Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
17. nov 2011

@mia_15 Predpokladala som, ze to bude suvisiet s obchodom ked tolko cestujes za klientami ...dobre to poznam,moj mm je v obchode a ma na starosti region a tiez vela cestuje 😕 😕 😕 Ja som na opacnej strane nakup ... a tak vsetci cestuju za mnou 😀 😀

lulu10
17. nov 2011

@gabinkaa ahoj tebe tie tt krasne letia, zahliadla som ze zvazujete meno Anicka-kráááááásne 😵 ja velmi lubim tieto nase pekne mena, velmi dobry vyber, ak budem mat ja dievcatko tak bude Katka 😵

miminkad
17. nov 2011

@leamax tym,ze si 😉
@lenka_21 aspon viem,na co sa pripravit v decembri.dufam,ze zajtra tiez prinesies dobre spravy 😉
@dalida dufam,ze budeme pokracovat tymto smerom dalej.a coskor sa pridas aj ty 🙂
@mia_15 juj moja,som rada,ze mate srdiecko.som na teba cely den myslela,ale je mi od vcera strasne zle.mam zapaleny trapez,strasne ma boli hlava a krcna a je mi na vracanie.stelcl sa bol pozriet aj na mna.som rada,ze to takto dopadlo.aj ides este do rf?
@lenkalienka01 dakujem.
@staga dakujem,presne tak,ako to pisu.zaliala som dvojdecovu salku,rozdelila som to na pol,pol vypila pred jedlom,potom lyzicu olivoveho oleja a pol po jedle a potom lyzicu medu.celkom som z neho mala dobry pocit.krasne som hned citila aj ako vajecniky zacinaju pracovat
@gabinkaa budem sa snazit dalej vsetko dodrziavat.a som zvedava k tomu doubkovi

lenka_21
17. nov 2011

Babyyy, no dnes bol moj mm fakt na zabitie 😀 Kazde rano sa rozprava s nasim babetkom a samozrejme ho pocuva cez brucho ... jasne, ze ja sa im do tych rozhovoroch nemam miesat a uz vobec nesmiem pocuvat 😕 Dnes zalomil, ze on ho nepocuje, vraj asi spi ... 😠 Som ho pekne poslala nech si vycisti usi a skusi este raz ... potom pochopil a vraj uz je hore a komunikuje s nim ... ved preto!!! 😝

@miminkad V to dufam aj ja ... uz mi zacina pomalicky lepit, ale to je tusim normalne 🤐 No na december sa priprav, ty tusim ides k tomu chlapikovi co robi v RP?

leamax
17. nov 2011

@lenka_21 jeeej, to musia byt kraaaasne rana, ked sa muzik takto kazdy den rozprava s babatkom 😵 vidis a o toto ja pridem, kedze mi muzik robi prec. ale tak zas verim, ze oni si to potom vynahradia, ked bude ten tyzden muzik s nami doma 😵 😵 😵

miminkad
17. nov 2011

@lenka_21 to je chutny manzel.moj uz tiez pomaly zacina sem tam cosi,skor ho bozkava.a dnes zahlasil,ze uz dost,male spi 😝
no je to asi normalne.pozri ako lepsi mne.aj teraz,ked ma ta krcna boli a nevieme,co na nu.tak mam strach,aby som drobcovi neublizila.o dva tyzdne ideme na kontrolu.hej,ideme potom tomu chlapikovi,co to robi v RF.aj gabinkaa bola unho

naveen
17. nov 2011

ahojte koceny, konecne som vas prisl apozriet 😀

@miminkad velmi sa tesim, ze sa zatial drzite a vsetko je fajn.. ked sa to takto vyvija inak ako dobre to dopadnut nemoze
@leamax helou .. dnes je u koho obed? ja si tu varim zemiaky, chlap dospava nejaku zurku, odmietol ulovit potravu 😝

@lulu10 vy ako, dlho som nebola, neviem ake mate posledne spravy z kontroly v brne

miminkad
17. nov 2011

@naveen ahoooj,a ty sa ako mas?stale na teba myslim?bola si aj na sono?

lulu10
17. nov 2011

@naveen ahoooj ako sa mate a ako pokracujete? vsak nic nevieme ako sa vam dari 😉 nasa kontrola dopala celkom dobre, ukazala som machacovi spravu z hysteroskopie s tym ze tam nasli tu prepazku a machac povedal ze to je ONO, ze ta prepazka je dovod, zavolal si k tomu aj Štelcla a oboja sa zhodli ze to je tutovka! Takze ma 1.12. caka laparka v RF (bude mi robit Štelcl) a musi sa to odstranit cele... Takze musim a budem dufat a verit ze ma Machac pravdu a o tri mesiace po laparke sa zacneme snazit o mimi a uz to musi vyjst! 😵

naveen
17. nov 2011

@miminkad no boli, pred 2 tyzdnami 😀

@lulu10 tak fajn, aspon viete dovod.. to vzdy cloveku odlahne.. a ja keby som musela, tiez idem na laparku do brna.. 😉

miminkad
17. nov 2011

@naveen nuz ale ved vysledok nam povedz,ako sa mate 😉

naveen
17. nov 2011

@miminkad jaj .. to som tu odvtedy nebola? boli sme v brne u stelcla, ok, potom este na jednom sone a odvtedy to neriesim.. a cakame az na prenatalny screening

miminkad
17. nov 2011

@naveen tak super.idete nan do brna?

lenka_21
17. nov 2011

@leamax Ono to ma svoje vyhody aj nevyhody ... mm sa o nas boji a tak mam vacsinou retaz s gulou na nohe a stale ma kontroluje ... kde idem, kedy pridem, preco idem ... atd. Neboj cez vikend ti to vynahradi 🙂 😉 🙂 Akle je zlaty ked povie, ze ja mozem ist ale drobec zostava doma 😀 😀

bayley
17. nov 2011

@miminkad krásna správa 😵 😵 😵 😵 gratulujem 🙂

@mia_15 gratulujem a veľmi sa teším z tvojich pozitívnych slov na RF

Baby, tuším tu začína opäť plodné obdobie 🙂 Ste tu ešte k tomu tak super pozitívne naladené, radosť váš čítať. Teším sa na ďalšie tehulky 🙂

rebeka33
17. nov 2011

@mia_15 @mininkad obom gratulujem k super správičkám. Ano RF je RF. Musela sa zísť partia dobrých alekárov a dobrých ludí a Štelc je jeden z naj 😵 😵 😵

rebeka33
17. nov 2011

@dalida ahoj však si chodila do témy spln. Prajem, aby sa ti to další rok určite podarilo a chystáš sa do RF určite by to bola dobrá voľba

bettypo
17. nov 2011

babulky, vy ktore cakate na dalsi cyklus - ako to zvladate? Ja takto krasne cakam od r. 2009 - stale stihnem iba jeden cyklus rocne s nejakymi KET. Tento rok bol "skvely" - najprv som cakala po kyrete, vzapati som sa takmer dopracovala k dalsiemu (nastastie nebolo treba), teraz hysteroskopia. Zase ma chyta totalna depka

leamax
17. nov 2011

ahojte babule 😀
som bola v NR - uz nepojdem do vianoc do ziadneho nakupneho centra, hlavne teda nie pocas nejakeho volna. ved to je hrozne, kolko naroda sa tam uz mota 🙄
@naveen zas si ma vymakla - dnes bol obed u nasich 😀 ved mne sa samej neoplati varit, ked tam su traja doma a vari sa, tak jeden hladny krk (akoze moj 😀 ) sa uz prizivi, nie 😀 😀 😀 mala si dojst aj ty k nasim, uz aj tvoj krk by sa najedol 😉 😀
@lenka_21 nas ocko byva doma cely tyzden, tak nam to vynahradi viacnasobne 😵
@bettypo nevesaj hlavu, pozri kam si sa dostala a aka plodna je tato temicka. tu tehotnie kazdy!!! dosla si v ten najspravnejsi cas, panuje tu dobra, pozitivna energia a takto o rok si aj ty s nami stastnou maminkou 😵 😵 😵

gabinkaa
18. nov 2011

@lulu10 aj mne sa to meno veľmi páči, síce tatino trocha protestuje, ale myslím, že sa zhodneme, my máme veľa krásnych mien v našom kalendári a tiež sa mi páčia viac ako niektoré donesené, aj Katka je nádherné meno, dúfam, že budúci rok sa budete tešiť z malej Katky 😉

gabinkaa
18. nov 2011

@miminkad a ako sa cítiš? špinenie už prestalo? Doubek je pohodový doktor a je veľmi zaujímavý ten utz, záleží aj ako sa bábänko chce pootáčať a poukazovať sa mu, naše sa nejako nechcelo, tak ho musel troška poduriť a nejako mu to zostalo, lebo aj pri 3D sa malinká nechcela ukázať, určite to dobre dopadne 😉

miminkad
18. nov 2011

@gabinkaa ahoj moja,krcna stale neposlucha,uz skusame vsetko mozne.a to mam anatomicky tvarovany vankus,ale asi uz vypoveda sluzbu.vcera sa spinenie rozbehlo zas viac,bolo take uz vodnate,ale zatial,klop klop klop trosku vacsie.v noci zas trochu bolest podbruska,tak sa asi roztahujeme.som k tomu Doubkovi zvedava.dal vam aj fotky alebo dvd?inak mate krasne meno vybrate pre malu.nam sa tiez paci 😉

gabinkaa
18. nov 2011

@miminkad mňa zasa začína bolieť chrbát a neviem či to bude len teraz alebo už stále, to znamená, že hematon sa zmenšuje alebo odchádza? podbruško občas bude pobolievať, to nie je zlé, Doubek nám dal fotečky, dvd nedáva, ale zoberte si kľúč, aby vám to nahral, ja som ho vtedy zabudla doma, tak máme fotečky, dvd máme z 3D utz, tam už je bábänko väčšie

rebeka33
18. nov 2011

@bettypo ja som pracovala viac, ale ani to ma už potom veľmi nebavilo.Hlavne to netreba odkladať a chod na konzultáciu a tak ,aby si mala pocit,že pre to niečo robíš,

miminkad
18. nov 2011

@gabinkaa
@gabinkaa hematom sa uz asi nezvacsi.tak ten kluc nesmieme zabudnut.no chrbat uz asi ostane

piskota77
18. nov 2011

@bettypo ja sa citim podobne. Nezvladam momentalne dalsi nepodareny pokus. Bezmocnost, beznadej ma napada stale a stale. Tento rok som absolvovala jedno IVF v Brne. Dokopy to bolo moje tretie. Uz neviem co mam vymysliet, co robim zle a co by som este mala spravit. Tato temicka mi pomaha velmi, ked vidim , ze to babam vyjde a silno drzim palceky k uspesnemu koncu. A tak si myslim, ze konecne by sa mohlo aj mne podarit.

bibi24
18. nov 2011

@piskota77 Tak ja som na tom podobne. Som kratko po 3. neuspesnom ivf, dokopy som mala uz 4 vklady a stale nic. Toto posledne ivf ma zobralo najviac, lebo som velmi verila. Mali sme krasne dve embrya a nic z toho. Tiez rozmyslam, ze kde je chyba a preco to nejde. Ale viem, ze odpoved mi nikto neda.
Kazdopadne sa nevzdavam a pojdem do toho znova aj 4. alebo 5.krat. Proste tolkokrat, kolko bude treba. Lebo zivot bez babatka si neviem predstavit.
Uz som objednana do brna na konzultaciu a v januari chcem ist na to 😉 Drzim palce aj tebe a nevzdavaj to. 🙂

piskota77
18. nov 2011

@bibi24 aj mna tento neuspech najviac zobral. Tiez som tomu velmi, velmi verila. Mala som vela vajicok, 22, vlozili mi dve krasne jednotkove embryjka a aj tak nic. Ostali mi sice dvaja mrazacikovia, ale najprv sa musim dat dokopy aby som bola schopna ist pre nich. Bojim sa velmi dalsieho neuspechu.
Aj ja si neviem zivot bez babatka predstavit a pre to som z toho taka znicena. Snazim sa vselicim zamestnavat, ale nejde to. Ostava nam len dufat, ze raz to vyjde aj nam.

moja72
18. nov 2011

Ahojte baby, dúfam že vám nebude vadiť keď sa k vám pripojím. Čítam vás síce už pár mesiacov, ale až teraz som nabrala odvahu sem napísať 🙂 Vďaka tejto téme som sa rozhodla aj ja pre RF a absolvovala som tam 2x IVF, práve včera som bola na ET. Prvé bolo síce neúspešné, ale dúfam, že tentokrát to vyjde.

dalida
18. nov 2011

@rebeka33 ano, chodila som, dobre si pamatas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre