Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

vika34
31. máj 2009

ja hlavne nemám vysokú koncentráciu hcg v moči,lebo nevydržím neísť na záchod na viac ako tri hodiny,takže cez noc som tri razy na hajzlíku a ked si večer poviem,že idem testovať ,tak tam budem každé dve,takže čo mám odskúšané ak nedostanem do 35 DC MENZES som v tom

mimka29
31. máj 2009

Jáj, ja zbieram infošky, lebo vieš si predstaviť, že po takmer dvoch rokoch umených oplodnení prvý krát zažijem transfer embryok (a hneď dúfam úspešný) ja sa budem tak strašne báť, že sa mi tam na tej koze budu klepať nohy, to sa už natoľko poznám.

mimka29
31. máj 2009

vika ja už si musím ísť ľahnú, lebo ma chytá hlad a ráno budem hrozná, tak dobrú nocku ty netopierik môj.

vika34
31. máj 2009

dobrú noc

dianan
1. jún 2009

Ahojte...dobre ránko a pekný týžden...
my sme boli od piatka u svokrovcov v SNV...a v Slovenskom Raji....tak bol oddych...
a vy::???ako sa máte??,čo je tu nove????

iwusa
1. jún 2009

ahojte kocky, vikend je za nami a ak mam povedat pravdu ani neviem ako presiel. kazdu noc som prespala ak mrtva, estelen som padala do postele uz vtedy som spala a ked som dnes rano videla ako silno prsi, veru, nechcelo sa mi moc z tepluckej postielky. inak v piatok sme si s dievcencami pripravovali papierove trubicky na kosiky (tento piatok sa pustime do pletenia, tesim sa) a neverili by ste, ale po kruzku sme sa este asi hodinu hrali na ihrisku rozne hry este z mojho detstva, az dazd nas vyhnal domov, krasne popoludnie 🙂
sobota a nedela ani neviem ako rychlo presli a uz tu mame opat pracovny tyzden. no ale ja uz pomaly odratavam dni do dovolenky, len sa bojim, ze budeme mat zimu 😖 lebo aj tu je hnusno!

nely - je mi to luto, ze ti to zamietli kvoli takejto veci!
vika - drz sa 🙂

vsetky koceny - zdravim vas 🙂

mimka29
1. jún 2009

Ahojte,
dianan ja sa mám dobre 😀 Dnes som bola na posledných odberoch a mám všetky vyšetrenia hotové.
iwuska kedy idete presne na dofču?

dianan
1. jún 2009

mimka...tak super...už sa tešiš čo???kedy pôjdeš pre svoje bábanka????
iwuška...a kde idete na dovču???
vika...držim prsty 🙂

mimka29
1. jún 2009

dianan no transfer by mal byť 25. až 27. júna 🙂 teším, teším

iwusa
2. jún 2009

bre ranko kocky,
na dovolenku ideme do chorvatska a mame to od 19 do 29 juna, trosku sa bojim pocasia (ja osobne som chcela ist v juli alebo auguste) ale prispôsobovali sme sa jednemu chalanovi... no dufam, ze bude nakoniec pekne. inak, zacinam mat z tej dovolenky strach, ideme taka velka partia - 8 ludi a celkove sa bojim, ze to je uz velke cislo, lahko budu vznikat hadky, ako to bude so stravovanim a pod. totiz nechcem stravit celych 10 dni v kuchyni, asi to spravime tak, ze nech sa kazdy par stravuje po svojom.
kaslat na to, nech uz som hlavne tam, tesim sa na more a primorske slniecko, kt. ma totalne nakopne energiou a dobijem si baterky, juchuuuuuuuuuuu!!!

mimka29
2. jún 2009

Dobré ránko,
iwuska my keď sme boli minulý rok v Chorvátsku, tak sme nemali veľa peňazí a ja som stravovanie vyriešila takto, aby som nemusela stráviť veľa času tam v kuchyni: doma som si navarila viac druhov jedla, také rychlovky ako mäso na šampiónoch, kuracie soté, zase nejaké mäsko na spôsob cigánskej, gulášik, kapustu a podobne. Všetko jedlo som namrazila v sáčkoch a tam sme to autom previezli v autochladničke. K tomu som tam zobrala cestoviny, sáčkovu ryžu a tam bola za pol hoďku vždy nachystaná večera a ešte sme ušetrili 😀

Pekný deň 🙂

dianan
2. jún 2009

ahojte iwuška,mimka... 🙂
jaaj ivuška....už o chvíľu idete.....no ja myslim,že to počassie sa napraví...a tam určite...a že si oddýchnete...a ako píšeš.....dobiješ baterky.... 🙂
my sa momentálne nechystáme nikam,už sme po dovolenke tento rok...a neviem čo teda bude s nami...či IVF...alebo to darcovstvo....12.6. idem do Heliosu tak som zvedavá...

mimka29
2. jún 2009

Inak iwuska my sme boli minulý rok v Chorvátsku posledný májový víkend a síce sa nedalo ešte kúpať v mori, tak sme sa za dva dni pekne opálili a to bolo ešte pred sezónou.

dianan 12. je tu hneď 😉 Tento jún máme pekne nabitý a o mnohých veciach rozhodne.

dianan
2. jún 2009

veru,veru mimka...aj ja tešim...aj sa bojím...

mimka29
2. jún 2009

Baby asi pred hodinou mi volali z Brna, že vo štvrtok si mám dať poslednú tabletku antikoncepcie a od prvého dňa menzesu mám začať užívať lieky a lepiť si náplaste ... takže už vážne začíname ... ešte stále tomu nejak nemôžem uveriť.

A ako sa máte vy? Napríklad vika?

vika34
2. jún 2009

ahojte,nestíham ,som dnes strašne unavená,bolia ma hrozne kríže,idem hajkať,pá
mimka 😕 ,perfektná správa

iwusa
3. jún 2009

dobre ranko 🙂

di - no mame to za chvilku a strasne sa tesim na tu dovolenku, min. rok sme neboli a musim povedat, ze ja si vazne oddychnem az pri mori. vypinam mobil, len tak si vyvalujem moje sunky na plazi a proste relaxik 🙂 a ty si bola kde na dovolenke? strasne som uz zvedava, ze co ti povedia ohladne tvojich vysledkov.

mimka - to je genialna sprava, uz sa to rozbieha, uz sa ti to blizi! neuveritelne silno budem na teba mysliet!!! neboj, tvoje telo to zvladne a ty veris, ze sa to podari, co je strasne velke plus na psychiku!!!

vika - jajha, v tvojom pripade mi idu dni pomaly (inak mi letia ko besne), stale myslim na teba a verim, ze sa to podari, nech sa len pekne drzia v tebe, potvorky malinke 😉

petras
3. jún 2009

Dobré ráno babulky, už nějakou dobu vás pročítám,a moc vám všem držím pěstičky. Dlouho jsem o tom přemýšlela,ale až diskuze na MK mě přesvědčila,že to chci opravdu udělat - darovat vajíčka. Tak kdyby se některá z vás chtěla dostat v pořadníku dopředu,tak ať písne. Jsem moc vděčná,že se mám 2 zdravé (ťuk,ťuk,ťuk na všechno kolem...),a tak bych chtěla tuto možnost dopřát i nějaké jiné holčině,které nebylo osudem přáno. 🙂

iwusa
3. jún 2009

petras - uzasne, ze si sa odhodlala k tomuto kroku 🙂 tymto tvojim rozhodnutim si niekomu dala nadej, este o tom nevie ale ver tomu, ze ti bude do konca zivota dakovat, teda nie osobne, ale tak dusevne - to budes citit. robis strasne dobry skutok. dakujem za vsetky zienky, kt. proste nemozu, ze existuju ludia ako si ty, sue, didinka a samozrejme aj nely, aj ked ona asi nebude moct, ale pomoct chcela a to sa rata!!!
ty budes chciet asi v cechach darovat, ze?

mimka29
3. jún 2009

Ahojte žienky,
petras - si super, keď to chceš pre niektorú zúfalku podstúpiť. Keď sa rozbiehala táto témička, tak som ani nedúfala, že by sa v nej našli nejaké žienky, ktoré by sa do nej pridali ako potencionálne darkyne, ale teraz je vás tu toľko, že som z toho v úplnom úžase. Neviem či v čechách posunieš niekoho na prvé miesto v poradovníku, ale na Slovensku by ti bol niekto, ako písala iwuska do konca života vďačný.

iwuska - ja som bola včera z toho, že mi volali z Brna a posunuli to vlastne ešte trošku skôr taká hotová, že som nevedela komu to mám skôr zavola a vôbec som nevedela čo so sebou 😀 Som čím ďalej tým viac presvedčená, že som si vybrala dobre, lebo všetko čo povedali zatiaľ do bodky dodržali, nič nepresúvajú, neodiaľujú a oni s takým presvedčením hovoria, že nám pomôžu, že som im uverila a všetko im žeriem 😀

Ahojte ostatné krásky 😉

petras
3. jún 2009

Iwus, chtěla bych asi do Prahy.Mám to nejblíže.
Mimka - v Čechách je to stejné,taky se příjemkyně posune v pořadníku dopředu. 😉

mimka29
3. jún 2009

petras - tak keď tu budeš s nami, tak sa ti možno niekto ozve, koho by si urobila najšťastnejším na svete. A tu sa aj dozvieš čo by si musela všetko podstúpiť ak by si do toho išla 🙂

dianan
3. jún 2009

Dobre ránko fešandy.... 🙂 jéééj same dobre správičky....
mimka.. 🙂 ti je skvelé....tak naozaj klubuk dole,že to ide tak ako sľubili.....verim...že si bola z toho uplne mimo....tak už len to dokopať do uspešného konca.....

iwuška....aj ja som zvedavá...čo povie Krajko...a kedy sa mi pohneme dalej....ale verim,že teraz v lete sa niečo bude diať...a čo sa týka tej dovolenky..tak my sme boli cez Veľku noc v Dubaji...bolo to super..,krásne....takže už žiadna dovolenka nehrozí,len práca...a zarabanie....na naše bábatkovské aktivity....

petras...tak ako píšu diavčatá....super...a skladám poklonu a obdiv pred všetkými babami,ktore sa rozhodli pomôcť všetkým takým ako sme tu my..v tejto téme....aspon vidno,že ta téma nie je zbytočná,a že ešte stále existuju dobrí ľudia. 🙂

sue
3. jún 2009

Petras, vitaj medzi nami a prajem veľa sily a trpezlivosti pri vyšetreniach - pretože sú nebolestivé, ale trrrrrrrrrrrrrrrrrrvajú brutálne dlho 🙄 😵

Všetkým krásny deň 😵 😵 😵

mimka29
3. jún 2009

Ahojte dianan, sue 😉

iwusa
3. jún 2009

ahojte di a sue 🙂 dlho sme sa tu nestretli takto pokope.

di - waaaaaaaaaaaw, DUBAJ???? to je jeden z mojich velkych cestovatelskych snov ale silno pochybujem o tom, ze sa mi splni ☹ zavidim (v dobrom zmysle slova) a zaroven prajem.

ozaj kocky kam by ste sa chceli pozriet? ak by vas nic (rozumej peniaze) neobmedzovalo? 😀
ja by som chcela navstivit afriku - vidiet velku patku zvierat nazivo, to je sen asi od detstva a potom mexiko, teda konkretne jedna plaz v mexiku (vypadol mi nazov) kde je piesok bielunky ako sneh a jemnejsi nez hladka muka! 🙂 normalne to mam pred ocami ako si lehnim na plazi, slniecko ma opaluje, more suchoce, miesany napoj pijem z kokosove orecha... jaaaaaaaaaaaaaaajha asi sa odstahujem ale na rok 😀

dianan
3. jún 2009

iwuška....neboj....prečo by sa ti to raz nemohlo spniť???ano ten Dubaj bol krásny....a bolo to neplanované,asi 3 dni pred Veľkou nocou...a misím povedať,že za super cenu...nový hote..otvorený v 2/2009 a fakt za uvadzacie ceny.....takže sme veľmi dlho nerozmýšľali....

ale moje dalšie cestovateľske sny...su presne také ako tvoje...Afrika...Safari...a belostné pláže Mexika....ale to su už aj iné ceny....takže o tom zatiaľ asi môžme len snívať.... 🙂 možno raz....
..a teraz sa mi už ani robiť nechce....lebo som si predstavila ten kokosový nápoj... 🙂

mimka29
3. jún 2009

Babulky ja ani neviem kam by som chcela ísť. Ale môj muž chce isť stále do Grécka. Raz sme tam boli a od vtedy stále Grécko, Grécko. Ale z exotiky neviem ... teraz mám hlavu niekde inde ...

iwusa
3. jún 2009

mimi - tak to sa ti ani necudujem, ze mas hlavu uplne inde, ved ty si uz v tom vyssom leveli oproti mne a di, tak my sa zatial mozeme rozptylovat takymito blaznivymi uvahami.

di - strngam si s tebou, luskni na casnika nech nam pripravi dalsiu exotiku 😀 😀

mimka29
3. jún 2009

to tu nikto celé poobedie nebol a ja že som vás zanedbávala 😒

vika - ako sa cítiš dnes? kríže ešte bolia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre