Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
30. okt 2014

@katka1710 napises mi prosim ked ti nevadi do ip, komu chodis? Celkom ma to zaujima

haimi
30. okt 2014

@diska nie, idem len svojmu gynekologovi. Ty ides do brna? Inac, si na pn, alebo chodis do roboty?

amstelko
30. okt 2014

Babenky,dali Vám v RF nejaké papiere pre svojho gynekológa aby Vás vypísal na PN,pri stimulke?

silvik1
30. okt 2014

dievčence má niektorá z vás budúcu stredu OPU nech tam nie som taká sama 🙂

diska
30. okt 2014

@haimi ano idem do Brna,spravime si vylet ,ked sme boli na KET stavili sme sa aj v Mikulove je tam pekne 🙂
Som doma a ty?

diska
30. okt 2014

@amstelko netreba ti papier ,ved len povedz co podstupujes svojmu gyn. a urcite ta vypise ak budes chciet

haimi
30. okt 2014

@diska chodim do roboty ☹ rozmyslam nad pn, ale neviem, z coho budeme splacat hypo a ine uvery. Mas dovolenku, alebo si na pn? A kedy ides na sono? Ktory den po vklade?

diska
30. okt 2014

@haimi 29 den od vkladu

haimi
30. okt 2014

@diska a si vypisana, ci robis?

diska
30. okt 2014

@haimi nie nerobim,uz som ti to pisala 🙂

kama2
30. okt 2014

@ina7 ahoj, pridavam sa, vklad som mala v juni a po dnesnom utz cakame 2 zdravych vajčákov 😉

haimi
30. okt 2014

@bergalm ja som mala ket v native bez estrofemu uz na 16dc. Cakala som ako debo 40min na lekara a potom som bola za 20min vybavena. A potom som cakala 30 min na tetu, aby som zaplatila. No proste super organizacia 😉 a po ket si kup cerstvy ananasik. Drzim palce 🙂

bergalm
30. okt 2014

@denulkl no mne kazal az v pripade pozitivity.....Hned takze klud moja,ja sice to tiez nemam potvrdene,ale preventivne mi to nasadia teda ak.................................... 😀 😀 😀 bude takyto usmev o 2tyzdne

bergalm
30. okt 2014

@haimi ok no ja som tiez v native a idem na 19DC ja neviem ako to bude u mna kedze ja mavam 35DC....fuha tak snad to zajtra bude lepsie a inak kolko si platila u tety???dali Ti aj RFtest?

haimi
30. okt 2014

@skaredekacatko aj jedna bublinka bude stacit 😉 a bola to hb, alebo xb...? Nevies? Pekne papaj ananas a oddychuj 😉

skaredekacatko
30. okt 2014

@haimi B to bolo uz mam zasebou prvu inekciu fraxiku celkom v pohode len ihla bola tupsia trochen.

haimi
30. okt 2014

@bergalm zaujimave, ze ta dali uz na 19dc, ked mas take dlhe cykly 😕 ale snad vedia co robia. A mala si aj na sone dominantny folikul? Platila som 7000kc a dala mi aj test

haimi
30. okt 2014

@skaredekacatko hb? To je super na 5 den 😉 ja som sa na 5 den dostala max po expandovanu. Jaaaaj, budem ti drzat palce. A hlavne nestresovat, ked ta prestanu boliet za par dni prsia. To len doznieva pregnyl a hcg este nebude tak uradovat 🙂

bergalm
30. okt 2014

@haimi no to neviem doki mi len zmeral sliznicu ta bola na 12DC 7-8mm a dohodli sme na 31.10.KET a brat utros 2-0-2 o folikule mi nic nepovedal a ani nenapisal do papiera

skaredekacatko
30. okt 2014

@haimi vdaka a mam.len b ziadne hb. Testovat mam 11 ale menzes ma prist 9 a chodi na cas. tak ja ju posiekam kade lahsie

diska
30. okt 2014

@bergalm aj ja som mala KET na 19DC

gagirl
30. okt 2014

@bergalm ahoj.tak uz sa ti to blizi..budem na teba zajtra mysliet.;)kedy to budes mat?

bergalm
30. okt 2014

@diska myslim si ,ze zalezi na vyske tej sliznice nie?sak uvidime ja to beriem s rezervou,ved ja som ostala tehu so 7mm sliznicou takze sa necham prekvapit 😉

bergalm
30. okt 2014

@gagirl joj dakujem fakt si moc zlata no o 14:15hod som objednana

gagirl
30. okt 2014

@skaredekacatko drzim siiilno palce..🙂

skaredekacatko
30. okt 2014

@gagirl dakujem

gagirl
30. okt 2014

@bergalm tak budem mysliet na vas..drzim palce🙂

bergalm
30. okt 2014

@gagirl dakujem ja na Teba buduci tyzden 🙂

haimi
30. okt 2014

@skaredekacatko spravny pristup 😉

diska
30. okt 2014

@bergalm ano oni asi hlavne prihladaju nato aka ja sliznica,urcite rozhoduju pre kazdu to co je najlepsie. 🙂
zajtra drzim palce,vies kto ti bude robit vklad?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre