• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@lenkalienka01 nezufaj, ja som ten pripad co spominala @lulu10 :grinning: Moje hcg bolo 39 a pozri o chvilku rodim.Jednoducho asi sa krpec uhniedzil neskor. Dolezite je ako bude hcg stupat :wink: Drzim palce :dizzy_face:
9. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 Leni, takto ti poviem. Veru nezufaj. Tes sa, ze mas doma aspon jedno dietatko a este dalsie pokusy pred sebou. A napokon, ani teraz este nie je nic stratene, aj ked ja som ta posledna, ktora by ti davala falosne nadeje. Pozri na mna a hned si povies, ze ako dobre na tom si. Ja prave od vcera viem, ze aj moje 3. ivf bolo negativne a pritom som don vkladala obrovske nadeje, aj embryjka boli krasne a zas nic.
9. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no ...tak mam to za sebou...dve 4- bunkove embrijka su vlozene, teraz uz len verit:slight_smile:, no a zmrazene mame 3 nakoniec.mm to doplietol vcera:slight_smile:.
9. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 jeeej, gratulujeeeeem, tak pekne hladkaj babulka, nech sa u teba udomacnia a citia sa dobre na dalsich 8 mesiacov :dizzy_face:
9. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax dakujem:slight_smile:..ked ja nemam ziadne pocity..miestami na to az zabudam, ze krpce su uz doma s nami...:slight_smile:...je to take zvlastne...
9. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 to ich uz aj mrazili?super,ze mate mrazakov.tak teraz hlavne ver a oddychuj.minimalne tyzden mas cas na vsetko.a skus to cervene vino.prekrvi maternicu a drobci sa lepsie pricucnu.a plnotucne mlieko,to robi maternicu lepakovu pre embryjka :wink: drzim palce
9. nov 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 aspon sa tak nesledujes :grinning: hlavne nic tazke nedvihaj, neumyvaj sa mydlom, nepouzivaj parfumovane vlozky a intimky
9. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad @leamax ahojte ako sa mate?
9. nov 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ahoj,teba tu uz dlho nebolo :wink: ako sa mas,co krpec?my sa drzime,len teraz trosku robi problem alergia.dnes sme zacali 7tt,tak len dufam,ze je vsetko ok.zvacsa mam stale priserny hlad
9. nov 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ahoj, teba som davno nevidela. ako sa mate? ty brdo, ved ty uz si na rozpad :grinning: ja ok, vcera som bola v rf u koudyho, do 30.12.2011 mam HAK a hned po nej stimulku. oddnes mam prednison uz
a mam doma muzika, tak sa idem venovat :wink: :grinning:
9. nov 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad
@leamax dakujem za rady:slight_smile:...kopa veci by ma ani nenapadla....inak....ja sa dnes uzastne setrim , boli sme hned po nakupoch , potom nam labradorica usla, tak sme ju po dedine nahanali,vsetky podlahy od blata, tak som riadila atd atd:slight_smile:...
@miminkad no ked mas hlad, tak je to super:slight_smile:...drobce asi maju spotrebu:slight_smile:
9. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad jeeej to leti, uz ste 7tt super :dizzy_face: Ja som mala tiez na zaciatku alergiu silnejsiu, ale alergologicka co mi predpisuje nasonex povedala, ze ten mozem v pohode a aj machac odobril :wink: A ten hlad ma chytil az teraz :grinning:
@leamax no tak uz coskoro idete na to :wink: Aj vies aku budes mat stimulku? Ja som uz dnes bola na poradni v nemocke, uteka to fakt nenormalne rychlo :slight_smile: A muzikovi sa pekne venuj, ja sa na to tiez uz tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 drzim moc moc palce, uvidis vide to :slight_smile:
9. nov 2011 o 18:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 babuľa dakujem , ale myslim si, ze toto IVF je v prdeli :confounded:
9. nov 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ved toto, ci bude stupat....ale ja sa uz pripravujem na to, ze stupat nebude. Take pripady, ako si ty, nam vsetkym dodavaju nadej , drzkaj sa :wink:
9. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ja viem, ze su zeny, ktore su na tom horsie a nemaju babo, ale ked mne je to tak strasne luto.... :unamused:
9. nov 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga diky za palce, raz to urcite vyjde, nam vsetkym :wink:
9. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ved pockaj,ked na teba pride hlad :wink:
@cecil36 len ja mam velky cerveny flak na zadku s pluzgierami.sem tam je bledsi,sem tam tmavsi.oproti vcerajsku je to miernejsie.ja beriem stale lieky na alergiiu,to som konzultovala s alergologickou este v septembri,ze ak by som aj bola tehu,tak ma nastavila na lieky tak.no a dnes mi este moj gynekolog povedal,ze si to mozem fenistilom natierat,tak uvidim.uz ma to zacina tiez svrbiet pomaly
9. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 aj ja som bola pripravena, ze nebude stupat, dokonca sme s mm boli na vstupnej konzultacii na mojzisku, na dalsi krat mi mali robit mobilizaciu. Ta sa vsak uz nekonala :grinning: Drzim palce, nech to krasne rastie :slight_smile:
9. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ked sa dobre pamatam tak si mala dostat menzes a kedze si nedostala tak to vidim velmi dobre :slight_smile: ver mi, je alebo su tam :slight_smile:
9. nov 2011 o 19:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 no vsak uvidim , ale rada by som verila, ze stupne, ale citim, ze to tak nebude
9. nov 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga myslim, ze stych dnesnych nervov ms dostanem kazdu chvilu
9. nov 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 veru, uz sa tesiiiiim normalne na pichanie :dizzy_face: myslim na stimulku aby ste si tu nemysleli, ze som nejaka nemravnica :grinning: :grinning:
mam merional a clostyl, koudy povedal, ze udajnych tych 15 vajok, co bolo pri tej zvysenej stimulke, sa mu nepaci, ze to bolo zbytocne vela. myslim, ze mudro vravi :slight_smile:
@linda81 dievca, setri sa ale viac, dnesok uz radsej neopakuj v tych nahanackach.
@lenkalienka01 nestracaj nadej, ja tiez myslim, ze stupne :slight_smile:
9. nov 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 tiez si myslim, ze keby to nevyslo, tak je hodnota tak do 5. pri tomto cisle sanca je urcite
9. nov 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestiham vsetko sledovat....kto uz ma dalsi babo okrem tinna13?
9. nov 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje, v noci som zacala krvacat, takze mam odpoved na moje prve IVF- neuspesne. Zopakujem si to v januari. Dam si mesiac pauzu, nechcem sa stresovat pred Vianocami.
10. nov 2011 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ahoj to je mi luto, ale hlavu hore v januari pojdeme do toho vsetky spolu aj s @leamax a skupinovy uspech je zaruceny :dizzy_face:
10. nov 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 - leni, je mi to velmi luto :frowning2: Drz sa, ja viem ze je to velmi tazke, dcerka ti doda vela energie. A januar to isti, mozno budeme stimulovat spolu :wink:

@linda81 - krasne embrijka. A trosku spomal :wink: Drzim palce nech sa pekne uhniezdia

@leamax - takze januar je aj tvoj :wink: , si velmi pozitivne naladena, to je super, tentokrat to musi byt uspesna stimulka

@miminkad - kedy mas najblizsiu kontorlu?
10. nov 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ahoj tak rada ta vidim a tie tvoje kraaasne tt este radsej :dizzy_face: drzte sa a pozdrav maleho valibuka :dizzy_face: dnes mam rande s machacom :wink:
10. nov 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 to je super ze mozes mat HO. U nas je to science fiction :grinning: . Mudro pises, trebu klud pre babulko, ziadna praca za to nestoji :wink: Drz sa
10. nov 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok