Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
10. okt 2011

@miminkad tusim sa v tom nevyznam 😅 ides teda zajtra ci vo stvrtok?

miminkad
10. okt 2011

@lulu10 zajtra.ze krasne rychlo rastu

cecil36
10. okt 2011

@pikha ahooj, mala je nadherna 😵 😵 😵
@miminkad krasa, to bude aj na mrazenie 😵 😵 😵 😵 Jupiiii 😉

mia_15
10. okt 2011

@miminkad bunkacikov mas nadhernych.... super 🙂 aj vitouskova je velmi mila.... mne uz ona robila OPU aj ET. Mozno sa zajtra aj uvidime 😉 ak ti to nevadi, tak odkial si? vy ste zacinali s prvym IVF v RF?

lulu10
10. okt 2011

@miminkad super 😵 budete vkladat dve ze? a nechcela si PK? ci to si sama nemozes urcit? zajtra drzim palce aj na nohach

mia_15
10. okt 2011

@lulu10 ahoj, co je to to PK? 🙂

lulu10
10. okt 2011

@mia_15 predlzena kultivacia

miminkad
10. okt 2011

@cecil36 😉 no uvidime,dufam,ze budu dvaja mrazaci 😕
@mia_15 ja som z pe,haje,zacinali sme v RF.veru,mozno sa zajtra stretneme 😉 ty si odkial?
@lulu10 dufam,ze dve.PK ze rozhoduje lekar ci bude.ale ze krasne rastu,tak je to zbytocne.aspon tak dnes tvrdili.

pikha
10. okt 2011

@miminkad no budem silno mysliet na teba 🙂 My sa mame pohodickovo prijemne 🙂 rastieme do krasy, akurat zajtra mame ockovanie, ale dufam, ze aj to ustojime oka- vsak sme nejake bojovnicky, ze ano 🙂
@cecil36 jezisi tebe tie tt tak pribudaju 😵 len teraz sme sa bavili o pozitivnom teste. Vsetko ok? Nestiham moc citat, len sem tam co zachytim.

mia_15
10. okt 2011

@lulu10 dakujem za info🙂

miminkad
10. okt 2011

@pikha veru,mala je nadherna 😵 to ockovanie bude v pohode.inak aj vam to riadne uteka,ze mala uz ma tri mesiace 🙂

pikha
10. okt 2011

@miminkad dakujem 😵 🙂 akoze pre kazdu maminu je jej dieta naj, ale ked sa pozriem na Dianku, fakt je krasna 🙂 🙂 ona je cela po tatovi a nas tata je fesak 😵 😀 Verim , ze ockovanie bude v poho, tolko som o tom citala kadecoho, ale vsetci sme na to ockovani, vsetci sme prezili, tak snad to bude ok. A leti to veru poriadne, ja ti ani nestiham sledovat 😝 teraz sme si ju niesli domov a uz ma tri mesiacky. Tebe ked sa teraz zadari, tiez budes mat letne babo 😉 🙂 letne deti su pohodaci.

mia_15
10. okt 2011

😉 @miminkad pe Partizanske? ja som z ba. aj my sme zacinali v RF... tolko som hladala na nete a pak som sa rozgodla pre RF... Dufam,ze sa nam tam obom zadari 🙂 ja uz sa normalne tesim na odber aj na ET, nech to uz dopadne ako ma.... fakt ti krasne podrastli, pasaci 😉 inak je sranda to, ze ked ja pridem do RF, tak tak pozeram po vsetkych a myslim si, ze mozno prave s nimi si tu pisem 🙂 a ako si sa citila po OPU? ja pri tych prvych stimulkach som to ani nevnimala, ale teraz sa citim tak inak...

miminkad
10. okt 2011

@pikha tak to tiez bude pohodak po ocinkovi 😉 tak to mas akeho fesaka doma,lebo Dianka je naozaj nadherna 😉 problemy su skor asi s tymi streptokokovymi vakcinami,nie s tymi zakladnymi.niekde tu bola tusim aj taka tema.s nimi ma skusenosti hlavne kamoska.
@mia_15 ano,partizanske.no my sme nejak nahodne prisli na RF.som tam napisala a potom som sa dozvedela,ze je este asi dalsich 5 centier v brne.ale mali sme nakoniec na centrum stastie.aj u mna bola tato stimulka uplne ina,tak som bola z toho v strese.aj OPU bolo uplne ine.mala som vacsie bolesti ako predtym aj som krvacala.ale dnes mi je uz relativne dobre.predtym si mala tiez bravelle?pri nom som ani poriadne nevedela,ze stimulujem,okrem nafuknuteho brucha,ktore sem tam tlacilo.ale teraz som brala aj femi kvapky.inak podla mna je super,ze to vnimas tak pozitivne,potom bude taky aj vysledok 😉 ja uz ked som videla vo dverach stelcla,tak sa mi hned ulavilo a vedela som,ze bude dobre.tento cyklus je vsetko ine.ina stimulka,iny cas OPU,ina izba,iny dr,iny cas vkladu...

majkl81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luly3
10. okt 2011

@pikha jeeeeeeeej malá je nádherna 😅 😅 😅
@miminkad zajtra budeš naša tehula mooooc držíme palečky a doktorovi štastnú ruku 😉 😉 😉

miminkad
10. okt 2011

@luly3 😉

miminkad
10. okt 2011

v stredu je spln 😉

naveen
10. okt 2011

@lenka_21 tak pupo je ake cool !!!! 😵 😵 😝 😝
@pikha mala je bozskaaaa 😵 😵 😵

@miminkad tak drobci su vo forme 😝

naveen
10. okt 2011

@miminkad az v stredu? 😀 ja uz preventivne tuto noc som nabijala vodu 😀 😀 😀 😝

miminkad
10. okt 2011

@naveen v stredu davame dzbany,ved si to musime poistit 😉 su to riadny bojovnici 😉

naveen
10. okt 2011
mia_15
10. okt 2011

@miminkad pri prvej stimulke som mala bravelle a clostyl a pak plus Orgalutran a pregnyl, pri druhej len clostyl a pri tychto prvych dvoch som ani nevedela,ze stimulujem 🙂 teraz merional a clostil a citim sa uplne inak... aj som bola taka nejaka zla a podrazdena 😉 a dnes aj brucho nafucane a bolo mi zle 😝 ale vidis aj ty si to tak vnimala.... femi kvapky?to si si sama nasadila?ja som minuly mesiac zacala uzivat acidum folicum.

miminkad
10. okt 2011

@mia_15 ja si davam femibion.tie kvapky su bylinkove a podporuju cinnost vajednikov.veru,s tym merionalom to bolo uplne ine 😕

mia_15
10. okt 2011

@miminkad no so zvedava 😕 uz nech je zajtra a nech to mame obe uz uspesne za sebou.... budem ti silno drzat palce 😉 zajtra napiseme... idem nieco varit 🙂 papa

lenka_21
10. okt 2011

@mirili Z toho co som citala je to individualne ... mas zistene protilatky proti trofoblastu, ale preco ti nasadili Prednison. Zvycajne sa spravi krvny test a potom sa rozhoduje o vysadeni ... poznam baby co to brali aj dlhsie ... skus sa pozriet na www.neplodnost.org ... je tam kolonka o reprodukcnej imunologii a pise tam jeden z najlepsich Dr.na tuto problematiku ... Drzim palceky!!!

@pikha Mala je fakt zlaticko 🙂 😉 🙂 Tak ja pokracujem pomaly 😀 , v pondelok som bola na kontrole, koncila som 9 tyzden a zatial to bolo Ok ...

@miminkad Joooj, super vysledok ... 🙂 🙂 🙂

@mia_15 Vitaj spat a prajem uspesnu stimulku 🙂 😉 🙂

Baby, nove tehulky by sa tu zisli a tak sa snazte!!! @naveen @miminkad @mia_15 @lulu10

miminkad
10. okt 2011

@mia_15 jasne,aj ja tebe drzim palce.a mozno sa zajtra uvidime.ak budes vidies niekoho s hirosimou na hlave,to som ja. 😀
@lenka_21 rozkas sefe 😀 ako sa mate s drobatkom?

martini
10. okt 2011

@luly3 prietoky sa robia od 32 do 36 tt...takže o chvílinku už ti ich urobia určite.
@cecil36 Inač ja som za prietoky platila 29 €, ale to som šla k prenatálnemu diagnostikovi (čo mi robil aj kombinované testy) a nie do nemocnice. Malý je aký akčnáčik 🙂 Ten môj je v podstate leňoško 🙂
@luly3 už ste v 32 tt, to ste už veľkí a teda vás jedna črevná chrípka nezlomí...
@falin ahojky. tak tak, už sa nám to kráti. dnes sme boli prvýkrát na monitor. a na ultrazvuku povedali, že rastie ako z vody, že má 2800 g už a že možno porodíme aj skôr. Tak uvidíme. Je pekne dole hlavou otočený, akurát že sa minulý týždeň otočil tak, že nemá chrbátik na ľavej strane môjho bruška, ale na pravej...sa tam asi točí na hlave...neviem čo sú toto za cviky 😀 Jak tí takí street tanečníci...
@rebeka33 ahoooj. už viackrát som na teba myslela, že ako sa máte...tak je super, že sa máte super, že si tak pekne rastiete a že je Simonka takááá slečna 🙂, neskutočne krásna fotka, tá druhá, čo si poslala...som hneď mm volala, že "jééé, poď sa rýchlo kuknúť aká nádhera" 🙂 My sa máme dobre, všetko je približne v norme a ešte pár týždňov sa chystám vydržať a potom rodíííím v novej nemocnici. Už mi trochu začína "lepiť", musím priznať. Ale určite to zvládneme bez problémov. 🙂 Inač sa teraz odušu tvárim, že budem o chvíľu druhýkrát tehotná, lebo šak na čo budem čakať a že ideme do ďalšej stimulky najneskôr do roka od pôrodu...no som zvedavá, čo na to budem hovoriť potom...ja hrdinka 😉
@lenka_21 že PUPO...tá kladná prezumcia tehotenstva sa mi páči...to si dobre vymysleli. hihi
@miminkad dobre dobre...len tak ďalej 🙂 zajtra držíme palce a vieš aká je tvoja povinnosť? - zajtra prísť domov tehotná 🙂

miminkad
10. okt 2011

@martini jasne,ja si povinnosti vzdy plnim 😉 tak hovoris,ze by to mohlo byt i skor?drzim teda palce,nech je vsetko ok 🙂

cecil36
10. okt 2011

@martini no nas krpec je naozaj akcny, zacinam si mysliet, ze to bol ten co mal na zaciatku najmenej buniek a potom tromfol na plnej ciare surodencov 😀 Juuuj tak to si platila naozaj dost. ja som si zas zacvakala najviac za tie uzv u Cunderlika a este ma jeden 70-euracovy caka. Ake co by sme nespravili pre mimi a pokoj duse 😀
@pikha no ja sa tiez nestacim cudovat, ze uz som v 31tt 🙂 No, zatial nastastie okrem cukrovky vsetko v poriadku. Tak aspon nas nebudu trapit zbytocne prenasanim a na Vianoce budeme doma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre