Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
14. okt 2011

@eviq pichala som fraxiparin 0,3-nepomohlo praveze som krvacala ako na jatkach, uz mi hladali transfuzku v nemocke ze keby nieco ...

eviq
14. okt 2011

@lulu10 ☹ ☹ ☹ ani mne nepomohol a to mam trombofiliu...nabuduce si vypytam iny liek, vacsinou si tu uspesne tehulky pichali Clexane ...tak nic...hlava hore a ideme dalej 😉

lulu10
14. okt 2011

@miminkad boze ja ked si spomeniem ako mi bolo zle-hrozne hrozne hrozne, do 11.00 som ani nevyliezla z postele, pri posteli kybel, vracala som rano 3x a vecer 3x kazdy den... a vsetko mi smrdelo a maso som ani nemohla vidiet nie este jest-inak som total masozravec 😀

lulu10
14. okt 2011

@eviq a aku mas trombo mutaciu? ja mam MTHFR C677T od oboch rodicov

lulu10
14. okt 2011

@miminkad mne dnes konecne dosla mrcha, tak po nej sup k minovi na stery a ak budu ok idem do RF a skusime a uvidime, ked budem nad tym len rozmyslat tak nic nevyriesim... dame dalsi pokus

eviq
14. okt 2011

@lulu10 ja ich mam viac...MTHFR homozygot, PAI homozygot a GPIa homozygot

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 ved skuste.ked neskusite,nebudete vediet.aj si pisala,nech ti posle protokol?

lulu10
14. okt 2011

@miminkad nie to mi moze aj takto cez mail? aj bez nejakych vysledkov? alebo podla coho sa dava protokol?

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 ja som mala dvakrat len ustne dany.som mala len clostil a az od sona som pichala.tusim by malo stacit fsh.ved mu napis,ako ste sa rozhodli,ze by ste to chceli skusit.a cvic tu mojzicku

lulu10
14. okt 2011

@miminkad co je fsh? ako to zistim? ja vobec neviem ako s tym zacat... zoberiem vsetky papiere a pojdeme tam a nech mi daju ten protokol a ozaj tie lieky a injekcie potom ako zozeniem? to mi nemoze mino predpisat? ci si to len kupim v lekarni? 😅 😅 😅 babo raď 😀

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 folikuly stimulujuci hormon.daj si minovi na 3Dc spravit hormonalny profil.robili ti ho niekedy?v RF davaju vsetko,bud recept,alebo injekcie.utros a clostil ti moze mino predpisat.to ostatne neviem.

lulu10
14. okt 2011

@miminkad no super 3DC mi teraz vychadza na nedelu 😕 a ty si si brala recept ci injekcie? co je lepsie?

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 vacsinou injekcie len a teraz naposledy vsetko,aj injekcie a recept na clostil.tak v pondelok behni na krv

lulu10
14. okt 2011

@miminkad veru pojdem, ved to staci ked mi sestricka zoberie krv nie? k minovi ist nemusim, treba ist nalacno? 😕

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 na toto by si nemusela byt nalacno.neviem,ci ti ju bude chciet zobrat,ked to on nekazal.chod tam hned o pol rano,radsej mu teraz zavolaj,lebo neviem,ci zuzka neni este v kupeloch 😕

nuna89
14. okt 2011

ahojte chcem sa spýtat idem teraz v pondelok na v kladanie a bojím sa že sa to na prvý krát nepodaríí..viem mi niekto poradit komu sa to podarilo na prvý krát......a doktor povedal že mi vložia iba jedno ,...mám trvat na 2

lulu10
14. okt 2011

@miminkad uz som sa nedovolala 🙄 no nic zavolam v pondelok a aj tam zbehnem,diky za radu 😉

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 od toho sme tu,.aby sme si radili 😉

miminkad
14. okt 2011

@lulu10 a pomahali 😉

naveen
14. okt 2011

@lulu10 no, k tomu niet co dodat 😅

naveen
14. okt 2011

@lulu10 myslim, k tej mamine v krcme 🤐

mirili
14. okt 2011

@lenka_21 ahoj tak dnes bola prvá poradňa, máme tehotenskú knižku 1x ,máme veľkú radosť, sono-maličké má 25,4mm co je na 9tt OK. Dalsia poradna 14.11. Pekny vikend a dufam, ze to dotiahneme do 40tt.

luly3
14. okt 2011

ahojte mi sme s poradne hned zostali v nemocnici mame zle prietoky tak 3 krat dene monitorink a uvidime ci to bude ok ale babetko porodime.ešte aspoň 4 tt by sme mohli vydržať.pa pekný víkend

rienok
14. okt 2011

@luly3 juj to mi je ľúto 😒 , ale držím palčeky nech to pekne dotiahnete aspon do toho 36 tt 😉

miminkad
14. okt 2011

@luly3 to mi je luto,budem na vas mysliet..

tinna13
14. okt 2011

@luly3 drz sa moja, urcite to bude OK

lenkalienka01
14. okt 2011

@falin ja uz stimulujem clostilom, v utorok sono, telefonat Stelcovi a uvidime ako dalej . Len sa bojim, bojim tej narkozy ☹ . Skusime zo dva softy a ked sa nezadari, tak idem na darcovske. Verim, ze jedna, alebo druha alternativa bude uspesna 🙂

callex
14. okt 2011

@lulu10 plne suhlasim so Stelcom...zbytocne sa trepat do prahy na imuno a nechat tam majland.PiGD je na vas ci na to mate alebo nie.ale na tvojom mieste este skusam a skusam.idem skor po alternativnej ceste.
@miminkad jeeej supeer gratulujem k mrazacikom.

callex
14. okt 2011

@luly3 jejda...drzte sa..ale vy to zvladnete..v brusku mas bojovnika.to budes teraz cely cas v nemocke?
@nuna89 ak povedal ze jedno tak sa ho treba spytat na dovod..a podla toho sa zariadit.nepametam si nikoho komu by to vyslo na prvykrat.my sme tu viacmenej stare hercovnicky ktore maju co to za sebou.zaruku ti neda nikto ze to vyjde ale treba sa pozitivne naladit a verit..

lenka_21
14. okt 2011

@lulu10 Ja by som do tej Prahy alebo Plzne isla ... vacsinou sa pouziva Prednison, ale citala som,ze baby dostali aj ine kombinacie liekov ... Ja by som si to dala na tvojom mieste vysetrit a brat ho tak ako sa ma ... Ale je to len moj nazor 🙂

@miminkad Blahozelam k mrazacikom 🙂 😉 🙂

@nuna89 Tu je tazko radit ... poznam zopar kociek, kt. sa to podarilo aj na prvy krat ... Treba sa dohodnut s lekarom na pocte, podla mna ti na zaklade kvality doporucia kolko vlozit....

@lenkalienka01 Moja, narkoza je uplne slaba a toho sa vobec nemusis bat ... je to na par minut 😎 😎

@mirili Tak to je supeer, teism sa s tebou.... ja dostanem tehu knizku az nabuduce ... v 12 tt.

@luly3 Joooj moja drzte sa!!! Verim, ze vsetko bude OK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre