Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
11. okt 2011

@miminkad kolko a ake ste vkladali?thuj thuj posielam tehu virusiky.
@falin na tu sliznicu ti nieco dali?pijes cervene vinko?to ju pekne popozenie aby narastla.
@maticap. a nemas to uz tzv.poslickov?to tahanie bruska?
@martini no aleze aky tanecnik...to bude bitka o neho potom,.

miminkad
11. okt 2011

@callex mame dve osembunkove jednotkovej kvality.vraj vyzeraju velmi dobre

callex
11. okt 2011

@miminkad sikovni bojovnici...takze odteraz pekne tehotni...ziadna namaha...ziaden sex aspon tyzden prosim. 😀

linda81
11. okt 2011

@miminkad Ahoj...tak drzim palce🙂.Mne dosiel nalez z toho MER..nador sice nemam,ale mam poskodene cievy, strasne som sa bala, ze ziadne IVF uz nebude, kedze je to moja jedina sanca, ale v CAR im to nevadi.Vcera som teda dostala dekapeptyl a 26.10 zacinam so stimulaciou🙂.

gabinkaa
11. okt 2011

@miminkad blahoželám ku krásnemu výsledku, takže to budú dvojičky 😉 pekne oddychuj, žiaden stres a nech sú na testíku dve paličky 😉

lenka_21
11. okt 2011

@miminkad Jooj super spravicky, tak dobehni ku mne na gauc a budeme mat teplakovy rezim vo dvojke 😀 😀

tinna13
11. okt 2011

@miminkad super velmi drzim palce k pozitivnemu vysledku 🙂
@callex
@lenka_21 baby co v piatok stretneme sa?mne sa to uz krati, som otvorena na 1,5 cm tak aby sme to este stihli 🙂

gabinkaa
11. okt 2011

@naveen držíme moc palce, aby tento pokus bol úspešný, dlho Ťa nebolo, ale toto bola pekná správička, takže pekne odháňaj všetky negatívne nálady, depresie a všetko zlé, treba optimizmus aj keď je to veľmi veľmi ťažké, ale asi iné nezostáva, tak sa pekne držkaj 😉

lenka_21
11. okt 2011

@tinna13 Ja nemam ziadne velke povinnosti a tak by mohlo byt, len neviem ci @callex moze ... 😕

tinna13
11. okt 2011

@lenka_21 callex ma v piatok poradnu tak by mohla, uvidime co napise.

mia_15
11. okt 2011

@lenka_21 cauko, dakujem za privitanie 🙂 prisla som Vas trosku pozriet 😉
@miminkad ahoj,nevidela som ta 😀 ja som tento krat hotova.....je mi zle....stale mi je na vracanie 😝 brucho mam nafucane 😕
aleee mam takeho citaka, aj podla vasich bunkacikov, ze vy budete uspesni, uvidis 🙂 krasne sa ti pobunkovali 🙂

miminkad
11. okt 2011

@callex co je to sex 😀 ja uz mam celibat 😀 ale vidis,ako pomohol,az pat vajok bolo 😀 no chystam sa rochnit pri tv a knihe.tak snad budu mat doma vsetci so mnou strpenie...
@linda81 ahoj moja,tak to su super spravy,som rada,moooc budem drzat paluchy 😉
@gabinkaa ked tak ich tam dokreslim 😠 no dufam,ze stelcl mal dobru ruku,tak ako u teba.trosku ma povzbudilo,ze aj tie trojbunkove dobehli svojich surodencov.a bola som prekvapena,ze stelcl hned v sobotu volal vitouskovej,ako som dopadla.asi to robia bezne...
@lenka_21 no to by bola parada,len si trosku daleko.prid ty sem 😀 inak co porabas cez den,daj rady,ako oddychovat a nescvokatiet 😀
@tinna13 🙂

miminkad
11. okt 2011

@mia_15 no ahoj,som ta hladala a myslelal na teba.no ako ste dopadli?kto ti robil?stelcl?asi anesteza ti nesadla.mne teraz robil tiez taky chlap a dva dni som poriadne s rukou nehybala,co mi chcel anestezu narvat do prasknutej zily 😠

gabinkaa
11. okt 2011

@miminkad no super, takže máte aj mrazáčikov? Štelcl Ti robil aj ET? dúfam, že aj u Teba bude mať šťastnú ruku a budeme sa vytešovať 😵 😵 😵

miminkad
11. okt 2011

@gabinkaa mrazacikov este nevieme,dnes je len treti den,tak mozno v piatok.dufam,ze budu.nie,vitouskova mi robila.dnes dokonca uplne bezbolestne a rychlo.drobci sa hned usadili takmer v strede.dufam,ze tato doktorska kombinacia bude uspesna...

gabinkaa
11. okt 2011

@falin ďaľšia budúca tehulka, držíme palečky,a by bola bohatá úrodička a šikovní drobci 😉

gabinkaa
11. okt 2011

@miminkad šikovní drobci 😵 😵 😵 pri tejto kombinácii nič iné nemôže byť len že budeš tehulka a mamina krásneho letného dieťatka alebo krásnych dvojičiek 😵 😵 😵

miminkad
11. okt 2011

@gabinkaa tebe vtedy kolkobunkove vkladali na treti den?no dufam,ze budu teraz riadne aktivny.

gabinkaa
11. okt 2011

@miminkad ja som bola druhý deň na ET, ak nerátam OPU, vtedy v sobotu niečo mali a mne to vychádzalo zrovna na sobotu tretí deň, vkladali mi jeden bol 6 bunkový, ale veľmi rýchle sa delil a druhý bol 4 bunkový, ale ktorý bol vytrvalejší a vydržal to so mnou doteraz neviem, ale to je jedno hlavne, že to vydržal a aj vydrží

miminkad
11. okt 2011

@gabinkaa jasne,ze vydrzi.no dufam,ze aj moji zabojuju

callex
11. okt 2011

@tinna13 @lenka_21 ja mam cas tak od 9.30 do 12.00.takze v tom nevidim problem.a mohli by sa pridat aj @pikha s Di a @rienok..co vy na to baby?

gabinkaa
11. okt 2011

@miminkad neboj zabojujú, sú to silní bojovníci, Ty si oddýchnutá, zdá sa mi, že aj bez stresu, vyrovnaná, tak si to teraz užívaj a teš sa, nemyslieť na to je ťažké, viem aj podľa seba a keď a pridružili presne ako predmenes. bolesti, myslela som, že je koniec a to boli pozitívne bolesti, tak nech nastúpia aj u Teba, ale v tom správnom čase, budeš aj skorej testíkovať alebo aj ako povedali?

mia_15
11. okt 2011

@miminkad aj ja som na teba myslela.... 🙂 len som bola trosku hotova... ale videla som tam jednu babu v takej cervenej bunde, to si nebola ty? 🙂 my sme odchadzali tak okolo 10:30. robil mi to Stelcl. mala som 19 oocytov... a asi mam nabeh na hyperstimulacny syndróm a z toho mi je asi zle ☹ a tebe kto robil ET? vlozili ste dve,ze?

lenkalienka01
11. okt 2011

@lenka_21 to ano, dufam, ze co vylepsia tabulku nas tu bude viac, samozrejme so mnou na cele 😀 😀 😀

tinna13
11. okt 2011

@callex dobre ja by som mohla o 10:00 byt v meste, zajtra zavolam pikhe ako by mohla ona

miminkad
11. okt 2011

@gabinkaa nad testom nejak nepremyslam.snazim sa nepozorovat a hlavne oddychovat.a byt v klude.
@mia_15 my sme v tom case uz boli na sale.aj ja som ju videla sediet v cakarni.tak to si mala riadne vela.to ja som oproti tebe nemala ani nic 😕 no dufam,ze to nebude on.robila mi vitouskova a davali sme dve.

mia_15
11. okt 2011

niekedy je menej viac.. a hlavne ty si ich mala velmi kvalitne. inak aj stelcl povedal, ze bol prekvapeny kolko sa mi ich tam vyrobilo 🙂 ked si tam aj ty tu babu videla,tak sme sa museli tesne minut... my ideme na ET v nedelu a bude mi ho robit Vitouskova.

miminkad
11. okt 2011

@mia_15 tak mate PK.aka sranda,ze vitouskova.ona je sikovna a zlata,tak to bude v pohode.

mia_15
11. okt 2011

@miminkad ja viem ona je velmi mila a dnes stelcl hovoril,ze ona ma za sebou aj najviac ET 😉 mame PK lebo bolo vela oocytov,len dufam,ze budu aj kvalitne a podari sa nam uz konecne dopracovat aj k mrazacikom 🙂 zajtra budem volat,tak som zvedava.

callex
11. okt 2011

@tinna13 ok..do 10tej sa niekde hadam dogulam z paroviec.uff uz teraz mam z toho hrozu.pikha by sa mohla pridat nachvilocku...bolo by to moooc pekne od nej. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre