• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. júna 2017 
@martini ahoj moc moc gratulujem a prajem vela radosti a zdravia tebe aj chrustikovi :dizzy_face: uzivajte si to!
14. nov 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini GRATULUJEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ako sa dari? ustalo to?
14. nov 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini - srdecne blahozelam ku Gabrielkovi a prajem vam vsetko dobre, vela zdravicka obom a kopec spolocne stravenych chvil

@tinna13 - Mia je nadherna, blahozelam

@miminkad - mimi, dufam ze si oki, drzim palceky

@lulu10 - tak aspon vies pricinu a buduci rok budes konecne tehulka :wink: . Mali ste tu veru veselu diskusiu :grinning:
14. nov 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az mi slzy vybehli. Velka gratulacia, hlavne vela zdravicka
14. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 svokra mi navarila taky silny sipkovy caj a akoby to ustavalo.no nechcem to zakriknut,uvidime,co bude dalej
@falin dakujem,ze na mna myslis.snazim sa bubacikom rozpravat,ze treba pisat jeziskovi
14. nov 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad ty musis mat super svokru, aj ja mam super svokrusu ale asi by som jej o tom nepovedala, ja som to vzdy vsetko tutlala pokial sa dalo ale nebyvame s nimi takze sa to dalo...
14. nov 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 veru mam super.jest mi nosi az do postele.fakt sa moc stara a je zlata.no my ked byvame spolu,tak sa to ani moc neda a zas mame si myslim,ze dost dobry vztah.takze som jej povedala.
14. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad aj mne nosila ked uz som vysla s pravdou von, ja tiez poviem skor jej ako mame, to je jasne ze ked byvate spolu tak neutajis toho moc ale dobre ze ju tam mas aspon je o vas postarane :dizzy_face: ja sa chystam zajtra k minovi, musim si dat urobit predoperacne vysetrenia tak ma caka maraton po lekaroch...
14. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 tak ta caka zajta vesely den a jeho vesely tyzden.skus zavolat do chynorian dr dzuranyiovej,ci ti nespravi interne predoperacne,nech nemusis behat?na dverach ma,ze to robi.ale neviem,ci len svojim pac
14. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad super diky za kontakt, zajtra rano zavolam, a este potrebujem potvrdenie o krvnej skupine-to mi urobi mino? nevies?
14. nov 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin pevne verim a dufam ze je to pricina a ked sa ufikne ta prepazka tak bude vsetko ok :wink: no veru diskusia tu bola vesela :grinning:
14. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 nie, koudy povedal, ze to je zbytocne. kvoli tym mojim protilatkam aj tak musime ist na IVF, tak naco ho trapit s operaciou? a je aj tak otazne, ci by to zlepsilo spg.
@martini tak kraaaasne si to popisala, ze mne sa pri citani toho tisli slzy do oci, verim, ze ty si mala na krajicku aj pri pisani :dizzy_face: este raz ti gratulujem k tomu kraaasnemu stastiu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, ja som si bola v robote pre zapoctovy list o 10.30 a dosla som domov o 15.00 - to by mi mali hadam aj preplatit ako sichtu, nie :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Prajem veľa zdravíčka tebe aj malinkému :dizzy_face:
14. nov 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ahojček moja, ako sa máš, ako to zvládaš? dúfam, že je všetko OK :wink:
14. nov 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa máme sa dobre, zatiaľ všetko ok :slight_smile:. Bruško rastie, už som konečne aj čo-to pribrala (4kg) :slight_smile:. A vy ako sa máte? Už máte meno pre princeznú vybraté :slight_smile: .
14. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 napísala som Ti IP, ja si myslím, že sa máme dobre, ale doktor je opačného názoru, ja by som meno mala, len akosi sa nevieme dohodnúť a čo Vy ste na tom mene pre princeznú lepšie ako my?
14. nov 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 uz som sa tam našla. :wink: Budem sa modlit k Bohu, aby som coskoro patrila do tabulky tehuliek a maminiek :slight_smile:
@miminkad my sme uz na konzultacii boli. Este v auguste a ku Koudelkovi. Mame uz urobenu genetiku... na tu sa caka najdlhsie, potom este hormonalny profil a endokrinologia. CHceli by sme zacat stimulku na buduci rok... mozno v marci. Ak bude treba este cosi preliecit, alebo dat do poriadku nejake hormony, tak za ten cas by sme to mali stihnut. Ved uvidime. Drzkaj sa, myslim na teba. :slight_smile:
14. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 mohol by ti aj mino komplet zobrat odbery.ved uvidis,co ti povie
@dalida hlavne si co najskor vybav HP a endokrinologiu
14. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 som rada ze som ta potesila ja mam tiez doktora Stecla bol velmi zlaty :wink: tiez zacneme asi tak na jar alebo ako ma to napadne uvidime :wink: ja sa musim riadit aj manzelom lebo on robi v zahranici tak ked bude doma :slight_smile:mozno sa tam a stretneme :slight_smile: aj ja vam drzkam palceky a raz to hadam vide :wink: :wink:
14. nov 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 tak to si dobre spravila s tou robotou, len sa pekne setri.... ja som bola este dnes v robote a tak mi bolo hrozne zle,ze zajtra tam uz urcite nepojdem...som uplne zmorena :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem spat hned a zaraz :slight_smile: je super,ze sa ti to da tak skombinovat,ze mozes robit aj z domu,mne sa to tak neda....

@miminkad ahoj, tak uz som si nastudovala tvoj stav z celeho dna :slight_smile: a momentalne je ako?cely den som na teba myslela.... a myslim,ze to zakrvacanie je to, ze postupne odchadza ten hematom. A ako ste sa rozhodli s tym sonom?ci uvidis rano?ja by som sa uz najradcej dala uspat az do tej stredy.... a mas fakt zlatu svokru...aj ja mam taku,to je super,to jak keby si mala dve mami,ze?mame stastie... :slight_smile:

@lulu10 je to fakt super,ze ti spravia tu laparku...inak ja im v RF verim na 100%, viac ako tu nasim lekarom..... urcite im mozes verit aj ty, to je bez debaty.... :wink:
14. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 momentalne o cosi lepsie.zatial ked tak ostava skor na papieri.tak by som rada vydrzala do stredy.tak uvidime.asi ked som drobcom spomenula postielku a kocik,tak sa na to chytili :fearful: so sonom sa rozhodneme na 100% az rano,podla toho,co bude do rana,ale rada by som do tej stredy vydrzala.tiez by som to najradsej prespala.veru,je super mat dobru svokru ako taku,co ti robi len zle
14. nov 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
14. nov 2011 o 18:50 • monny89
@miminkad no super,ze je to lepsie, velmi sa tesim... :slight_smile: urcite si drobcekov namotala na super vybavicku :wink: ved uvidis ako ti bude a pak sa podla toho rozhodnite...budem drzat palceky. Tak sa drzkajte a budem cakat na spravisku.... pozdrav svokru :grinning:
14. nov 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 no dufam,ze vydrzime do stredy a ze v stredu sa dozvieme len dobre spravy.mam strach,ale asi ako aj ty.tiez sa drz :wink:
14. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini gratulujem a prajem celej rodinke hlavne vela zdravicka :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad aj ja sa bojim,aj sa tesim,aj sa neviem toho sona dockat a uz som asi aj city schizofrenik :grinning: ale verim,ze ty sa bojis viac...ale zase verim,ze vsetko bude v poradecku :wink: mimi musi to tak byt,ved uz hadam je na svete nejaka spravodlivost....
14. nov 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nebojkaj, bude to dobre, drzkam prsty :wink:
14. nov 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ahojky...aj niekedy je to riadne strastiplna cesta do ciela...myslim na vas .Dajte vediet , ako ste dopadli.Ja idem v stredu na krv na progesteron a potom o tyzden na krv na HCG.Strasne sa zacinam bat:frowning2:.Tie stredy su asi nejake osudove :slight_smile:.
14. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 dufam,ze je....
@lenkalienka01 dakujem moja
@linda81 neboj,bude dobre.kolky den si po?ako sa citis?
14. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok