Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
16. dec 2013

@stastenka42 My dáme Kateřinu a cukr ještě nevím. Možná se to dozvím ve středu v poradně.

stastenka42
16. dec 2013

@majka43 pekne,my uz mame tri Katariny.. 🙂

majka43
17. dec 2013

@stastenka42 Já chtěla Kateřinu vždycky a přítelovi se to naštěstí taky líbí, tak jsem ráda. Kdyby byl kluk, byl by František po něm.

sweetest
17. dec 2013

@stastenka42 Ahojky, nebyla jsem tu 2 dny, byli jsme na výletě 😉 Jako vypékat koláčky,já? ....blázníš 😀 😀 😀

stastenka42
17. dec 2013

@sweetest nooo 🙂 ja mam prve vianoce kedy sama peciem 🙂 to robia tie hormony asi...alebo skorej neviem co zo sebou...

majka43
17. dec 2013

@sweetest
@stastenka42 Já mám 4 druhy suchého a skončila jsem. Přítel mě zakázal péct, že je tlustej dost.
A teď na mě byla kontrola, po 4 měsících neschopnosti.

stastenka42
17. dec 2013

@majka43 to staci,aj my tak mame🙂🙂 tak pred vianocami budu chodit smradi...aj ja davam pozor..

sweetest
18. dec 2013

@majka43
@stastenka42
Nepeču, peče manžel..ale jen jeden druh co se dá jíst na sladko i slano, dle toho v čem ho obalíte 😉 a vánočku. Zbytek dostaneme od tchýně a mé mamky...tak proč se s něčím crcat 😀 😀 😝

majka43
18. dec 2013

@stastenka42
@sweetest Tak kontrola v poradně v pořádku, doktor se mě ptal, jestli nechci jít ještě do práce. Néééééééééééé

sweetest
18. dec 2013

@majka43 Super!!! Já jdu zítra 😉

stastenka42
18. dec 2013

@majka43 to fakt?? Nepracovala si v pohostinstve? Lebo to sa mi nezda vhodne prostredie..ci? A super ze poradna dopadla ok..

majka43
18. dec 2013

@stastenka42 Já mu to řekla, že jsem dělala čtyřiadvacítky v hospodě a že tam nemůžu, tak už to neřešil.

misha83
21. dec 2013

Holky ja nepecu 🙂 . My na to moc s manzelem nejsme, ale pristi rok uz ano, musim malickemu neco dobreho 🙂 .

stastenka42
21. dec 2013

Ahoj dievcata..tak hlasime ze tohtorocne vianoce budu u nas s cajom a paralenom ☹ lezim s 38 teplotami a bolavym hrdlom v perinach.. ☹ ☹

misha83
21. dec 2013

@stastenka42 jejda, tak hlavne at jsi brzy v poradku.

majka43
23. dec 2013

@stastenka42 Chudáčku, tak jak ti je?

stastenka42
23. dec 2013

@majka43 no nič moc ale aspon mi klesli teploty 😒 chcela by som vam zaroven popriat krasne,pohodove vianoce,vela zdravíčka a hlavne nech tie naše pokladíky úspešne donosíme do zdarného konca 😀 😀 😀 KRASNE VIANOCE....CMUK

misha83
24. dec 2013

Ahojky, vsem preji krasne Vanoce, snazilkam brzke nalezeni //, tehulkam pohodove tehotenstvi a maminkam klidne noci s temi nasimi poklady.

megie4
24. dec 2013

Ahoj všem.Děvčata,přeji Vám i Vašim rodinám Krásné vánoční svátky a spousty štěstí,lásky a úsměvů v Novém roce.A myslím,že většina z nás ten důvod k úsměvu mít bude určitě. 😉

majka43
24. dec 2013

Já vám všem také přeji, aby se vám splnilo všechno, co si přejete.

fidorka33
24. dec 2013

Taky se přidávám 🙂 Krásné svátky vánoční a at se nám splni ten náš krásný sen 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rokytka11
27. dec 2013

Ahoj holky, i já se přidávám, pozdě ale přeci. Krásný rok 2014, ať tu pokračuje náš super trend těhu vlny a mi co už těhu jsme, ať to zdárně dotáhneme do porodnice a máme hladký pohodový porod 😎 . Jinak prďolka se minulý pátek nechtěl ukázat, tak pořád nevíme co to bude. Další UZ v lednu, tak snad už se stydlín ukáže. Jinak má 12 cm od hlavy k prdelce, celý asi 16 cm. To už je kus člověka, ne? 😀

megie4
27. dec 2013

Dnešní velký utz dopadl na jedničku.Jsem chlapeček,měřím 26 cm,vážím 413 gramů a odpovídám 21+0.Dělám mamince a tatínkovi velkou radost už teď. 😀

majka43
27. dec 2013

@megie4 Krása, gratuluju.

majka43
27. dec 2013

A já od poslední poradny 2 kg dole. To jsou teda vánoce, vůbec nic nesnesu, nevím proč jsem vůbec něco pekla.

misha83
28. dec 2013

@megie4 krasa, grafuluji k chlapeckovi.

fidorka33
28. dec 2013

Dobré ránko holky

tak hlásím // na testu,jsem dnes 12den po KET a moc děkuji za rady asi feferonky zabraly 🙂)))) nějak mi blbne foták tak to není až tak vidět 🙂

carlik
28. dec 2013

@fidorka33 jééééé hurááá, ani jsem se i neodvážila napsat a zeptat se, jestli jsi už testila, tak potichoučku gratulujeme a držte se!!!!!!!! A v Po jdeš na krev?

fidorka33
28. dec 2013

@carlik ahojky testovali jsme dnes ráno než šel Luky do práce ,né jsem domluvená s Machačem na 10.1. domlouvali jsme se hned v Brně .Chtěla jsem ti ted poslat meilík ale byla jsi rychlejší ,jsme si dnes rozbalili ten nejhezčí dáreček 🙂))

carlik
28. dec 2013

@fidorka33 no tys mě taky dneska udělala velkou radost 🙂 tak to budete mít Silvestra bez bublinek 😉 Hlavně ať jde všechno hladce až do konce!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre