• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@miminkad tak uz si aj ty grcajúca barbi :grinning:
3. nov 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 som hned myslela na teba a o com sme sa vcera bavili.tak som sa nalakala,ci som aj tie moje chudatka nevygrcala
3. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ahoj, my zatial v poho a snazime sa verit :sweat_smile: neboj sa ty nic.. aj ked ja nemam co hovorit, radsej som v robote,aby som nemyslela na blbosti, zblaznila by som sa.. nechavam veci plynut, bude tak ako ma byt.. a ja s tym nin nenarobim :confused:
3. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nic sa neboj z jedneho razu sa nic nestane ale ak by si zacala vracat castejsie tak sup k minovi nech ti nieco predpise, predsa len pri tom vracani sa brusko dost namaha... aspon si ja tak myslim
3. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen neboj,bude dobre.mne vitouskova zakazala do roboty.teraz si ktory tt?
@lulu10 horsie je ,ze sa mi k tomu pridala aj krcna.uz ju mam komplet stuhnutu,zaludok tiez zle,este som si dala acidko,ze snad to pretravi a je mi horsie.a neviem ani co s tou krcnou
3. nov 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad dolahla na teba žaludočná ťažoba? to su tie tehotenske stavy moja, toto si chcela :grinning: s tou krcnou ti neporadim... nech mm trosku rozmasiruje nejakym chladivym gelom nie?
3. nov 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ked pride mi to vyfenuje zas.no ved ten zaludok mi az tak nevadi,skor ten krk.a na zaludok som skusila jednu fintu a asi celkom dobre pomohla.je to lepsie
3. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 - ja viem, u mna napokon vzdy zvitazila zvedavost a nasledne som si nad testikom poplakala.
Ale samotne testikovanie uz nic nezmeni. Mrchovske priznaky mozu byt i ked si tehu, vela bab to tak mava. Zostava uz len verit a drzat vsetky palce
3. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad a co si skusila na zaludok? daj tip skusim aj ja ked budem tehu :grinning:
3. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 70%horku cokoladu taky kusok.este si radsej dam
3. nov 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad dobra medecina :grinning: len si daj :dizzy_face:
3. nov 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja by som si niekedy poplakala........... a to som este nevidela test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak to je jasne, kvoli tomu hematomu urcite ... ja si skusim vybavit pracu z domu buduci tyzden,aj ked moc sa mi tu nechce zatial nic oznamovat .. :rolling_eyes:
3. nov 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen drzim palce, nech to konecne vyjde pozdravujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@naveen tak to presne viem,co myslis
3. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad jo-jo, dakujeme. Ale Ty sa hlavne drz, nech su bublinky v poriadku!!! :wink:
3. nov 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. pravidelne im dohovaram :zipper_mouth:
3. nov 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenkalienka01 -leni chapem ta je to strasny napor na psychiku. . Myslim na teba i na bublinky. Pozeram ze mas uz doma velku slecnu, ja mam 6- rocnu a strasne tuzi po sestricke, niekedy mi to pride strasne luto
4. nov 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@naveen - ja som v praci povedala az po 12tt. A aj to sa mm zdalo skoro :grinning:
Drzim palceky nech ste ok, kedy mas kontrolny utz?

@maticap. - ako sa mas? trosku uz to kaslanie polavuje?
4. nov 2011 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin veru, niekedy mam pocit, ze bojujem kvoli dcere, lebo to niekedy chce viac ako ja. Rano som myslela , ze testnem, ale som si povedala, ze kaslem na to, test , ktory mam doma je vhodny az 1 den po vynechani ms, no a ja sa idem stresovat ?! ved co idem pisat, vsetky vieme, co to obnasa . Ja verim, ze raz tu kazda napise, ze je tehotna :slight_smile: skor ci neskor , ved robime vsetky pre to maximum, tak to musi vyjst :wink:
4. nov 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin Cavec, aaale... kaslem menej, ale ked zakaslem, stoji to za to... cele brucho sa mi trasie a nadskakuje...no snad to do porodu prejde. Akurat ma od utorka trapia opuchy noh - ale velmi... :confounded: az ma stipe pokozka na priehlavkoch - taka je napnuta. A nic nepomaha - ani lezat, ani vylozit. :cry: Nebyt toho, citim sa skvele :wink: .
4. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dnes je tu nejako mĺkvo :grinning: kde ste vsetky? hallóóóóóóóó
4. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čo už máte väčšie deti- ako ste zvládli očkovania. Dali ste očkovať obe vakcíny naraz a kedy vám to dávali. Ja tam mám ísť v utorok a veľmi sa bojím. čítala som horory na nete.
4. nov 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo tinna 13 nemáme správy a martini ? tak na vás myslím, nech to už máte zasebou a v poriadku.
4. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ahojte.....ako sa vam dari?
5. nov 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ahoj,zatial po starom.snazime sa drzat a dakujem za kazdy den,ktory je v poriadku.a co ty?uz sa ti to krati
5. nov 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ahoj .tesim sa , ze sa drzite.....verusa mi to krati....v pondelok OPU..v stredu ET.Dnes mi je strasne zla, na zvracanie cely den, vecer ma depka chytila strasna, ze je to aj tak zytocne....a tak...ach , uz to chcem mat za sebou....
5. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 neboj,bude to dobre.tak pondelok na teba budem mysliet.hlavne ver,ze sa to podari
5. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 tema ockovanie: velmi v rychlosti, lebo Dianku zacali ominat zubky a teraz nemam cas ani dychat :grinning: ale v prvom rade sa nedaj vystrasit tym, co je na nete, a tuna na konovi je toho tiez viac ako dost.. Obcas mam pocit, ci sa v tom tie baby skor nevyzivaju, nez by opisovali realitu :sweat_smile: :rolling_eyes: no ale to uz vie kazdy sam ako to je. My sme mali - a vsetky, fakt VSETKY moje kamosky takisto, priebeh v pohode. Dianka dostala do jednej nozicky tu hromadnu vakcinu cierny kasel, zaskrt a spol. a do druhej pneumokoky. Hned po ockovani, este v ordinacii, sme jej dali 3/4 paralenoveho cipku a doma som jej okolie vpichov jemne natrela octanovym kremikom, aby nemala zatvrdliny. Niektore kocky hovorili o horucich nozickach, nas toto obislo, ale das studeny obkladik a bude dobre. Plakala mi u dokiny, ale to bol skor mix strachu s bolestou nez bolest ako taka, vysli sme von, do 10 minut herecka usmev :grinning: az do vecera. Vecer ju boleli nozicky, tak som jej dala na noc este jeden 3/4 cipok a to bola posledna znamka ockovania, potom uz nic. Neboj sa, hlavne skus byt co najviac v pohode, aj ona bude kludnejsia, a prosim ta, ber s rezervou vsetky tie zvasty na nete. :unamused: Ja som tiez bola z toho vyklepana, tiez som citala vselico a zaplat panboh za normalne zmyslajuce maminy v okoli. Drzte sa :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha dakujem,už mi to povedali viaceré kámošky. tak budem veriť,že nebudeme tá jedna z tisíc. :wink: vám už idú zubky,joj to ťa určite potrebuje v kuse. veľa zdravíčka a rýchle zubky von. Kojíš?
5. nov 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok