• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@callex tak tu ho mas: http://spodne-pradlo.clematis.sk/sk/spodna-bielizen-2 :grinning: . Sice ma trocha vytocili, lebo som im pisala kvoli velkostiam - na stranke maju iba velkosti spodneho pradla a oblecka pre deti (to som nepochopila, ked ponukaju aj iny tovar...) - potrebovala som zistit, ake rozmery maju nocne kosele a neprisla mi od nich ziadna odpoved. Tak som zdvihla telefon a bolo to: musim povedat, ze cica na druhej strane telefonu bola velmi mila, dokonca mi volala naspat. :dizzy_face: cize po mojej jedinej skusenosti mozem odporucit. :wink: A inak toto nie je reklama.
19. okt 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen krasne vysoke hcg, blahozelam
19. okt 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen nadherne cisielko, moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen gratulujem, teraz klud a pohoda a fraxik berieš? teraz si dôležitá len ty a bábo. Držím palce nech vám to vydrží 40tt.
19. okt 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen šak ty si tehula :grinning: huráááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no intenzivna snaha by tu bola.. ale tazko je byt kludna, ved viete :confounded: snazim sa

dnes som bola u endosky na krv a buduci tyzden mam termin u endosky aj hemato .. tak uvidime .. :slight_smile:
19. okt 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen ahoj, moc krasne HCG... :slight_smile: gratulujem :wink:
19. okt 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, chcem sa este opytat, pred odberom treba prist na lacno ? Ja som taka vystresovana z tej narkozy, ze nic som sa blizsie v CAR nepopytala. Dakujem.
19. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 od polnoci nejest nepit.pre manzela to samozrejme neplati :wink:
19. okt 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, taj ja uz asi dostanem tu hnusnu mrchu dnes a to som 4 deň po ET.... :frowning2: total ma boli brucho aj chrbat, presne tak ako pred mrchou..... :frowning2:

@lenkalienka01 aj ja som bola 1x taka vystresovana,ale fakt sa neboj,je to uplne v pohode :wink: budes spinkat len chvilocku :slight_smile:
19. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia_15 a mala si PK? lebo ak áno tak to môže byť aj uhniezďovanie :wink:
19. okt 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 neboj taketo bolesti ako pre mrchou su presne aj ked si tehotna, aj u mna to tak bolo, takze klud.
drzim palce aby to boli tehotenske priznaky
19. okt 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a ked to boli slabo a len obcas?bez pk :zipper_mouth:
19. okt 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 @rienok baby dakujem :slight_smile: ja neviem,ale 4 den po ET take bolesti? rienok mala som PK. Boze ja som taka rada,ze je tato stranka....
19. okt 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja uz tu smoklim jak male decko :cry: :cry: a este aj ten mm musi furt robit a nebyt doma :frowning2:
19. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nebojkaj sa, urcite su vsetky priznaky velmi individualne.
19. okt 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 no u teba to vyzera nadejne :wink:
19. okt 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 aj smoklenie je priznakom tehotenstva :slight_smile: , ale nie chce to len klud a pozitivne myslenie a este par dni cakania :unamused:
19. okt 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký podvečer holky jdu nakouknout :slight_smile:
jinak u nás jasný ....dnes jsem byla na odběrech krve HP :slight_smile: ....a v pondělí 31.10. v 9,30 frčíme do Olomouce na UTZ ....a domluvu kdy IUI v Brně .-))
19. okt 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad to sa este neda povedat :slight_smile:
vsetkym nam drzim palce a som hrozne rada,ze niekto nam tuto stranku zalozil :dizzy_face: tusim ked som vam tu o tom popisala,tak mi aj tie bolesti prestali.
@tinna13 dakujem,ale urcite vies ake to je :slight_smile: krasne meno ste vymysleli vasej bambulke... :wink:
19. okt 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 dakujem, ano urcite je to tazke

baby drzte sa nech nasledujete naveen
19. okt 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen Moja tabulka hovori, ze je to supeeer :slight_smile: :wink: :slight_smile: Moje prve HCG na 32 DC bolo cca 680 takze si ma tromfla :grinning: :grinning: :grinning:

@maticap. Aj ja som si ista, ze to bude Oki ... ten uces by si sem mohla hodit pre inspiraciu :slight_smile: :wink:
19. okt 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15
@miminkad dakujem za info, no skusim sa nebat aj ked priznavam, ze mi to moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zajtra podam infosky , dfam ze pozitivne :slight_smile:
19. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 Ja by som nechal ist nalacno aj mm :grinning: :grinning: :grinning: Nech v tom nie si sama - ako pisali baby od polnoci hladovka. Zajtra ti velmi silno drzim palceky :slight_smile:

@mia_15 Verim, ze to bude dobre ... inac aj ja som mala dost silne bolesti a uplne vsetky priznaky mrchy ... fakt ma ani na moment nenapadlo, ze mozem byt tehu, lebo som mala uplne klasicke mrchovske stavy. Viem je to tazke, ale dobry program v TV, teplakovy rezim, ovladac v jednej ruke, Fidorka v druhej to isti :slight_smile: :wink:

@naveen Ty mas zisteni hematologicky problem? Ja ano a preto som musela zacat pichat hned Fraxik ako som dostala vysledok HCG - inac ti ho vie predpisat aj gynekolog ...

@miminkad Kedy mas ty testovaci dnik??? Sup, sup nech uz upravujem tabulku :grinning:
19. okt 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 to je este dalekooooo.az buduci tyzden.a coze ma chces dat,do akej kolonky?do tej poslednej?
19. okt 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 no, to beriem ako samozrejmost, ze nebude vyzierat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , inac by som mu to dala vyzrat ja :grinning:
. Dakujem za palceky, budem ich potrebovat :wink: urcite sa ti hned ozvem . PA
19. okt 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hladnaaaa
19. okt 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Jasne, ze medzi tehule ... do akej inej kolonky sa chces vopchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ??? Utekaj papat, nenechaj deticky hladovat :slight_smile:

@lenkalienka01 Ja to stale hovorim, ze solidarita musi byt :grinning: :grinning: :grinning: A nestresuj z tej narkozy, nestihnes napocitat do 5 a mas to za sebou ... inac ako som ti hovorila v niektorych krajinach to robia pri plnom vedomi a tak mozes poziadat aj o to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no ja by som radsej dala tu narkozu ako trpiet :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ale ved uz sme po veceri a nejak nestacilo :confused:
19. okt 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ja ked som isla 1x,tak som sa velmi bala a fakt som obrovsky bojko zo vsetkeho a naozaj to bolo uplne v pohode,uvidis sama :wink: budem zajtra na teba mysliet a daj pak vediet:wink:

@lenka_21 s tym navrhom pri nasich muzoch suhlasim s tebou, pekne by tam mali s nami chodit na lacno aj oni :grinning: :grinning: to nie ako m, ked sme isli na posledny odber,este v aute sa napchaval bagetou :angry: uz lezim v teplakoch pred TV,koko v jednej ruke a som spokojna :wink: dufam,ze je to s tymi priznakmi aj u mna tak ako u teba :dizzy_face: dakujeeeeem :slight_smile:
19. okt 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok