Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

staga
8. nov 2011

@lenkalienka01 ano este stale a myslim ze to uz preslo do kramov aj ma tak boli brucho, ultros som vysadila v nedelu ( inac beriem ho 2-krat 4 ks) a v pondelok som ich uz zase brala , vysledky budu az vo stvrtok lebo zajtra neordinuju
daj vediet ake si mala vysledky - uvidis vide to 🙂

miminkad
8. nov 2011

baby pomoooc,mam alergicku reakciu na lavej strane zadku.co teraz ☹ dala som si uz tabletku na alergiu

staga
8. nov 2011

@gabinkaa potom som ultros znovu zacala brat vysadila som ho na 1 den takze naozaj neviem ci som to nepokaslala s tym, dufam ze aj ja budem mat to druhe IVF bude uspesne tak ako u teba 🙂

gabinkaa
8. nov 2011

@staga myslím, že 1 deň by nemal až tak vadiť, ak sa bublinky usadili, jeden deň prežijú neboj, podstatné je, by sa usadili, toto si mala prvé IVF?
Ja už v podstate štvrté, len dve boli na Sk

leamax
8. nov 2011

ahojte dievcata 🙂
ako sa mi tu dnes mate? ja sem ani nestiham chodit - to viete, mam doma muzika 😀 😀 😀
tak ale strucne - dnes sme boli v Brne. Koudelka je strasne prijemny chlap, skoro som nestihala na mojho kukat 😀 ale to podstatne, na co idsto cakate - od zajtra uzivam prednison, mu hned z fleku zahlasil, ze oni ho maju uz pre mna nachystany 😵 aki zlati, ze? ked dojde teraz mrcha, zacinam brat HAK a budem brat v kuse az do 30.12.2011, v januari stimulka, dostanem samozrejme po ET aj fragmin a prednison mi nebude znizovat. robil mi aj sono a vsetko je uplne v poriadku a ze pre neho som uspesna pacientka, lebo sa mi uz podarilo otehotniet 😵
mam z neho a aj z celej konzultacie taky strasne dobry pocit a verim, ze toto bude uspesne IVF 😵

staga
8. nov 2011

@gabinkaa ale uz krvacam ale vsak uvidim vo stvrtok, kedze som uz trosku starsia 😀 bola som v GYNFIVe na insem. a tam mi piovedala ze IVF by nas vyslo na1600€ a tak som isla do Brna a toto je moje prve, a co ty chodila si po ET normalne do prace? lebo spekulujem kde som urobila chybu

gabinkaa
8. nov 2011

@leamax no super správičky, tešíme sa, tak ďaľšia úspešná stimulantka na obzore 😉 aj prístup lekárov nás pozitívne naladí, tak pekne nezanedbávaj mužíka 😵 😵 😵

gabinkaa
8. nov 2011

@staga no neviem, ale vo veku si dosť za mnou, my sme boli v Gyn Five dvakrát ako samoplátci, tak viem čo to tam vyjde, nie je to vôbec lacné, boli sme tam dvakrát a dvakrát v Brne, to druhé bolo úspešné na našu veľkú radosť, možno by sa nám IVF vydarilo aj na Sk, ale mala som dosť veľké psychické vypätie a to nejde dokopy, pochopila som to neskorej

leamax
8. nov 2011

@gabinkaa dakujem 🙂 veru ja som s tym aj odchadzala odtial, ze toto IVF bude pre nas uspesne 😵 Koudelka sa sice tvaril neutralne, ale z celej tej konzultacie bolo z neho citit, ze nevidi problem. a mozno aj on veri v duchu, ze toto bude uspesne 😵
vy sa ako mate? ako sa citis? jeeej, pozeram, ze mate potvrdenu bambulku - gratulujeeeeeeeemmmmmm 😵

gabinkaa
8. nov 2011

@leamax psychická pohoda je základ úspechu, no a to už máte 😉
no zatiaľ to zvládame v pohode, síce sa zadýchavam, ledva chodím do schodov 😀, ďakujem, dúfam, že bambuľka bude v poriadku a že to všetko zvládneme takisto ako aj vy 😉

leamax
8. nov 2011

@gabinkaa dakujem, snazime sa 😵
neboj, bambulka je v najlepsom poriadku a uz sa teraz tesi na maminku a ocinka rovnako ako vy na nu 😵

lenka_21
9. nov 2011

@falin Tak aj uz som sa presunula do BA a dnes pojdem koencne domov!!! Zajtra a v piatok si beriem HO ... a uvidim ako to bude buduci tyzden, ale nemam uz v plane takto daleko testovat a behat s porady na poradu ... Vidim, ze babetku sa ten stres velmi nepaci a som rada,ze dnes mi je trosku lepsie i ked ma opat caka plny den ☹

@silvinnka Supeeer, HCG mas perfektne!!!

@leamax Planik znie supeeer, tiez nevidim dovod preco by to tento krat nemalo byt uspesne 😉

lulu10
9. nov 2011

@staga aha no vidis a uz mam aj odpoved na moju otazku ohladom decembra, celkom im schvalujem tento system ze cez vianoce su doma, my by sme na sviatky do toho urcite nesli, uz som stravila jeden silvester v nemocnici po kyrete a bolo to o to horsie ze boli sviatky 😢

lulu10
9. nov 2011

@leamax super ste dopadli, v januari to mas iste 😵 som zvedava ako dopadneme zajtra my, naposledy som isla odtial s placom kedze mi machac povedal ze mi nevedia pomoct, no som sama zvedava... 😕

leamax
9. nov 2011

@lenka_21 dakujem 😵
tebe to ako kraaaaasne pribuda 😵 ako sa citis? hlavne polav v robote, ziadna robota za to nestoji 😉

a mame tu dalsiu tehulku? @silvinnka ?

leamax
9. nov 2011

@lulu10 dakujem, ved my sme odtial tiez isli taki vyteseni, vysmiati jak leco 😀 a uz sa mi aj snivalo, ze sa nam narodil chlapcek 😵 no aka som ja rychla, co 😀
vy idete zajtra? a ku komu? neboj, dobre dopadnete aj vy. ja som Koudelkovi pri odchode este zahlasila, ze ideme do toho uspesneho IVF, akoze uplne presvedcena, ze to bude uz uspesne. keby nas tam dlhsie drzi este, tak o tom presvedcim aj jeho 😀

lulu10
9. nov 2011

@leamax my ideme k Machacovi, no naposledy som veru odtial nesla vysmiata tak dufam ze zajtra to bude uz lepsie 😀 musi byt! od pondelka mam len spinenie,mrcha sa este nerozbehla tak ak by vydrzala do zajtra tak by som teoreticky mohla hned stimulovat-aj ja som rychla 😀 ten sen je veeeelmi dobre znamenie! 😉

leamax
9. nov 2011

@lulu10 😀 tak ty si teda fakt aka rychla 😀 to byva ako na potvoru, ze ked ju potrebujes normalnu, tak robi drahoty. ja som mala taku divoku mrchu v kupeloch, ma skoro slahlo. preto mi aj pre istotu tam brali hcg, kedze sa nevedelo, ci je to len nejaky hormonalny chaos alebo tehu a museli mi na ten tyzden upravovat procedury. no ale aspon - ak sa ti do zajtra nespusti - tak ta moze aj pozriet. a este keby tam tak nasiel babulko, to by bolo, co 😵 no ktovie, ktovie. ale urcite odtial zajtra vybehnes minimalne taka vysmiata ako ja, tomu verim 🙂

lulu10
9. nov 2011

@leamax babulko tam urcite nebude, davame si sakra pozor, a viem presne den ked som mala ovulku a teda okolo spermie som ani nepachla 😀 zacala som uzivat tie Femi kvapky tak si myslim ze ci to nemoze byt z toho 😕 Mino mi robil hormonalny profil a mi povedal ze je to v celku ok ale nejaky nepomer hormonov tam mam, tak nech aj to machac kukne... Ten prednison ti mino nepredpise? Musis si ho v RF kupovat?

miminkad
9. nov 2011

@lulu10 tie kvapky by to ovplynit nemali.ked tak ti skor znormalizuju cyklus

lulu10
9. nov 2011

@miminkad tak potom neviem asi hormony nejako vymyslaju alebo zeby som skusila test? 😕 ja som sa spoliehala ze to tie kvapky... a co robi tvoja alergicka ritka? 😀

miminkad
9. nov 2011

@lulu10 len si ty sprav radsej test.ritka vyzera,ze sa mierni,tak som dnes napadla druhe pole.len dufam,ze je vsetko ok.

leamax
9. nov 2011

@lulu10 aha, tak to asi potom ozaj bude tymi kvapkami. no ved machac urobi kuk a nasadi tu uspesnu stimulku 😵
mino este ani nevie, ze sme boli vcera v brne 😀 ma aj zozerie, ked mu po mrche zahlasim, ze uz beriem HAK 😀 ale mam uz tri balenia prednisonu doma, len budem urcite potrebovat viac, tri je len do zaciatku stimulky. takze potom mi bude musiet predpisat aj on

miminkad
9. nov 2011

@leamax prednisonu mame haldy,neboj 😉

lulu10
9. nov 2011

@miminkad tehu nebudem okolo ovulky sme nesexovali... 😕 nevies ci prednison mino predpise?

miminkad
9. nov 2011

@lulu10 mohla sa ti posunut.prednison predpise.aj mne predpisoval.ked nie,zozeniem

lulu10
9. nov 2011

@miminkad ja som ju presne citila, vajecnik som mala velky az ma tlacil a to bolo presne 14den a trvalo to asi 3 hod. a potom uz nic. To je super ze prednison neni problem zohnat 😉 Budes nas diler 😀 😀 😀

leamax
9. nov 2011

@lulu10 😀 ze diler 😀 😀 😀 ved ja uz mam tri balenia od dilera doma 😀

lulu10
9. nov 2011

@leamax pekne ste si kšefty rozbehli 😀

lulu10
9. nov 2011

@leamax takze si si nekupovala v RF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre