Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

iwusa
22. máj 2009

sue - skvele, tesim sa s tebou! a som rada, ze si sa hned s nami podelila o radost! super!!!

nely - kedy ides na konzultaciu?

bobjan, dianan - co sa s vami stalo kocky??? kdeze ste?

barborka o tebe ani nehovorim, ty si sa vytratila ako taky duch!

nelynka
22. máj 2009

iwus do centra kam chodime na ivf
gennet - praha

dianan
22. máj 2009

ahojte.... 🙂 tu soooom......
sue.....aj ja sa veľmi s tebou tešim..... 🙂
dnes ráno som odovzdala krv na tie hormony,tak buduci týžden utork,alebo stredu budu výsledky....

mimka,iwuška,didlinka,nelynka,sue a veštky ostatné babuľky....prajem Vám krásny slnečný víkendik 🙂

mimka29
22. máj 2009

Pospola som si po robote a je mi trošku lepšie.

vika - keby som ťa tu náhodou nezastihla, tak na teba budem zajtra myslieť a držať všetky pršteky, aby bola kvalitná úrodička 😉

vika34
22. máj 2009

ahojte ,veľmi dakujem a hned ako sa budem cítiť,ozvem sa

dianan
22. máj 2009

vika.....držim prsty,nech to dobre dopadne 🙂

nelynka
22. máj 2009

vika aj ja drzim prsteky 😉 😉

vika34
22. máj 2009

dakujem 🙂

mimka29
22. máj 2009

Je tu niekto?

nelynka
22. máj 2009

ja som tu 😉

dianan
22. máj 2009

ahoj mimka....ja som tu.... 🙂

dianan
22. máj 2009

oó nelynka....sme tu spolu...

mimka29
22. máj 2009

Ahoj dianan. Chlap mi odišiel von, tak som si dala kúpeľ a pozrela sem. A ty ako?

mimka29
22. máj 2009

nelynka ahoj

dianan
22. máj 2009

ja konečne dobre,po ťažkom pracovnom týždni,ako som písala dnes som bola na odbery,hlavne zistiť ten FSH,a tešim sa,že začína víkend....
a ty???ako??chystáte sa niekam cez víkend???

mimka29
22. máj 2009

Ani nie, mne je celý týždeň zle - bolí ma hlava a je mi na vracanie, preto som ani teraz nešla na pivko-kofolu. Ale zajtra musím upratať byt a poobede pôjde s mužom na ryby a hneď si pri vode niečo upečieme, ale to závisí od toho ako mi bude. Ja neviem čo mi je, nikdy som taká citlivka nebola.

nelynka
22. máj 2009

ahojte ahojte
co uz pripravene na vikendik xix
co mate v plane?

mimka29
22. máj 2009

Inak neviem či som to písala, ale aj ja som bola minulý mesiac na hormonálnom profile a volali, že to musíme zopakovať, lebo mi zobrali málo krvi, tak za dva týždne idem znovu.

nelynka
22. máj 2009

ja neplanujem nic...
doma internet a maximalne vonku na dvore s bazenikom opalovat 😀
mm v praci az do stvrtku vkuse takl si oddychnem trosku 😉

mimka29
22. máj 2009

nelynka bazén napustený?

dianan
22. máj 2009

tak chod zajtra...na vzduchu ti možno budee lepšie.....treba oddýchnuť po pracovnom týždni....
a čo nove v našich medicínských veciach????maju sa ozvať z Brna,alebo ešte doplnate nejaké vyšetrenie???

mimka29
22. máj 2009

Aj ja som teraz slamená. Vyrazil asi o 20.00 hod, tak predpokladám, že do 22.00 bude doma a keď nie tak ho zlákam 😀

vika34
22. máj 2009

ahojte mimka chcem sa ešte opítať,môj muž má ukažkový spg,tak neviem ako ste boli vy na tom ,či si máme dať ICSI,alebo nie

dianan
22. máj 2009

nelynka....aj my doma len oddych,maximálne niekde na vzduch,na zmrzlinku....

nelynka
22. máj 2009

mimka no ako sa to vezme je tam cca 10cm vody ale to mis taci, aspon sa neutopim a mozem sa tam len tak vyvalovat a pekne ma opali 😀 😀
len musi aj slnko vyliezt 😉

mimka29
22. máj 2009

My ideme v utorok do Brna odovzdať plavcov na zmrazenie a hneď sa opýtam na tie moje nevolnosti, či to nemôže byť z tej antikoncepcie. Inak už nám bude končiť mesiac čo sme podali žiadosť na darkyňu, tak to rýchlo uteká. To je na tom najhoršie, že neviem kedy presne pôjdeme, či v júli alebo v auguste?

dianan
22. máj 2009

vika....otázka patrila mimke,ale ked je SPG ukážkový,tak ICSI je asi zbytočné....aj aj o to drahšie

nelynka
22. máj 2009

vika pokial ma ukazkovi spg neoplati sa vam platit este za ISCI...a myslim ze vam ho ani nedoporucia

mimka29
22. máj 2009

vika my sme chceli ICSI a vo Ferticente sa za to neplatí, tak by som si ich určite dala, nech sa oplodní viacej vajíčok.

mimka29
22. máj 2009

Baby ja som si dnes robila tehotenský test ... šibnutá čo? Nerobila som si ho už asi tri roky, ale keď mi bolo tak nafigu, tak som chcela mať istotu, aby som si mohla dať nejakú tabletku od bolesti. Krámy som mala pred týždňom, ale maminka mi povedala, že aj ona mala prvé dva mesiace krámy a bola tehotná. Istota je guľomet. Tak som si dala potom ibika, keďže bol test negatívny a hneď ma prestala bolieť hlava. Neviete si predstaviť aká je to úľava po celom týždni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre