Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
25. nov 2013

@sweetest no super,morfo je dolezity 🙂 🙂 🙂 my ideme s Majkou v stredu ako pisala,aj sa moc tesim na fesandu 😉 ide aj mm so mnou,chce aj pozerat 😉 mna od soboty dost boli brusko a krize ani nehovorim...celu noc sa hadzem a hladam polohy 😠 😠 ja mam brusko aj so slaninkou 😉
@majka43 tak ja tiez neznasam zimu brrrrrr aj u nas silny vietor,poletuje sneh 😖 😖 😖 ja som na zimu obuta,horsie z bundou,zatial sa zapnem ale mozno este mesiac a nezapnem....

stastenka42
25. nov 2013

@misha83 hallo...uz rodime? 😀 😀 😀 😀 😀

majka43
25. nov 2013

@stastenka42 Bundu budu řešit až to přijde, mám ještě jednu v zásobě co má přes pupek víc místa, ale do dubna asi nevydrží.
Kolik už jsi přibrala? Já do desátýho týdne 3kg a od desátýho do těď 2kg.

majka43
25. nov 2013

@stastenka42 No jo Miška se dlouho neobjevila, že by fakt už rodila?

sweetest
25. nov 2013

@majka43
@stastenka42
Já tedy kozačky mám, ale vysoké a k sukni...nedám do nich kalhoty a za další...na procházku kolem polí bych vypadala jako blázen 😀 😀 Chtěla bych nějaké pěkné válenky(huculky), jen nazout a jít. Žádný zip, tkaničky,nic 😉 A aby nestály 2 000,- 😀 😀 😀

sweetest
25. nov 2013

@majka43 Já cca 2,5-2,8 kg navíc 🙂 Přesně budu vědět zítra v poradně 😀 😀

stastenka42
25. nov 2013

@sweetest
@majka43 to čo tu pišete o tej vahe?? To ma chcete nas..t☹☹☹☹ ja som nabrala 9kg. :O:O:O:O:O baby ale ja sa fakt neprežieram..nejem sladke,len sem tam ked ma zacne boliet hlava,lebo aj pri kontrole cukru mam vždy menej ako 5...nejem chipsy ani nic podobne...jem trikrat do dna...nechuti mi...ja to nechapem...

sweetest
25. nov 2013

@stastenka42 Já a nasrat Tě?? Bych si nedovolila 😀 😀 😀 😀 Však jsi o 2 týdny těhu starší 😉

stastenka42
25. nov 2013

@sweetest no dík....kym porodím budem jak vorvan :-P 😝

majka43
25. nov 2013

@stastenka42 Tak to já jím tak 6x denně, ale malý porce. To bude asi tím, má se jíst častěji.

misha83
25. nov 2013

@stastenka42 jeste neeee 😀 . Uvidim co se zitra dozvim zase 😉 .

stastenka42
25. nov 2013

@misha83 ja ze uz rodíš😀😀😀😀 nakoniec aby si este nepretahovala 😀😀😀

sweetest
26. nov 2013

@stastenka42
@misha83
@majka43
Zdravím, těhulky moje 🙂
Tak jsem se právě vrátila z poradny...vše v naprostém pořádku, květák s sebou házel a ukázel vše co dr. chtěl vidět 😉 Veký utz 19.12., ale dárek pro obě rodiny už máme teď .....dr. řekl, že to bude KLUUUUK !!!!!!!!!! 😀 😀 😵 😵 😵 😵 Takovou radost jakou jsem projevila snad nikdo neviděl, málem jsem skočila z kozy dr. kolem krku 😀 😀 Tak jen doufám, že to v tom 21.tt nezmění 😀 😝 😝
Mějte se všechny krásně 🙂 🙂

P.S. Od minulé poradny (14dní) jsem nepřibrala ani deko 😵 😵 😵 😵 😵 Takže od začátku do dnešního 17+3 jsem nabrala 2 kila, doufám, že to nepoleze nahoru exponencinální řadou 😅 😅 😅

Krááásné úúúterýýýýý !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

stastenka42
26. nov 2013

@sweetest jeeej..to je nadhera!!!!moc sa s tebou tesime 😀😀😀😀😀😀

majka43
26. nov 2013

@sweetest Krása, já se zkusím zítra zeptat co to bude. Snad na to zase nezapomenu.

sweetest
26. nov 2013

@stastenka42
@majka43
Moc holky děkuji!! Myslím, že teď už by to ten kluk mohl být....pokud by řekl holka, jeeště bych uvažovala o změně na kluka....to jde v poho, ale že by z kluka byla holka...to by musela mít sakra velký poštěváček 😅

stastenka42
26. nov 2013

@sweetest urcite bude...to je radosti že? ja som zase velmi chcela dievcatko..ale v podstate mi to bolo jedno,hlavne nech je zdravucke...ale u vas po dvoch babach konecne chlap.. 😀 😀 😀 😀

sweetest
26. nov 2013

@stastenka42 Já chtěla kluka, ale když mi to dnes řekl, tak jsem si uvědomila, že jsem se vnitřně už připravila na holčičku a že by mi ve finále vůbec nevadila 😀 😀 😀

misha83
26. nov 2013

@sweetest V tomto týdnu už se většinou neseknou 😀 . Gratuluji k chlapečkovi. Já od začátku věděla, že to bude kluk 🙂 u nás.

sweetest
27. nov 2013

@misha83 Děkuji!! Mám hroznou radost, ale je fakt, že ani holčička by mi nevadila...už jsem na ně zvyklá a vím co s nimi 😀 😀 😀

majka43
27. nov 2013

@stastenka42
@misha83
@sweetest Tak v poradně všechno v pořádku, ale co to bude jsem se zase zapoměla zeptat. Prý to proberem všechno na screeningu. Říkal doktor.

sweetest
27. nov 2013

@majka43 Tak super !!! A kdy máš screening? Já jdu 13.12. na genetický utz ( sem požádala o doporučení svého dr.) a pak 19.12. ke svému dr. na velký utz klasika 🙂 Já se včera ani neptala, neměla jsem ani v plánu...mě se dr. zeptal zda chceme vědět pohlaví a na mou otázku zda vidí co tam květák má a bude, řekl kluk 😀 😀 Tak snad to pan profesor 13. 12. nezmění 😀 😝 😝

majka43
27. nov 2013

@sweetest 9.12. to je za chvilku.

majka43
27. nov 2013

@sweetest Řekla jsem mojí drahé polovičce, že se musí zeptat on, že já na to zase zapomenu. Je to totiž stydlín a tak to chci schválně nechat na něm, aby taky už někdy otevřel hubu. A stějně to chce víc vědět on, než já, já jsem totiž přesvědčená, že to bude holka.

stastenka42
27. nov 2013

@majka43 no super🙂🙂🙂🙂 ja som bola velmi zvedava co cakame..ja by som nevydrzala ako ty 😀 ja mam dnes o 16,30 morfologicky a zajtra poradnu....a aby ste vedeli tak od poslednej poradne som pribrala 2,5kg...som spokojna....

stastenka42
27. nov 2013

@misha83 a ty ako? Kedy idete rodit? Malinkemu sa nechce od maminy?

majka43
27. nov 2013

@stastenka42 Já se ráno vážila a od poslední poradny jsem nepibrala nic. Na další jdu 18.12.

misha83
27. nov 2013

@stastenka42 prvni termin mam presne za tyden, ale vubec se necitim na to, ze bych mela jit rodit 😀 . Snazim se ted briska uzivat co nejvic, bude mi to chybet, fakt!

stastenka42
27. nov 2013

Dievcata hlasime ze morfo dopadlo na vybornu😀😀😀😀 nasa lasocka je uplne v poriadku..mame 22,5cm a vazime 375g...😀😀😀😀

majka43
27. nov 2013

@sweetest Tak já už botičky mám, ale jenom na nazutí jsem nesehnala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre