Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

megie4
4. nov 2013

@majka43 Koukni na můj fotoblog,už nemám sílu psát to ještě sem,promiňte holky ☹ 😢

stastenka42
4. nov 2013

@sweetest tie som si davala aj ja..

stastenka42
4. nov 2013

@megie4 boze Zlaticko....

sweetest
4. nov 2013

@stastenka42 Super! Zítra plachtím do lékárny 🙂

stastenka42
4. nov 2013

@megie4 Posielam ti srdiecko,uvidís ze miminecko bude ok

megie4
4. nov 2013

@stastenka42 Děkuju moc.Za povzbuzení i za srdíčko.Dneska se nějak nedokážu uklidnit,pořád jen brečím a nejde to zastavit.Já vím,že miminečku musím věřit,ale tolik se o něj bojím........Navíc mě doktor ještě potěšil tím,že i když testy dopadnou dobře,tak mě řadí mezi vysoce rizikové těhotenství s rizikem preeklampsie,potratu a předčasného porodu.Prý proto,jaké mám už teď výsledky z krve.Takže opravdu samé dobré zprávy. 😢

majka43
4. nov 2013

@megie4 A počítali ti to s tvým věkem, nebo věkem dárkyně? Mě když to spočítali s mým věkem, tak jsem to měla pozitivní a s věkem dárkyně negativní. Nebo ty nemáš darované?

megie4
4. nov 2013

@majka43 Počítali s věkem dárkyně a ano,máme darovaná celá embryjka.

majka43
4. nov 2013

@megie4 Určitě to dopadne dobře. Musíš tomu věřit.

stastenka42
4. nov 2013

@megie4 moc moc ti drzime palceky...

sweetest
4. nov 2013

@megie4 ...i na nohách 🙂

megie4
4. nov 2013

@majka43
@stastenka42
@sweetest Mockrát děkujeme

rokytka11
4. nov 2013

@megie4 cetla jsem prispevky k tem tvým hodnotám a je tam podle mne velmi pozitivní trend, že holkám co to vyšlo stejně nebo dokonce ještě hůř měli ůplně zdravá miminka. Na to bych se soustředila a snažila prostě věřit tomu, že tyto testy jsou opravdu strašně nepřesné a svým způsobem nahovno. Tak se drž holka a věř, že vše bude ok.

megie4
4. nov 2013

@rokytka11 Budu se snažit.Děkuju ti.

stastenka42
4. nov 2013

Ja si idem tiež zajtra pre vysledok z tripletestu a je mi uplne jedno ze vyjdu urcite pozitivne,lebo podla merani bolo miminecko ok..tak verim mimcu...

misha83
4. nov 2013

@megie4 tech 2, 5 je hranicnich, takze verim, ze to je uplne v poradku. Tim padem to zvysuje riziko. Uvidis, ze vse bude ok. Kamaradka ted byla na plodovce s rizikem 1:21 a ceka zdraveho chlapecka.

stastenka42
5. nov 2013

Dievcata hlasime ze druhy screening negativny😀😀😀😀😀. moc sa tesime a ostatnym drzime palceky..

majka43
5. nov 2013

@stastenka42 Blahopřeju. Mooooc.

majka43
5. nov 2013

@stastenka42 Měla jsi UZ?

stastenka42
5. nov 2013

@majka43 ultrazvuk som mala v stredu,aj krv na tripletest mi brala a dnes som si bola pre vysledok..vypocet bez darkyne 1:1300 a po preratani na darkynu 1:100000

majka43
5. nov 2013

@stastenka42 To je krásný výsledek.

megie4
5. nov 2013

@stastenka42 Bezva.Gratuluju.Moc vám to přeju holky,jinak je to děsný trápení.

majka43
5. nov 2013

@megie4 I ty to budeš mít zítra v pořádku.

stastenka42
5. nov 2013

@megie4 Zlaticko uvidís ze aj tvoje miminecko bude ok:-*

rokytka11
6. nov 2013

Ahoj holky. Jen jdu pozdravit. U mne nic noveho. Velky UZ mam 18.11. a tak se zatím nic jineho nedeje. Jen me ted uz tyden dost boli zaludek (po kazdem jidle) a vecer pred spaním je mi trochu na bliti ale nezvracim. Snad to brzo přejde, ale nemam si co stěžovat když vím co si prožívá se zvracením Majka43 ☹ .

majka43
6. nov 2013

@rokytka11 To mě povídej, včera mě to chytlo už v jedenáct dopoledne a převčírem jsem blila dvakrát. A to už jsem v šestnáctým týdnu, snad by to už mohlo přestat.

sweetest
6. nov 2013

@majka43 Kuš babo, dej už pokoj 😀 😀 😀 😀 Si to těhu nechceš užívat nebo co ? 😀 😝

majka43
6. nov 2013

@sweetest Právě že chci?????

majka43
6. nov 2013

Pupek 15+5

sweetest
6. nov 2013

@majka43 Heej, no dobře Ty!! 😀 Kam se na Tebe hrabu, o týden pozadu a nemám prakticky nic 😖

Já jsem dnes 15+4 😀 a skoro nic....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre