Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 to netusim.povedala len,ze tam rano bude volat

lenka_21
26. okt 2011

@miminkad Ja by som skusila zavolat do labaku v TN a uvidis ... co sa moze stat? Len ti povedia, ze ti to nedaju ... na sprievodnom listku su tvoje udaje a ked im ich povies mozno ti to povedia ... Podla mna mas HCG dobre (na zaciatok) - urcite keby bolo 1-100 tak je to otazne, teraz musime len dufat, ze pekne narastlo ... Neviem ci ty mas asi iny hematom, ale baby v majovkach - je ich zopar mali hematom (aj tesne vedla dutinky) a vstrebali sa im ... 😕 😕

miminkad
26. okt 2011

@lenka_21 mne len stale tvrdia,ze v maternici je zrazenina velka cca asi 6x1,5cm.a aj vitouskova hovori,ze to moze trvat ten hematom dlho.robila som si test,ked som dosla,neviem,ci to je smerodajne,ale ciarka je tmavsia oproti sobotnej

naveen
26. okt 2011

@miminkand .. my si teda vytrpime.. dufam, ze to bude vsetko len plany poplach a budes si spokojne tehulkovat... ked si predstavim, kolko nas stoji dusevnej energie otehotniet a vobec to skusat.. kolegyna sa pred pol rokom rozisla s praitelom, zije v anglicku a minule som ju videla, ze reku dost pribrala a vraj je tehotna... oni si dali asi rozluckovy sex a otehotnela.. potom uz neviem ako to dopadlo... ale tak mi je niekedy smutno, ked niektori ani nechcu a bum .. 😅

miminkad
26. okt 2011

@naveen takych poznam tiez plno a hlavne v rodine mame take uzastnacky dve.jedna sesternica teraz ma v januari termin,je tehotna,za rok stihla troch chlapov,tak neviem,na kolko pozna otca dietata a este je on vraj nejaky kamionista.ked sa jej brat pytal,ze co planuju,tak povedala ze nevie.a taky ludia nezodpovedny maju deti...

gabinkaa
26. okt 2011

@lenka_21 tak to máte dobrý labák, ja som čakala na výsledky HCG skoro týždeň, skoro ma porazilo, v piatok mi doktor zobral krv, volala som po obede do labáku, vraj to budú robiť až v stredu bud. týždeň a keď som volala v stredu tak bola taká neochotná, že to pošle k doktorovi, tak som musela do štvrtka čakať aký bol výsledok, no na porazenie v tomto systéme 😠

rebeka33
26. okt 2011

@mia_15 gratulujem tie čiarky sú jasné. Je to až neuveriteľné však. Ja som jo bola pozrieť v kúpelni 10x 😵

@lenka_21 velikánska gratulácia a pekný zážitok u cunderlíka, to sú také super soná,že u´vidíš aj ako sa tvári 😵

@tinna13 no nech ti to klapne na 3tieHO,simonka má v nedeľu meniny a jej tato narodeniny 😉 tiež sa mi to páčilo, 😵

lulu10
26. okt 2011

@miminkad nezistila som nic ☹ sorry musime pockat do zajtra 🙄

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 mne sa podarilo zistit len to,ze stuplo,ale presnu hodnotu neviem

lulu10
26. okt 2011

@miminkad no ale super je ze stuplo, este by mohla dokelu zmiznut ta machula co tam nema byt nech vieme kolko vas bude. Mne volali z RF a posunuli termin o tyzden, tak ideme az 10.11. ☹ A to mam v ten den aj dostat mrchu, ale ta sa o den dva posunie, myslis ze este stihnem zacat stimulku? ci budem musiet cakat az do dalsich kramov?

miminkad
26. okt 2011

@lulu10 ja skusam volat vitouskovu,ci a bude vediet k tomu vyjadrit

leamax
26. okt 2011

ahojteeee
ja sa s vami nehraaaam - kym si da clovek dva bazeny, jednu vanu a jeden magnet, tak vy napisete roman 😀 to kto ma citat?
@lulu10 dakujem za privitanie. a kedyze ty zacinas?

lulu10
26. okt 2011

@leamax ale no neprovokuj tu s bazenami a vanami ked ja sedim soplava v robote 🙄 10.11. mame rande s Machacom -ja som pripravena zacat hned no uvidime co povie ujo machac, v ten den mam dostat aj mrchu takze by som mohla aj hned zacat

lenka_21
26. okt 2011

@gabinkaa V tomto je nas labak supeer a vobec sa nerobia problem ... ked tam napise Dr, ze surne tak poobede o 14.00 su vysledky ... je pravda, ze uprednostnuju ak tam prides osobne s kartickou poistenca, ale ked dokazes povedat svoje ID, tak ti HCG povedia ... to nie je taky zavazny parameter 😀 (pre nich 😉 No my mame velku nemocku a tak labak funguje non-stop

@miminkad A nedali ti aspon naznak o kolko percent stuplo ... mohli ti aspon povedat, ze raz tolko a hned by bol clovek spokojny ... inac aj ja som rozmyslala ... nechces napr.zbehnut v piatok do RP na kontrolu??? Oni vedia co robia lepsie ako Dr.co nemaju skusenosti s IVF, vedia ti vsetko lepsie pozriet, urcite budes mat hned poobede dalsie HCG ... ja by som tam asi isla (v piatok alebo v pondelok) ... no u mna je to lahsie s cestovanim, lebo mam hned k dispozicii 3 auta a cca 10 soferov 🙂

@rebeka33 Ja viem, ze to bude zazitok ... a verim, ze nam povie, ze vsetko OK ... som teraz trosku smutna, lebo mi pisala kamoska (je o tyzden menej tehu ako ja) a babetku zistili vyvojovu vadu ... vyzera to dost vazne a tak som velmi smutna za nu a pan Strach mi opat vliezol pod kozu ☹ ☹ ☹

leamax
26. okt 2011

@lulu10 ok, tak nebudem provokovat 😀
no tak to budes pred nami o nejake 2-3 mesiace, my mame konzultaciu az 29.11.
ozaj @lenka_21 som si na teba spomenula a hadaj co som si kupila? chlapi na mna kukali jak puky - surovo som si niesla na izbu plechovku radlera😀😀😀

lenka_21
26. okt 2011

@lulu10 Machac je trosku problem a preto sa Vam mozno posuva termin, lebo on ordinuje iba urcite dni ... skus zvazit mozno Stelca alebo Koudelku ... ti su tam castejsie ... Drzim palceky 😉

@leamax Mi hovor, mam ten isty problem 😀

lulu10
26. okt 2011

@lenka_21 mas pravdu je tam len vo stvrtok 🙄

leamax
26. okt 2011

@lenka_21 akoze aky problem? ze sa spacirujes s plechovkou piva? 😀

na mna musite teraz polopaticky, lebo mam uz asi aj mozog odplaveny z tolkej vody 😀 😀 😀

cecil36
26. okt 2011

Ahojte 🙂
@miminkad hematom som mala aj ja, toho sa neboj 😉 Prvu hodnotu si mala uplne nadhernu. Ja som mala prvu hodnotu na nejaky 13den cca 35-36 hcg, takze si na tom supeeer. A ked stupa, nie je o com. Gratulujeeem tehulka, len sa tak pekne drzkajte 😵

leamax
26. okt 2011

@cecil36 ahoj. vy sa ako mate?
dobre som si to pamatala - presne toto som aj ja miminke hovorila o tom tvojom hcg.

cecil36
26. okt 2011

@leamax ahojky, no my to uz mame skoro zapar 😀 Dr. povedal, ze cca o 5 tyzdnov ideme na to. Boze to tak strasne leti. A ty ako?

lulu10
26. okt 2011

baby nemate ziadne spravy o @luly3?

miminkad
26. okt 2011

@lenka_21 viac mi nepovedala.snazim sa to cislo presne zohnat.no a vitouskova mi ma volat.uz som tam dvakrat volala.tiez chcem ist piatok do brna
@cecil36 len neni vidiet dutinku a chcu mi spravit piatok kyret ☹

lulu10
26. okt 2011

@miminkad super rozhodnutie ist do Brna, ved ta dutinka moze byt za tou zrazeninou-aj Nidal ti to povedal nie?

leamax
26. okt 2011

@cecil36 waaaw, to fakt? no ale to letiiiiiii. parada 🙂
ja sa tu cvachtam v luckach, uz mi koza pomaly zlieza z tolkej vody, ale inak mi to robi dobre 😵 no a som nas objednala na 29.11. k ujovi koudymu na konzultaciu, nech mi rozkaze odkedy zacat s prednisonom a naplanuje cyklus na januar 😵 som si to pekne rozplanovala, co 😀

cecil36
26. okt 2011

@miminkad a teraz si ktory den od ET? Vies, ono je to fakt strasne indi vindi a netraba lekarov brat az tak vazne. My sme boli tiez pozadu, aj srdiecko sme videli az neskor. Ale ja som vedela preco lebo som testovala od ET, merala BT a tak som vedela, kedy sa drobec uhniezdil. Ale sialene som sa aj tak bala 😉 Neboj, bude to fajn, drzim ti velmi palceky 😉

cecil36
26. okt 2011

@leamax jeeeej tie kupele zavidim 🙂 No pekne si si to naplanovala 😉 A Koudy je fajn, robil mi ET a pekne sa trafil 😀

leamax
26. okt 2011

@cecil36 pod sa vymenit na posledny tyzden, aspon si nacvicis nocne budenie, pri chrapajucej spolubyvajucej 😀 😀 😀
hej, ja verim, ze koudy sa trafi na to spravne miesto a embryjko sa bude drzat celych 9 mesiacov. akoze teoreitcky sa trafila ak kurecka, ale mi krava nedala prednison a tak to aj dopadlo 😖

lenka_21
26. okt 2011

@leamax Jaaaj zlatko vsetko supeeer, ale nie radler (to ej konkurencia 😠 ), ale Redds je spravna znacka 😀 😀 Problem v tom, ze nie som tu chvilku a citam 20 stran 😕

@miminkad Brno je dobra volba, v piatok by som tam bola ako na koni 🙂 😉 🙂 Snad to HCG zistis!!!

leamax
26. okt 2011

@lenka_21 jaaaj, tak ho idem vyvracat 😀 ale grga sa z neho rovnako 😀 😀 😀
co mam ja hovorit - ked som tu nebola 4 mesiace. ani nejdem citat dozadu, ani len dnesne rano, lebo tu sa pise ako ceski zandari 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre