• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@lenka_21 Podla mna nie - to len moja kamoska tvrdi, ze su potom hyperaktivne deti :grinning: . No ja to riskujem a jednu klasicku kofeinovu si denne doprajem. A basta! Ak bude dubak hyperaktivny, tak to bude urcite po tatinkovi, tchi :dizzy_face: . Akurat - teraz ma napadlo, kto ma problem s vysokym tlakom, tak by mal kofein samozrejme vynechat.
9. sep 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak dnes mi do obeda volal Dr., že výsledky triple testov máme v poriadku. Teraz sme sa práve a vrátili z Martina od Dr.Grochalu. Bola som na takom špec.UTZ, kde, premeral celé bábo od hlavy po päty.Srdiečko, mozoček, všetky orgániky, no proste super. Bábenko je v poriadku, všetko je v norme, takže končím s vyšetreniami a idem spokojne tehulkovať:slight_smile:
A pridávame sa do klubu princezničiek, aj my čakáme dievčatko. Baby ja sa táááák tešíííííím bambulke :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
@lenka_21 krásne HCG :dizzy_face: :dizzy_face: .Ja som na začiatku kávu pila, lebo som kávičkový typ. Potom mi prestala chutiť, keď mi bývalo zle a teraz vypijem občas, keď mi príde na chuť. V prvom tehotenstve som pila kávu počas celého tehu :slight_smile:
@maticap. robila som si taký malý prieskum kočíkov a favoriti sú: tvoj Brio go a Bugaboo :slight_smile: .
9. sep 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jada1 Gratulujeme k princeznej! :wink: Uz sa tesim ked s tym brio go vyrazime von. :grinning: Ako budeme ziarit s tou zltou farbou, tchi :dizzy_face: .
9. sep 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 krásne hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užívaj si to a opatruj sa :slight_smile:
9. sep 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 na s tym cudzim vysledkom v rukach ti muselo byť "ohromne", to sú teda chvíle a stresy....ale prežila si a HCG je pjekné :slight_smile: také akurát. A keď už toto všetko vidno aj na slabšom sone, tak je všetko na dobrej ceste. Teš sa na november...to bude už druhý trimester... :slight_smile: ja si presne pamatám ako som si takto pri vypočítavaní druhého trimestra povedala, že "budem taká happy, keď už bude máj, len nech už je máj"... a dnes je už september a ja si hovorím, že nech už rýchlo ubehnú posledné 2 mesiace a sme doma skutočná rodina :slight_smile: Takže tešíme sa na november...všetko bude super :slight_smile: hlavne hladkaj bruško :slight_smile: držím prsty. Skús sa aspoň na prvý trimester vzdať kávy. urob všetko, čo je v tvojích silách a buď ukážková tehulka :slight_smile:))
9. sep 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ńo super správičky... ďalšia kočka pre mojho Gabriela...super, už teraz sa tešíme na rande :slight_smile:
9. sep 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex @miminkad @lulu10 @jada1 @maticap. @rienok @martini Kocky dakujem :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@maticap. No ja sa nebudem mat na koho vyhovorit, lebo som hyperaktivna a mm tichy, kludny, nenapadny :grinning: :grinning: :grinning:

@jada1 Jooj BLAHOZELAAAAAAAAM :slight_smile: :wink: :slight_smile: a tesim sa dievcatku ... supris, teraz mame same babule :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@martini Tak dobre od zajtra sa idem snazit :grinning: :grinning: :grinning: , ale horucu milka cokoladu mozem???
9. sep 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap.
@martini
@lenka_21 kočky ďakujem, taká som vytešená a vysmiata ako lečo. Syna už máme a strašne som si želala dievčatko. mm by radšej zasa chalana, ale čo už :grinning:.
9. sep 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 hmm cokoladku by som ochutnala..co sa tyka kavy moze sa 1-2salky.ja nie som kavickarka ale zo zaciatku mi kava strasne vonala a potom sa mi z nej obratil zaludok..sama uvidis.ja namiesto kavy pijem cierny caj a toho som sa vzdat nedokazala..som si povedala ze babetko musi mat cerstvu a spokojnu maminu od rana a cajik mi tu pohodu dava uz roky.
@jada1 sanam to tu pekne ruzovie :grinning: parada..gratulujem.aj moj mm chcel radsej chlapca vraj o toho by sa tolko nebal.
9. sep 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex @lenka_21 to ozaj vyzera na vyrocnu kavovu party u teba :wink:
9. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 gratulujem k bambulke :dizzy_face:
9. sep 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 no super blahoželám k dobrým výsledkom a ďaľšia princeznička do klubu, teraz sú samé dievčatká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 krásne HCG, gratulujem moja, ale ten cudzí výsledok 1 to bolo na infarkt, to snáď ani nie je možné čo sa deje v našom zdrav., tak sa nestresuj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad @callex @lulu10 @pikha @tinna13 Baby, poslala som Vam IP ... snad dorazi :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@miminkad @callex @maticap @lulu10 Oki baby, tak nabuduci rok zaciatkom spetembra kavicka s kolacik u mna na terase ... a samozrejme deticky v zahrade :grinning: :grinning: :grinning: Sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte reprofitáčky. Na budúci týždeň som objednaná na konzultáciu K Dr. Štelclovi. Je tu niekto kto bol uňho v poslednom čase? Mám pripravené všetky správy, výsledky. Myslíte, že nás budú vyšetrovať tak ako na Slovensku?
10. sep 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo hlavne bude na zaciatku ustna konzultacia kde sa vas popyta co vsetkomate za sebou..potom nasleduje aj vysetrenie teba vaginalnym sonom a stanovenie dalsieho postupu.Stelc je vyborna volba.
10. sep 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 parada :dizzy_face: len este musim ist niekam si zajednat dieta na vypozicanie :grinning:
10. sep 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ake zapozicanie??? Tento cyklus a buduci rok mas babetko ako vysite :slight_smile: :wink: :slight_smile:
10. sep 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 tiez som rovnakeho nazoru :slight_smile:
10. sep 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chcem sa opytat ... zacali mi opuchat ruky ... nohy su Ok, len mam problem s rukami. Neviete mi poradit co s tym??? Je to bezne?
10. sep 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 myslim,ze tie ruky nie su normalne.to ti kde zapuchli?cele,alebo zapastia,dlane?nejedla si nieco nove?
10. sep 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Nic nove som nejedla ... mam opuchnute prsty :frowning2: :frowning2: :frowning2: Trvalo na skoro 1/2 h kym sme s mm dali dole prstene :unamused:
10. sep 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo ahoj, no @callex vlastne už odpovedala vyčerpávajúco :wink:
@lenka_21 a mne si neposlala IP :cry: nevadi to bolo asi pre okres Nitra :grinning:
to s tymi prstami je mrzuté... ale ja nie som tehu a občas sa mi to stane ked málo pijem, dodržiavaš pitný režim?
10. sep 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini no ahoj, ty sem teraz tiež chodíš len sem tam ? Ja sem chodim čítať ale vždy ma niečo vyruší a nestihnem si ani pozapisovať čo by som komu chcela napísať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jada1 jej dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už máš aj meno pre princeznu ? no veru @martini si bude môcť nevesty vyberať :grinning:
10. sep 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 opuchy tak skoro na zaciatku nie su bezne..skus si este pozriet vedlajsie ucinky fraxiku.a takisto si mohla zjest vela slaneho a voda sa ti zadrzala...

mne dnes bambulka tlaci asi na mocovy mechur..chodim kvapkat na wc.som ju poprosila aby isla niekde inde tak uvidime.
10. sep 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 aj su cervene alebo svrbia?
@callex je to potvora ta vasa krpana :wink:
10. sep 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok Dik, snazim sa tlacit vodu, ale je to so mnou niekedy ubohe :unamused: :unamused: :unamused:

@miminkad Nemam ich ani cervene a ani nesvrbia, len opuchli ... Za akym Dr.by som s tym mala ist ak sa to nezlepsi???

@callex Dnes mam brutus sladky den, este aj maso bolo z marhulami a tak neviem ... :grinning: :grinning: :grinning: Idem prestudovat ten fraxik ... to ma nenapadlo :confused:
10. sep 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ak to neprejde chod k svojmu vseobecnemu obvodnemu..
10. sep 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex pisem ako tatar ... s marhulami :grinning: :grinning: :grinning: Uz mi sibe a trosku ma desia tie ruky :unamused: :unamused:
10. sep 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok