Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maticap.
19. okt 2011

@callex tak tu ho mas: http://spodne-pradlo.clematis.sk/sk/spodna-biel... 😀 . Sice ma trocha vytocili, lebo som im pisala kvoli velkostiam - na stranke maju iba velkosti spodneho pradla a oblecka pre deti (to som nepochopila, ked ponukaju aj iny tovar...) - potrebovala som zistit, ake rozmery maju nocne kosele a neprisla mi od nich ziadna odpoved. Tak som zdvihla telefon a bolo to: musim povedat, ze cica na druhej strane telefonu bola velmi mila, dokonca mi volala naspat. 😵 cize po mojej jedinej skusenosti mozem odporucit. 😉 A inak toto nie je reklama.

tinna13
19. okt 2011

@naveen krasne vysoke hcg, blahozelam

cecil36
19. okt 2011

@naveen nadherne cisielko, moc gratulujem 😵 😵 😵 😵

rebeka33
19. okt 2011

@naveen gratulujem, teraz klud a pohoda a fraxik berieš? teraz si dôležitá len ty a bábo. Držím palce nech vám to vydrží 40tt.

lulu10
19. okt 2011

@naveen šak ty si tehula 😀 huráááá 😵 😵 😵

naveen
19. okt 2011

no intenzivna snaha by tu bola.. ale tazko je byt kludna, ved viete 😖 snazim sa

dnes som bola u endosky na krv a buduci tyzden mam termin u endosky aj hemato .. tak uvidime .. 🙂

mia_15
19. okt 2011

@naveen ahoj, moc krasne HCG... 🙂 gratulujem 😉

lenkalienka01
19. okt 2011

Kočky, chcem sa este opytat, pred odberom treba prist na lacno ? Ja som taka vystresovana z tej narkozy, ze nic som sa blizsie v CAR nepopytala. Dakujem.

miminkad
19. okt 2011

@lenkalienka01 od polnoci nejest nepit.pre manzela to samozrejme neplati 😉

mia_15
19. okt 2011

Ahojte baby, taj ja uz asi dostanem tu hnusnu mrchu dnes a to som 4 deň po ET.... ☹ total ma boli brucho aj chrbat, presne tak ako pred mrchou..... ☹

@lenkalienka01 aj ja som bola 1x taka vystresovana,ale fakt sa neboj,je to uplne v pohode 😉 budes spinkat len chvilocku 🙂

rienok
19. okt 2011

@mia_15 a mala si PK? lebo ak áno tak to môže byť aj uhniezďovanie 😉

tinna13
19. okt 2011

@mia_15 neboj taketo bolesti ako pre mrchou su presne aj ked si tehotna, aj u mna to tak bolo, takze klud.
drzim palce aby to boli tehotenske priznaky

miminkad
19. okt 2011

@rienok a ked to boli slabo a len obcas?bez pk 🤐

mia_15
19. okt 2011

@tinna13 @rienok baby dakujem 🙂 ja neviem,ale 4 den po ET take bolesti? rienok mala som PK. Boze ja som taka rada,ze je tato stranka....

mia_15
19. okt 2011

Baby ja uz tu smoklim jak male decko 😢 😢 a este aj ten mm musi furt robit a nebyt doma ☹

mia_15
19. okt 2011

@miminkad nebojkaj sa, urcite su vsetky priznaky velmi individualne.

miminkad
19. okt 2011

@mia_15 no u teba to vyzera nadejne 😉

tinna13
19. okt 2011

@mia_15 aj smoklenie je priznakom tehotenstva 🙂 , ale nie chce to len klud a pozitivne myslenie a este par dni cakania 😒

holino
19. okt 2011

Hezký podvečer holky jdu nakouknout 🙂
jinak u nás jasný ....dnes jsem byla na odběrech krve HP 🙂 ....a v pondělí 31.10. v 9,30 frčíme do Olomouce na UTZ ....a domluvu kdy IUI v Brně .-))

mia_15
19. okt 2011

@miminkad to sa este neda povedat 🙂
vsetkym nam drzim palce a som hrozne rada,ze niekto nam tuto stranku zalozil 😵 tusim ked som vam tu o tom popisala,tak mi aj tie bolesti prestali.
@tinna13 dakujem,ale urcite vies ake to je 🙂 krasne meno ste vymysleli vasej bambulke... 😉

tinna13
19. okt 2011

@mia_15 dakujem, ano urcite je to tazke

baby drzte sa nech nasledujete naveen

lenka_21
19. okt 2011

@naveen Moja tabulka hovori, ze je to supeeer 🙂 😉 🙂 Moje prve HCG na 32 DC bolo cca 680 takze si ma tromfla 😀 😀 😀

@maticap. Aj ja som si ista, ze to bude Oki ... ten uces by si sem mohla hodit pre inspiraciu 🙂 😉

lenkalienka01
19. okt 2011

@mia_15
@miminkad dakujem za info, no skusim sa nebat aj ked priznavam, ze mi to moc nejde 😝
Zajtra podam infosky , dfam ze pozitivne 🙂

lenka_21
19. okt 2011

@lenkalienka01 Ja by som nechal ist nalacno aj mm 😀 😀 😀 Nech v tom nie si sama - ako pisali baby od polnoci hladovka. Zajtra ti velmi silno drzim palceky 🙂

@mia_15 Verim, ze to bude dobre ... inac aj ja som mala dost silne bolesti a uplne vsetky priznaky mrchy ... fakt ma ani na moment nenapadlo, ze mozem byt tehu, lebo som mala uplne klasicke mrchovske stavy. Viem je to tazke, ale dobry program v TV, teplakovy rezim, ovladac v jednej ruke, Fidorka v druhej to isti 🙂 😉

@naveen Ty mas zisteni hematologicky problem? Ja ano a preto som musela zacat pichat hned Fraxik ako som dostala vysledok HCG - inac ti ho vie predpisat aj gynekolog ...

@miminkad Kedy mas ty testovaci dnik??? Sup, sup nech uz upravujem tabulku 😀

miminkad
19. okt 2011

@lenka_21 to je este dalekooooo.az buduci tyzden.a coze ma chces dat,do akej kolonky?do tej poslednej?

lenkalienka01
19. okt 2011

@lenka_21 no, to beriem ako samozrejmost, ze nebude vyzierat 😝 😀 , inac by som mu to dala vyzrat ja 😀
. Dakujem za palceky, budem ich potrebovat 😉 urcite sa ti hned ozvem . PA

miminkad
19. okt 2011

ja som hladnaaaa

lenka_21
19. okt 2011

@miminkad Jasne, ze medzi tehule ... do akej inej kolonky sa chces vopchat 😝 😀 😝 ??? Utekaj papat, nenechaj deticky hladovat 🙂

@lenkalienka01 Ja to stale hovorim, ze solidarita musi byt 😀 😀 😀 A nestresuj z tej narkozy, nestihnes napocitat do 5 a mas to za sebou ... inac ako som ti hovorila v niektorych krajinach to robia pri plnom vedomi a tak mozes poziadat aj o to 😝 ... no ja by som radsej dala tu narkozu ako trpiet 😀 😀

miminkad
19. okt 2011

@lenka_21 ale ved uz sme po veceri a nejak nestacilo 😕

mia_15
19. okt 2011

@lenkalienka01 ja ked som isla 1x,tak som sa velmi bala a fakt som obrovsky bojko zo vsetkeho a naozaj to bolo uplne v pohode,uvidis sama 😉 budem zajtra na teba mysliet a daj pak vediet😉

@lenka_21 s tym navrhom pri nasich muzoch suhlasim s tebou, pekne by tam mali s nami chodit na lacno aj oni 😀 😀 to nie ako m, ked sme isli na posledny odber,este v aute sa napchaval bagetou 😠 uz lezim v teplakoch pred TV,koko v jednej ruke a som spokojna 😉 dufam,ze je to s tymi priznakmi aj u mna tak ako u teba 😵 dakujeeeeem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre