Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
31. aug 2011

@callex ja mam od obvodneho na doporucenie neurologa...inak tebe moze dat aj gynekolog a s tym tvojim si myslim,ze nebudes mat problem 😉
@naveen tak to som rada,ze ti ich schvalili,no podla toho,akko schvalili leamax,tak my nemame problem s tym,aby to schvalili.kolko dni ti dali?kedy sa chystas nastupit?viem o niekom,kto by mal rad spolocnost 😉 ale myslim,ze ich nebudes urcite potrebovat.skus ten caj si objednat na podporu pred ivf,mne asi v piatok dojde,tak som zvedava 😕

callex
31. aug 2011

@miminkad no praveze sa obavam ze pri tom mojom gyn.to bude problem.dnes ma operacny den inak operuje v Topolcanoch a potom som jeho prva pacientka na poradni.tak samodlim aby mal dobry den.
@naveen do kupelov chod..je tam super..oddychnes si budu sa o teba pekne starat.

lulu10
31. aug 2011

@callex a ako si sa z toho dostala? pomohla ta dieta? lebo liekov som uz pojedla az az... 🙄

miminkad
31. aug 2011

@callex ty mas krjaka,ze?neboj,bude mat dobry den,on len vzdy vyzera zamraceny...kedy k nemu ides?

naveen
31. aug 2011

@callex, neboli vysoke tie hodnoty a cinnost stitnej zlazy je v norme, len mi doporucila sa objednat, aby sa to sledovalo do buducnosti .. a ja uz som objednana asi mesiac na september.. 😀
@lulu10 s tym cukrom a bielou mukou suhlasim, mne to homeopatka nakazala.. a takisto aj akohol, kava a mne aj mliecne vyrobky, dala mi nejake homeopatika na precistenie tela, trvalo to asi pol roka.. ale zabralo.. a dodnes sa snazim nejest cukor a vyrobky z kravskeho mlieka minimalne

@miminkad na 3 tyzdne, ale som pre nich slaby pripad, ubytovanie a stravu si mam hradit sama, vyjde to na cca 500,- tak toa by som zacala setrit, chcem ist niekedy do konca roka

miminkad
31. aug 2011

@naveen neviem,ci to vsetkym nedavaju,ze ubytovanie a stravu si hradis sama.ze na 21dni je to 440eur.skus oktober,parada,krasna priroda,leamax s tebou 😉

naveen
31. aug 2011

@miminkad hm.. tazko povedat,komu daju plne hradene kupele.. leamax ide v oktobri? ja som chcela skor november, v septembri chcem dokoncit nejaku robotu, v oktobri by mal byt novy clovek zauceny, tak potom mozem s kludom vypadnut na 3 tyzdne.. to sa asi nestretneme 😒

miminkad
31. aug 2011

@naveen ze aby si tam hned zavolala,lebo pred dvoma tyzdnami uz mali len posledne terminy v oktobri

callex
31. aug 2011

@miminkad hej hej toho..o 14,45 mam termin

miminkad
31. aug 2011

@callex tak drzim palce.a ked to nepojde,tak si vybavis cosi ine,neboj.ty si tusim rozmyslala o zmene gyndosa,ze?to si chcela od krjaka odist?

callex
31. aug 2011

@lulu10 nepametam si presne..ale dostala som ATB na pol roka..jednu tabletu mesacne..bola som v luckach,obmedzila som cukor,pri ATB som brala hned aj probiotika,sedacie kupele z praslicky rolnej,prestala som pouzivat tampony, kupem sa len v mori..a snazim sa vymenit si plavky ked vyleziem z vody..alebo aspon roztiahnut nozky nech to rychlo uschne 😀 ..a v hlave som si povedala ze uz dost ze staci...a tuk tuk mam pokoj.

callex
31. aug 2011

@miminkad hej od neho.

maticap.
31. aug 2011

@callex gratulujem k babulke! 😉

miminkad
31. aug 2011

@callex juhasa si neskusala?

callex
31. aug 2011

@miminkad take meno som ani nepocula..na nete som nasla ze dobry su Obert a Gilan.zacala som Obertom a ked ma odmietol ze nech zacnem tam kde som zacala tak som dalej uz ani neskusala.
uvidim ako dnes dopadnem lebo Krjak mal trosku neprijemny telefonat s mm sesternicou ktorej som vybavila prednostne vysetrenie a tak dufam ze si to nevybije na mne.

miminkad
31. aug 2011

@callex som necakala,ze je taky.no skus este toho juhasa.mal by byt na chrenovej

naveen
31. aug 2011

@lulu10 vsetko co pise callex, potvrdzujem 😀 😀 😀 ja nepachnem na kupaliska, do sauny, do termalnych, len biele bavlnene spodne pradlo, jeden cas som vyvarala na 90 a zehlila gatky a uteraky, teraz som trosku polavila,a le sustredim sa na stravu a davam si pozor.. az na tu kavu a alkohol 😀 😀 😀

@miminkad .. coooo!!!?? tak to idem dnes rychlo oznamit a v piatok volam 😖 😖 😖

miminkad
31. aug 2011

@naveen veru volaj,pripadne sa popytaj aj leamax.ale ako ti pisala...

naveen
31. aug 2011

@miminkad pisala.. musim to do konca tyzdna poriesit.. 😀

miminkad
31. aug 2011

@naveen no uz moc casu nemas 😀

naveen
31. aug 2011

@miminkad ved mam este cely piatok 😀 😀 😀 😀

lulu10
31. aug 2011

@callex dakujem za rady, urcite sa ich budem drzat, tampony nepouzivam vobec, kupaliska a ine vodne plochy (okram mora) som uplne vylucila, musim obmedzit cukor, uzivam probiotika, urcite sa to zlepsilo, inak ja mam vytok asi od puberty, ale som to neriesila bo som si myslela ze je to ok, ze to tak ma byt, riesim to az teraz asi rok...skusim kuknut tu praslicku v lekarni...

callex
31. aug 2011

@lulu10 ja mam vytok cely zivot..od zakladnej skoly..prisiel skor ako mrcha.a tohto vytoku sa nikdy nezbavim to mi bolo hned povedane.jednoducho su zeny ktora maju bohatsiu sekreciu.dokonca mi to vysvetlil ortoped. 😀 ale akonahle zacne menit konzistenciu a pachnut a hlavne svrbiet tak to je zly vytok..to je zapal kvasinkovy a to treba riesit.pokial mas len taky biely az priesvitny..nepachnuci tak mas bohatu sekreciu.to je ok.len je to nepohodlne. 😉

lulu10
31. aug 2011

@callex mam nepachnuci, len ta farba sa sem tam meni, vacsinou je biely alebo priesvitny ale byva aj zlty, a fakt je to nepohodlneeee ,

naveen
31. aug 2011

@lulu10 nie obmedzit..na urcity cas, minimalne pol roka TOTALNE VYLUCIT aj kolegyna to ma overene,t iez sa trapila vytokmi a pomohlo.. a citaj v obchode na vyrobkoch, kde vsade davaju cukor 😀

lulu10
31. aug 2011

@naveen ok odteraz UPLNE VYLUCUJEM CUKOR, urobim cokolvek len aby som sa toho zbavila 😅 dakujem za rady, musim este asi povyhadzovat vsetky "umelinove" cipkove nohavicky a nakupit bavlnene -ale ked ficim na intimkach tak neviem ci mi to nieco pomoze 😅

rienok
31. aug 2011

@naveen neviem asi som nieco prehliadla, preco a o com sa musis rozhodnut do piatku?

naveen
31. aug 2011

@lulu10 .. urcite nepouzivaj parfemovane, skus si najst nejake co namenej plastove, urcite nie alwaysky a carefree ..to mi dokonca aj lekarka vravela, ze radsej nie.. tak lovu zdar

@rienok, schvalili mi liecenie, mam im cim skor zavolat,a by som stihla nejaky volny termin 😀

rienok
31. aug 2011

@naveen tak volaj a nevahaj ... a na robotu vieš čo môžeš. rieš si život 😉

naveen
31. aug 2011

@rienok viem 🙂 som to dnes oznamila, tak sa na mna zdesene pozrela, ze to je teda dost zly timing.. a ja ze ved to je az v novembri a ona na to, ze dokonca roka vobec je zly timing, tak som jej povedala, ze kvoli nej by som sa snazila to riesit, ale prdim na celu firmu.. sa ku nam spravaju ani nechcem povedat ako .. 😀 😀 😝 😝

a ty este chodis k zuzke rohutovej? ci ste skoncili? velmi je zlata.. pravdu si mala... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre