Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

huginka13
18. okt 2011

@gabinkaa dakujem za skvelé rady,som kľudnejšia,posunulo ma to k rozhodnutiu,ktoré som cítila...opatrujte sa bábiky 🙂 moj sen je dievčatko aj ked sa to mení-manžel tuží po chlapcovi....zbytočne neriskuj-radšej PN....pekný večer a držím palčeky na pondelok,budem sa tešiť na poštu 😉 pekný večer

huginka13
18. okt 2011

@rienok ahoj...dakujem za názor,určite RF,ja som mala zatiaľ 2x minimálne dávky Gonalu,pekne reagujem....moje kamarátky maju z IVF detičky,a každá mi vždy povie,že uspech je vecov embryologa....uvidíme...ako sa darí Tebe???

lenkalienka01
19. okt 2011

@naveen gratulujem a drzim silno palce 🙂

falin
19. okt 2011

dakujem vam za podporu, dobre to padne. Viem ze mnohe ste si tym presli a viete pochopit co clovek preziva

@rienok - vy ste ako na tom? kedy planujete stimulovat?
@miminkad - ako sa citis? silno drzim palceky aby si si nasla //

@lenka_21 - lenka vyzera to velmi pekne, coskoro prelomis 12-ty. Drz sa. Verim ze tentokrat vsetko dobre dopadne.

@lenkalienka01 - nech je kvalitna urodicka. My sme platili kartou, ale na 2 x ako rienok pise

@callex - mm berie Q10, zinok, selen, kys.listovu. Ale je pravda ze v lete bral lieky, este to nie su 3 mesiace, mozno to bolo pricinou. Chceme este nasadit macu a bola by som velmi rada kebyze sa konecne zbavi svojho zlozvyku - fajcenia, lebo to ma tiez vpyv na kvalitu.

Kde v Ba robia spg? Tusim v ustave lekarskej sexuologie??? Poradte kam ist si ho dat skontrolovat

lenka_21
19. okt 2011

@falin Kontrolny spg ti spravia v ktoromkolvek BA centre (Iscare, Ferticent, Gynfive ...), avsak mozno by bolo dobre keby mm zbehol k urologovi a vysetril ho ci nema zapal (to velmi ovplyvnuje spermije)...Inac moj mm uzival Macu a Profertil (viem, ze je to dost drahy liek, ale je v nom vsetko co dovtedy bral zvlast) ....

@naveen Cakame na spravicky 🙂

naveen
19. okt 2011

@lenka_21 nevolala som este, mam stres ☹

miminkad
19. okt 2011

@falin dakujem.ja sa necitim ani nijak.len ma prsia na dotyk bolia a to je asi vsetko....

rienok
19. okt 2011

@naveen nestresuj a volaj! cim skor zavolas, tym skor budes vediet cislicko 😀

lulu10
19. okt 2011

@naveen naber vsetku odvahu a volaj, uvidis aky kamen ti spadne zo srdca 😉

lulu10
19. okt 2011

baby mna v utorok caka ten "cukrovkovy test" uz sa tesim na tu sladku vodicku, hlavne teraz ked som sladke vylucila zo svojho jedalnicka 😀

naveen
19. okt 2011

no, tak mi nedvihaju .. 😀 😀 😀

lulu10
19. okt 2011

@naveen jáááj tiez robia drahoty 😀

lulu10
19. okt 2011

žiadne spravy o @luly3 nemame?

lenka_21
19. okt 2011

@naveen Daj mi cislo a ja tam zavolam ... predstavim sa ako ty 😀 😀 😀 Pozri napisala si, ze testik bol pekne pozitivny a tak to HCG bude tiez pekne ... Kde ti brali krv? Sup, sup a zavolaj tam znova, alebo posli cislo 😝 Snad nechces stresovat moje babetko 🙂

naveen
19. okt 2011

@lenka_21 nieze mi to nedvihaju, mam teraz pre zmenu uz hodinu chybu v spojeni, takze neviem, ci im vypadol telefon a neberu mi to ani v tom zdravotnom stredisku.. na vratnici ... ☹

rebeka33
19. okt 2011

@naveen jej 🙂 🙂 ty čakáš na test tak sem s tým pekným číslom. To sú super správy
@lenka_21 je tehu prirodzene ked som to dobre pochopila. No mám hned super deň. Ved si to aj zaslúžite baby. držím palce.
@martini prišla na prvú kontrolu k nám,aj ked je to rýchlovka. Nachystaj si otázky na papier,mna všetko napaplo ked odišla 😀 . môžeš tam hocikedy zavolať,čo v mojom prípade už určite olutovali 😀 , dúfam,že budeš spokojná. posielam ip.
všetkým prajem pekný deň ,nemám šancu dočítať ved uvidíte 😵 ak niečo dajte to do notifikácie.papá

lenka_21
19. okt 2011

@rebeka33 Ved to bolo najvacsie prekvapenie, lebo my sme tomu neverili ... po tych vysledkoch ... 😕 😕 😕 Preto tu baby povzbudzujem, ze medicina je jedna vec a priroda druha ... 😉

@naveen Ked sa to takto komplikuje, urcite vysledok bude dobry ... cakam HCG na dvojicky 😀 😀

naveen
19. okt 2011

hcg 1228 😵 mala odpojeny telefon lebo,z e vela ludi 😕

lenka_21
19. okt 2011

@naveen No to je supeeer HCG ... kolko dni od ET si?

rienok
19. okt 2011

@naveen blahozelam 😵 😵 😵 to je krasne cislicko

lenkalienka01
19. okt 2011

@falin dakuejm , budem potrebovat prsty vas vsetkych 🙂

naveen
19. okt 2011

@lenka_21 13 den . co hovori tvoja tabula?

@rienok dufam len, ze to bude vsetko ok 😨 uz som fakt dost vycerpana a dalsi pruser by sa mi rozchadzal tazko 😔

rienok
19. okt 2011

@naveen neboj všetko už bude OK 😵 😵 😵 je čas sa pozitívne naladiť 😉

callex
19. okt 2011

@falin moj mm bral macu a nezabrala a tiez to nie je lacna zalezitost.vitamin E je dolezity pre reprodukcne organy aj u zeny aj u muza takze ten mu nasad..staci 200ka.u mojho po tej mace zabrali take zensenoove ampulky z DM drogerie a cena bola neporovnatelne nizsia ako za macu.
@naveen joj nadherne HCG...teraz uz bude len dobre.ziadne hriesne myslienky si nepripustaj..ked sa ujal mrazacik to je vynikajuce a je to velky bojovnik a jednoducho nastal ten cas aby ste maly krasne zdrave babetko.a hotovo.

callex
19. okt 2011

@lulu10 do tej vody si vyzmykaj pol citrona a potom sa to da vypit...a je to znesitelnejsie ked je to studensie.

maticap.
19. okt 2011

@naveen paraaada! To je krasne cisielko! 😀 gratulujeme!!! 🙂

callex
19. okt 2011

aleluja..po dvoch dnoch a xy telefonatoch sa mi podarilo dohodnut si termin na cievnom.by ste neverili aky je to problem..jeden uz nove pacientky neberie..druhy ma volny termin v januari..no sila.

maticap.
19. okt 2011

@lulu10 ahoj, cukrova vodicka je uplne v pohode - ja som si tam dala iba par kvapiek citrona, lebo sa nam akurat minul a ziadny problem. 😉

Ja mam oddnes novy uces - sme skratili este viac a novu podprdu na kojenie - kedze pri baleni do porodnice som zistila, ze tie, ktore mam (jedna kupena a 2 darovane) su mi LTT...tak som objednala vcera cez net (aj dalsou nocnou koselou) a dnes mi to dorucili - slovensky vyrobca, musim povedat, ze som max. spokojna. Len aby sme potom zvladli to kojenie. 😕 . A vcera vecer nas asi trapili poslickovia - slusne krce a pichanie v podbrusku...poradnu mam v piatok, tak som zvedava, co bude noveho.

gabinkaa
19. okt 2011

@naveen gratulujééééém 😵 😵 😵 to je krásne čísielko poriadne vysoké, vytešujeme sa

callex
19. okt 2011

@maticap. hod link na ten eshop...joj uz sa ti to krati.neboj dobre bude..ved si mala ukazkove tehu tak to aj tak ostane.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre