• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@lenkalienka01 no Stelcl je teda fakt rychly. ja som ho raz mala na jednom sone a kym sme sa s muzikom stihli zorientovat, uz sme boli aj vybaveni :grinning: az sme boli v soku. ale inak je zlaty a myslim, ze aj dobry odbornik :slight_smile:
29. okt 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcem sa opýtať, som 13 deň po ET a dnes som si robila test, bol neg., v pondelok idem na krv, vôbec nekrvácam ani nešpinim,mám ešte dúfať.....
29. okt 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka0123 skor nie ako ano.. ale zazraky sa deju.. kamoska mala aj rano v den krvi test biely a dneska ma krasne dievcatko 7 kilove pomaly :D
29. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ďakujem,nemala som si ho ani robiť....terz budú tieto dva dni dlhšie ako tie dva týžde....ešte raz dík
29. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka0123 drobci mohli zahniezdit neskor a preto test nic neukaze... moze to vsak znamenat aj neuspech. testovatnie pred krvou by mali zakazat :D
29. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pici tak máš pravdu aj v jednom aj v druhom,pripadám si ako nejaká testovacia bábika
29. okt 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka0123 vobec sa nemusis citit ako testovacia babika!!!!!! ja som si robila test uz 9 den po ET a od vtedy som si ich sparvila uz hadam 3 a mozno aj viac....:slight_smile: a je na kazdej z nas ci si spravis test alebo pojdes na odber krvi...ale na krv bezkaj urcite, aj ked ja som prvy krat pri negat. teste nebola :confused: ale to nebolo spravne :slight_smile: je dolezite kedy sa krpcek zahrizkal a mozno to bolo neskor a to test fakt nemusi byt pozit. To je kolky vas pokus?a uz ti mrska meska?
29. okt 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 mne on velmi sadol.... je hrozne zlaty a super je to,ze sa na nic nehra a vzdy povie na rovimu na com si a co si mysli.... on je fakt super,ja by som ho aj normalne vystiskala :grinning: ku nam bol vzdy uzasny!dobre si si zvolila :wink: aj ked ja si myslim,ze oni su taky hadam vsetci... ja som mala tu cest aj s Vitouskovou a bola fakt,fakt hrozne mila.
@leamax ani ja sem dlho nechodim, asi tak od leta.... ale tak som si ta s niekym pomotala:grinning: prepac :sweat_smile: som ja motacik :wink: no ja som si zazila uz jeden potrat :frowning2: ...
29. okt 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 ahoj môj druhý pokus, ms som mala mat 25.10.,na tu krv sa chystám ,ale určite s malou dušičkou, (veď aj budú dušičky :grinning: ) no uvidíme,ďakujem za odpoveď držím palce..
29. okt 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 v pohode, nic sa nedeje. a mozno si dobre pamatas, mozno sme sa stretli, ked som sem nakukla. neviem. ale ved to nevadi :wink: no ja mam za sebou dva :frowning2:
29. okt 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky mooooc dakujeme Simonko je zdravučky a neskutočne krásnučky
a hlavne je môôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôj
29. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@luly3 no ahoj maminka :dizzy_face: ako sa citis? hodis nam aj nejake foto Simonka? este raz vam k nemu gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm. a ste uz domka?
29. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka0123 Tazka otazka ako pisali baby .. ja by som si pockala na vysledky z krvi ... to je najistejsie ... viem, velmi som ti nepomohla, ale je tu vela pribehov aj takych aj takych pribehov ... Drzim palceky :slight_smile:

@luly3 To je supeeeeer, srdecne blahozelaaaaaam!!!! :sweat_smile:
30. okt 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax moja ved sa narodil pred 3 dnama nie sme doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
malinký je ešte malinký ma 1800 g mosí najprv nabrat váhu a má sa fajn :wink:
@lenka_21 :wink: dakujem
30. okt 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 strasne moc gratulujem, mam z vas radost a tesim sa na fotocky tvojho babulka :dizzy_face:
30. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 jaaaj, moja, prepac, ja ani neviem pomaly co je za den, mi to tu splyva :grinning: len podla procedur viem, kolko dni mam este pred sebou, ale vobec neviem, co bol za den, ked sa Simonko narodil.
tak vam zelam aby malinky krasne priberal a mohli ste ist coskoro domkov :dizzy_face:
30. okt 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 som moooc rada,ze ste v poriadku.nech Simonko krasne pribera a vsetko naj k jeho dnesneho sviatku :wink:
30. okt 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 Simonke vsetko naj k meninam :wink:
30. okt 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad cauko ako sa mate?
30. okt 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ďakujem pekne za názor a odpoveď,ja viem čo znamená biely test,ale ťažko sa to prijíma....ale veď za to chodíme po doktoroch, lebo máme problém, ktorý treba riešiť,ešte raz ďakujem...aj tebe vela šťastia :slight_smile:
30. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 vela zdravicka, stasticka a lasocky tebe, malemu a mm :slight_smile: :wink:
30. okt 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka0123 Dakujem. Ja som prave z tych co mala biely test a tehu som bola :confused: :confused: :confused: , ale poznam aj to sklamanie ked to biele bolo v skutocnosti :frowning2: My s mm o babetko bojujeme 10 rokov a tak viem co to je ...
30. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lulu10 ahoj,zatial po starom,snazime sa drzat
30. okt 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak volala som a HCG je 435,4 a bolo odoberane 12 den po ET. Myslite,ze je to dobre?ja som sa normalne cela trasla ked som tam volala :fearful:

@miminkad ahoj, ako sa mas?vsetko OK?
31. okt 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 ...no ahoj,veľmi sa teším,určite je to viac než dobré,trasem sa aj ja :slight_smile: hovorila som,že budeš mať krásne Vianoce,držkaj sa .....držím palčeky...
31. okt 2011 o 10:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huginka13 ahoj, si tu dlho nebola... ako pokracujete? dufam,ze budes mat pravdu a bude to dobre.... ja v to stale verim a dufam.
31. okt 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 ....beriem si z teba príklad,verím a dufam...my ideme v januári na to :slight_smile: ...to HCG je krásne,vkladali ti 1 alebo 2emb.?...
31. okt 2011 o 11:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm, to je krasne cisielko.
podla jednej mudrej tabulky, ak ste mali PK, tak na 12.den je rozpatie HCG 111-514, ak ste nemali PK, tak je to 17-429, takze mas uplne idealne, krasne cisielko. joj, tesim, sa, budete mat nadherne vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kolko ste vkladali embryjok?
31. okt 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huginka13 vkladali sme 2 emb. Uz sa musis na ten januar tesit :wink: ja som sa velmi tesila na kazdu stimulku :slight_smile: aj ked 2x bol ten zaver nie moc dobry a potom som bola z toho total zmorena :fearful: ale ono to treba vydrzat,lebo to k tomu patri....

@leamax PK sme mali a to potom neni az take dobre podla tej tabulky,ci :confused: a dakujem si hrozne zlata!

Baby aj ja sa velmi tesim,ale aj sa hrozne bojim,ale to je asi normalne,ze? Boze tak by som si velmi zelala,aby nam to kazdej raz vyslo.... a tak by som vas chcela vidiet :grinning: komunikujem s vami viac ako s mojou rodinou a ani neviem ako vyzerate :grinning:
31. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia_15 ...hmm,hovorí sa,že do tretice všetko dobré.....neboj sa bude to fajn....vymeníme si fotky?? :slight_smile: máme spoločné starosti aj radosti.....
31. okt 2011 o 12:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok