenec. No vidis, taky mi to kohlo dojit, ze to bys hooodne prenasela 😀 .

rokytka11
19. okt 2013

@misha83 no to bych měla malé sluně 😀 hahahahaha. Dneska jsem v posteli spala s průkajdou, nejsem normální ale když já mám radost jako malá holka. 😀

majka43
19. okt 2013

@rokytka11 To já budu mít berana. To bude beran, kozoroh a štír v jedný domácnosti. No to jsem zvědavá jak nám to půjde.

sweetest
19. okt 2013

@majka43 Berana? ...neplateš se drahá? Ten je 21.3. - 20.4. My budeme mít přeci býka 😀 21.4. - 21.5. i když bych také raději berana, jako já. Už mám doma rybu(manžel), jedna dcera lev a druh střelec, tak jeět berana, to by mi chybělo 😀 😀

majka43
19. okt 2013

@sweetest Ty jo pletu já to brala podle mámy že je v dubnu, ale ona je už šestýho, tak to bude býk.

majka43
19. okt 2013

@sweetest No to vyjde nastejno, samý tvrdý palice.

sweetest
19. okt 2013

@majka43 To máš pravdu 😀 😀 Ale u mě je možné, že květáka vrhnu dříve, tak bych toho berana mohla stihnou k narozkám, to by byl DÁREK 😉 První jsem měla o týden dřív a druhou o 3 týdny...

stastenka42
19. okt 2013

My budeme mat berana😀😀 vsetci za sebou budeme mat narodeniny...kazdy mesiac jeden..ryba,baran,blizenec...

megie4
19. okt 2013

Holčiny moje zlaté,potřebuju radu.Od rána mě příšerně pálí žáha až se mi z toho zvedá žaludek.Myslíte,že si můžu vzít Rennie? 😝

majka43
19. okt 2013

@megie4 Já ho brala, teď už mám docela klid, ale někdy večer po něm sáhnu.

majka43
19. okt 2013

@megie4 Můžeš ho v těhu i při kojení, je to tam napsaný.

megie4
19. okt 2013

@majka43 Díky moc! 😵 Kamarádka mi radila mléko,ale nějak nezabírá,tak jsem už nevěděla co.Ale vím po čem to mám,vždycky když sním něco sladkého. 😝

majka43
19. okt 2013

@megie4 Klidně si ho dej.

majka43
19. okt 2013

@megie4 Taky jsem zkoušela mlíko, vypila jsem půl litru a pak se pěkně poblila, tak to už nezkouším.

majka43
19. okt 2013

@megie4 Mě to dělalo hodně ovoce, třeba broskve, tak jsem se teď vrhla na kedlubny, ty mě dělají dobře. Když mě je večer zle, tak kedlubna zabírá dobře, líp, než lízátka pro těhotný.

megie4
19. okt 2013

@majka43 Taky je mám koupený,tak vyzkouším.Teď snad zabere ten reňák 😀 Já teda nezvracím,díkybohu,ale dneska už jsem k tomu neměla daleko 😝 No,a taky mám za 14 dní nahoře dalších 2 a půl kila 😲 😅,takže už jsem na 72,5kg-děs.Doufám,že mi nevynadaj,že moc přibírám,ale přitom se nijak zvlášť necpu,ach jo. 😒 😵

majka43
19. okt 2013

@megie4 Ještě mě pomáhá zázvorový čaj.

sweetest
19. okt 2013

@majka43
@megie4
Ještě, že ani nevím co to žáha je a špatně mi také není ani omylem 🙂

megie4
19. okt 2013

@sweetest Závidím! 🙂

sweetest
19. okt 2013

@megie4 Třeba ta žáha také někdy přijde 😉 Ale fakt nikdy mě nepostihla, tak opravdu nemám tucha co to je. Špatně mi bylo při druhé dceři, to jsem problila 2 měsíce, tak jsem to dala i za první a teď u třetího nic....ani bych neřekla, že jsem těhotná 😀 😀

majka43
19. okt 2013

@sweetest Taky závidím, mě už to drží sedmý týden a už je to fakt na palici.

sweetest
19. okt 2013

@majka43 Bude dobře, neboj 😉 Já si také myslela, že umřu,blila jsem celé dny,nemohla jsem ven,nic jíst, nemohla jsem cítit žádné jídlo...děs!!! Proto jsem fakt ráda, že teď ani nevím, že jsem těhu...kromě toho špeku po hormonech na břiše 😀 😀

stastenka42
19. okt 2013

@sweetest tak ja mam to mam rovnako ako ty😀😀😀 mne tiež nic nieje...keby ma sem tam nebolelo brusko roztahovanim maternice tak tiež neviem ze som tehulka😉 asi to budu fesaci😉

sweetest
19. okt 2013

@stastenka42 Mě ani ten podbřišek moc nebolí, už je holka děloha asi vytahaná po předchozích těhu a roztahuje se lépe 😀 😀 😀

stastenka42
19. okt 2013

@sweetest to Ano😀😀😀 ved toto bude tvoje tretie ako vidim😀 a ktory si tyzden? Neukazuje ti tyzden ..

sweetest
19. okt 2013

@stastenka42 Jj, třetí a uvidíme zda ne ještě poslední 😀 😀 Začínám 13.tt 🙂

stastenka42
19. okt 2013

@sweetest tak to super,mas velke pomocnicky😉 u nas je to urcite nase jedinatko..nemame mrazaky,toto bol nas posledny mrazacik a kedze som v menopauze nehrozi ani zazrak🙂 Ale sme stastni aj za toto miminecko...

majka43
20. okt 2013

To je zase noc. Večer asi 2 hodiny šílený bolesti zad mezi lopatkama, pak mě přepadlo blití a bolesti v tu ránu zmizely. Od tří v noci vzhůru, pak jsem to nevydržela, vstala, nasnídala se, protože jsem zjistila, že s prázdným žaludkem po večerním blití už neusnu, jen jsem dojedla, znovu jsem se poblila a teď jdu ještě zkusit usnout. Kdy už to přejde?

stastenka42
20. okt 2013

@majka43 chudinka,jak ti je? Ja som tuto noc tiež dobre nespala..bolia ma krize a neviem si najst polohu... A kedy to prejde? Ked porodime urcite😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre