Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
8. nov 2011

@lenkalienka01 drzime palce a cakame do zajtra 😵

lenkalienka01
8. nov 2011

@lulu10 dakujem 🙂

silvinnka
8. nov 2011




silvinnka ahojte,ta asi som sa tesila trosku priskoro....od rana spinim,dnes som 10den po ET...teraz som dosla z caru,na sone nebolo este nic vidiet,akurat,ze sliznica pekne rastie....brali mi krv,o hodku budu vysledky ....dr, mi vravel,ze bud spinim preto,lebo sa mi roztahuje sliznica a praskaju tam cievky (beriem Anopiryn na prekrvenie) alebo tym,ze mimi sa zahniezdili a teraz to vzdali....prisla som domov,spravila si opat test ,nie z ranneho mocu a // je este silnejsia,nez vcera ....aspon tymto sa utesujem.....nasadili mi este aj duphaston na udrzanie .....takze musim uz len cakat a verit ,podbrusko ma nastastie vobec neboli....

renkita
8. nov 2011

@linda81 fuha, vidim ze si to mala dost komplikovane, drzim palceky aby sa krasne oplodnili a zahniezdili na 9 mesiacov. 😉 😉 😉

miminkad
8. nov 2011

@lenka_21 skus tu horku cokoladu.uvidis,bude to o moc lepsie 😉 mne bolo tiez vcera pred spanim a dnes po ranajkach zle.
@lulu10 ved uvidis,co aj machac vam tam povie
@gabinkaa buducu stredu ideme,zajtra by sme mali zacat 7tt

lulu10
8. nov 2011

@silvinnka ahoj to ze spinis nemusi este nic zle znamenat, niektorym babam sa tu mrnuskovia prave uhniezdovali okolo 9dna po ET a tiez vtedy spinili a boli a su tehule, ako dopadol ten vysledok krvi? drzim palce 😵

naveen
8. nov 2011

@lulu10 ja si myslim, ze ste sa rozhodli spravne, presne tak dlho cakate, ze ten jeden mesiac hore dole.. mozno je to znamenie .. netreba nic silit 😉

silvinnka
8. nov 2011

@lulu10 hcg mame 951!!! fuuuu,vyzera to na dvojicky 😉

lulu10
8. nov 2011

@naveen to som si aj ja hovorila ze to nebudem silit, a lietat pred sviatkami alebo pocas do Brna a stresovat ci tam niekto bude na to fakt nemam chut, tak do noveho roku pojdeme s novou nadejou 😉

lulu10
8. nov 2011

@silvinnka wáááw

gabinkaa
8. nov 2011

@silvinnka supééééééér blahoželám 😵 😵 😵

silvinnka
8. nov 2011

@gabinkaa dakujem krasne,dufam,ze to spinenie sa uz nezopakuje a ked ano,tak to bude naozaj tym,ze si miminka robia miesto a sliznicu mam viac prekrvenu 😉

falin
8. nov 2011

@lenka_21 - leni dokedy budes na sluzobke? Nemozes zostat potom trochu doma, bude ti lepsie ked nebudes musiet po poradach chodit

@gabinkaa - gabi urcite zvladnete, ide to super, drz sa

@lenkalienka01 - myslim na teba a silno drzm palceky

@silvinnka - nadherne hcg, super blahozelam

silvinnka
8. nov 2011

@falin 😉 dakujem...

lulu10
8. nov 2011

@leamax dufam ze si dnes donesies dobre spravicky z brna 😉

miminkad
8. nov 2011

http://www.indulona.sk/soutez/galerie/22.html

baby,dajte prosim hlas tomuto krasnemu chlapcekovi,ktory dnes oslavuje svoje znovunarodenie,lebo vyzera to tak,ze sa mu podari vyhrat nad zakernou chorobou

miminkad
8. nov 2011

@naveen ahoj moja,ako sa mate,ako sa citis?vecer budeme asi s leamax na skype,tak mozme vsetky pokvakat 😉

lenkalienka01
8. nov 2011

@silvinnka super, gratulujem 🙂 a drzkaj sa , hlavne oddychuj 😉

naveen
8. nov 2011

@miminkad nie som na fb 😕

vecer mam spanielcinu, teraz driem v praci .. uvidim ako stiham .. 😉 zatial v poho, snazim nestresovat

linda81
8. nov 2011

@miminkad Ahoj....no podla toho , co mm povedal ,chapem to tak , ze mame 7.Vkladame 2 zajtra🙂.Tesiiiim sa🙂.Ale presne ako to je , budem vediet az zajtra, lebo mm nevedel, ci to idu vajicka zmrazit, alebo embrija alebo co, no embryolog mu hovoril , ze robil so 7, takze podla mna 2 boli nezrele a 7 je oplodnenych.

miminkad
8. nov 2011

@naveen na skype. no tak to sme na tom rovnako
@linda81 no tak to je super,uz len nech rastu,zajtra drzim palce.a skus si dat od dnes vecer pol deci cerveneho vina

linda81
8. nov 2011

@silvinnka waaaw gratulujem🙂

staga
8. nov 2011

@lenkalienka01 mne protokol vystavoval Koudelka a vklad mi robila Vitouskova , vkladali mi 2 a to 12bb a 8bb ja som v poriadku aj napriek mojmu vys.veku ale polovicka ma zly spg - pomale a malo
mam na teba jednu otazku v nedelu som si robila ten test a kedze vysiel neg. tak zdeptana som prestala uzivat utrog.( som ale krava pravda) a v pondelok som zacala spinit a aj dnes a boli ma brucho ako pri men. aj ked mam dostat az 12- teho myslis ze to je koli tomu ze som ich prestala brat? dnes som bola na krvy a vysledky budem mat az vo stvrtok, myslienkou mi chodi kopec veci co som urobila zle ze to takto dopadlo, daj mi vediet ako ti dopadol test - drzim pacleky

staga
8. nov 2011

@falin dakujem, dnes som bola na kr.testoch tak uvidim
drzim aj ja tebe palceky

staga
8. nov 2011

@lulu10 ja som sa rozpravala s Vitouskovou a hovorila ze su tem do 19/12

staga
8. nov 2011

@gabinkaa to je super ze je vsetko OK a bola si aj na tom 4D?

staga
8. nov 2011

@gabinkaa citala som ze si si lieky kupovala u nas nie je to lacnejsie v Cechach?

staga
8. nov 2011

@linda81 drzim ti palce - moc, moc

lenkalienka01
8. nov 2011

@staga a este krvacas ?? Ja by som si ultros urcite nasadila spat, kym si budes na istom, ked ti potvrdia krv. Ultros oddialuje ms, je to aj tym mozne, ale zas ked mas mat az 12 , zda sa mi to priskoro. A preco vysledky az vo stvrtok ? Ja nekrvacam, ale brucho ako keby som kazdu chvilu mala....tak mam tiez depky. Ale povedala som si, ze ak nie teraz, tak na buduce. Pomalicky sa utesujem a pripravujem na zajtrajsok. Drzim ti palce a nemaj depky.....sme tu preto, aby sme sa podrzali a neboj, raz kazda zazijeme to stasticko 🙂

gabinkaa
8. nov 2011

@staga ano boli sme v nedeľu, bol to krásny zážitok pre nás oboch a doktor nám nahral DVD, je to viac ako pol hodinové aj s hudbou v pozadí, fakt je to pekná pamiatka a stojí to za to,som rada, že sme to absolvovali
lieky som kupovala u nás, neviem či je to lacnejšie, ale zdalo sa mi to pohodlnejšie a niektoré baby hovorili, že je to lacnejšie u nás, neviem či tam v lekárni berú Eura, nemusela som meniť za české, IVF sme platili kartou

to nie je dobre, že si po testíku prestala brať utrogestan, určite treba počkať na odber krvi, ja som to pri neúspešnom IVF v Brne tak urobila, išla som skorej na krv keď testík bol neg., vtedy som mala HCG 2, takže nič, až druhé IVF v Brne bolo úspešné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre