Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
20. okt 2011

@lulu10 mna len sem tam slabo zaboli.no uvidim,co to bude.ano,zajtra tusim 10

lulu10
20. okt 2011

@miminkad to je dobre znamenie si myslim 😉

gabinkaa
20. okt 2011

@huginka13 som rada a určite rozhodnutie bude správne...... 😵 😵 😵 držím moc palce, u nás je to tiež tak s tým dievčatkom a chlapčekom, ale najpodstatnejšie je, aby sme boli zdravučkí

gabinkaa
20. okt 2011

@miminkad no určite máš dobré príznaky, takže žiaden stres len sa vytešovať a v správnom čase urobiť testík, aby boli dve paličky 😉

mia_15
20. okt 2011

Vsetky vas zdravim baby 🙂
@miminkad ahoj, moja ved to spinenie je super priznak 😀 ked sme boli na ET,tak mi Vitouskova povedala,ze ked budem trosku spinit,alebo mierne zakrvacam tak to je dobre znamenie.... to znamena uhniezdenie vajicka/cok 😉 to spinenie mas z toho ako sa zahrizlo/li 🙂 do prekrvenej sliznice maternice 😵

miminkad
20. okt 2011

@lulu10 no to neviem.zatial som to uz nenasla.len vtedy na intimke. klop klop klop
@gabinkaa no testovat zatial sa nechystam.lebo ak by bola naozaj pravda,ze sa len v noci uhniezdili,tak je skoro.dufam,ze sa uhniezdili....
@mia_15 no dufam,ze to je pravda...bola to len troska.a vo vnutri je cosi....ale zatial ok.no maternicu som sa snazila prekrvovat....

cecil36
20. okt 2011

Ahojte 🙂
@miminkad dont stress 😉 Nas drobec uhniezdoval na 9den od ET a potom som mala bolesti podbruska a dokonca ja som nemala spinenie, ale normalne par kvapiek krvicky. To spinenie moze sposobit aj utros (to povedal moj gyndo) a moze to byt aj uhniezdovanie. Takze urcite pokial nemas 10 dnovu LF je to dobre znamenie 😵 😵 😵 😵

miminkad
20. okt 2011

@cecil36 🙂 ja som tiez dnes 9 den od ET.bolesti su len obcas,bud podbrusok alebo krize,ale len mierne.skor mam pocit svalovice na bruchu 😕 minule som nemala ziadne spinenei.tak som z toho trosku zskocena.no LF neviem kolko mam.ovu som mavala 13-14 DC.,kedysi aj okolo 20DC.

cecil36
20. okt 2011

@miminkad tak ak si 9 dni od ET, je to jasne 😵 LF to nebude 😀 Ale pockame este na testik, mozes skusit o dva dni 😉

rienok
20. okt 2011

@cecil36 co je LF? vobec neviem o com hovorite 😀

miminkad
20. okt 2011

@rienok lutealna faza 😉
@cecil36 no uz je toho spinenia viac,je hnede.akoby sa mrcha spustala,tak teraz neviem,som z toho jelen

pici
20. okt 2011

baby viete mi orientacne povedat kolko vas vyslo jedno cele IVF? popripade s mrazenim a ICSI .... dalej vas poprosim o dovody navstevy reprofitu.. kto mate cas, budem len rada, piste IP. diky

lenkalienka01
20. okt 2011

ahojte ,
tak ja som narkozu uspesne prezila 😝 , hlavne som sa zobudila 😀 a Stelc mi oznamil, ze zo 4 folikov ziskali 3 vajicka. Takze, vzhladom na moje nizke AMH a vysoke FSH ma to potesilo. Modlila som sa, ze nech je tam aspon jedno. Zajtra volam, ci sa oplodnili a ako sa drobcom dari 🙂 . Dufam, ze to dotiahneme do uspesneho transferu 🙂

miminkad
20. okt 2011

@lenkalienka01 super,tak nech sa drzia 😉

lenkalienka01
20. okt 2011

@miminkad dakujem aj za nich 😀 😀

kiara15
20. okt 2011

@miminkad ideme ku Steclovi 😉 myslis??

lenka_21
20. okt 2011

@miminkad Drzim palceky ... nemusi to este nic znamenat a ako pisali baby tak pri uhniezdovani mozes spinit aj krvacat ... podla mna ms na 9 den je skoro ... som si ista, ze je to nieco ine 🙂 Drz sa !!!

@lenkalienka01 Hallo ma tu stresujes a aj mojho potomka....uz som sa bala, ze ta nezobudili ked si sa neozvala 😀 ... dali ti aj keksik? 😝 3 je super a verim, ze sa vsetky oplodnia 🙂 😉 🙂

@rienok Neboj ani ja som to nepochopila 😀 😀

miminkad
20. okt 2011

@kiara15 ten je v pohode,taky zlaty chlapcek 😉 myslim,ze hej

miminkad
20. okt 2011

@lenka_21 ms mam mat az buducu stredu.moze byt to spinenie hnede a nielen malinko,ale aj trochu viac?a sa mi zda,ze krcok klesol...

kiara15
20. okt 2011

@miminkad a ty tam chodis tiez?,a ku komu patris?,

rienok
20. okt 2011

@miminkad fuha to su ake odbornosti, ze "krcok klesol" to ako poznáš? 😕

miminkad
20. okt 2011

@kiara15 ano,tiez tam chodime.patrime k vitouskovej.ale OPU mi robil teraz stelcl
@rienok ked si davas utros,tak sa to da zistit.jasne,ze nielen vtedy.pred MS by mal byt krcok hore a aj ked si tehu,tak ostava hore,tvrdy a zavrety.pred MS klesne dole,tak ako bazalka

rienok
20. okt 2011

@lenkalienka01 určite sa všetky oplodnia 😉

rienok
20. okt 2011

@miminkad no toto som nikdy nesledovala 😅 ale mne je to vcelku na nic kedze prirodzene tehu nehrozi 😀

miminkad
20. okt 2011

@rienok nuz tak nam sa tiez prirodzene nikdy nepodarilo...ja som raz niekde o tom pocula a ked si davam utros a snazim sa ho vlozit co najhlbsie,je tazke si to nevsimnut...

kiara15
20. okt 2011

@miminkad a bola si snim spokojna?? 😉

miminkad
20. okt 2011

@kiara15 ano.je zlaty.a zas ja som asi dost nenarocny pacient,ktory sa moc nevypytuje 😅

cecil36
20. okt 2011

@rienok lutealna faza, od ovu do mrchy 🙂 Inak ten buduci tyzden mozem, ale vzdy skor tak poobede, tak mi kludne napis nejaky dnik kedy ti to vyhovuje 🙂
@miminkad to je na mrchu strasne skoro. Kolko si od OPU?
@pici nas vyslo jedno ivf aj s liekmi a PICSI okolo 1000 Eur, presnu sumu ti nepoviem, lebo si nepamätam. Ale urcite nie viac ako 1200. A dovod, katastrofalny spermiogram.

miminkad
20. okt 2011

@cecil36 OPU som mala osmeho.to je 12 dni,mrchu mam mat v stredu

miminkad
20. okt 2011

@cecil36 volala som do rf a mam navyseny utros.a co ten klesnuty krcok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre