• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. júna 2017 
dakujem vam vsetkym za odpovede...
21. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 ked chces merat teraz,mala by si byt aspon dve hodiny v klude,lezat a potom zmerat
21. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ahoj moja , no ako sa mas?menej sledujem teraz vsetky diskusie.Budes robit aj test, alebo pockas na krv? JA som rozmyslala...teda ak to vsetko prezijem az do ET, ze ten test asi nezvladnem doma....tak pockam :grinning:
21. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ahoj,no neviem,este som sa s tym testom nerozhodla.ale tebe to uz o chvilu zacina :wink: drzim palce.a ako si sa rozhodla,ostanes doma?
21. okt 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no a kedy máš oficiálny testovací termín?
21. okt 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok v utorok
21. okt 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no to je veru ešte dosť ďaleko, je to na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked pises ze 8-bunkáčov Ti vkladali čo ja viem ešte je asi skoro testovať.... no ale zato @cecil36 ta testovala ešte s pregnylom tuším nejaký 5 - 6 deň po ET a ta čiarka jej tam ostala nafurt a o chvilku bude drobec tu :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,baby mala ste niektora ET az na 23-24 DC? Trosku sa bojim,moja darkyna ma v pondelok OPU,potrebujem dat embryjka na PK a vklad mi vychadza na sobotu,coje 4dni pred menzesom .....dakujem
21. okt 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok uvidim,ci sa odhodlam cez vikend.tiez si myslim,ze dnes by este nemuselo nic ukazat.a dnes som sa super rozculila :angry:
21. okt 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad dnes si 10. deň od ET? myslím, že cez víkend by sa už mohlo niečo ukázať, ja som testovala síce na 13. deň, ale určite by sa čiarka ukázala aj skorej, len sa nerozčuluj, to Ti škodííííííí, radšej kľud nič nevidieť, nič nepočuť, držím moc palce na testovanie :wink:
21. okt 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka ahoj, ved ale ked mas darovane vajicka tak Ti nastavili cyklus aby to bolo v pohode.... dali Ti aj nejaké lieky na sliznicu nie? neboj vedia čo robia ... sú to odborníci :wink:
21. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ano,papam estrofem,prednison ,anopyrin a minuly cyklus na 20DC mi pichli decapeptil :slight_smile: verim im,ale aj tak sa trosku bojim...
21. okt 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no uvidim,ci spravim cez vikend.hej,dnes som 10 den.ach ma tak zas z roboty rozculili :angry:
21. okt 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka neboj ukludni sa a ver, nic ine ani nezostava :dizzy_face: drzim palceky :wink:
21. okt 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky da sa v pohode najst reprofit ked tam ideme prvykrat?
21. okt 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 myslím, že v pohode ho nájdeš, hlavne sa držať smeru na Brnenské výstavište, je to všade značené a na ulici je budova ľahko viditeľná, lebo je tam lekáreň označená zeleným krížom, treba vedieť adresu presnú
21. okt 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad cez víkend už by tam malo byť vidieť dve paličky, záleží ako sa Ty cítiš, sú to nervy, ale raz sa testík musí urobiť, tak tfuj tfuj nech dobre dopadne :wink:
21. okt 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ano da sa .... pojdete najprv smer Praha - použijete výjazd BVV - pojdes stale rovno do Pisareckeho tunela - držte sa v pravom pruhu ... hned za tunelom pouzijete 2. výjazd cely cas sa drzite vpravo - na svetelnej krizovatke odbocite vpravo ... prejdete priamo 1x svetelnu krizovatku, stale pokracujete priamo no a po ľavej strane taká ružová budova to je. Priamo pred RF sú parkovacie miesta, ale čo mám osobnú skúsenosť tak stále plné ... tak radsej si spravte rezervu . Niektore kocky chodia aj cez centrum Brna, ale ja mam radsej tuto cestu :wink:
21. okt 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dakujem toto si budem musiet odpisat. :slight_smile: inak my pojdem z PD
21. okt 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 a kedy mate konzultaciu? mne je tvoj nick strasne povedomy len neviem odkial :slight_smile:
21. okt 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som volala, ako sa maju nase " deturence " , z 3 sa oplodnili v poho 2, takze zajtra volam a na nedelu mam naplanovany transfer :slight_smile: juj, ako sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ak budu obe bojovat, tak vkladam obe :slight_smile:
21. okt 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lenkalienka01 super vidis a v tom nasom centre no nemam slov.jednoducho to nevedia :grinning:
21. okt 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 jo jo, RP je No1 :slight_smile:
21. okt 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 a ja ta blba cakala tak dlho
21. okt 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: teraz už len nech sú to riadni bojovníci :wink:
21. okt 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 to clovek nikdy nevie, vkladas sa vzdy do ruk, ktore si myslis, ze su tie najlepsie....a po case zistis, ze to nebola spravna volba. Je to aj tym, ze casom naberieme skusenosti a informacie aj o tom, co dr. nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom konstatujeme. Drzim palce, aby ste aj vy v RP nasli stasticko :slight_smile:
21. okt 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dakujem, musia bojovat, aj ich mama :slight_smile: bojuje zo vsetkych sil :slight_smile:
21. okt 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 dakujem si zlata.vies uz som z toho unavena a vycerpana.vsetko mi je tak luto.aj stara uz asi na dieta
21. okt 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ale no tak, ako to že stará? schválne koľko máš rokov? Nevešaj hlavu :wink:
21. okt 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok