Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 v stredu idem na krv a kontrolu

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 takze na hnedo budu len tie zrazeniny,ze?treba,aby sa tie vajecniky stiahli

lulu10
24. okt 2011

@miminkad ano presne na hnedo sa budu vyplavovat zrazeniny-co bude vlastne dobre, len sa nezlakni

gerdusha
24. okt 2011

@falin
@gabinkaa , dakujem, ste mile....

no chvilu to dopadlo dobre...ale potom dalsi MA... 😒

lenka_21
24. okt 2011

@miminkad Jasne, vsetci verime, ze to bude dobre!!!! ... daj vediet HCG ...

lulu10
24. okt 2011

@miminkad ja si tiez myslim ze budete ok 😵

naveen
24. okt 2011

@miminkad to kedy sa stihlo vytvorit? ci si mala cysty aj pred stimulaciou?? no veelmi na teba myslim, aby vsetko dobre dopadlo toto je vela aj na kona 😔

@gerdusha drz sa, dievca 😔

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 no lebo kazali,ze ked budem krvacat,hned do nemocnice.len neviem,ci to plati aj pre spinenie 😕

miminkad
24. okt 2011

@lenka_21 jasne,dam.
@naveen no to veru netusim.by som aj ja chcela vediet.ze zvyknu byvat,ale ked je toho tolko,tak to neni dobre.o cystach mi nikto nic na sone nehovoril teraz.takze skor sa asi vytvorili az potom.mozno ten prednison ich vyprovokoval.dakujem moja,aj ty sa s malinkym drz.a ako sa mas?dufam,ze je vsetko ok

lulu10
24. okt 2011

@miminkad a krvacanie uz prestalo? uz len spinis?

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 krvacanie prestalo uz vcera poobede.potom agolutine.sem tam trosku spinim.ze sa to len precistuje vnutri

dalida
24. okt 2011

@miminkad myslim na teba a velmi silno drzim palce

lulu10
24. okt 2011

@miminkad tak to je super ze uz nekrvacas 😉 to je zazrak ten agolutin, kde si to zohnala, to by som veru potrebovala do zasoby... moja intuicia hovori ze vsetko bude ok len to chce klud a cas 😉 a daj vediet to HCG nech viem ake mam mat pri dvojkach 😀

gabinkaa
24. okt 2011

@miminkad držím palce silno moja, aby všetko dobre dopadlo, myslím, že je dobre keď krvácanie ustalo, tak len pohodu, kľud a čakáme na HCG 😉

miminkad
24. okt 2011

@dalida dakujem
@lulu10 HCG je 340.agolutin mala leamax doma.tak od nej mam.

miminkad
24. okt 2011

@gabinkaa len problem je ten hyperstimulacny v kombinacii so zrazeninami v maternici.a sance nie su moc velke

lulu10
24. okt 2011

@miminkad 😵 tak nech krasne rastie 😉

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 uvidime.ze to neni vela,no neviem.

lulu10
24. okt 2011

@miminkad popravde vobec neviem stupnicu 😅 ale urcite to neni malo, viem ze tu padli na zaciatkoch aj mensie cisla a teraz su z toho velke bruska 😵

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 no dufam,ze aj to moje zabojuje napriek vsetkym nepriaznivym predpovediam

lulu10
24. okt 2011

@miminkad spravny postoj, aj ja vam verim !

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 nuz nic ine ako viera mi neostava

zuzla80
24. okt 2011

@miminkad neviem koľký deň si po ET (predpokladám taký 12-14), tak na takýto deň máš hcg krásne. Ja som mala po 5dňovej kultivácii na 13deň od ET hcg375 a čakali sme zo začiatku dvojičky. A tak ako aj ty aj ja som mala hyperstimulačný, ten by nemal vôbec ovplyvniť tehuľkovanie, práve naopak už od viacerých lekárov som počula, že hyperstimulačný napomáha otehotnieť, horšie sú tie zrazeniny, ale tie sa môžu vstrebať - ja len na povzbudenie by som ti chcela povedať, že to nevyzerá absolútne s tebou zle - ale ja viem, radšej sa pripraviť na horšie a neskôr sa tešiť ako naopak - ale aspoň ver a dúfaj, že to výjde, pozitívne myslenie patrí k úspešnému tehu 😉 Držím palce 😵

gabinkaa
24. okt 2011

@miminkad HCG máš myslím dosť vysoké, ešte v GF Ba mi hovorili, že po 14 dňoch nad 100 a vraj pri hyperstimulačnom sa lepšie otehotnie, ale minule si tuším nemala, aj si cítila niečo vopred alebo až teraz sa to začalo prejavovať? zrazeniny sa môžu vstrebať tak len pozitívne mysli, že bojovník vyhrá 😉

miminkad
24. okt 2011

@zuzla80 dakujem,tak toto mi naozaj pomohlo.ja im stale verim,ze su tam dvaja.zatial nemam pocit,ze sa nieco zle stalo.dnes som 13 den po ET bez PK.

miminkad
24. okt 2011

@gabinkaa minule som vedela,ze to neni dobre a aj nebolo.vtedy som nemala.pri tom druhom vtedy kurecova vravela,ze asi odsala cysty zo stimulky. a teraz tiez na sone nevraveli,zeby cosi bolo.ved by museli vidiet aj pri OPU .a zas si myslim,ze keby boli,tak by ich odsali.dufam,ze vajecniky sa daju do normalu.dufam,ze sa tie zrazeniny vstrebu.

lulu10
24. okt 2011

@miminkad dalsi bod: modlime sa a cakame na stredu 😵 😵 😵

miminkad
24. okt 2011

@lulu10 no a teraz kriticke dni,v stredu mam nemat mrchu.a dakujem lulu 😉

naveen
24. okt 2011

@miminkad spomen si na cecil.. tak bojovala so vsetkym moznym hned od zaciatku a aky uz m aju tyzden.. tak aj u vas to musi dobre dopadnut, baby ti tu hodili aj par rozumnych argumentov (ani som nevedela niektore veci 😕 ) a teraz uz len dufat a snazit sa mysliet pozitivne .. xixixi to ti hovori ta prava 😀

lenka_21
24. okt 2011

@miminkad Toto som nasla ... podla mna mas HCG supeeer ... 🙂 🙂 🙂 Drzim palceky!!!

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre