Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kroketka7
7. apr 2021

@cilimata ano davkovanie sama. Ale MUDr. V Reprofite mi ich odobrila, ale ze na davkovanie sa mam opyrat v lekarni alebo repro imunologii. Tam uz nechodim, v lekarni ze 15 denne, ale to mi prislo strasne vela. Mne kortikoidy zabrali, ale neotehotnela som po nich. Ale brala som prednison len pri et. Ale ci bolo embryjko, ok.🤷‍♀️ Je strasne vela faktorov, aby vsetko klaplo. A mne to kombo s 10 zatial zafungovalo. Drzim palce.

cilimata
7. apr 2021

@kroketka7 ďakujem .. ja chcem ešte spojiť aj so serrapeptazou. len potrebujem zohnať nejakú kvalitnú .. 🤷‍♀️

kroketka7
7. apr 2021

@cilimata fuu, s tym ti neporadim. Mozem len pozriet, co ponuka bioobchodod kam chodit na chlorrelu napr. Aj tu som zacala brat asi mesiac pred transferom v malom mozstve.

leticia22
7. apr 2021

@rk123 a ako myslíš poškodené? Že zle geneticky bolo, alebo ho poškodili pri tej genetike keď ju robili? Super tak držím palce 👏👏

rk123
7. apr 2021

@leticia22 bolo geneticky zle 😀 oni nic neposkodili. a dakujem ☺️

cilimata
7. apr 2021

@kroketka7 hej ono s tou serrapeptaza je problém na sk ... myslím tie kvalitne .
chlorelu daj pozor ! ona je aj detoxikoacna a v tehu sa moc detoxikovat nema

kroketka7
7. apr 2021

@cilimata ked ju zacnes uzivat az v tehu, sa neodporuca, ale ak predtym vraj je v poho. Aspon co som citala. A ja jej malicko jem, kvoli nizkemu zelezu A ta serappeptase je ze Elixir sep. ultra od NaturalSwiss.

iva305
13. apr 2021

Ahojte. Nezostal prosím niekomu Menopur ?

sally001
13. apr 2021

@iva305 mne zostali 2 ampulky 75

iva305
14. apr 2021

@sally001 dobrý deň, do kedy je expiracia prosím vás a za akú cenu mi ich viete posunúť? Ďakujem

gven
17. apr 2021

Ahojte, vybavujem si ziadost o ivf v zahranici, chapem ten postup spravne prosim? po potvrdeni gynekologom ju poslem tomu Dr. Petrenkovi, ten mi to vrati zamietnute a potom to poslem do poistovne?

rk123
17. apr 2021

@gven presne tak ☺️

gven
17. apr 2021

@rk123 dakujem, o Petrenkovi som sa dozvedela az z for. Na poistovni sa pise iba o “klinickom pracovisku”, po dotaze v poistovni mi poslali zoznam nemocnic, ziadne konkretne kontakty a mena 🥴 a ked citam ze to dotycny doktor vsetko zamieta a poistovne to aj tak schvalia mi uz vobec nedava zmysel, sa cudujem ze tento postup este nikto neprehodnotil 🤷‍♀️🤦‍♀️ Tak idem do toho buduci tyzden, snad to nebude trvat celu vecnost

rk123
17. apr 2021

@gven mne z centra ked posielali papiere napisal aj kam to mam presne poslat.
no niektorym to drzi petrenko mesiac, niekomu to posle do tyzdna. budem drzat palce aby to bolo co najskor, je to hlupost to takto riesit pravda

alexwarring
17. apr 2021

@gven ahoj, ja som posielala na klinicke pracovisko do Kosic, keddze na Petrenka som tu citala same negativa, pan doktor v Kosiciach nam to schvalil samozrejme do vysky nakladov na Slovensk u. Jeden tyzden som ziadost posielala a na druhy tyzden som mala odpoved doma. CAR v CR mi poslalo dva kontakty, jeden bol na Petrenka, druhy na toho MUDr. v Kosiciach

gven
17. apr 2021

@alexwarring ahoj, ja na konzultaciu s CAR este len cakam, ale proaktivne vybavujem popredu ziadost do poistovne kedze to musi prejst cez dalsich dvoch ludi... bola by si taka dobra a poslala mi kontakt do Kosic prosim?

rk123
17. apr 2021

@gven ale tu ziadost ti musi vypisat centrum a poslat, tam sa pripaja lekarska sprava od nich, plus cca naklady a lieky ake su planovane, takze kym to nemas tak nemas v podstate co posielat

alexwarring
17. apr 2021

@gven ahoj, mudr sa vola Peter Urdzik, ale ako pise @rk123 musi ti ziadost najskor potvrdit CAR

alexwarring
17. apr 2021

Baby prosim Vas, viete mi povedat, respektive pamatate si ako dlho trvalo, kym Vam poistovna preplatila naklady za IVF v CR? Vdaka

rk123
17. apr 2021

@alexwarring mne za mesiac, ale niekomu az za 3, myslim ze na to maju realne 3 mesiace

gven
17. apr 2021

@rk123 takze tu ziadost vypisuje a odovodnuje CAR. ja som bola v tom ze “poskytovatel zdravotnej starostlivosti, ktory odovodnuje potrebu poskytnutia zdrav.starostlivosti v cudzine” moze byt moj gynekolog, tak ten v tom nehra ziadnu rolu? A tie odhadnute naklady maju ist aj reviznemu lekarovi, tak? ... nejako to je cele zlozite, som v tom stratena.

gven
17. apr 2021

@alexwarring dakujem, ale asi sa to teda neda nevybavit s predstihom ako som planovala.

alexwarring
17. apr 2021

@gven to urcite nie, musis odkonzultovatbs car, prejdete si co a ako budu robit, oni vypisu ziadost aj s predpokladanymi nakladmi a az takto hotove to posles na klinicke pracovisko a ked ti pride stadial odpoved tak to posles na poistovnu

alexwarring
17. apr 2021

@rk123 dakujem

sally001
17. apr 2021

Ahojte baby chcem sa spytat ako casto aktualizuju myreprofit?kazdy den alebo iba prvy ,tretí a piaty,.?

vianocka288
18. apr 2021

@sally001 po oplodneni sa robi kontrola vyvoja embryi na 1.,3. a 5.den. Tie zvysne dni sa citujem: “kontrola vývoje neprovádí. Vývoj v tomto dni není zásadní, proto se vyhýbáme zbytečné manipulaci s embryi”

majusaba1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vianocka288
26. apr 2021

Ahojte. Prosim vas, neviem po akom case po neuspesnom ET mozem ist znova na KET? Dakujem.

janie7
26. apr 2021

@vianocka288 Ahoj, odporúča sa 1 cyklus počkať a potom môžeš ísť na to😉 No hlavné je, ako sa cítiš ty😉

alexwarring
26. apr 2021

@janie7 a ty ako? Isli ste na dalsi vklad, ci este cakate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre