Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
13. júl 2009

Juli škoda, že zrušili pohotovosť - podľa mňa je to z toho, že sa ti rozťahuje maternica, predsa len sú tam dvaja drobčekovia, tak si musia urobiť miesto. Neboj určite je všetko v najlepšom poriadku. Hlavne oddychuj a snáď to do zajtra vydržíš, ak by ti bolo nejako zle, tak neváhaj a choď na pohotovosť. Ale verím, že je všetko v najsamlepšom poriadku 😉

Táni inak som ti zabudla napísať, že u mňa nie párky, ale chladnička - ako keby sa do nej niekto povracal 😝

tanitta
13. júl 2009

zuzla... jemine chladnicka.. ani nevrav 😝 .. mama kupila klobasky...koli mne sme ich museli dat ujkovi a chladnicku dezinfikovat 😀

mirinda10
13. júl 2009

zuzli to uz mas take priznaky no ja klobasky milujem, take dobre domace takze si to vsetko mam este riadne uzit 🙂

julietka
13. júl 2009

zuzlik a ty mas uz priznaky? opytaj sa svojej maminy ako sa citila ked teba cakala, vraj vacsinou su tie iste priznaky u zien ako mali ich maminy 😉

mirindi neskusala si tam volat?

mirinda10
13. júl 2009

a kde mam volat juli

zuzla80
13. júl 2009

No príznaky - neviem, či to považovať za príznaky, ale to s tou chladničkou ako rihanica 😀 a sem tam žaludok ako na vode. Dnes nad ránom sa mi snívalo, že som sa prejedla koláčov a že mi z nich bolo na zvracanie a normálne som sa zobudila na to, že mi je zle na tyku - a k tomu nervozita z dnešného testovania, no nebolo mi všetko jedno 😅
Ale klobásky môžem 😅

julietka
13. júl 2009

do toho Medirexu? 😉 😅 http://www.medirex.sk/

julietka
13. júl 2009

zuzli tak to je potom super ze sa ti to hned takto rozbehlo, predtym pri tych neuspesnych pokusoch si to nemala ze?aj vtedy ked ciarky boli na teste..

zuzla80
13. júl 2009

nie Juli nemala, ale pri predošlom tehu tú chladničku áno 😉

Idem babuľky už konečne domov. Zmažem teraz tie testy z albumu, lebo fotky sú uložené v počítači v robote a nerada by som, aby ich niekto našiel. Ale večer ich pridám z domu opäť 😉

Majte sa pekne paaaaa 😵

mirinda10
13. júl 2009

tam som uz bola v Ruzinove a oni potrebuju papier od lekara neda sa to spravit len tak, ze tam pridem a zoberu mi krv to som uz skusala a nejde to

julietka
13. júl 2009

tak to ma mrzi mirindik, asi budes musiet ist naozaj na krv k svojmu dokimu a pockat 😕 a nechces predtym najprv ocikat papierik? 😉

tanitta
13. júl 2009

miri.. ocikaj ten axiom 😝 ...mas ho vyhodit... 😵 ...mozno uz zmenili technologiu pri vyrobe a ukazuje uz len // 😉 ...
zuzla.. paa 😉 ..

mirinda10
13. júl 2009

no ved si kupim novy test babulky musite este pockat utekam dnes na veceru tak padam z prace, zajtra sa uvidime pa a pekny vecer majte sa krasne

lahhel
autor
13. júl 2009

Babulky, ked tak pozeram, v nasej temicke sa roztrhlo vrece s tehulkami...ked sme si zacinali pisat, a vymienat skusenosti a zazitky a zrazu polovica nas je uz tehotna 🙂 Velmi sa z toho tesim, lebo reprofit je ukazka toho, ze sa nam to vsetkym urcite podari...este zostavame 4 - ja, lenka, bea a adri...jaj babulky, to je super, fakt sa tesim z toho, ze to ide a toto CAR je zazracne 🙂

maahuliena
13. júl 2009

ahojte babulky, nemám moc času teraz na netík, neustále veľa pracujem, veľa cestujem..
prišla som Vás pozdraviť a ZUZLINKE gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc sa teším 😉
....čím dalej tým viac sa teším na zajtra 🙂 myslím na Vás..

lenka20
13. júl 2009

jeej mahulik ale to ubehlo strasne rychlo vsak a zajtra uz si vychutnas prvy zazitok z repraciku 😵 😵 drzim palce nech sa vam tam paci 😉 a nech sa tiez pridas k tehulkam, lahhelik na teba zabudla v zozname 😝
mirindik cikaaaaaaaj 😵 😵 a nech su tam // 😵 😵

lahhel
autor
13. júl 2009

Lenik, jaaaj, tak rychlo pripajam k zoznamu aj mahulik 🙂 ked Mahulik sem nakukne len obcas, tak mi to vypadne a dufam, ze mi to mahu odpusti 😉

Mahulik, zajtra drzkam palce, nech mas z prvej navstevy len a len pozitivne zazitky... 😉

lenka20
13. júl 2009

julietka - nemyslim, ze je to nieco zle, asi si babatka robia len miesto, predsa - su dve, vsetko budes citit asi dvojnasobne.. ale do buducna - ak by nahodou este nieco si takto vybavovala a odbila ta sestricka tak si pytaj k telefonu doktora a trvaj na tom... nic proti sestram - mahu je urcite uzasna 😉 😵 - ale niektore su strasne brzdy a kym sa clovek nezacne ohanat a dupat tak si z pacienta robia handru... a vobec, ja myslim, ze zdravotny stav by sme mali konzultovat len s lekarmi, sestra akurat moze ma objednat na preventivku, pripadne mi oznamit, ze lekar momentalne nie je v ordinacii a take banalitky.. najma v pripade, ze cesta k tehu bola taka dlha.. a zajtra by som to na tvojom mieste lekarke alebo lekarovi povedala, ze si to mala uz par dni a sestra ta nechcela vziat...nech sa to vie... som teraz asi hnusna ale mala som par zlych skusenosti so sestrami a kym nenabehol manzel a nezacal vykrikovat na celu chodbu tak sa spravali otrasne.. potom uz ako mediky... 😉

maahuliena
13. júl 2009

😉 babulky, letí to všetko 😅 😉 a dakujem mooooc, lenka, lahelik 😉 musím zase frčať...
Určite dám vedieť ako sme dopadli, ale niečo mi našepkáva, že budeme spokojní,nadšení... myslím, že si viem predstaviť tu profesionalitu,očakávam podobné 😉 nakoľko aj ja pracujem na vysokošpecializovanom pracovisku 😉 a verím, že nám pomôžu, tuším tam robia len zázraky 🙂 pekný dnik 🙂

julietka
13. júl 2009

ahojki lenik, mas pravdu, ale ja som ju prosila ci mozem prist aspon dnes vecer, ale ona trvala na tom ze nie nie az zajtra, moj muzik tiez povedal ze tam pojde so mnou, ale kedze tam asi budem chodit dalsich par mesiacov, tak sa na to vykaslem, mam pocit ze tie krce ustupuju uz nie su take intenzivne a najstastie ani nespinim..ale mas pravdu niekedy treba spravit bububu, aby pristupovali k tebe inak..

mahuli a ty uz zajtra ides do repraku, rychlo to veru ubehlo..drzim palce, urcite budes velmi spokojna 🙂 🙂

avaka
13. júl 2009

Zuzlinkaaaaaaaaaaa 😵 😵 😀 😀 😀
Tak toto Ti vyslo... 😀 😀
Ja sa tak tesim 😵 Niekedy sa oplati ist do toho v klude, potichucky...a dovolenka na to... 🙂
Ved my sme ta nestihli ani oprskat,no ale nastastie nie je treba,lebo tu sa to tak hemzi tehu virusami,ze uz sa to musi nalepit na kazdu,co len klikne na tuto temu..
To sa mi paci,takto som si predstavovala,ze to aj ja oznamim,ale bola som prilis vytrasena... 😀 A Ty si prides v pondelok rano vo velkom style...a dialnice v albume.
Moc drzim palce,prajem nech su obaja drobci v brusku,a ak len jeden,urcite postaci.. 😉
Aj mne robila ET dr.Vitouskova,to je tiez kuzelnicka a pozeram,ze drobcov vklada na dobre miesta..

avaka
13. júl 2009

Ja som vas aj zabudla pozdravit kocky,ahojte 🙂
Ja uz som v robote nakukala,len sa mi nedalo prihlasit,uz som nemohla ani obsediet tam... 😀

Miri,vitaj medzi bezpriznakovymi tehulami.. 😵 Testni.....testniiiii... Zase budeme mat zajtra super den.. 😵

Juli,nebojkaj...drobci sa roztahuju...Ja viem,ze je to hrozne tolko cakat na utz,ale zajtra teda chod a ulavi sa Ti...budes vediet,ze drobci su v poriadku. Ja ked som bola na utz v tom 8tt,tak ten stres tiez zo mna opadol...nie ze by som sa teraz nebala,ale je to neporovnatelne...takze ked ich zajtra uvidis,bude fajn 😉

lahhel
autor
13. júl 2009

Babulky, viete co som ja dnes urobila? ...objednala som sa jednej bylinkarke. Neviem, ci ste niektora pozerala vo stvrtok Reflex. Davali tam o nej reportaz. Tak ja som jej dnes zavolala, bola velmi prijemna v telefone a hned ma objednala na stvrtok...Skusala som doteraz len homeopatiu a moje krsna je botanicka a ona mi vzdy hovorila, ze bylinky su zazracne. A tato bylinkarka sa zaobera specialne problemami s otehotnenim...tak som si povedala, ze to skusim. Uz len kvoli tej endometrioze. Ona robi nejake masaze brucha a miesa caje, tak uvidim..potom vam urcite porozpravam..Myslite, ze je to zbytocne???

avaka
13. júl 2009

Lahhel 😉 Za vyskusanie to urcite stoji...Kto sa tomu venuje a pozna ucinky bylin...
Mozno das necakane test do albumu,ako Zuzlik 🤐

lahhel
autor
13. júl 2009

Babulky, tak ja som pisala machacovi ohladom toho gonalu, ze bol otvoreny v maji, a ze sice ma exp. dobu do r. 2010, ale ze na pere je napisane ze spotrebovat po otvoreni do 28 dni, takze v auguste to uz budu 3 mesiace od maja....a on mi odpisal, ze pero urcite pouzite, len ho skladujte v chladnicke...tak teraz neviem 😒 Ratala som s tym, ze mi odpise, ze ho nemam pouzit, ale napisal presny opak...Asi by som mu mala teda doverovat, nie?

tanitta
13. júl 2009

😨 lahel.. no ked napisal tak.. snad to dobre pochopil 😕 .. zatvoreny gonal 3mes po exp....to ano...to je v pohode pouzit...napis koudymu...alebo stelclovi.. este si to over preistotu z ineho zdroja... 😵

mirinda10
14. júl 2009

dobre rano babulky no ja som vcera vecer flamovala, boli sme s muzikom v meste na vecery a rano ked som sa prebrala tak som aj zabudla ocikat test ten nekvalitny no isla som automaticky na WC a este spiaca, az potom ked som si umyvala ruky, ze ved som chcela testovat no nevadi zajtra
inak dnes ma caka druha smena idem robit marhulovi lekvar od dnes do piatku ma muzika na sluzobke tak sa mozem v kuchyni roztahovat 🙂 takze vecer pojdem spat opat po pol noci len si musim nachystat ten test inak nan zabudnem ja rano idem do kupelne stale este v takom deliriu ako chodiaca mrtvola a preberiem as az pod sprchou
dnes mam konferenciu, tak ked sa vratim spat do prace tak si vas pozriem

drzkajte sa bei uz dlho sme ta tu nevideli asi mas vela prace

pozrdavujem klan Reprofitaciek ale sa nam to to rozrasta to som moc rada, prajem pekny den

bonsai
14. júl 2009

ahojte dievčatá..už dlhšie sa vás snažím prečítať..žiaľ, nestíham to..ale som sa potešila tejto téme, nakoľko sa s manželom chystáme, aj keď nie tento rok (potrebujeme došetriť)na 2 IVF..a aj napriek tomu, že tu som ešte nevyčerpala svoje 3 pokusy..veď v súkromnom CARe sa aj tak platí, rozhodujem sa, že navštívim Reprofit..čosom si doposiaľ tu prečítala ma potešilo..aký je postup pre návštevu v Reprofite?ďakujem.

mirinda10
14. júl 2009

bonsai, vitaj medzi nami postup je taky, ze tam zavolas a objednas sa na konzultaciu ak mas nejake spravy tak dones vsetko a budu sa pytat co mas za sebou atd. to je vsetko a potom sa spolu dohodnete na dalsom postupe. Mozem len odporucat

renysek77
14. júl 2009

Ahoj holčiny!
Tak mám v práci chviličku, tak nakukuju, co je u vás nového a hned vidím takové pozitivní zprávičky 🙂
Zuzla - obrovská gratulace 🙂 přeju Tobě i mimískovi hodně štěstíčka a ať Ti to rychle utíká do prvního utz....
Lanhel - taky jsem dopíchavala Gonal v peru uchovaný 2 měsíce po otevření v ledničce.
Mirinda - Tobě to pěkně utíká, dnes jsi, tuším, 8. den od ET, že? Zítra na testování držím pěsti, ale i kdyby tam čárka nebyla, tak nesmutni, je ještě brzo, víš, jak jsem to měla já. 8. den po transferu 2 blastocyst hcg z krve 8,9 jed. 😉
Ostatní holčiny moc zdravím a přeji krásný den 🙂
Mě čeká ve čtvrtek druhý utz v Brně, kdy bych měla vidět srdíčko. Nemůžu se dočkat, ale hrozně moc se bojím....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre