Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
9. nov 2011

@lulu10 to nehovor tak nahlas 🤐

lulu10
9. nov 2011

@miminkad jaj tak psssssst 🤐 uz som ticho 😅

leamax
9. nov 2011

@lulu10 nie, nekupovala som v RF. ale dal mi koudy recept a teraz to siel muzik vybrat. lebo to dal na jeden aj s tou HAK a kedze ja ho potrebujem dost, tak aspon nebudem stresovat 🙂

lulu10
9. nov 2011

@leamax a na cesky recept daju lieky?

leamax
9. nov 2011

@lulu10 ano, daju. len si to musis zaplatit cele. ale tak u nas je to tusim lacnejsie. mne preto aj koudy dal radsej na stimulku merional a nie bravelle, lebo ten sa u nas neda zohnat

lenkalienka01
9. nov 2011

takze, podavam spravu, nie moc dobru..........HCG mierne zvysene ( ani neviem kolko, pre ten stres som sa zabudla opytat ) , za tyzden mam prist na sono a zoberu mi este raz krv, takze predpokladam, ze keby sa to ujalo, tak HCG je ine ☹ ☹ ...................povazujem toto IVF za neuspesne 😢

lulu10
9. nov 2011

@lenkalienka01 skoda ze nevies presnu hodnout, uz tu boli hodnoty aj okolo 39 a boli z toho miminka...

leamax
9. nov 2011

@lenkalienka01 nevesaj hlavu, @lulu10 ma pravdu. drzime silno paste

lulu10
9. nov 2011

@lenkalienka01 nemozes zavolat este raz a spytat sa na presnu hodnotu?

miminkad
9. nov 2011

@lenkalienka01 hlavu hore,nic nie je stratene,pozri na cecil,mala HCG 36

lenkalienka01
9. nov 2011

baby dik, ale neverim...........hodnota 27 , ide ma od zialu rozdrapit, take kadejake nemaju problem a my, co by sme dali pre dieta aj to posledne sa musime takto trapit, co sme komu urobili ? musim to prezret a pojdem dalej, alebo sa nato vyse**m

miminkad
9. nov 2011

@lenkalienka01 bojuj,aj ja bojujem

lenkalienka01
9. nov 2011

@miminkad len ci mam za co bojovat ☹ dik, drzkaj sa

lulu10
9. nov 2011

@lenkalienka01 urcite to teraz nevzdavaj, davaj dalej utros a vsetko co mas, ak bude HCG stupat tak neni nic stratene, keby sa neujalo tak hcg by bolo 1-2, vidis je tu pripad ked z HCG 39 uz bude buduci mesiac porod 😉

miminkad
9. nov 2011

@lenkalienka01 hlavne ver

leamax
9. nov 2011

@lenkalienka01 jaaaj, moja, nevzdavaj sa. sme pri tebe a strasne drzime paste aby to bolo dobre

lenkalienka01
9. nov 2011

baby, rada by som verila, ale neda sa mi. Idem si urobit kavu a rozdychat to, ak sa vobec bude dat. Ultros si mam este davat, aj ked asi zbytocne

lenkalienka01
9. nov 2011

dakuje este raz vsetkym za povzbudive slova

leamax
9. nov 2011

@lenkalienka01 to si kolky den po et? bola aj pk? vkladaj dalej utros, vobec to nemusi byt zbytocne

lenkalienka01
9. nov 2011

@leamax dnes 16 den po ET bez PK

leamax
9. nov 2011

@lenkalienka01 a to dnes ti brali hcg? mozno sa len neskor uchytilo. ako pise @lulu10 keby sa neuchytilo vobec, tak by bolo hcg 1-2

lulu10
9. nov 2011

@leamax neviem najst tu tabulku s hcg co sem baby davali...

lenkalienka01
9. nov 2011

@leamax brali mi ho vcera , ale dnes zbehnem za kamoskou do nemocnice a dam si zobrat a pockam na vysledok ...nebudem sa tyzden trapit, uz bolo cakania dost

silvinnka
9. nov 2011

@leamax ano,ano ....krv mi to potvrdila,len to spinenie ma hneva 😒

leamax
9. nov 2011

@silvinnka jeeej, tak gratulujeeeeeeemmmm 😵 😵 😵 kedy mas sono?
tak utros jedz, nevkladaj, mozes aj z neho spinit.
@lenkalienka01 napriek vsetkemu silno drzim paste aby to bolo dobre a verim. drz sa

lenkalienka01
9. nov 2011

@leamax dakujem, uz sa stym pomalu vysporiadavam , ale verit sa mi zial neda , realita je niekedy kruta a musim sa ju naucit prijat , ked dnes pride moja dcera zo skoly, tak aspon nato na chvilu zabudnem, to je moje stasticko

leamax
9. nov 2011

@lenkalienka01 neboj. ak by to aj tentoraz nahodou nevyslo, tak verim tomu, ze najblizsi pokus bude 100% uspesny 🙂

lenkalienka01
9. nov 2011

@leamax tiez som sa takto utesila, dakujem 🙂

lenka_21
9. nov 2011

@lenkalienka01 Pripajam sa k babam ... ak by nebolo nic, tak by si mala skoro nulove HCG alebo okolo 1-5. Ja by som utros brala a v stredu isla na opakovany odber ... takto budes mat istotu na 100% ... Drzim palceky!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre