Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
23. sep 2011

@pikha no to zavisi od vysledkov mojich sterov, lebo je tam stale cosi pozitivne a to ma ubija, stale sa pozorujem,aky mam vytok , ci mam vytok akej je farby, ci zapacha a co ma pri tom boli a potom len hladam na nete co mi vsetko na to pasuje a jasne ze mi pasuju vsetky mozne diagnozy 😠 som blba, pritom ma nic neboli, nesvrbi,ani nepali a ani nezapacha... a cestou z obedu sa ma dve zenske spytali ci uz konecne cakame babo-NIE NECAKAME! jááááj revala by som a asi aj budem

pikha
23. sep 2011

@lulu10 pozitivne v akom zmysle? nejaka bakteria? A tie zenske..no, myslim, ze TU je pociatok drvivej vacsiny depkovych stavov-sprosta huba druhych ludi, a zien specialne 😒 toto asi nikdy nepochopim, ved zena zenu by mala najlepsie chapat - ale nenechaj sa vytacat, len sebe uskodis.

lulu10
23. sep 2011

@pikha ano stale nejaka bakteria-naposledy streptokok, predtym gardenela,predtym ureaplazma a len cakam co bude nabuduce-teda po dalsich steroch ☹ no a tie zenske ma teda veru vytacaju 😔

callex
23. sep 2011

@miminkad mozes mat zacinajuci zapal...nemusis mat este vytok ale vnutri uz mozu prebiehat zmeny .ja som sa kedysi pri tych mojich vytokoch aj sama doma pozerala cez zrkadlo ako tam vyzeram a podla toho uz som vedela ci ej to ok alebo zle.a vsetky tie intim blbosti na hygienu mi gynekologicka zakazala uz pred 15rokmi..len cistu vodu a ozaj ak pouzivas tangace tak si ich odpusti.to je vellky zdroj problemov.

pikha
23. sep 2011

@lulu10 no ja sa v tomto moc nevyznam, ale tie bakterie su prekazkou pri otehu pri IVF? viem, ze ked ma baba streptokoka v tehu, nemoze rodit prirodzene, aby to nechytilo babo, ale pri otehu netusim ako to funguje.

callex
23. sep 2011

@lulu10 kuriatko a skusala si uz nejake celkove precistenie organizmu ked mas takyto zverinec v sebe?detox.masaze a podobne.

pikha
23. sep 2011

@callex ahoj skoromamina 🙂 🙂 ako sa mas?

callex
23. sep 2011

@pikha pokial mas streptokoka tak antibiotika...takze preto le lepsie ist do otehus cistym stitom ako potom brat lieky.a napr.chlamydie a podobne potvorky sposobuju neplodnost..robia sa zrasty a podobne.

callex
23. sep 2011

@pikha vcelku dobre...len take bezne tehu problemy.ale viac sa setrim a potom je zo mna lekvar. ako sa ma malicka princeznicka?

lulu10
23. sep 2011

@callex nie neskusala, uz som nadtym aj premyslala ale nejako neviem ako nato alebo kde sa na koho s tym obratit 😔

pikha
23. sep 2011

@callex aha 🙄 no tak teraz do bodky chapem tu depku 😔 a to neexistuju nejake gynekologicky zamerane antibiotika, co by celu tu zoo zlikvidovali naraz??
@lulu10 ten detox je velmi dobry tip

callex
23. sep 2011

@lulu10 z masazi si najdi medova masaz...kazda jedna je detoxikacna.a potom si skus najst na nete detoxikacne naplaste alebo cajiky.myslim si ze toto by ti velmi prospelo,lebo to vyzera ze mas naozaj znecisteny orgnizmus ked sa tolko trapis s tym vytokom.len po detoxe sa neodporuca hned sa vrhnut na tehotenstvo..ale keby sa to podarilo tak to bude stat zato.

lulu10
23. sep 2011

@pikha dajte rady ako ist na tu detoxikaciu
@callex

callex
23. sep 2011

@pikha neviem ako medicina v tom pokrocila..ale podla toho ako to vidim u lulu asi nie su take nejake so sirokym zaberom na gyn.problemy.
@lulu10 potesim ta..kupila som pre nasu bambulku interaktivnu babiku..a dala som jej meno Lulu. 😀 a vcera som si pozela letacik a vola sa Emilka...ale uz bude lulu.

pikha
23. sep 2011

@callex ma sa vyborne a k svetu 🙂 😵 je krasna, uz mame skoro 6 kilkov a v sobotu sme mali krst. Dohodneme buduci tyzden nejaky termin na okuku tinkinej detskej izbicky 🙂

cecil36
23. sep 2011

Ahojte 🙂 Tak my zas marodujeme, teda nastastie nie ja a drobec ale pre zmenu dcera, uz dva dni bojujeme so 40°C horuckami.
@lulu10 a co tak dlhodobo probiotika od spodu? Mozno by sa tam tak nemnozili.... 😒

pikha
23. sep 2011

@lulu10 ja som kvoli detoxu bola vlani u jednej panej v Ilave a ta ti namixuje presne co potrebujes, ma taky ten homeo pristroj a pracuje s vyrobkami joalis. neviem ci je to reklama, ale nie je to tak myslene, iba ako tip na detox, mne tie veci pomohli. Okrem toho, to, ze mas problem s gynekologickou oblastou, suvisi aj s inymi organmi, kedze organizmus mas jeden poprepajany celok. Toto je detox balicek na zenske veci, ale podla mna by to chcelo komplexnu diagnostiku, ked sa ti stale vynaraju nove zoo varianty. http://www.joalis.sk/inside.php?pid=5138110908

lulu10
23. sep 2011

@pikha
@callex dakujem baby ste zlate, pockam na najblizsie vysledy zo sterov a ak tam zas nieco bude tak idem do detoxikacie, urcite nepojdem do IVF s tym mojim zverincom 😅 3 potraty mi stacili,viac riskovat nebudem 😢

lulu10
23. sep 2011

@callex s tou babikou si ma teda potesila 😵 tak nech su bambulka a lulu naj kamosky 😉 a na tie medove masaze urcite pojdem, myslim ze mi to len prospeje

callex
23. sep 2011

@lulu10 medovymi masazami nic nepokazis..aspon sa zrelaxujes a prides na ine myslienky.

gabinkaa
23. sep 2011

@callex Ty si tam bola v ktorom týždni? tak fotečky mi poslal, ale boli zo 17. tt, ale rada by som mala aj CD, je to určite pamiatka, ale hlavne ide o to, aby to malinké bolo v poriadku
môžem sa spýtať aký máš k. tlak? mne sa zdá, že ho mám moc vysoký, až mám obavy

gabinkaa
23. sep 2011

@martini tak to je ozaj ďaleko, skúsim ten Hlohovec ešte raz ako písala callex, len ma trápy výška k.tlaku, neviem či je to v poriadku, doktor nehovoril akosi nič

gabinkaa
23. sep 2011

@mircalla krásny chlapček a už ako narástol, čas nemôžeme zastaviť 😵 😵 😵

gabinkaa
23. sep 2011

@pikha malinká je nádherná, už ako narástla 😵 😵 😵

callex
23. sep 2011

@pikha tak to uz mas doma peknu cinku na posilovanie 😀 dobre jej vyvaras ked jej chuti.len tak dalej.jasne pojdeme to skolaudovat. 😉
@gabinkaa no mala by si sa objednat trebars aj hned..ja som tam bola v 21+2.ja mam skor nizsi tlak ale vyssi tep srdca.aky mas tlak?kocka co lezala so mnou bola hospitalizovana kvoli tlaku a povedali jej ze ten horny im nevadi horsie je ked ten dolnu je vysoky.

gabinkaa
23. sep 2011

@callex mne namerala v pondelok 180/75, vyjadroval sa k tomu spodnému 75, vraj dobrý, ale ten horný mám veľmi vysoký, kázal mi každý deň si merať tlak, to ešte nerobím, ani nemám tlakomer, dnes som bola vyberať, ale kolega ma s tým naplašil, že mi je zle, teraz neviem či naozaj alebo od strachu

gabinkaa
23. sep 2011

@callex ja som teraz 20 + 1

callex
23. sep 2011

@gabinkaa a stalo sa ti nieco?rozculila si sa alebo mas nejaky stres? spodny mas ukazkovy..najlepsie urobis ak si ten tlak budes pravidelne merat..cize v istu hodinu..napr.rano a vecer.ak neopuchas a nemas bielkoviny v moci tak to nie je taka tragedia.mozno len potrebujes zvolnit tempo.do toho hlohovca volaj lebo tam chodi vela pacientiek..este by tam mali byt.

naveen
23. sep 2011

@pikha waauuu

@lulu10 ja som sa vyprdla na lekarov, ktori sa ma cele roky snazili liecit a nic nepomahalo. dopracovala som sa k bylinkam a homeopatikam, kompletna zmena stravy, trvalo to dlhsie,ale zabralo .. ja uz k lekarovi chodim, len ked potrebujem spravit nejake testy a potom s tym palim k homeopatke 🙂

baby, neda mi to nenapisat, ma na MK jedna slecna foto album, zacina to fotkou s kinderkom na bruchu.. a pise tam ako sa rok snazili o druhe dieta, kolko sklamani a nestastia zazili .. a predpokladam, ze tie nestastia boli len negativne testy.. 🙂 nemozem si pomoct, ale smiesno mi bolo .. 😀 😀 😀 coz je celkom dobre znamenie, ze ma to nevytocilo 😅 😅 😝 😝

gabinkaa
23. sep 2011

@callex rozčúlila som sa na susedu, ale to už bolo dávnejšie, išla som po schodoch pešo a som sa zadýchala a hneď merala tlak, neviem či to má vplyv na výšku tlaku, budem musieť merať tlak, vraj odpoludnia o 17.00 hodine a zapisovať a na kontrole mu to ukázať, takýto tlak a vyšší som mala iba pri alergii na lieky, inak pohoda, som si naordinovala cesnak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre