Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

patkapetko
9. jún 2010

mimka29 to nič, aj tak dík. Dnes som s Iscarom aj tak skončila...Veľmi ma sklamali ☹

patkapetko
9. jún 2010

...a gratulujem k tým štátniciam 😵

minka051
10. jún 2010

Ahojte takže to nevyšlo dnes som začala normálne krvácať. A to ešte skôr ako som mala normálne. ☹

mimka29
10. jún 2010

Ach Bože minka to mi je hrozne ľúto ☹ 🙄

patkapetko ďakujem

minka051
10. jún 2010

mimka no už to nezmením, ale ešte som neprehrala...možno... drahý to ešte nevie ,ale ked povie skúsiť ešte raz tak skúsim.

mimka29
10. jún 2010

minka ja viem, že je to vždy velké sklamanie, ale ja by som to skúšala pokiaľ by to šlo.

minka051
10. jún 2010

mimka zajra určite napíšem ako sme sa rozhodli. Dnes je ťažký deň pre mňa a uvidím čo na to moja polovička. 😲

vika34
10. jún 2010

mimka gratulujem
minka ☹

vika34
10. jún 2010

ja som včera navštívila gyndoša a kedže ideme do Egypta a tam som mala dostať mrchu a teda by mi nestihol v tom cykle urobiť HP.tak mi dal lieky tak ,aby som dostala ešte pred dovolenkou a mám volať ,ked dostanem ,tak cca 10-12 dní a uvidí podľa výsledkou čo dalej,povedal,že môžeme spokojne na dovolenke plodiť.No z toho asi nič nebude ,lebo máme Viku na prístelke a hlavne tam je také teplo aj v noci,že sme už o 10-tej taký znavený,že sex je to posledné,čo nás napadne,lebo Juraj je veľmi akčný,ovšem cez deň, samé výlety,potápanie,šnorchlovanie a večer som už grogy

rebo
10. jún 2010

Minka je mi to hrozne ľúto. Verila som, že ti to tentokrát vyjde.

sue
10. jún 2010

Minka ☹ 😢

Mimuš, srdečne gratulujem 🙂

Vika... na dovolenke, ak už si nepriveziete malé arabčiatko v brušku, tak si aspoň oddýchni...

vika34
10. jún 2010

dakujem

zufalka
13. jún 2010

minka...čo povedat... 😢 😢 😢

beruska64
14. jún 2010

minka je mi to moc luto ☹ Nehadz flintu do zita, ono sa stastie musi raz unavit a sadnut si na teba.
Nas caka zajtra transfer nase 4 embrijka maju dnes 4 dni. Tak nam snad ostane aj nieco na zamrazenie. Ten vikend bol strasny, ked som nevedela ako a ci sa vyvyjaju, to bolo napatie. Uz aby bolo po tom. Dnes ideme radsej na vylet, aby nam cas rychlejsie ubehol.
Lenka20 ako ste na tom mas transfer dnes? Potom budeme spolu testovat 🙂

mimka29
15. jún 2010

Dobré ránko 🙂
beruska držím dnes na transfer palce. Daj potom vedieť ako to prebehlo 😉
lenka ty si mala transfer včera? Nejak strácam prehľad 😒

sue ďakujem, rada ťa vidím mamina 🙂 😉

Ja si užívam voľno, hlavne že sa už nemusím učiť. Len už sa začínam nudiť a najradšej by som už prala vecičky, ale na to mám ešte asi mesiac čas, tak surfujem po internete a dávam dohromady čo mi ešte chýba.

Prajem vám pekný deň 🙂

lenka20
15. jún 2010

ahojte, ano, mala som ET vcera poobede, hlasim v brusku 2 hatchujuce blastocysty krasne, drzte palce baby, toto je uz moje 7.IVF a 2. s darkynou...
beruska drzim palce 😉
minka je mi to luto, urcite skuste znova ak sa len trocha da.....
pekny den vsetkym 😵 😵

vika34
16. jún 2010

držim veľmi palce lenka

brita
21. jún 2010

Leniček 20, držím palce aj na nohách. 😀 Už to teraz výjde, som si istá. 🙂

iwusa
22. jún 2010

lenka, beruška, držím vám pastíky babule 😉

beruska64
23. jún 2010

Caute hviezdy. Chcem sa s vami poradit. Som 8 den po ET vkladali mi dve krasnucke a kvalitne blastocysty. A dnes mam trosku hnedy vytok. Co to moze byt? MS by som nemala dostat kedze uzivam vsetky tie hotmony. Zajtra skusim testik, je to este priskoro ale som uz taka netrpezliva. 😀

mimka29
24. jún 2010

Ahojte bambulky 🙂

@beruska64 to môže byť zahniezďovanie 🙂 😉

Dlho som tu nebola, ale nejak ani nemám čas sa nudiť, lebo pomaličky dokupujem posledné kúsky výbavičky. Chcem už začať tak za dva týždne prať vecičky, lebo by som to chcela mať všetko do 9-teho mesiaca nachystané. Čo si píšem s kočkami v súkromnej témičke, čo rodia v septembri ako ja, tak jedna už od dnes leží v nemocnici a bude tam až do konca, tak keby sa náhodou niečo stalo, nech mám všetko. Ja sa inak cítim úžasne, bruško rastie a Nelka niekedy pekne vystrája 😀 Trápia ma tehotenské problémy ako sú pálenie žáhy, alebo kŕče v nohách, takže sa už vôbec nevyspím, ale to všetko je nič oproti tomu, čo všetko sme si už každá prežili pre to aby sme mali naše vytúžené bábätká
Sem tam aj pozriem, ale nikto tu skoro nepíše, tak asi nemáte nič nové. Teda dúfam, že keby ste mali, tak by ste dali vedieť 😉

Majte sa krásne 🙂

beruska64
24. jún 2010

@mimka - to sa mi nezda, ze by to malo byt zahniezdovanie. Transferovali mi 5 dnove embrijka, a tie by sa mali zahniezdit do dvoch dni. Ale radsej nejdem stresovat a budem cakat. Nastastie sa to spinenie nezhorsuje. Skusala som dnes testik a je tam velmi slabucka ciarka-duch.

mimka29
24. jún 2010

@beruska64 tak vidíš, keď je tam aj keď slabulinká čiarka, tak z niečoho sa musela urobiť. Ja som síce nakoniec otehotnela prirodzene, ale špinila som ešte dva mesiace a to vždy približne v čase, keď som mala mať menzes. To bolo tiež iba také jedno-dvoj dňové špinenie v decembri, potom ešte v januári no a vo februári som to už nedostala vôbec, ale to som už začínala pomaličky tretí mesiac, takže naša malá sa zahniezďovala pekne dlho. U každého to môže byť iné 😉 Držím palce.

lenca78
24. jún 2010

holky, taky zdravim, dlouho jsem tu nebyla, ale nemam zadne novinky.

@mimka29 tobe uz krasne naskocily tydny, do porodu uz to mas jen par mesicu, zavidim 🙂

@beruska64 me transferovali taky 5denni embrya a 8. a 9.den jsem zacala krvacet. A bylo to zahnizdovani 🙂 Takze hlavu neztracej, s carkou na testu to je na dobre ceste 🙂 drzim palce

gabikri
24. jún 2010

Ahojky všechny vás jdu pozdravit 😉

Dneska mi napsali z Brna, že odběr dárkyně bude 25.10. No myslela jsem, že to tam půjde rychleji, ale prý mají strašný nával. No čtyři měsíce utečou jak voda a já s i aspoň přes léto vyčistím hlavu 😵

Jinak těhulkám příjemné těhulkování a těm ostatním brzo // 😵 😵 😵 😵 😵

beruska64
25. jún 2010

Ahojte dievcence.
Tak som dnes zase skusila test a ciarka je uz viditelnejsia 🙂 Drahy to uz oslavuje, ale ja si radsej pockam na krvicku. Chystam sa v pondelok. Uz druhe rano sa budim z tak prisernym hladom, ze ma o siedmej vyzenie z postele, a musim nieco zhryzkat. 😀 A to bezne zvyknem spat do pol desiatej.
@lenka20 drzim prstiky, kedy ides na krv?

mimka29
25. jún 2010

@beruska64 tak to je super, hneď budem mať krajší deň 🙂 Zatiaľ tichúčko gratulujem 😉 Ja odkedy viem, že som tehotná, tak nespím skoro vôbec, nejak mi je ľúto tieto vytúžené chvíle prespať a aj tak to hrozne uteká 🙂

lenka20
25. jún 2010

ahojte babule, beruska ja testujem uz od 8.dna, ciarka bola uz dost silna aj vtedy, vcera uz uplne ako kontrolna, zajtra testnem ,, oficialne ,, a na krv pojdem asi tiez v pondelok...
gabikri nech ti to rychlo ubehne to cakanie, v lete to je celkom ok, aspon nachytas energiu a v oktobri budes uplne pripravena 😉
pozdravujem vsetky a dakujem za palce 😵

mimka29
25. jún 2010

lenka tak si to tehulkovanie užívaj každý deň, lebo to letí ako voda 🙂

lenka20
25. jún 2010

mimka keby to slo, ja si to zacnem uzivat asi az ked uz budem v 8.mesiaci, teraz sa mi to zda este strasne skoro a este kadeco sa moze stat... som skratka poznacena minulostou 😉 ale ty uz si kraaasne pokrocila, malinku uz budes mat za chvilku pri sebe 😵 😵 😵 u nas v reprofitackach sa za poslednych par tyzdnov narodili uz 4 deticky mali reprofitaci 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre