Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

arat321
28. máj 2015

@kaciatko78 ahoj ešte nie, povedali nám, že nás budú kontaktovať až keď to bude aktuálne a teraz je to len mesiac čo tam bol manžel dať spermie, tak stále čakáme a Vy ako?

kaciatko78
28. máj 2015

@arat321....ahoj šak ked sa to pohlo tak to už pôjde 🙂 ...no ja som dnes bola na meranie sliznice všetko v poriadku rastie 😉 ..v nedelu si mám začať vkladať Utrogestan a potom zas čakanie kedy sa mi ozvu ..na budúci tyždeň ma čaká KET ...dúfam že to už vyda 😉 😉 😉 😉 😉

arat321
29. máj 2015

@kaciatko78 držím ti palce, ja som tam včera zavolala a povedali mi, že ešte máme čakať 2-3 mes, čiže závadzajú ľudí tým , že im sľúbia, že to bude do 2 mes ako nám pôvodne tvrdili. Teraz sa to len zakaždým posúva, je to proste tvrdý biznis.

kaciatko78
29. máj 2015

@arat321 ...dakujem 🙂 ..ja viem že čakanie je to najhoršie oni máju stale čas .... 😖 ...ale uč sa čakať ked už ste sa na to dali 😉 aj ja som to mala také ale mne to rýchlo všetko schvalovali aj tak sa mi to pri tebe zdá dlho 🙄 .nebojkaj nejako to už dopadne 😵 😵

nikolajka2
29. máj 2015

@arat321 - mozem sa ta spytat, ci si musela celu sumu penazi zaplatit na zaciatku, aby vobec zacali len hladat. Alebo si platila iba nejaky preddavok. je to celkom dost penazi.

askona
29. máj 2015

Plati sa az ked je darkyna ja chodim do gynfiv platily sme 4000 eur

kaciatko78
29. máj 2015

@askona ..aj mi sme platili v GIN FIV až ked bola darkyna ale mi sme platili len 1900 Eur + lieky 😕 ..prečo ste toľko platili ???...my sme za lieky platili + cca 200 EUR 😨

askona
30. máj 2015

kaciatko78@ my sme preto platily tolko lebo sme samoplatcovia

kaciatko78
30. máj 2015

@askona ..aha tak teraz to už chápem 😀

arat321
1. jún 2015

@nikolajka2 platili sme zalohu na lieky pre darkynu 2000,-, som samoplatca

arat321
1. jún 2015

@kaciatko78 cakam cakam 🙂 som samoplatca ja necakam na poistovnu

arat321
2. jún 2015

platili sme dopredu, na darkyňu ešte len čakáme

nikolajka2
2. jún 2015

@arat321 - a aka je vlastne cela cena spolu s liekmi. Pytam s apreto lebo som samoplatca.

janikajanka
2. jún 2015

Ahojte baby je tu nejaka tehulka z darovaneho vajicka? Pekny vecer vsetkym.

arat321
3. jún 2015

@nikolajka2 ja neviem, dozvedám sa to postupne, zatiaľ sme platili zálohu pre darkyňu, potom opakované vyšetrenie spermiogramu, oni chceli vlastné + nová integrita, ďalej uskladnenie atď. Proste je toho dosť a ďalšie ešte len bude. Není to lacný špás.

stella25
3. jún 2015

@nikolajka2 Ahoj,
aky ti povedali asi termin?
Sme asi v rovnakom case na cakacke, idem platit akurát zalohu 🙂

nikolajka2
5. jún 2015

@janikajanka - ahoj , ja som sa sama rozhodla pre darcovske, nejak mi v centre este to neodporucali. Ale viac menej sa nam nedari IVF tak uz nechcem na sebe uz viac testovat. Preco ti vlaste odporucili darcovske?

kaciatko78
5. jún 2015

@janikajanka ..ahoj ja mám darované vajička 🙂 mám za sebou neuspešné ET a teraz som 3 deň po KET 🙂

janikajanka
5. jún 2015

@kaciatko78 držím palce? kolko máš ešte mrazáčikov?

janikajanka
5. jún 2015

@nikolajka2 ja mam nízke amh malo vajok, nikdy sa neuchytí tak sme sa tak obojstranne dohodli na darovanom vajíčku tak sa len modlím aby to už vyšlo, držím palce a kedy idete na to?

kaciatko78
5. jún 2015

@janikajanka ..ešte mám 5 mraziačikov z čoho je jedno 100 bunkové 🙂 dúfam ,že už ich nebudem potrebovať 😎 😎 😎

trudiv
6. jún 2015

Ahojte dievcata, podstupila som dalsie Ket s darovanymi vajickami a zase nic. Uz neverim, ze to bolo vo vajickach...proste pekne embrya ..a nikdy sa nechytia..ani z mojich ani z darovanych. Myslite, ze je este sanca? Mam poslednu xb1 v mrazaku a prestavam verit...mate podobne skusenosti? Vysiel vam posledny ket? Uz sme skusali rozne protokoly..aj v native aj s estrimaxom aj s dipherelinom aj s ibtealipidmy aj bez nich ..aj s prednisonom..anopyrinom..nikdy nic ani tuk...som strasne zufala a mam
pocit beznadeje...kazdej z vas to zrejme vyslo na prvy sup ze?

arat321
8. jún 2015

@kaciatko78 držím palce 🙂

magdus999
8. jún 2015

@trudiv ahoj, ja mám za sebou 6 vkladov a nikdy nič, poznám tvoje pocity....bola si na repro imunológii v Nitre-Prahe? mne tam prišli na niečo, vďaka čomu konečne viem, že neotehotniem, kým sa nepreliečim a všetky pokusy boli zbytočné
kľudne napíš správu 🙂

arat321
9. jún 2015

@trudiv ahoj tiež som počula, že niekomu tu vyjde na prvý šup už len pri IUI, ale my čo sme už v tejto kolonke "darovane" sa asi vytrapime aj s tymto. Ale pokiaľ si došla až sem, tak už len vydržať a pevné nervy 😉

ivka3901
9. jún 2015

@trudiv ahoj ja som podobne ako ty síce ja som už viac krát bola tehotná,ale sa to dlho neudrží ☹ a aj v nitre som bola a máme posledného mrazáčika

janikajanka
10. jún 2015

ahojte baby prosím vás aké dávky estrofemu/estrimaxu ste užívali pred plánovaným IVF s darovátkom. mne kázal doktor 6 mg denne a lekárnička je zhrozená že aká vysoká dávka

užívam už 4 mg denne medrol a euthyrox takže dosť veľa hormonov ☹

poprosím vás o vaše skúsenosti

dakujem moc

yvet23
10. jún 2015

@janikajanka ahoj prve 3 dni 1ks 2mg dalsie 3 dni 2ks a dalej uz 3x denne cize tiez 6 mg denne. Presne to iste mi kazali ako tebe. ☹

janikajanka
10. jún 2015

@yvet23 dakujem a pribrala si z toho? všade píšu že treba urobiť očistu pred tehu a my toľko liekov tlačíme... a v akom si teraz štádiu? dakujem

yvet23
10. jún 2015

@janikajanka ja len zacinam od 13 ho brat tieto lieky. Uff dufam ze nepriberiem aj ked pri mojej vyske a vahe 5 kg by nevadilo. Zatial som ani pribalovy letak necitala. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre