Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
5. okt 2011

@martini 😀 😀 😀 nuz na taketo veci nas vobec,ale vobec neupozornovali 😀 a keby su dvojky,tak nevadi,mm chce dvoky,tak som mu povedala,ze dvakrat 😀 no a pochybujem,ze by sme ho teraz splodili,doteraz sa nikdy nic nepodarilo,tak teraz by to bol skor zazrak... 🤐

callex
5. okt 2011

@cecil36 a tebe glukomer nezapozicali na diabetologii? mne ho pozicali vraj tehulkam ho bezne poziciavaju lebo po porode im ho vratime lebo ho nebude treba.ja som sa dnes rozhodla kontrolovat pred a po kazdom jedle..a hned prvy ranny vpich bolel tak mam obavu z tych dalsich..brrr.
@zuzana36 sanca tu vzdy je..netreba vesat hlavu ale verit tomu ze ten jeden ktory je vlozeny je velky bojovnik.
@miminkad no teda..sa mi mari ze aj pri poslednom pokuse ste sa v case dozrievania na seba s mm vrhli...sa neviete trosku krotit?treba zacat trenovat lebo co ak vam potom doky zakaze sexik pocas celeho tehu..hmm?

lenka_21
5. okt 2011

@miminkad Ja som specialny pripad asi vo vsetkom, ale my sme mali keksikovanie pocas stimuliek vzdy zakazany, lebo mne foliky potom praskali .... neviem ako v RP, ale od urcitej velkosti folikov uz keksikovanie zakazuju ... je na to viac dovodov, takze teraz sa uz na seba nevrhajte a drzim palceky s OPU 🙂 😉 🙂

@cecil36 @martini @luly3 @callex @tinna13 Baby, vy si tu za chvilu porodite a my tu tusim zostaneme s
@miminkad same ako prst ☹ ☹

cecil36
5. okt 2011

@callex vobec nic take mi nezapozicali, som sa na to pytala a dr. este vravi, ze oni nemaju a na tych par mesiacov sa mi to neoplati. Este mi nezabudla pripomenut, ze mam doveru poistovnu a teraz ma robi zadarmo zo svojho vacku lebo oni jej viac pacientov nepreplatia 😠 Bohuzial tu v BA su diabetologovia tak prepleni, ze to bola jedina co ma zobrala....

miminkad
5. okt 2011

@callex asi zahajujem od dnes celibat
@lenka_21 uz sa nebudeme.len este som chcela potichu vyuzit poslednu prilezitost na veeeelmi dlho.a zostanem tu len ja sama,ved ty uz zachvilu tiez budes moct rozmyslat nad porodnicou 😉

cecil36
5. okt 2011

@zuzana36 my sme mali 6 embryii a udrzal sa z nich len tento krpec v brusku 🙂 Tak neboj, nikdy nevies ci nahodou ten nie je z nich najväcsi bojovnik 🙂

cecil36
5. okt 2011

@miminkad co je to sex? 😀 Celibat doverne poznam uz 7,5 mesiaca 😀 MM ma paniku, ze malemu ublizi 😀

miminkad
5. okt 2011

@cecil36 😀 to moj ma paniku uz teraz,co potom 😀

callex
5. okt 2011

@lenka_21 ale ved aj ty budes rodit ..neboj uleti to..mne to este pride daleko..ale aj blizko zaroven.
@cecil36 tak to je sila..mne este zapozicali uplne novy aj s foliou.
@miminkad neboj nezosstanes sama..coskoro budes tehu a potom zalozime novu temu mamulky z RF.

callex
5. okt 2011

@cecil36 to je dobre ze ma paniku..mozno pri tom vsetkom co sa na teba lepi je aj dobre ze nesexikujete.

lenka_21
5. okt 2011

@miminkad Nemam obavy, ty ma dobehnes a tak to vyberame spolu 😀 😀 😀

@zuzana36 Ja by som to nevzdavala ... embrijkam je najlepsie v brusku, mali ste krasnu morulku a som si ista, ze to bude v poriadku. Drzim palceky!!!

@cecil36 @miminkad My mame keksikovanie zatial zakazane od Dr.... 😕 😕

cecil36
5. okt 2011

@lenka_21 my sme mali tiez dlho zakazane kvoli krvacaniu a teraz ma drahy paniku, ze co ak sa dr. myli a on mu moze ublizit. No, co chlapovi nevysvetlis, tak uz to nejako vydrzime 😀
@callex ty jo, ze novy pristroj, o tom moze snivat. Ale zas sme sa rozhodli ho kupit, lebo ak tehu cukrovka prejde, darujem ho ocinovi, ktory ma tiez cukrovku.
@miminkad no tak to je ako moj, tak si keksiku moc neuzujes toto tehu 😀

luly3
5. okt 2011

@miminkad hej hej ja sem to zle pochopila 😝 😀 😀 😀 čistá trubka 😀 je to oka ja som
mala na 8 deň 9 mm sa mi zdá 😉
@cecil36 ja idem cisarákom určite 😉 a ty????
nemám žiaden problém ale doki vraj istota je istota a naviac ako 18 ročná sem mala prasklú
panvu tak aj preto

cecil36
5. okt 2011

@luly3 ja tiez cisarom lebo pri tych mojich diagnozach a predchadzajuom komplikovanom porode nikto nechce uz riskovat. Navyse nie som ziadna mladica 😀 😀 😀

miminkad
5. okt 2011

@callex tak to je super vizia 😉 aj leamax uz je v kupeloch a dufam,ze sa coskoro k tehulkam prida 😉
@lenka_21 nam zatial nikto nic nezakazal...no ale ked treba,tak nic nebude 😀 no dufam,ze budeme pekne spolu vyberat. 😔
@cecil36 vyzera to tak.len on by sa ho najradsej uz tusim vzdal teraz 😉 asi ma pocit,ze aj on vtedy cosi preto robi 😉 tak vcera to bolo pamatne na najblizsi rok 😀
@luly3 v pohode.sem tam aj ja sa blbo vyjadrujem 😀 ako vcera,mm semtam,teda dost casto nemoze.no co uz.aspon mu neni smutno.

luly3
5. okt 2011

@cecil36 nieee kolko máš rokov ???? ja 32 😕 ani ja niesom mladica ale cítim sa na mladicu 😀 😀 😀

cecil36
5. okt 2011

@luly3 ja mam 37 v marci 38 😠 Ale zas tiez sa necitim stara, len telo uz hovori, ze moja uz to nie je to co byvalo 😀 😀 😀 A 32 to mas v pohodke 🙂

lenka_21
5. okt 2011

@luly3 @cecil36 Baby nestraste s tym vekom .... ja mam 35 a cakam svoje prve (teda pevne tomu verim), ale urcite som tu asi najdlhsia snazilka 😀 😀 😀

@miminkad Uz sa tesim ... tak sa pekne poponahlaj 🙂 😉 🙂

@cecil36 Ja mam tusim zakazane a nakazane vsetko, ale da sa to vydrzat 😉

miminkad
5. okt 2011

@lenka_21 no radsej pojdem na to pekne pomaly.bod cislo jeden bol splneny.teraz nas caka cislo dva 😕

luly3
5. okt 2011

@lenka_21 😀 😀 😀 aj ja čakám prvé 😀 😀 😀 odkedy ???? mi chodíme po centrach od mojej
25 😝 dlhých 7 rokov
@cecil36 ved to si ešte mladica 🙂 🙂 🙂

lenka_21
5. okt 2011

@luly3 Cakas, ale mas 32 a ja budem mat zaciatko roka 36 😕 😕 😕 ... ten cas leti ... Co sa tyka nas, tak my sme nic neriesili niekde od mojej 24, proste sme si povedeli, ze ak to pride budeme sa tesit ... popritom sme riesili dom, pracu ...atd a tak sme sa cca po 3 rokoch spamatali, ze asi sa nieco deje ked doteraz sa nam nic nepodarilo, no a potom sa zacal cely kolotoc vysetreni a centier ... 😒

lulu10
5. okt 2011

@lenka_21
@miminkad caute baby nebojte nezostanete same ved som tu este JA 😅 a ja chcem dvojicky takze tu budem este asi dost dlho 😀

lenka_21
5. okt 2011

@cecil36 Nooo, hned sa citim nieco lepsie, ale ty uz jedno babetko mas ... ak sa dopracujem do tej porodnice tak sa na mna budu pozerat ako na staru vykopavku ... Minuly rok ma po MA dost nastvali, lebo v nemocke som dostala komentar, ze co sa divim ked som sa rozhodla mat dieta v tomto veku ... kedze to bolo cele tazke, tak som na chvilu onemela 😕 😔 , ale potom som tej mudrej osobe povedala nech sa pozrie do mojich papierov a potom sa mozeme bavit 😠 😠 😠

lulu10
5. okt 2011

@miminkad v sobotu na teba moc moc myslim 😵

miminkad
5. okt 2011

@lulu10 aka bola masaz?som na teba myslela 😉

lenka_21
5. okt 2011

@lulu10 Tak sup, sup nech sme tu vesela trojka 😀 😀 😀 aj s @miminkad

miminkad
5. okt 2011

@lenka_21 😀 😀 😀 ze vesela trojka,este je tu @naveen 😉 ozaj moja,uz ste boli na vklade?

cecil36
5. okt 2011

@lenka_21 35 je v pohode 🙂 a tu osobu v nemocke si netreba vsimat. Moja kamoska porodila v juli svoje prve babätko a to ma 38 rokov a este by rada stihla co najskor druhe 🙂

zuzana36
5. okt 2011

@callex
@cecil36 dakujem za odpoved. vam vkladali po dve? a nemali co zmrazit?, inac ma priserne po stimulke boleli prsia, a dnes to prestalo. , zato nastupil vodnaty vytok no nic ine mi neostava, len sa modlit, aby ostalo

zuzana36
5. okt 2011

@lenka_21 si zlata, dakujem, inac dnes sa sestricka veru netvarila moc pozitivne ked mi pichala agolutin, no ale dodala, ze treba pozit. mysliet. neviem ako to dokazem.

inac babulky, ja mam taaaak strasnu chut na kavu...., uz od pondelka som ju nepila a chyba mi, ale sa bojim dat si, lebo co ak predsalen sa zadarilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre