Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
29. okt 2011

@lenkalienka01 no Stelcl je teda fakt rychly. ja som ho raz mala na jednom sone a kym sme sa s muzikom stihli zorientovat, uz sme boli aj vybaveni 😀 az sme boli v soku. ale inak je zlaty a myslim, ze aj dobry odbornik 🙂

petka0123
29. okt 2011

ahojte,chcem sa opýtať, som 13 deň po ET a dnes som si robila test, bol neg., v pondelok idem na krv, vôbec nekrvácam ani nešpinim,mám ešte dúfať.....

pici
29. okt 2011

@petka0123 skor nie ako ano.. ale zazraky sa deju.. kamoska mala aj rano v den krvi test biely a dneska ma krasne dievcatko 7 kilove pomaly :D

petka0123
29. okt 2011

@pici ďakujem,nemala som si ho ani robiť....terz budú tieto dva dni dlhšie ako tie dva týžde....ešte raz dík

pici
29. okt 2011

@petka0123 drobci mohli zahniezdit neskor a preto test nic neukaze... moze to vsak znamenat aj neuspech. testovatnie pred krvou by mali zakazat :D

petka0123
29. okt 2011

@pici tak máš pravdu aj v jednom aj v druhom,pripadám si ako nejaká testovacia bábika

mia_15
29. okt 2011

@petka0123 vobec sa nemusis citit ako testovacia babika!!!!!! ja som si robila test uz 9 den po ET a od vtedy som si ich sparvila uz hadam 3 a mozno aj viac....🙂 a je na kazdej z nas ci si spravis test alebo pojdes na odber krvi...ale na krv bezkaj urcite, aj ked ja som prvy krat pri negat. teste nebola 😕 ale to nebolo spravne 🙂 je dolezite kedy sa krpcek zahrizkal a mozno to bolo neskor a to test fakt nemusi byt pozit. To je kolky vas pokus?a uz ti mrska meska?

mia_15
29. okt 2011

@lenkalienka01 mne on velmi sadol.... je hrozne zlaty a super je to,ze sa na nic nehra a vzdy povie na rovimu na com si a co si mysli.... on je fakt super,ja by som ho aj normalne vystiskala 😀 ku nam bol vzdy uzasny!dobre si si zvolila 😉 aj ked ja si myslim,ze oni su taky hadam vsetci... ja som mala tu cest aj s Vitouskovou a bola fakt,fakt hrozne mila.
@leamax ani ja sem dlho nechodim, asi tak od leta.... ale tak som si ta s niekym pomotala😀 prepac 😅 som ja motacik 😉 no ja som si zazila uz jeden potrat ☹ ...

petka0123
29. okt 2011

@mia_15 ahoj môj druhý pokus, ms som mala mat 25.10.,na tu krv sa chystám ,ale určite s malou dušičkou, (veď aj budú dušičky 😀 ) no uvidíme,ďakujem za odpoveď držím palce..

leamax
29. okt 2011

@mia_15 v pohode, nic sa nedeje. a mozno si dobre pamatas, mozno sme sa stretli, ked som sem nakukla. neviem. ale ved to nevadi 😉 no ja mam za sebou dva ☹

luly3
29. okt 2011

ahojte kočky mooooc dakujeme Simonko je zdravučky a neskutočne krásnučky
a hlavne je môôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôj

leamax
29. okt 2011

@luly3 no ahoj maminka 😵 ako sa citis? hodis nam aj nejake foto Simonka? este raz vam k nemu gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm. a ste uz domka?

lenka_21
30. okt 2011

@petka0123 Tazka otazka ako pisali baby .. ja by som si pockala na vysledky z krvi ... to je najistejsie ... viem, velmi som ti nepomohla, ale je tu vela pribehov aj takych aj takych pribehov ... Drzim palceky 🙂

@luly3 To je supeeeeer, srdecne blahozelaaaaaam!!!! 😅

luly3
30. okt 2011

@leamax moja ved sa narodil pred 3 dnama nie sme doma 😀 😀 😀 😀 😀
malinký je ešte malinký ma 1800 g mosí najprv nabrat váhu a má sa fajn 😉
@lenka_21 😉 dakujem

lulu10
30. okt 2011

@luly3 strasne moc gratulujem, mam z vas radost a tesim sa na fotocky tvojho babulka 😵

leamax
30. okt 2011

@luly3 jaaaj, moja, prepac, ja ani neviem pomaly co je za den, mi to tu splyva 😀 len podla procedur viem, kolko dni mam este pred sebou, ale vobec neviem, co bol za den, ked sa Simonko narodil.
tak vam zelam aby malinky krasne priberal a mohli ste ist coskoro domkov 😵

miminkad
30. okt 2011

@luly3 som moooc rada,ze ste v poriadku.nech Simonko krasne pribera a vsetko naj k jeho dnesneho sviatku 😉

miminkad
30. okt 2011

@rebeka33 Simonke vsetko naj k meninam 😉

lulu10
30. okt 2011

@miminkad cauko ako sa mate?

petka0123
30. okt 2011

@lenka_21 ďakujem pekne za názor a odpoveď,ja viem čo znamená biely test,ale ťažko sa to prijíma....ale veď za to chodíme po doktoroch, lebo máme problém, ktorý treba riešiť,ešte raz ďakujem...aj tebe vela šťastia 🙂

lenkalienka01
30. okt 2011

@luly3 vela zdravicka, stasticka a lasocky tebe, malemu a mm 🙂 😉

lenka_21
30. okt 2011

@petka0123 Dakujem. Ja som prave z tych co mala biely test a tehu som bola 😕 😕 😕 , ale poznam aj to sklamanie ked to biele bolo v skutocnosti ☹ My s mm o babetko bojujeme 10 rokov a tak viem co to je ...

miminkad
30. okt 2011

@lulu10 ahoj,zatial po starom,snazime sa drzat

mia_15
31. okt 2011

Ahojte baby, tak volala som a HCG je 435,4 a bolo odoberane 12 den po ET. Myslite,ze je to dobre?ja som sa normalne cela trasla ked som tam volala 😨

@miminkad ahoj, ako sa mas?vsetko OK?

huginka13
31. okt 2011

@mia_15 ...no ahoj,veľmi sa teším,určite je to viac než dobré,trasem sa aj ja 🙂 hovorila som,že budeš mať krásne Vianoce,držkaj sa .....držím palčeky...

mia_15
31. okt 2011

@huginka13 ahoj, si tu dlho nebola... ako pokracujete? dufam,ze budes mat pravdu a bude to dobre.... ja v to stale verim a dufam.

huginka13
31. okt 2011

@mia_15 ....beriem si z teba príklad,verím a dufam...my ideme v januári na to 🙂 ...to HCG je krásne,vkladali ti 1 alebo 2emb.?...

leamax
31. okt 2011

@mia_15 gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm, to je krasne cisielko.
podla jednej mudrej tabulky, ak ste mali PK, tak na 12.den je rozpatie HCG 111-514, ak ste nemali PK, tak je to 17-429, takze mas uplne idealne, krasne cisielko. joj, tesim, sa, budete mat nadherne vianoce 😵 😵 😵 kolko ste vkladali embryjok?

mia_15
31. okt 2011

@huginka13 vkladali sme 2 emb. Uz sa musis na ten januar tesit 😉 ja som sa velmi tesila na kazdu stimulku 🙂 aj ked 2x bol ten zaver nie moc dobry a potom som bola z toho total zmorena 😨 ale ono to treba vydrzat,lebo to k tomu patri....

@leamax PK sme mali a to potom neni az take dobre podla tej tabulky,ci 😕 a dakujem si hrozne zlata!

Baby aj ja sa velmi tesim,ale aj sa hrozne bojim,ale to je asi normalne,ze? Boze tak by som si velmi zelala,aby nam to kazdej raz vyslo.... a tak by som vas chcela vidiet 😀 komunikujem s vami viac ako s mojou rodinou a ani neviem ako vyzerate 😀

huginka13
31. okt 2011

@mia_15 ...hmm,hovorí sa,že do tretice všetko dobré.....neboj sa bude to fajn....vymeníme si fotky?? 🙂 máme spoločné starosti aj radosti.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre