Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
5. feb 2010

Ahojte,
tak konečne je tu piatok, tento týždeň ubehol hrozne rýchlo. Včera sme boli pozrieť tú malú Karinku a baby ona je strašne veľké bábo. Má len 4 mesiace, ale je hrozne dlhá, ako 8-9 mesačné bábo. Jej mamina je malinká, ale otec zase vysoký, tak bude určite po ňom. Ale chodia s ňou po lekároch, lebo sa detskej lekárke nepáči, že tak rýchlo rastie. Ale je úžasná, stále si iba ležkala, hrala sa s ručičkami a usmievala sa, také spokojná princeznička. Keď sa mi podarí stiahnuť nejaké fotky, tak ich sem hodím.

sue ja by som to nevydržala, ale asi máš pravdu, lepšie je to takto.

Ja som krámy stále nedostala, ale bolí ma celý spodok, hlavne večer, tak je muž už na mňa nasraný, že keď mi to neprejde do pondelka, tak musím ísť k lekárovi. Ale ja si myslím, že keď dostanem mrchu, tak sa mi to všetko uvolní.

minka ale opatrne v tej práci, drobci sú už určite poriadne zavŕtaný, ale aj tak si dávaj pozor.

vika 🙂

minka051
5. feb 2010

mimka ahoj neboj ved v práci som v teplúčku a tez aj sama kancli kolegynka je chorá. no dúfam že drobci sa držia. je mi stále rovnako nič nové 🙂 Až sa toho obávam. Už dve baby ktoré boli rovnako na ET ako ja dostali mrchu tak sa začínam báť. je mi ich lúto 😢 😢 Včera som z jednou večer volala už vedela že je koniec test nevyšiel. ja sa ho bojím urobiť. len to oddalujem ako sa dá.

vika34
5. feb 2010

minka 🙂 ,myslím na teba

mimka29
5. feb 2010

minka a prsia ťa bolia stále?

minka051
5. feb 2010

mimka ano stále a bradavky sú citlivé a občas ako keby ma aj svrbeli len poškrabkať to sa nedá.

vika dík že myslíš vážim si to 🙂

mimka29
5. feb 2010

Tak to je dobré znamenie 🙂

vika34
5. feb 2010

ved aj vy ste na mňa mysleli/teda aspoň dúfam/ 😅

mimka29
5. feb 2010

vika jasnačka, mne sa o vás niekedy aj sníva 😀

minka051
5. feb 2010

vika jasné a ako sa máš 🙂

mimka a ty si ako na tom testovať nebudeš pre istotu alebo už mrcha dorazila 😒

mimka29
5. feb 2010

minka stále mi nie je veľmi dobre, som ako balón, ale mrcha nikde. Včera keď som išla do sprchy, tak muž povedal, že aké mám nafučané brucho a to som inak chudá, tak som sa obzerala pred zrkadlom a fakt. Testovať nebudem, nemá to zmysel. Ale keby som si to rozmyslela, tak vam dám určite vedieť 😉

mimka29
5. feb 2010

Ozaj minka a čo keby sme testovali spolu 😀

vika34
5. feb 2010

ja sa mám v podstate dobre ,oslávila som tento tt svoje 39 narodeniny,o deťoch sa teraz vôbec nebavíme ,idem v utorok na kontrolný UTZ ,uvidím čo povie doktor,kedy najskôr môžem na KET ,tak podľa toho sa zariadim

Ja mám doma nakúpené testy,ale ešte som nemala ovulku po tejto mrche ,takže testovať mi zatiaľ netreba 😀

minka051
5. feb 2010

mimka no dobrý nápad len ktorá bude prvá . Dnes nie ale zajtra možno 🙂

mimka29
5. feb 2010

vika tak ti prajem dodatočne všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a hlavne nech sa ti splní všetko po čom túžiš.

minka môžme zajtra, lebo ja zase nemôžem v nedeľu. Zajtra poobede prídu ku nám strýko so štyrmi deťmi a ostávajú až do nedele, takže si nenájdem ani minútku pre seba.

Dnes som prišla už o 12.30 hod domov a doteraz som spala. Milujem piatky 🙂 Ale zato odteraz musím ísť variť a upratovať na tú zajtrajšiu návštevu. Ale hrozne sa na nich teším, zase bude u nás veselo 😀

minka051
5. feb 2010

mimka tak dúfam že sa ti podarí všetko navariť a upratať len sa moc nenarob🙂 A tak teda ráno skúsime test 😉

mimka29
5. feb 2010

Minka no dobre, ale asi do rána dostanem, lebo zase mám bolenie, ja tomu nechápem 😒 Ale ty tam musíš mať // to by bol v tom čert aby tam neboli.
Navarené mám a teraz ideme k segre na návštevu, ale ešte vás prídem pozdraviť, keď neprídeme neskoro.

minka051
5. feb 2010

No možno nedostaneš možno sú to iné bolestivé príznaky 🙂 Ja to asi ráno skúsim ale to sa asi budem do rána modliť aby to vyšlo. 🙂

maja2
5. feb 2010

minka drzim palce. to MUSI vyjst.

mimka29
6. feb 2010

Dobré ránko,

na teste som mala úplne jasné // Ja viem, že to ešte nemusí nič znamenať, ale celá sa trasiem od šťastia.

minka051
6. feb 2010

mimka no ja som natom opačne Nič úplne biele ☹ Velmi ti to prajem ja skúsim ešte testnúť na ten 14 seň ak mrcha nedorazí.

mimka29
6. feb 2010

minka to ešte nemusí nič znamenať, ani u teba ani u mňa. Nám lekári nedávali žiadnu šancu, že otehotniem prirodzene, takže mi behá po hlave, že je ten test po záruke, alebo podobné kraviny. Určite pôjdem v pondelok k lekárke. Ale je to po prvý krát za tie roky, čo vidím na teste // je to vlastne prvý krát za môj život a to si zaslúži každá z nás.

minka051
6. feb 2010

mimka no ja si zas myslím že to u mna iné nebude ale ešte malá nádej je. čudné je že nič mi nije ani mrcha nikde. Tak teraz to necham a test urobím až v stredu ak do vtedy nepríde mrcha a pôjdem na krv. Keby tam bol na tom teste aspoň nejaký duch ale úplne nič. Síce to nebol anný moč lebo Ráno o 4:30 som bola cikať už som nevydržala. A potom som až pri druhom robila ale taký lacný test čo som kúpila v tescu ale nebol po záruke.

mimka29
6. feb 2010

Bola som na prechádzke so psom a zastavila som sa u mojej sestričky Didlinky, aby som jej to povedala a tá tak bulila. Dnes čakám tú veľku návštevu, tak idem pomaličky dovariť a nachystať.
Minka ja som si robila Rapid clear test. Najprv som si ho urobila a až potom som čítala návod a ja som dala namiesto 5-6 kvapiek moču, iba 4 kvapky moču, napriek tomu sa obe čiarky hneď vyfarbili. Keď príde manžel z práce, tak ho odfotím a dám ho do albumu.

iwusa
6. feb 2010

majkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, super, super, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ver tomu, je to tam, ty si urcite tehotna! po tom vsetkom co si si prezila a este aj uplne prirodzene!!! som stastna, prajem ti to aj celej vasej rodinke!!! davaj si pozor na seba milacik a nerob ziadne namahave prace!!! juchuuuuu, aj slzicka mi spadla od stastia 😉

mimka29
6. feb 2010

Babulky odfotila som ten test, ale teda to sa fakt zle fotí, na fotke to neni skoro vôbec vidno ale v skutočnosti je jasná aj tá druhá čiarka.
KUK album

A ďakujem, ešte sa musím z toho spamätať 🙂

afrika
6. feb 2010

mimka čítavam si túto tému a poviem ti, že SI MA PRÍJEMNE ŠOKOVALA 🙂 🙂 🙂 .
strašne držím pršteky. je krásne čítať, že lekári dávali minimálnu nádej otehotnieť a ono to predsa vyšlo 😵
myslím, že tímto dodávaš silu aj nám ostatným. hlavne sa opatruj, pa.
a sorky, že som Vám tu vtrhla, ale musela som 😀

mimka29
6. feb 2010

afrika dík, ja sa ešte bojím radovať, počkám až keď mi to potvrdí lekárka, ale je to krásny pocit, zaslúži si ho každá z nás. Cítim sa tak krásne zle.

minka051
6. feb 2010

ahojte mimka strašne ti to prajem,a som šťastná aj za teba 🙂 , ja ten pocit poznám ty teraz konečne, tak si ho poriadne uži do konca. a sle neviem čo sobmnou. Budem čakať už testovť do stredy nebudem. Mrcha nikde.

sue
6. feb 2010

MIMUŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEUVERÍŠ, ALE JA TU TIEŽ PLAČEM OD ŠŤASTIA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 úplne sa klepem a prajem nech ti čas do pondelka ubieha čo najrýchlejšie a nech dr potvrdí // 😵 😵 😵 😵 😵

Ja som to vedelaaaa, lalalalalalaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jani2
6. feb 2010

mimka - sem-tam tu nakuknem a strašne moc ti to prajem, viem aký je to úžasný pocit vidieť po dlhom čase prvý krát v živote //....a uvidíš, ešte krajší pocit je, mať dieťatko 🙂 🙂 🙂 🙂 .....držím palce až všetko dobre dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre