Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
19. okt 2011

@mia_15 Vsetko je dobre, len to Koko musis vymenit za Fodorku,alebo Kokosino 😀 😀 😀 ... odkazuje moj mm ... vraj vtedy vie zarucit uspech 😀 😀 No moj mm bol solidarny a tak nic nejedol ... asi sa najedol ked som bola na odbere, ale bol zlaty a jedlom ma nedrazdil 🙂 ... no neviem, neviem ale bagetu by som mu zhabala

@miminkad A co si myslis moja, ved jes za dvoch mozno troch a mozno ...... este nevies cislo 🙂 😉 🙂 Ja teraz jedavam casto, nemozem byt hladna, lebo mi je zle a tak si davam male porcie 😀

rienok
19. okt 2011

@miminkad to este stale nemusi byt ziadna pohroma... niektore zeny su citlivejsie. Kazda sme inak a inak reagujeme. Vôbec by som si 4-deň po ET nerobila ťažkú hlavu to je naozaj skoro 😉
@mia_15 je to na dobrej ceste 😵
baby hlavne optimizmus 🙂 veľmi vám držím palčeky
@lenka_21 ale sťahujeme firmu tak mam kopec zariadovania 😝

miminkad
19. okt 2011

@lenka_21 no ja som nejak stale hladna.uz o pol 6 rano som hladna.a strieda sa u mna priliv energie z unavou
@rienok ja som dnes 8 tusim 😕

lenkalienka01
19. okt 2011

@lenka_21 ty vies ale cloveka rychlo presvedcit 😀 😀 😀 uz sa nebojim 😝 😀 😀

mia_15
19. okt 2011

@lenka_21 diiik more,nemam ani fidorku ani kokosimo 😀 😀 😀 ze pozdravujem muzicka 😀 uz zujem banan 🙂 ale zajtra pojdem nakupovat. a co ty,uz mas nejake cudne chute?ci skor nechute?

mia_15
19. okt 2011

@rienok dik moja za podporu 🙂 si zlata. vy ste sa ako rozhodli?idete pokracovat?

rienok
19. okt 2011

@miminkad no tak to je tiež príznak tehu 😉

rienok
19. okt 2011

@mia_15 no rozhodnuti sme, deti budú ale ešte zvažujeme aj iné možnosti 🙂

miminkad
19. okt 2011

@rienok no ved uvidime.leamax nam donesie zivej vody,uz sa tesime 😝

lenka_21
19. okt 2011

@rienok Nudis sa ... je to jasne vidiet 😀 Ale ake mas ine moznosti v zalohe ... tusim ta musim vytiahnut na mineralku, som zvedava 😎

@lenkalienka01 Hej mam tie schopnosti ... no neboj vsetky sme si to prezili ... mna iritovala baba na izbe co v klude citala a cakala na odber ... kym ja som tam salela od strachu ... 😕 😕 😕

@mia_15 Joj tazka otazka ... zatial som nic zvlastne nespozorovala co sa tyka jedla ...akurat neznasam vonu kavy a celkovo kavu nemozem (co som predtym zboznovala) ... skro mi vadia vone a z toho mi vie byt riadne zle 😝 😝

mia_15
19. okt 2011

@rienok no super,velmi vam to prajem... raz nam to vsetkym musi vist ci tak,alebo onak 😉

rienok
19. okt 2011

@lenka_21 ano, som jedna velka nuda 😀
@mia_15 musime veriť 😵

martini
19. okt 2011

@naveen jeee, to sa taak dobre cita, pjekne hcg... drzte sa

falin
19. okt 2011

@lenka_21 - vdaka. K tomu profertilu mi dr. este v Iscari povedala ze je to komercna zalezitost a nech si to kupim zvlast, mi dala zoznam co z toho treba.

@naveen - supeeeeeer, gratulujem, krasne cisielko

@callex - vit. e berie, skusim tie zensenove ampulky, dik za tip 😉
Veru na cievnom aj u nas je problem sa objednat, velmi vela pacientov je. Mas problem so zilami?

falin
19. okt 2011

@miminkad - u teba to vyzera nadejne, ked tak citam co si popisala. Silno drzim palce

@lenka_21 - na tom odbere som to nebola ja, ja si vzdy kludne citam knihu 😀 😀 😀 😀 . Ale prvy krat som i ja stresovala, teraz to beriem uz sportovo.
Inac co pises s tou kavou, tak aj ked som bola tehu, (este asom ani nevedela ze som), mi kava vobez nechutila

kiara15
19. okt 2011

@miminkad
@gabinkaa dakujem za info ideme 7.11 na konzultaciu tak som zvedava co nas caka?? 😉

lenka_21
20. okt 2011

@rienok Praveze si to viem predstavit ... nasa firma je na tom podobne a tak nic ine nerobim len hladam nove priestory kde by sme sa mohli stahovat (aj pre pobocky,kt.mame na SK) ... momentalne sa len stahujeme z jedneho poschodia na druhe, no pri takom pocte ludi ... nebudem radsej pisat a tak viem ake je to nuda 😀 😀 😀 Nezavidim ti ... ☹

@falin Tak to som rada, lebo jej klud ma vytacal ... ale teraz uz aj ja zvyknem citat a tak asi vytacam tie ostatne 😀 😀 😀 Zaujimave bolo, ze na zaciatku tehu som umierala za kavou a musela som si davat pozor, lebo by som tusim vypila aj hektolitre a potom jeden den vona a uz som isla 😀 😀 😀 ... odvtedy nemozem ist ani do kaviarne ☹
Profertil ... neviem to potvrdit, alebo vyvratit .... moj mm bral zo zaciatku Selezin ACE, Tribulus, Koenzym Q10, Carnitargin, Vitamin E a tu Macu .... lenze takto toho bola plna hrst tabletiek a ked mu v CAR doporucili Profertil, tak sme to kupili (zlozenie a davkovanie bolo OK) a plus uzival este tu Macu .... On to bral dost dlho (cca 4 roky-s prestavkami) a nevieme ci to bolo tym, ale koncentracia a pohyblivost sa mu zlepsila (i ked v tomto bol vzdy v norme) ... ta morfologia zostala rovnaka ....

naveen
20. okt 2011

ahojte

@lenka_21 nemam, len ked som tam bola na vysetreni, tak mi kazala sa ohlasit hned ako budem tehotna, ze to chce sledovat..

@lenkalienka01 mysli na to, ze potom dostanes keksik 🙂

@rienok a kam sa stahujtete? odchadzate z obchodnej?

callex
20. okt 2011

@falin ten zensen maju to v DMke medzi tymi vitaminmi...je to taka cervena podlhovasta krabicka so zlatymi je tam napisane ginseg.moj mm rano vzdy vypil jednu ampulku su tam k nej i slamky tusim. 😀 zelam coskoro dobry spg hodny borisa kollara. 😀

rienok
20. okt 2011

@naveen ahoj, ano sťahujeme sa z obchodnej 🙂 veď keď dame stretko tak porozpravam ... ale v mojom pripade to vidim na 2. polovicu novembra 😝

miminkad
20. okt 2011

@falin no ja neviem,som z toho trosku skepticka.uvidime.v podstate okrem prs a neustaleho hladu mi nic nie je.a chuti mi len slane a pikantne.co ja som bola na sladke,kolace,tak teraz nemusim.tak neviem. 😕
@kiara15 a ku komu idete na konzultaciu?myslim,ze prijemne prekvapenie 😉

lulu10
20. okt 2011

@miminkad kedy testnes?

miminkad
20. okt 2011

@lulu10 neviem

miminkad
20. okt 2011

@lulu10 rozmyslam skor nad tym,co zjest 🤐

lenka_21
20. okt 2011

@naveen Oki, tak sa ohlas a nech to sleduje 🙂 😉 🙂 Velmi sa tesim!!!

@miminkad Ja som stlacila perfektnu slepaciu polievku (varil mm) a cakaju ma este sunkofleky 😀 😀 😀 Ale ked nemam inspiraciu, zoberiem papier z donaskovej sluzby a jedlo je na svete 😝

@rienok @naveen A nechcete dat stretko v okoli NR, aby som sa pridala 🙂 😉 🙂 Ja budem v BA niekedy koncom oktobra, ideme k Cunderlikovi na UTZ, ale neviem este kedy ... mm drzi bobrika mlcanlivosti
🙂 😉

lulu10
20. okt 2011

@miminkad tak porozmyslaj aj nad jednym aj druhym 😵 uz som zvedava 😀 a urcite aj ty 😵 😵 😵

miminkad
20. okt 2011

@lenka_21 no u nas by bola donaskova stale teraz...
@lulu10 ja ani nie.asi z toho nic nebude.tusim spinim.utros je zmiesany s cimsi farby kakaa ☹

lulu10
20. okt 2011

@miminkad ale ved to moze byt uhniezdenie nie? a ved to este nemusi nic znamenat, cecil mala uhniezdenie na 9 den ak si dobre pamatam

miminkad
20. okt 2011

@lulu10 no neviem,co to je.vsimla som ti to len teraz.pri prvom som nespinila ani nic.vcera vecer a v noci som mala mierne bolesti podbruska a krizov,ja neviem

lulu10
20. okt 2011

@miminkad ale ved baby tu bolelo podbrusko a vtedy to bolo praveze tehu 😉 zajtra si 10den? testni zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre