Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
18. júl 2011

@naveen Ved ma poznas ... naco budem cakat 😀 😀 😀 a rozptylenie pomoze kazdej z nas 😉 😉

Baby, tak mne odpisal Koudelka (chudak ma dovcu, ale bol mily a napisal mi aj pocas nej 😉 ). Mam zacat Clostilom 3x1 na 2 DC a potom na 7 DC prist na UTZ a krv a potom sa dohodneme ako dalej ... snad tie stery dopadnu dobre a zaciatkom septembra idem na to 😅 😅 😅

Aaaa konecne sa nam pohol aj adopcny zoznam, prebehla jedna adopcia a tak sme na peknom 7 mieste 🙂 😉 🙂

@dalida Aj ja mam Koudelku a tak dufam, ze bude pre nas obidve ten p.spravny 😀

miminkad
18. júl 2011

@lenka_21 jej,tak to zacinas taku istu stimulku,ako som ja mala.dnes som bola u neurologa,takze odporucuje viete co a zajtra ma caka zbytok...dnes si pojdem pekne odcvicit k rehabilitacnej,uz ma zacina ucit mojzisku

lenka_21
18. júl 2011

@miminkad Co doporucuje neurolog ... asi som nieco prehliadla 😕 😕 😕

callex
18. júl 2011

ja chcem ist domoooov....niet nad home office.ja uz neviem ako mam sediet v tejto kancelarii meter x meter.

dalida
18. júl 2011

@lenka_21 aj ja dufam. Neviem, kedy zacnem so stimulkou... zatial sa na to necitim. Chcem si uzit leto 😉 Dievcata, mam otazocku... Iste sa cosi plati za prvu konzultaciu, ze? Neviete mi povedat kolko? Dakujem 😉

dalida
18. júl 2011

@callex priestor je nadovsetko. Mam stastie, ze pracujem vo velkej miestnosti... Neskusala si prehovorit nadriadenych na ten home office?

gabinkaa
18. júl 2011

@dalida za prvú konzultáciu nič neplatíš, všetko sa platí po ukončení cyklu, teda po ET, takže nemusíš mať obavy o úhradu, myslím, že RF je dobrá voľba, ako už baby písali 😉

gabinkaa
18. júl 2011

@callex stále pracuješ, nie si na PN? 😉 treba žiadať väčšiu kanceláriu, veď teraz do nej chodíte dvaja 😉

gabinkaa
18. júl 2011

@lenka_21 to je dobrá správička, všetko sa Ti uberá tým správnym smerom a nakoniec budú detičky dve 😉

dalida
18. júl 2011

@gabinkaa dakujem za odpoved 😉

luly3
18. júl 2011

ahojte
@gabinkaa ako sa máš drobátko poslušká??????

rienok
18. júl 2011

ahojte všetky babuľky! To je milé , že ste na mňa ešte nezabudli 🙂
@callex, @lenka_21, @naveen na stretko určite prídem, len treba určiť súradnice 😉

Inak stále niekde lietam, takže na net už ani nemám čas, len sem tam sem nakuknem, ale naozaj nestíham.
Všetkým držím palčeky nech sa darí práve v tom o čo sa najviac snažíte 😵

cavik
18. júl 2011

Ahojte dievčatá

vôbec neviem, o čom je reč, ja si PN-kujem na chalupe a máme tu biedny signál, tak len občas nazriem....len som zahliadla v "našej" téme mimu263 ( sme sa aj videli v SPLN-e, že ? Si mi písala, že Ti pripomínam nejakú kamarátku 🙂 ) a aj dalidku....tak vás srdečne vítam....určite budete spokojné v RF.
Rebeka, ako ? vydržíš to do augusta ? Ja Ti k tomu držím prsty 😉

callex
18. júl 2011

@dalida ja som sefovcom hned povedala ze budem robit z domu..ale az od septembra..kedy konci jedna praca a zacina druha teda dufam.
@gabinkaa nie som PN..nik mi to nenavrhoval a ani som to neriesila....ale keby som mala precitane urcite veci skor tak by som na PN isla aspo pocas tych nevolnosti.kancelaria sa neda urobit vecsia..a v auguste v tych priestoroch koncime a v novych ani kancelariu nemam..takze jedine home office. 😎
@rienok neboj suradnice ti zadam spickove. 😉
@cavik ahoj kocka ako sa dari?kedy zmenis status?co robia drobatka?

rebeka33
18. júl 2011

@cavik ahoj , dlho si sa neozvala, ako a máte. Ja som sa tiež potešila, že nás tu Košičańiek pribudlo. No pri prístupe v splne 😅 sa ani nedivím. No dúfam, že to potiahnem, zajtra mám poradňu, ale cítim sa zatiaľ dobre.pekne si oddychuj na chate, tu v meste dosť hrozne dusno.

rebeka33
18. júl 2011

@dalida za konzultáciu neplatíš, v rf platíš až na konci po ET. Koudelka je výborná voľba. mne nastavoval obe stimulky a boli super.Držím palce

cecil36
19. júl 2011

Dobre ranko 🙂 Hlasim AFP testy negativne 🙂 Riziko 1:960 😉 Nestiham docitat, tak pozdravujem vsetky tehulky a stimulantky. A gratulujem k DIANKE 😵

gabinkaa
19. júl 2011

@cecil36 gratulujem k pozitívnym výsledkom 😵 😵 😵

mircalla
19. júl 2011

super ako sme sa uz bavili,amnio v tvojom pripade zbytocna

mircalla
19. júl 2011

inak kocky nestiham, len zbezne citam, ale mam z vas radost...ako sa vam pekne dari...a aj komu zatial nie,aj na toho pride rad. my uz o tyzden oslavujeme 1. rocik

jada1
19. júl 2011

@cecil36 gratulujem 😵 😵

gabinkaa
19. júl 2011

@luly3 vcelku fajn, zle mi nie je, občas pobolieva podbruško, trocha sme podrástli, dúfam, že bude všetko OK a Ty sa ako držíš?

lenka_21
19. júl 2011

@cecil36 Blahozelaaam ... suepr spravicky 🙂 😉 🙂

rienok
19. júl 2011

@cecil36 blahoželám k výsledkom 😵 😵 fú to to letí že 17. tt

luly3
19. júl 2011

@cecil36 blahoželá k dobrým výsledkom 🙂
@gabinkaa mna ešte aj dnes sem tam pobolieva bruško 😠 niekedy mám až strach
už cítim aj pohyby tak už som aj taká kludnejšia

callex
19. júl 2011

@cecil36 sme ti hovorili ze uz bude len dobre.gratulujem.
@gabinkaa mna pobolieva brusko takmer kazdy den..takze zvykaj si.
@luly3 aj ja sa tesim na pohyby..tiez budem klkudnejsia.

cecil36
19. júl 2011

@callex @luly3 @rienok @lenka_21 @jada1 @gabinkaa a ostatne, baby moc moc dakujem 🙂

gabinkaa
19. júl 2011

@luly3 to je krásne, že už cítiš pohyby, ako vidím, tak si už v polovici, ako to rýchle beží, ja mám tiež strach, či je všetko v poriadku, vôbec mi nie je zle, tak ma aspoň teší to pobolievanie podbruška
@callex snažím sa si zvykať, len aby bolo všetko v poriadku
inak nemôžem byť dlho v podrepe, alebo nemôžem spať na brušku, to mi vadí

lenka_21
20. júl 2011

@gabinkaa @callex Baby, a co by ste vy tehotne este nechceli robit ... vraj podrep (to Vam je naco 😀 😀 😀 ) ... ten spanok na brusku este pochopim, ale nastastie ja takto neviem spavat ani teraz ... asi musim schudnut 😝 😝 😝

callex
20. júl 2011

@gabinkaa @lenka_21 ja na brusku este spim..ale nie casto.vzdy sa drobcekovi ospravedlnim za mozne nepohodlie a sup na brusko. 😀 no uz zrejme nie na dlho.
@gabinkaa urcite sa motkas v zahradke..ked si v podrepe..nechaj burinu burinov..pokosis kosackou 😀 alebo nech robi manzel tie prizemne prace.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre