Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
25. okt 2011

@bayley jeeeej, ty kde si uz zobrala tolko tt? to letiiiiiii, kraaasne ti pribudli 😵 a pozeram, ze cakas bambulku, gratulujeeeeem
@lenka_21 co by som ja za tie nevolnosti a smrady dala, ze jo. poznas to

inak, baby, sorry, ja sa tu teraz budem asi stale cudovat, si pripadam ako alica v krajine zazrakov, ked tu vidim pre mna novinky 😀

miminkad
25. okt 2011

@mia_15 dakujem
@leamax pamatame,ako si nemala odvoz
@bayley dakujem,uvidime,co bude

lenka_21
26. okt 2011

@miminkad Myslime na teba ... drz sa!!!

falin
26. okt 2011

@lenkalienka01 - silno drzim palceky aby sa drobcekom u teba zapacilo 😉

@lenka_21 - si hotovy detektiv Sherlock Holmes 😀 . Verim ze aj pondelkova kontrola dopadne OK, drzte sa, tesim sa ze ste s babulkom OK

@mia_15 - potichucky blahozelam k // , ciarocka je krasna, vobec nie je slaba a verim ze budu silniet

@staga - urcite tie co zostanu budu bojovnici, neboj. K tej doprave - neda sa vlakom? Ja som parkrat isla vlakom, ten je uplne pohodlny

@miminkad - drzim palce na dnes, daj potom spravicky ako si dopadla

lulu10
26. okt 2011

@miminkad drzim, myslim, dufam, verim ... 😵 😵 😵

lulu10
26. okt 2011

@leamax no vitaj spat, asi pojdeme do boja spolocne 😉

lulu10
26. okt 2011

@mia_15 moc blahozelam a drzim palce 😵

sarasota
26. okt 2011

@falin-dakujem za pozitivne pismenka

miminkad
26. okt 2011

ahojte babule,dakujem,ze na mna myslite.nalez je zatial nejak extra zmeneny neni.dolezite bude hcg.to budem vediet rano.ak bude vyssie,tak sa bude cakat,ak bude nizsie,tak v piatok ma caka cistenie.ozvala sa mi aj vitouskova.toto pisala.
Pokračujte prosím v medikaci Utrogestanem a Agolutinem(každý třetí den i.m)
Nejdůležitější budou pro nás výsledky hcg ve středu – důležitá je dynamika. Hematom může přetrvávat dlouho.
Hospitalizace t.č. nutná není - tedy pokud není krvácení extrémně silné. Stejně tak hyperstimulační syndrom, pokud Vy se cítíte dobře, bych vůbec nepředpokládala.
Vaječníky po stimulaci a při pozitivním testu jsou zvětšené vždy a pod 10 cm to nic neznamená – bere se dokonce pod 12cm.
Držím pěsti a budu očekávat Vaše další zprávy
S pozdravem Daniela Vitoušková

lulu10
26. okt 2011

@miminkad odlahlo mi, a preco az rano budu vysledky HCG? to mame ako vydrzat? 😕

tinna13
26. okt 2011

@miminkad a preco bude hcg az rano? minule si to vedela uz poobede

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 @tinna13 lebo dnes je operacny den a sestricka z ambulancie tam uz poobede nebude.takze v kazdom pripade je dolezite ono.inak som si spravila test a je ciarka silnejsia.

tinna13
26. okt 2011

@miminkad ked je ciarka silnejsia tak aj hcg bude urcite vyssie, aj spravy od lekarov mas vcelku pozitivne 🙂
hlavne vela oddychuj, lez a nic nerob, drz sa

miminkad
26. okt 2011

@tinna13 no ale len od vitouskovej.tu ti doktori to tak nevidia.je tmavsia od tej sobotnej a dnes je tmovsia ako testovacia.idem si opat lahnut

lulu10
26. okt 2011

@miminkad vidim to pozitivne, bude dobre urcite!

gabinkaa
26. okt 2011

@mia_15 čiarka je pekne viditeľná, gratulujééééém, je to krásne, nech len pekne silnie 😵 😵 😵

lulu10
26. okt 2011

@miminkad moja tu ti lekari nemaju moc skusenosti s prirodnym ukazmi ako sme my, tak preto ani moc nevedia co a ako, zazila som to 3x, sa cudujem ze nidal povedal cakat, v TO by ta rovno hnali na sal, tam nemaju ine riesenie, rychlo vycistit a sup domov a dalsia na sal.... 😠 ver Vitouskovej ma urcite viac skusenosti s takymi vecami, ved kde sa mino alebo nidal stretol s hyperstimulakom ...

gabinkaa
26. okt 2011

@bayley ahoj moja, myslela som na Teba, že ako sa máš, tuším si ma troška predbehla, gratulujem k dievčatku 😉

gabinkaa
26. okt 2011

@miminkad dobre, že sa stav nezhoršil, hcg bude určite stúpať neboj, s vaječníkmi si nemusíš robiť starosti, akom som už písala ja som ich cítila veľmi veľmi dlho, len oddychuj a čakáme na výsledky HCG 😉

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 no teraz bude dolezite to hcg.ved co spravim,ked ma bude chciet tahat na sal....
@gabinkaa snazim sa oddychovat,ale vies,myslienky bludia hocikade...

lulu10
26. okt 2011

@miminkad ak bude HCG vyssie a nebudes krvacat tak ta nema preco tahat na sal, nedaj sa, pocuvaj Vitouskovu, ma viac skusenosti s takymito pripadmi

lulu10
26. okt 2011

@miminkad to HCG ti ma povedat sestricka co robi s Nidalom na ambulancii? Ja by som ho mozno vedela zistit aj dnes...

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 ano ona mi ho ma povedat.ako ho vies zistit?z trencina?najlepsie by asi bolo,keby zacnem trochu spinit,nech to odide.co mam trvat na tom,ze nech este tyzden pockame?

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 len ona,ze tam poobede nema byt,ze ide nejak skor domov ci co.dnes je operacny den.vies co,najradsej by som bola niekde v brne

lenka_21
26. okt 2011

@lulu10 Ak to vies zistit, tak to zisti prosim ta, lebo hlavne pre teba @miminkad to bude tazke cakat do zajtra ... Nevies sa tam s nikym dohodnut, aby ti to povedali ... u nas sa robia testy HCG v labaku a staci tam zavolat, nadiktovat rodne cislo o oni ti to povedia .... v labaku v pocitaci to musia mat a tam je stala sluzba!!!! Dokonca sestricka na hematologii vidi vsetky moje vysledky, lebo pocitacovy system maju v nemocke prepojeni ...

@miminkad Musi to byt dobre!!!

lulu10
26. okt 2011

@miminkad dufam ze si myslela ze ten hematom ma odist... 😕 Jasne ze mas trvat na tom ze sa bude cakat, aj dva tyzdne a vsetci verime ze cakat budes 9mesiacov 😵 Tak ako napisala Vitouskova hematom moze pretrvavat dlho, tak pokial HCG neklesne alebo nebudes krvacat tak cakaj. Poznam tam jednu sestricku, tak som myslela ze mozno by vedela kuk do vysledkov, ona robila s Majercikom na ambulancii ked bol este on primar. Neviem ci je stale na ambulancii ale za pokus by to mozno stalo.

lenka_21
26. okt 2011

@miminkad A ake mas velke tie vajecniky ... je to v tom limite co pisala Vitouskova ... pokial viem tak ten hematom sa moze aj vstrebat, nemusis pre to krvacat ...

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 jasne,ze hematom.babatka si nedam.no ona spominala cosi,ze bude rano volat do trencina.ale ak sa ti to podari zistit,budem rada.aj ja tam poznam sestricku,kamoska robi na novorodencoch,len je po nocnej,tak spi.som jej hned rano pisala,co nove.ale ak hcg nestupne,je asi zbytocne cakat....
@lenka_21 len ten odber je na bioske v trencine,oni to posielaju tam.

miminkad
26. okt 2011

@lenka_21 vajecniky boli v nedelu pod 9cm,v pondelok tusim mensie.vraj ten hematom sam neodide dnes abutaima povedal...jedina zachrana je vyssie hcg.jemu sa dokonca ani moje hcg nepacilo.ze je nizke.

lulu10
26. okt 2011

@miminkad a o vysledky si sestricka vzdy vola doTN? alebo ich nejako posielaju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre