• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@callex drzim moc moc moc paluchy nech ste ok, daj vediet ako poradna :wink:
22. júl 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini neuveris, neviem kde mi hlava stoji :grinning: ... no my chodime na dovolenku hlavne v zime, aj ked by bodlo take lenosenie na plazi s dobrou knihou :sunglasses: no čo už asi sa vyberiem potom do karibiku :grinning:
ozaj ako vyzera to naše OZ? bude z toho niečo myslíš?
@callex ozvi sa prosím, som ako na ihlách ....
@jada1 neboj, aspoň vieš že máš v brušku silné zdravé dieťatko ... aspoň tak som niekde čítala, že to je dobre :wink:
22. júl 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tak si aj ja vravím, že ke´d mi je zle, tak je hádam všetko v poriadku :slight_smile: .
A vy ako? Už ste si pobehali tie vyšetrenia, či ešte nebol čas.
22. júl 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 no my si dávame pauzu :slight_smile: momentálne sa venujem formovaniu postavy :grinning: a snažím sa načerpať kopec energie. Ja mám 25.08. endokrinologičku a hneď potom sa objedname do brna na tu DNA fragmentaciu spermii ... inak mi už nemá čo byť ... vidíš ešte ten formulár na darcovské vajíčka vyplniť a poslať :slight_smile:
Ale určite to nebudem asi riešiť do konca roka, teraz nam frci sezona, potom robime katalogy a to trva tak do vianoc tak si nebudem prikladať ... vyzerá to že to spáchame začiatkom roka alebo na jar :sunglasses:
22. júl 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 skor cisarak
22. júl 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ste zlate ze drzite palce..doky do mna pozrel nejakou kamerkou ci cim a povedal ze krvacam a ze to je na nemocnicu.potom mi este urobil sono..cosi pomeral ale do knizky to nezapisal.srdiecko bilo tak som sa trosku ukludnila.slubila som mu ze budem doma lezat a ked sa to zhorsi tak pojdem na pohotovost.tak mam priiisny kludovy rezim a ascorutin.do knizky napisal odmieta hospitalizaciu. :angry: ja si aj tak myslim ze v nemocke by som aj tak len lezala a nikto by nic extra so mnou nerobil.nie je to cervena krv je to take hnede.tiez dufam ze len nejaka prasknuta zalezitost.ked mi robil sono nehovoril nic ani o placente tak si myslim ze je ok.
inak vsetky odbery v 12tt boli ok..
22. júl 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla dakujem :slight_smile: , ja by som tiez bola skor za cisarak, kedze som mala pri prvom porode komplikacie a dieta museli ozivovat. Tak mam paniku, aby sa to nezopakovalo.
@callex pekne lezkaj a hlavne nic nezdvihaj, bude to ok :slight_smile: Jaaaj a pi vela citronovej vody + ten ascorutin. Mne to pomahalo. Ja som tiez odmietla nemocku, lebo dr. mi povedal, ze mi mozu podavat len utros a ascorutin. A to som si vedela zjest aj doma. Navyse byvam dve minuty od nemocky. A ta psychika tam a doma.... :wink:
22. júl 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 preco citron?
22. júl 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tak pekne dodržuj prísny kľudový režim, nič nezdvíhaj, len pekne ležkaj a oddychuj, som rada, že je zatiaľ všetko OK a dúfam, že to tak aj zostane, super, že všetky odbery boli OK, tak sa len pekne šetri, oddychuj a hlavne mysli pozitívne :wink:
22. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 chudiatko Ty sa takto trápiš, aj by si mi nejakú nevoľnosť mohla poslať, aby sa Ti uľavilo, ja si musím dávať pozor, lebo by som pribrala ako vagón a do dverí by som sa nezmestila :grinning: dnes mi je akosi blbo celý deň, ale nie je to až také hrozné, tak nech tie nevoľnosti rýchlej prejdú
22. júl 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha neboj moja, tú radosť si nedám pokaziť blbými rečami, nech sa každý stará sám o seba, toto je len naše rozhodnutie a my musíme riešiť aj dobré aj zle stránky, nikto ich za nás nevyrieši, tak kašlem na nich a máme zatiaľ naše krásne tajomstvo
ako sa má malá Dianka s maminkou?
22. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tak pekne ľahnúť, vyložiť nohy a ovládač do ruky :slight_smile:. Všetko bude ok, hlavne, že je drobec v poriadku.
@gabinkaa dnes mi je na počudovanie nie až tak hrozne, zatiaľ som nevracala. Asi za to, že som sa vás vysťažovala :slight_smile: .
@rienok jasné, keď máš teraz toho veľa, netreba to siliť. Dotazník si ale pošlite, lebo sa čaká aj 6 mesiacov.
22. júl 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex citron stahuje cievy a spevnuje ich stenu :wink: Spinenie by malo prestat :wink: Vymackaj citron, zmiesaj s poharom vody a vypi (ak potrebujes, mozes pridat trochu cukru).
22. júl 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ako bolo na dovolenke?
22. júl 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 vdaka za radu..dam instrukcie mm.
@jada1 ano ovladac uz je moj kamos. :wink:
22. júl 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex Co to tu citam??? No som rada, ze ste v poriadku ... pekne oddychuj ako pisu baby a asi by bola dobra aj ta PNka ... ak sa nemylim ty este chodis do prace? Tazko povedat co by robili v nemocke, ale asi by ta len sledovali ... viem, ze kamoska tam lezala a dostaval tusim nejake infuzie a injekcie, ale mohol ti aj tvoj Dr.povedat co by tam robili a podla toho si sa mohla rozhodnut ci pojdes, alebo zostanes doma ... ale suhlasim, ze doma je to lepsie a som si ista, ze to bude v poriadku :slight_smile: :wink: :slight_smile: Drz sa!!!!

@rienok Ako formujes postavu ... daj tip . Ja som bola v jednom zariadeni v BA a od buduceho tyzdna by som chcela zacat ... potrebujem schudnut 5 kg a kedze si neviem poradit sama, takto ma aspon donutia oni :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Tak toto dobre poznam ... ked som bola tehu schudla som hned na zaciatku 6 kg a Dr.sa mi uz vyhrazala nemockou :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... samozrejme brusko mi pekne vykuklo a nevedela som klamat, ze nie som tehu, lebo to bolo na mne vidiet :slight_smile: :wink: :slight_smile: a tak ak sa niekto priamo opytal ci som tak som povedala, ze ano :sunglasses: Ja som az tak nevracala, ale ak nahodou tak zasadne v noci (23.00-01.00) :confused: :confused: :confused: ...vzdy som mm hovorila, ze babetko bude po nom, lebo on je nocny zivel a pri vracani som zaspavala nad misou ... dokonca mi tam raz spadla hlava :grinning: :grinning: :grinning: Inac som mala cely den hrcu v hrdle a nevedela som nic zjest a dost ma aj prehanalo (ale to som az teraz zistila, ze z magnezka)
23. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemám možnosť dočítať. na chvíľu som sa sem dostala,dakujem za palce. zatiaľ ležím v nemocnici a asi v pondelok bude sekcia. pekný deň všetkým a ešte raz díky.
23. júl 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ahoj mali sme sa uzasne, skvele, fantasticky, len to velmi rychlo ubehlo, teraz mam kramy a po nich chcem ist k minovi... ale bojim sa toho :confused:
23. júl 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 PN mi momentalne netreba nakolko mame 2tyzdnovu odstavku...takze povinna dovca.
@jada1 no ja som napr.aj dnes vracala..a to len preto ze som chcela zjest nieco mliecne...proste ked to nejde tak to nejde.
@rebeka33 na pondelok drzime palce...a tesime sa na dalsie reprofitacko.krasne ste to potiahli.39tt podla mna parada na tie problemy s krckom co boli.drz sa.
@lulu10 zabudla som kde ste vlastne boli?preco sa bojis ist k minovi?

ja som na to uz lepsie..noc bola bez spinenia..do obeda trosku a po obede zatial klop klop nic.pekne som lezkala docitala casopisy pospala si a teraz som sa premiestnila k ovladacu.este zajtra budem lenosit. :wink:
23. júl 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 drzim palciaky na pondelok!!!! :wink:
23. júl 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 mooooc drzim palce a myslim na teba :wink:
@lulu10 mina sa neboj,je zlaty a v pohode
23. júl 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 moc moc držím palčeky na pondelok, tešíme sa na malého drobčera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 Jooj drzim palceky :slight_smile: :wink: :slight_smile: ... inac v pondelok som na vychode a tak ked pockas pridem asistovat pri prorode ... hodilo by sa mi to poobede :grinning: :grinning: :grinning:

@callex Tak len pekne relaxuj a ako hovorim ja treba hodit teplakovy rezim .... v jednej ruke Fidorka a v druhej ovladac :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby, prezradte mi, ze preco sa po IVF odporuca cisarsky namiesto klasickeho porodu?
24. júl 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 fidorka fuuuj.sladke mi voobec nejde..odkedy som tehu nemala som nic sladke.a mam pyzamovy rezim. :wink:
s tym cisarskym si myslim ze je to aj kvoli veku,potom viacpocetne tehotenstva.este vysondujem baby v inej temicke ci mali vsetky cisarak.mne zatial nik nic nevravel..ale asi je aj skoro sa o tom bavit.
24. júl 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky, mam dotaz, co moze byt pricina ze mam kramy len dva dni? inak normalne mavam 6, dva dni som mala take klasicke-len slabsie a vcera uz len spinenie,nechapem... este sa mi to nestalo :confused: zas mi chodia po rozume rozne diagnozy :frowning2:
25. júl 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ahoj boli sme na rodose, a k minovi sa bojim ist lebo uz mam taky strach z lekarov ze az... bojim sa ze mi zas nieco nove najde... :frowning2:
25. júl 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 drzim moc palciska aj na nohach :dizzy_face:
25. júl 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@rebeka33 veeelmi na vas myslim, nech mate drobca ochvilu doma a nech vsetko prebehne v najsamlepsom poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@callex, ty nas drzis v pohotovosti, uz bolo dlho dobre a nic sa nedialo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lulu10 tak to by som aj ja rada vedela, lebo ja od porodu mam predlzeny cyklus a kramy max 3 dni aj to uz si podla mna ten posledny nahovaram, HP v norme, endo mam az na sept,ale zacala som na to cvicit mojzisku .. tak uvidim :unamused: mne dokina vravi, ze vsetko je ok, to ja ju presviedcam o tom, ze nieco ted OK nie je.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen @lulu10 baby vy si tu ziadne diagnozy nevymyslajte...co ja by som dala za 3dnovy menzes...ja som mavala standardne 6-7..rekord 11dni. a mam svagrinu ktora ma menzes tak raz za pol roka..neberie antikoncepciu ani ziadne hormony a tiez je to podla lekara ok.takze ste ok...jasne?
@lulu10 pacilo sa ti na rodose?ja neviem preco ale mna tie grecke ostrovy nelakaju ale kazdy kto pride odtial je uneseny.
@naveen teraz nas drzi v pohotovosti rebeka.dufam ze vsetko bude ok.
25. júl 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok