Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
16. nov 2011

@leamax tak teda cakajme 😀 😀 😀

leamax
16. nov 2011

@lulu10 ved cakam, cakam. ale darcek pre muzika dojde uz utorok 😀
a takto postupne sa dockame vsetkeho, co chceme, babatko je ten najvacsi darcek 😵 😵 😵

miminkad
16. nov 2011

@falin dakujem
@leamax ty si moja vestica 😉 a ta segrina urcite bude mat pravdu 😉

leamax
16. nov 2011

@miminkad 😵 😵 😵
a vidis aka som dobra😀 a neverite mi tu😀

miminkad
16. nov 2011

@leamax ale verime,uz som tatuldovi oznamila,ze prides na krstiny 😉

leamax
16. nov 2011

@miminkad 😀 😀 😀 uz planuje tajne krstiny, co 😀 😀 😀

miminkad
16. nov 2011

@leamax ten ich planuje uz dlho 😀 este nebolo ani komu

leamax
16. nov 2011

@miminkad a tajné aby som o nich nevedela planuje az odteraz, co 😀 😀 😀

miminkad
16. nov 2011

@leamax ty budes potom medzi prvymi 😉

leamax
16. nov 2011

@miminkad 😵 😵 😵 jeeej, take privilegium, to som si cim zasluzila?

lenka_21
16. nov 2011

@miminkad Ahooj, tak este raz blahozelaaaam, bola som si ista, ze tam srdiecko urcite bude 😉 !!!!!!!
O tych utz mi ani nehovor, ked sme boli na to specialnom prvotrimestrovom skriningu Dr.sa tiez tvaril rozne a to 1,5 h 😕 😕 😕 Skoro som tam zomrela od strachu ... nastastie tam bol este jeden Dr., ten mu stal za chrbtom a ked videl, ze mam smrt v ociach tak mi ukazal, ze je to OK ...

dalida
16. nov 2011

@miminkad to su krasne spravicky 🙂 Mam z teba radosť 🙂 Len tak dalej, moja 😉

mia_15
16. nov 2011

Caute baby, vsetkym vam DAKUJEM za palceky 🙂 ked sme sa vratili bola som taka mrtva a bolo mi tak zle,ze som si precitala len super spravicku o @miminkad a uz som aj spokojne zaspala 🙂
My tiez vsetko v poriadku, srdiecko bilo a ja som sa nevedela od radosti doplakat 😵
Baby oni su v tom RF vsetci fakt uzastni!!!! Ja keby mozem,tak uz ani inam nechodim.... na konci sme sa lucili a stelclovi som podala ruku a hovorim,ze ci ho mozem aj objat,no a on ma bez vahania vyobimal vybozkaval jak znamu a uz sme aj sli.... 🙂
no ale @miminkad moja,velmi sa tesiiiiiiiim 😀 ja som ti to stale hovorila 😀 fakt sa velmi z vas tesim 😵 😵 😵 skoda,ze sme sa tam nestretli ☹ teraz len pekne stale lezat,nozky hore a povinne sa tesit 😉

@lenka_21 a ani ja uz nemakam 😀 tak sa maka uz aj na mna 😀 ale ked mi bude dobre,tak asi zase zacnem.... mozno sa dohodnem vo firme,ze budem robit inu robotu,aby som nemusela tolko cestovat.... ved uvidim ako bude,ale minimalne 2 tyz. zostavam doma. zatim cerpam dovolenku a pak uvidim... boze ako to leti, ze 16tyz., ved si len pamatam tvoje zaciatky 🙂

@lulu10 sledovala som stelclovu hrud,som mu trosku nakukla do vystrihu a skoro som sa rozosmiala ked som si spomenula na tvoju hlasku,ze "marcel si holi hrud" 😀 😀

leamax
16. nov 2011

@mia_15 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵no nevravela som, ze je to dnes krasny den 😵 😵 😵
😀 😀 😀 akoze, keby mu kuknem na hrud, tak ja by som sa isto smiechu nezdrzala, mna by to hned napadlo 😀 😀 😀
ja som sa tiez povodne chcela v robote dohodnut na inom zamerani, ale nesuhlasili a robota, co som robila doteraz, uz zas nevyhovuje mne, preto som dala vypoved...

mia_15
16. nov 2011

@leamax dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 si taka zlata 😀 ale marcel je velice mileny dokturek 😉 este take chlapciatko,ale asi len tak mlado posobi.... no uvidim aj ja co mne zadru v robote a podla toho sa rozhodnem... teraz mam ine priority 😕

leamax
16. nov 2011

@mia_15 😀 jeeeej, dakujem, ja ze zlata 😀 😀 😀 by si ma draho kupila 😀 😀 😀
ja som mala pri marcelkovi pocit, ze sa ponahla na vlak. mne urobi babo moj marecek, marcelka necham tebe 😀 😵
ved prave - ja som si tiez povedala, ze babo je pre mna dolezitejsie ako robota, preto som im zamavala, nech si tam nicia zdravie sami, no nie?

inak - pra vas, co ste uz zabudli - predmrchovske chute: kupelne oblatky s nutelou 😀 😀 😀 asi budem musiet dat na noc pre istotu floragynove cipky, lebo v kombinacii s tymi atb - mykoticky raj

dalida
16. nov 2011

@mia_15 blahozelam 🙂 Len tak dalej, kocky 🙂 Keby dal Boh uz aj mne tu radost zazit... 😒 Tesim sa na dalsi rok... a coskoro... 😉 sa k vam tehulky pridam aj ja... 🙂 Teda dufam, ze ... 🤐

leamax
16. nov 2011

@dalida pridame sa obidve, aj s @lulu10 😵 😵 😵 uz sme veeeeeeeeeelmi blizko 😵

lenkalienka01
16. nov 2011

@miminkad super spravicky, drzim palce nadalej, verim, ze to bude OK

lenkalienka01
16. nov 2011

@leamax zoberte aj mna do klubu tehuliek 🙂

leamax
16. nov 2011

@lenkalienka01 samozrejme, berieme 😵

lenkalienka01
16. nov 2011

@mia_15 to je super, ze je vsetko v poriadku 🙂 verim, ze aj ja budem mat dovod Stelcla riadne vystiskat 🙂 uz sa normalne na to tesim 😀

mia_15
16. nov 2011

@leamax mozno by ta aj muzik predal 😕 ale urcite by to bolo velmi, velmi draho ked si zo zlata 😀 s tou robotou si to spravila vyborne... uz mam taky pocit,ze tak skoncim aj ja.... 🙂 nech sa tam nervacia... kazdy den mi volaju minimalne 6x a dnes ked sme boli v Brne tak som mala zmeskanych presne 16 hovorov.... to je uplne na nervy.... a hlavne som im este nic nepovedala. Ja som bola vzdy uplny vorkoholik co podla mna nevedia prekusnut, ze ja na to kaslam,ale teraz mi je to uplne jedno..... ja aj ked som bola na dovolenke,tak som stale riesila aj robotu..... a co robkas ked si doma?nenudis sa?ja uz aj trosku ano....ale je to lepsie ako v robote...

@dalida dakujem moc krat 🙂 velmi by som si zelala,aby sa nam to tu raz vsetkym podarilo a dockali sme sa babatka... a myslim,ze sa to raz podari!ja tomu verim!my sme sa snazili 5 rokov a tento rok je 6.... uz som bola z toho aj ja velmi unavena, zufala a stale som sa trapila... ale musime stale verit 😉 tato temicka je super,lebo vsetky co sme tu presne vieme o com hovorime...ked to niekdo nezazije,tak to nikdy nepochopi....

lenka_21
16. nov 2011

@mia_15 Supeeeer blahozelam a velmi sa tesim 🙂 😉 🙂 Perfektna spravicka !!! No s tou pracou si ma nepotesila, teraz musime s ostatnymi babami makat viac 😀 Nerobis nahodou obchodacku ked tolko cestujes?

leamax
16. nov 2011

@mia_15 na mne si v robote ista zenska skusala psychicky teror a riaditel ju v tom len podporoval. mohla som sa aj rozkrajat, robila som jak diva a aj tak to pokracovalo. tak som sa takto rozhodla. a tiez si myslim, ze som urobila to najlepsie, co som mohla
muzik ti odkazuje, ze ma nepreda, ze zlato ma teraz velku cenu 😀 😀 😀
ja verim, ze vsetky, co sme tu, mame svoje babatka uz coskoro v naruci 😵 😵 😵

staga
16. nov 2011

@miminkad gratulujem, velmi velmi moc

staga
16. nov 2011

@miminkad zabudla som sa opytat ako si pila ten caj?

mia_15
16. nov 2011

@lenka_21 dakujem leni 🙂 a robim medicinskeho reprezentanta a to sa fakt neda ked mi je zle... aj teraz som mala ist na cely vikend do tatier a na buduci tyzden letiet do Turecka.... a to uz urcite nie.... no co uz... ale ak bude vsetko okolo babatka v poriadku,tak budem najstastnejsia na svete 🙂

@leamax ze pozdravujem muzicka a pocitala som,ze nepreda 😀

leamax
16. nov 2011

@mia_15 😀 dakujem. mi napisal, ze az ked budem mat 60, vtedy mozno, ze dovtedy si ma bude setrit a lestit 😀 😀 😀 ten moj muzik ked nieco vypoti, tak to teda ozaj stoji za to 😀 😀 😀

no to veru ako tehulka nemas idealnu robotu, nechaj ich, nech sa veru nervacia sami 😉

gabinkaa
16. nov 2011

@miminkad no supéééér, moc gratulujem k srdiečku, som rada, že to takto dobre vyšlo, tak len naďalej sa nechaj obskakovať, určite to bude dobré, len oddych a pozitívne myšlienky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre