Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
18. okt 2011

Baby ja som vcera bola na OPU, 11 zrelych vajok + 2 nezrele, ale velky sok mm nemal ani jedneho bicikovca. Sme z toho mimo 😒 Maval vzdy zly spg, ale na ICSI to bolo v pohode. Tak som teraz smutna, so Stelclom sme sa dohodli, ze vajka zmrazia a skusime u mm vylepsit spg. A ked nic, zostavaju darcovske.
Tak som bola pozitivne naladena tuto stimulku, verila som ze to konecne vyjde a zas nic 😒 ☹

rienok
18. okt 2011

@falin to mi je veľmi ľúto ☹ ale nevadí, pekne sa manžel prelieči a detičky budú 😉

miminkad
18. okt 2011

@falin to mi je luto,ale aspon,ze vam vajkia zmrazia.inak krasna uroda.podla sona ich tolko ani nevyzeralo.a muzik sa da dokopy 😉

lenka_21
18. okt 2011

@falin Oh, to mi je luto ... mali sme podobnu skusenost, ale s IUI ... prisli sme na zakrok a mm mal nulovy SPG a tiez sme z toho boli mimo ... u neho to bolo sposobene chorobou a tak o 3 mesiace ho uz mal lepsi ... i ked u nas morfologia bola tiez vzdy problem. Nebol nahodou mm v poslednej dobe chory, nemal zvysenu teplotu? Ako pisu baby, je to sice slaba utecha, ale aspon mate vajka zamrazene, teraz sa zamerat na mm a skusit ten spg vylepsit. Drzim palceky!!!

kiara15
18. okt 2011

@gabinkaa dakujem ani nam nebudu robit ziadne vysetrenia ani muzovy?? 😉

miminkad
18. okt 2011

@kiara15 spg vam mozu spravit pri konzultacii,ake nie su nejake aktualne vysledky

kiara15
18. okt 2011

@miminkad mam z minuleho roku??takze pre istotu ked tam pojdem 3dni pauza coo? 🙂

miminkad
18. okt 2011

@kiara15 to je uz asi neaktualne.pauza bude fajn 😉 kedy idete na konzultaciu?my sme tusim spg si nenahlasovali,ale automaticky nam chceli robit,ale mali sme cerstve vysledky,tak sme si nedali roibt

huginka13
18. okt 2011

@gabinkaa ahoj...ked mi to nevyšlo v septembri,celu zložku som schovala...v januári sa máme stretnut s doktorom a dohodnuť sa čo dalej....preto sa rozhodujeme či ísť ešte tu na tretí pokus alebo to Brno...život je správnych rozhodnutiach,len keby neboli tak ťažké.....ako si sa dnes mala??

cecil36
18. okt 2011

@lenka_21 odpoved na otazku od Cunda je do 13+6 🙂 Ale treba sa objednat co najskor 🙂 Ktory si teraz tt?

cecil36
18. okt 2011

@falin to mi je luto 😒 Ale treba verit, ze sa spg zlepsi, daj mm pekne vitaminky a skontrolujte ci nema zapaly 😉

rienok
18. okt 2011

@huginka13 no ved pozri, za konzultaciu nič nedáš a hlavne získaš názor ďalšieho odborníka. Mňa by na Tvojom mieste najviac zaujímala tá reakcia po ET.... a kľudne navštív viacero centier a uvidíš, kde sa Ti bude najviac páčiť ... a mimochodom viem, že niektorým dievčatám preplatila poisťovňa aj české pokusy, ale ja neviem presne ako to funguje lebo my sme už zaslúžilí samoplátcovia.
Čo sa týka ceny ja som platila 1x cca 30.000 Kč a 1x 45.000 Kč ale ja som mala vysoké dávky hormónov a vydupala som si Menopur, čo je jeden z najdrahších, ak nie najdrahší 😀

cecil36
18. okt 2011

@rienok ahojky, co tak v piatok stretko?

lenka_21
18. okt 2011

@cecil36 Ahoj, dakujem si zlata 🙂 😉 Verim, ze ma kamoska dala do toho terminu...teraz som do kontroly v 12tt poverciva a tak hra pionera a malokto vie o co ide 😀 😀 😀 . Dnes som sa uspesne dopracovala k 11+0, takze zacinam 12 tyzden 😕 😕 😕

Ako si u neho dopadla dnes ty?

cecil36
18. okt 2011

@lenka_21 nie je za co 😉 Inak uz mas super tyzden, pekne pokracujete 🙂 My klasika, robil si z nas krpec zasa srandu. Podla mna ma asi strach z lekarov, lebo vzdy ked idem k dr. (aj zubarovi) tak stupne ako stolverka a tvari sa, ze spi. A tak to bolo aj dnes. Kym sme nevosli do ambulaniec kopal odusu. Len co som si lahla, otocil sa zadkom, oboma rukami zakryl tvar a prdel na nas 😀 Takze nemame ani jednu jedinu foto z 3D, lebo toto spravil uz 3x 😠 😀 Ale aspon vieme vahu, ma 1700g 🙂

lenka_21
18. okt 2011

@cecil36 No vidis, este to nie je na svete a uz neposlucha 😀 😀 😀 krpcek jeden 😉 Fotocka by potesila, ale aspon dolezite je, ze je vsetko OK... Tesim sa s tebou a dakujem, ani mne sa to nechce verit 😅

rienok
18. okt 2011

@cecil36 juj to urcite nemozem, cez vikend stahujeme tak budeme balit 🙂 ale počas týždňa by som teoreticky urvala nejakú hodku 🙂
@lenka_21 nooo, pekne Ti to naskakuje ... jedna radost 🙂

gabinkaa
18. okt 2011

@falin to je mi veľmi ľúto ☹ mala si krásnu úrodičku, aspoň útecha, že vajká zmrazili, veru zažili sme tento šok, ked sme chceli skúsiť IUI ešte v Ba, len nám sa to nevylepšilo, zostali darcovské, tak nech sa manželík prelieči a podarí sa 😉

gabinkaa
18. okt 2011

@kiara15 myslím, že Tebe urobí UTZ, teda mne Štelcl pri prvej konzultácii urobil a manželíkovi spermiogram, ale lepšie je si to vopred dohodnúť, lebo nemusia mať čas, my sme si to dohodli, tak nám poradili, stačí to pri objednávaní na recepcii povedať

lenkalienka01
18. okt 2011

ahojte, dnes to nabralo nejaky rychly spad, vo stvrtok idem na odber 🙂

gabinkaa
18. okt 2011

@huginka13 ak chceš konzultáciu v Brne môžeš podstúpiť, my sme pred druhým IVF v Ba boli v Brne na konzultácii, ale potom sme zostali v Ba a to rozhodnutie nebolo správne, keby sme vedeli, že ktoré rozhodnutie je správne, dobré je ale vypočuť si názor aj iných lekárov, ja som to vyskúšala teraz aj pri rozhodovaní či ísť na amnio alebo nie, rozhodla som sa, že nie,
zatiaľ sa mám fajn, v pondelok idem na poradňu, tak uvidím čo povie doktor, chodím zatiaľ do práce, ale po nemocke mi doktor navrhoval PN

gabinkaa
18. okt 2011

@lenkalienka01 no super, tak budeme držať palečky, aby bola dobrá a hlavne kvalitná úrodička 😉 😉 😉

gabinkaa
18. okt 2011

@lenka_21 krásne Ti tie týždniky pribúdajú, uvidíš všetko bude dobre a bez problémov prekonáte ten magický týždeň 😉

lenkalienka01
18. okt 2011

@gabinkaa dakujem krasne . Uroda nemusi byt velka 😝 len nech je kvalitna 😀

gabinkaa
18. okt 2011

@lenkalienka01 veru na úspech stačí jeden silný bojovník, tak nech tam určite bude 😉

lenkalienka01
18. okt 2011

Kočky,este sa chcem opytat, mozem tam platit aj kartou ? Alebo si mam radsej zobrat cash ?

rienok
18. okt 2011

@lenkalienka01 ahoj, plati sa az pri transfere, ano da sa platit aj kartou ale pozor na limit .... ja som to naposledy musela poskladat z 2 kariet 😀

callex
18. okt 2011

@falin och to musel byt sok to verim...ale z takej urodicky budu aj mrazacikovia a potom to vyjde.mm nasad vitamin E, selen a zensen.

lenkalienka01
18. okt 2011

@rienok zoberiem muzovu, ten ma vacsi kredit 😀 😀 😀

lenka_21
18. okt 2011

@gabinkaa @rienok Baby, dakujem 😉

@rienok A kde sa stahujes 😉

@lenkalienka01 Blahozelam a drzim silno palceky ... no jasne, aj ja hlasujem za mm kreditku 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre