• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@lulu10 v stredu idem na krv a kontrolu
24. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 takze na hnedo budu len tie zrazeniny,ze?treba,aby sa tie vajecniky stiahli
24. okt 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ano presne na hnedo sa budu vyplavovat zrazeniny-co bude vlastne dobre, len sa nezlakni
24. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@gabinkaa , dakujem, ste mile....

no chvilu to dopadlo dobre...ale potom dalsi MA... :unamused:
24. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Jasne, vsetci verime, ze to bude dobre!!!! ... daj vediet HCG ...
24. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miminkad ja si tiez myslim ze budete ok :dizzy_face:
24. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad to kedy sa stihlo vytvorit? ci si mala cysty aj pred stimulaciou?? no veelmi na teba myslim, aby vsetko dobre dopadlo toto je vela aj na kona :pensive:

@gerdusha drz sa, dievca :pensive:
24. okt 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 no lebo kazali,ze ked budem krvacat,hned do nemocnice.len neviem,ci to plati aj pre spinenie :confused:
24. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 jasne,dam.
@naveen no to veru netusim.by som aj ja chcela vediet.ze zvyknu byvat,ale ked je toho tolko,tak to neni dobre.o cystach mi nikto nic na sone nehovoril teraz.takze skor sa asi vytvorili az potom.mozno ten prednison ich vyprovokoval.dakujem moja,aj ty sa s malinkym drz.a ako sa mas?dufam,ze je vsetko ok
24. okt 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad a krvacanie uz prestalo? uz len spinis?
24. okt 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 krvacanie prestalo uz vcera poobede.potom agolutine.sem tam trosku spinim.ze sa to len precistuje vnutri
24. okt 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad myslim na teba a velmi silno drzim palce
24. okt 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak to je super ze uz nekrvacas :wink: to je zazrak ten agolutin, kde si to zohnala, to by som veru potrebovala do zasoby... moja intuicia hovori ze vsetko bude ok len to chce klud a cas :wink: a daj vediet to HCG nech viem ake mam mat pri dvojkach :grinning:
24. okt 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad držím palce silno moja, aby všetko dobre dopadlo, myslím, že je dobre keď krvácanie ustalo, tak len pohodu, kľud a čakáme na HCG :wink:
24. okt 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida dakujem
@lulu10 HCG je 340.agolutin mala leamax doma.tak od nej mam.
24. okt 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa len problem je ten hyperstimulacny v kombinacii so zrazeninami v maternici.a sance nie su moc velke
24. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad :dizzy_face: tak nech krasne rastie :wink:
24. okt 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 uvidime.ze to neni vela,no neviem.
24. okt 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad popravde vobec neviem stupnicu :sweat_smile: ale urcite to neni malo, viem ze tu padli na zaciatkoch aj mensie cisla a teraz su z toho velke bruska :dizzy_face:
24. okt 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 no dufam,ze aj to moje zabojuje napriek vsetkym nepriaznivym predpovediam
24. okt 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miminkad spravny postoj, aj ja vam verim !
24. okt 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lulu10 nuz nic ine ako viera mi neostava
24. okt 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad neviem koľký deň si po ET (predpokladám taký 12-14), tak na takýto deň máš hcg krásne. Ja som mala po 5dňovej kultivácii na 13deň od ET hcg375 a čakali sme zo začiatku dvojičky. A tak ako aj ty aj ja som mala hyperstimulačný, ten by nemal vôbec ovplyvniť tehuľkovanie, práve naopak už od viacerých lekárov som počula, že hyperstimulačný napomáha otehotnieť, horšie sú tie zrazeniny, ale tie sa môžu vstrebať - ja len na povzbudenie by som ti chcela povedať, že to nevyzerá absolútne s tebou zle - ale ja viem, radšej sa pripraviť na horšie a neskôr sa tešiť ako naopak - ale aspoň ver a dúfaj, že to výjde, pozitívne myslenie patrí k úspešnému tehu :wink: Držím palce :dizzy_face:
24. okt 2011 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miminkad HCG máš myslím dosť vysoké, ešte v GF Ba mi hovorili, že po 14 dňoch nad 100 a vraj pri hyperstimulačnom sa lepšie otehotnie, ale minule si tuším nemala, aj si cítila niečo vopred alebo až teraz sa to začalo prejavovať? zrazeniny sa môžu vstrebať tak len pozitívne mysli, že bojovník vyhrá :wink:
24. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzla80 dakujem,tak toto mi naozaj pomohlo.ja im stale verim,ze su tam dvaja.zatial nemam pocit,ze sa nieco zle stalo.dnes som 13 den po ET bez PK.
24. okt 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabinkaa minule som vedela,ze to neni dobre a aj nebolo.vtedy som nemala.pri tom druhom vtedy kurecova vravela,ze asi odsala cysty zo stimulky. a teraz tiez na sone nevraveli,zeby cosi bolo.ved by museli vidiet aj pri OPU .a zas si myslim,ze keby boli,tak by ich odsali.dufam,ze vajecniky sa daju do normalu.dufam,ze sa tie zrazeniny vstrebu.
24. okt 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad dalsi bod: modlime sa a cakame na stredu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 no a teraz kriticke dni,v stredu mam nemat mrchu.a dakujem lulu :wink:
24. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad spomen si na cecil.. tak bojovala so vsetkym moznym hned od zaciatku a aky uz m aju tyzden.. tak aj u vas to musi dobre dopadnut, baby ti tu hodili aj par rozumnych argumentov (ani som nevedela niektore veci :confused: ) a teraz uz len dufat a snazit sa mysliet pozitivne .. xixixi to ti hovori ta prava :grinning:
24. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad Toto som nasla ... podla mna mas HCG supeeer ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Drzim palceky!!!

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
24. okt 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok