• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@lenkalienka01 tak super,drzim palce na zajtra :wink: aj vies,kto ti ho bude robit?
22. okt 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad neviem a po pravde som sa ani nepytala, ja som z toho taka vykolajena, ze ma zaujima, len ci sa drobcom dari :slight_smile: a to ostatne po ET nechavam v Bozich rukach :slight_smile:
22. okt 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@callex ach jaj ja som tak bola , pozdravuj a že držíme palce. nech sa nebojí malá mala 2400g a vývoj na 36tt,a aha už má skoro 5,5 a je o.k.
22. okt 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tešíma tvoj optimizus a ako ho nalievaš do báb. Ja cítim trochu vek ked sa starám o malú ,ale to sa dá prekonať, len potrebujem ráno deci kanagonu ,aby som sa nerozpadla. :grinning:
22. okt 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 áno, rozdávam optimizmus, len dnes mi trochu chýba :slight_smile:
22. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 tak to stym kanagom nema chybu.5a pol?boze ako ten cas leti?
@rienok to nevadi ze ti chyba ved on sa najde. :wink:
22. okt 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex hmm, dúfam ...
22. okt 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex no ty máš tiež už 30tt, to letí aj ked sa nám to nezdá. Mne aspoň sa to zdá pomalé, keby už som mohla viac medzi ludí hlavne by sa zišli mamičky na pokec.
@rienok posielam tonu optimizmu, chytaj:slight_smile:
22. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 a preco nemozes ist viac medzi ludi?
22. okt 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex malá ani za nič nechce byť v kočíku, len ked spí,ale ked sa zobudí tak reve ako pavian, takže krúžim okolo domu ,alebo je len na záhrade. Snád ju to prejde :wink:
22. okt 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 a neuvazujes nad nejakou satkou alebo nosicom?to by sa jej mozno pacilo viac.ze bude mat vsetko pod kontrolou a este aj bude pri tvojom srdiecku.
22. okt 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 - silno drzim na zajtra palceky

@miminkad - kedy budes testovat?
22. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - RF je dobra volba, uvidis budes spokojna, maju skvely pristup

@callex - vdaka za info od luly, pozdravuj ju, drzime palceky nech su oki
22. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ahooj,tak ako sa mas???

@lenkalienka01 Silno drzim palceky!!!!
23. okt 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 ...ahoj, som rada, že som Ťa tu "našla" :slight_smile: ....super, že sa so Simonkou krásne držíte, myslela som na Teba, keď si rodila, pretože som sa stretla s kamarátom-gyn. (boli sme na pivku) a rozprával, že mali celkom náročný deň, jeden naplánovaný cisarák a že sa narodilo vymodlené dieťatko ...tak reku...to si musela byť predsa Ty :slight_smile:
A aj my chodievame ku dr. Gregovej a je super, žiadne zbytočné lieky, triezvo uvažujúca, v našom veku :wink:

@callex ....aj Tebe to teraz tak pomaly ubieha ? Mne strašne, sa mi zdá akokeby som išla dozadu, nie dopedu :angry:

@falin ...držím prsty, nech to celé nakoniec dobre dopadne

A držím prsty všetkým stimulujúcim, testujúcim a aj tehulkám, nech všetko dopadne dobre :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ahoj...no ja neviem ....povedali, ze OPU bude bud 7.11 alebo 9.11 pripadne 11.11 , no a vklad vzdy 2 dni po OPU.Ach jaj, nech uz to mam za sebou...stale sa ma pyta dr, ze ci mam strach , doteraz to bolo OK, ale fakt sa zacinam bat:slight_smile:.
Inak ja som z teba viac v strese ako zo seba:grinning:..tak ako to vyzera?
23. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ahoj,test je pozitivny,ja krvacam a vyzera to ,ze potratim :cry:
23. okt 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ale nemaj sttrach,hlavne ver,ze sa to podari
23. okt 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ahoj moja....vkladali ste 2 embryjka?Ja by som zbehla asi niekam na pohotovost alebo co.Drzim palce, aby sa predsa len babo udrzalo.
23. okt 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ano dve,pred chvilou sme prisli z pohotovosti...
23. okt 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak nevahaj a chod do nemocky...drzim palce aby sa to udrzalo.
23. okt 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad aha vidim ze si uz bola...a co ti dali?
23. okt 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cavik presne mam ten isty pocit.ked si predstavim ze 10tt do porodu tak je to dlha doba a ked si predstavim co vsetko chcem este stihnut tak kratka doba.
23. okt 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex v podstate nic.ze uz to nema vyznam.len cakat,co sa stane.gestacny vak nie je pekny okruhly,ale takeho divneho tvaru a su v nom koagula.rano idem na hcg a zas na sono
23. okt 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Joooj moja, to mi je luto ...musime verit, ze zajtra to bude dobre ... a ked uz videli gestacny vak :confused: :confused: :confused: Velmi krvacas? Co je koagula?
Moze byt, ze sa vyplavuje jedno babetko a to druhe sa tam udrzi ... ja viem, slaba utecha, ale idem verit ... Drz sa!
23. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 no dost.to su zrazeniny.doktor hovoril,ze tomu moc velku sancu nedava.jedine,ze by sa stal zazrak
23. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ach joj, drzim silno palce aby to bol zazrak, moze to byt, ze jedno sa vyplavilo a druhe sa drzi
23. okt 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad No ideme verit na zazrak ...inac sa neda ... Merali ti aj HCG?
23. okt 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ach jo.....ja viem ze falosna nadej je este horsia niekedy....ale snat kocky maju pravdu a jedno babenko ostane.
23. okt 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad silno drzim paste,nech aspon jedno mimi zabojuje ...
23. okt 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok