Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

piskota77
18. nov 2011

@moja72 silno drzim palce aby to tentokrat vyslo. Aku dobu (kolko mesiacov) si mala pauzu medzi 1. a 2. IVF?

moja72
18. nov 2011

@piskota77 medzi 1. a 2. IVF sa mi zdá, že tri mesiace a medzi 2. a 3. IVF jeden mesiac

gabinkaa
18. nov 2011

@moja72 držíme moc palce, aby sa bambuľkám u maminy páčilo a na testíku si našla krásne dve // 😉

moja72
18. nov 2011

@gabinkaa ďakujem, a dúfam že sa im už páči 🙂

gabinkaa
18. nov 2011

@miminkad s tým chrbátom si ma veľmi nepotešila ☹

maticap.
18. nov 2011

Ahojte, hlasim, ze sme doma z porodnice - pre viac info, mrkni moj fotoblok - je tam sice iba jedna fotka, ale hovori za vsetko. Ja bezim na Martinkom..... 😀

gabinkaa
18. nov 2011

@moja72 určite, toto je Tvoje 3. IVF?

gabinkaa
18. nov 2011

@maticap. blahoželááááám k Martinkovi, hlavne veľa zdravíčka malinkému aj mamine, sme na Teba aj mysleli, že sa nehlásiš čo sa deje a už nám napíšeš krásnu správičku, že malinký je na svete a je nádhernýýýýýý, ešte raz blahoželám 😵 😵 😵

moja72
18. nov 2011

@gabinkaa ano 3.IVF..........1.IVF som mala v GF a 2.a 3. IVF v RF

moja72
18. nov 2011

@maticap. gratulujem...malinký je úžasnýýýýý

gabinkaa
18. nov 2011

@moja72 skoro ako my, len v GF sme mali 2 IVF a v RF taktiež 2 IVF, naštastie to druhé v RF bolo úspešné

moja72
18. nov 2011

@gabinkaa my sme boli v GF - to bolo naše prvé a posledné IVF cez poisťovňu 🙂 keďže som mala už 39 tak to bolo jedno kam pôjdeme, veď ako samoplátci bude všade 🙂 . Najskôr sme zvažovali aj 2.IVF v GF, ale potom som sa dostala po túto stránku a tak som čítala vaše príspevky a na základe nich som sa rozhodla, že pôjdeme rovno do RF

lenka_21
18. nov 2011

Caute baby, takze kontrola dopadla dobre 🙂 🙂 🙂 Babetko si pekne rastie, mame 9,3 cm a vraj zodpovedame nasmu dnu 15+3. Zobrali mi krv na AFP testy, v piatok by som mala mat vysledok. Potvrdil sa opat nizky tlak ... vcera mi asi este klesol a preto to odpadnutie v Tescu ☹ Mam uz doma tlakomer a tak si ho budem merat, hlavne predtym ked pojdem von. Teraz mam dozor, po vcerajsku sa mm zlakol a tak si zobral volno...

@maticap. Supeeer, blahozelam k Martinkovi a hned idem lustrovat fotocku 😀 😀 😀

miminkad
18. nov 2011

@maticap. jeeej,gratulujem k Martinkovi,nech ste zdravucky 😵
@lenka_21 supeeer,som moc rada,ze je vsetko ok 🙂 🙂 🙂

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 gratulujem moja, som stastna, ze je vsetko v poriadku, kraaaasna spravicka 😵
a ty si vcera v tescu odpadla? sledujem vas tu a mam pocit, ze mi chyba nejaka ta strana, toto som nejako prehliadla 😖 davaj na vas pozor
@maticap. gratulujeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm k Martinkovi a zelam vam obom hlavne veeeela zdravicka a vela mliecka 😵 😵 😵 je naaaaaaaaaaaaadhernyyyyyyyyyyyy🙂

lenka_21
18. nov 2011

@leamax No nestihla som sa pochvalit ... isla som nakupovat (bolo vonku pekne a tak som to spojila s prechadzkou). Nastastie prisiel za mnou moj mm ... skoro sme mali vsetko nakupene a zrazu mi prislo zle, dvojite videnie a potom som si pamatala iba to, ze ma s dalsimi ludmi kriesil ... nastastie mi zafungoval nejaky reflex, lebo som sa oprela o neho a stihol ma zachytit predtym ako som padla na zem ... ale chudak hrozne sa vydesil, lebo netusil co sa deje 😒 a ja som mu nestihla ani nic povedat 😕

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 fuuuu, no ved sa mu ani neni co cudovat. veru, nastastie, ze ta zachytil. teraz sa bude o vas este viac starat. hlavne, ze sa pri pade nic nestalo a davaj na vas pozor

lulu10
18. nov 2011

@maticap. blahoželám k martinkovi 😵 nech sa vam dari, hlavne nech je zdravy ako buk a nech vam robi radost 😵

lulu10
18. nov 2011

@leamax
@miminkad caute babule namali ste matersku kašičku od mina? ak ano aka je? mate nejaku skusenost? sem s nou 😀 diky

lulu10
18. nov 2011

@lenka_21 jáááj drahá davaj na seba pozor, vdaka bohu za manzela 😉 nech vas pekne hycka a chova len v bavlnke 😵

leamax
18. nov 2011

@lulu10 ahoj moja. ja som nemala, len mi ju sluboval 😀 asi mi ju chcel dat az po tych jeho planovanych dvoch rokoch 😀 😀 😀 tebe ju teraz dal? a pre muza nedal nic? mne zas pre muzika dal tu multimacu, ale neviem, ci pomohla

lulu10
18. nov 2011

@leamax este mi ju nedal ale chce a ja som si ju aj pytala, vraj sa po tom aj pribera a to by som aj celkom potrebovala lebo neviem do coho budem pichat fraxik, musim nabrat nejake sadlo 😀 pre muza mi nedal nic, ja ani nejako neverim tym vitaminom na super zlepsenie spermiogramu... nam v morfologii nepomohlo nic, inac rozmyslam ze sa spytam machaca na IUI ci by mi aspon to neschvalil ked ma nechce pustit do IVF, aj pri IUI sa urcite nejako precistia spermosky a vstrekuju sa len "dobre" a hadam by sa to tym aj urychlilo 😀

sony44
18. nov 2011

ahojte babulky, prepáčte, že Vám tu vstupujem,nezostalo Vám nenačaté balenie puregonu? kúpila by som, viem , že to patrí do inej témy, ale tam sa nič nedeje. Alebo ak by ste o niekom vedeli.... potrebujem ho zohnať do stredy...dakujem Vám

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 tak to ja mam miesta na fraxik dost 😀 😀 😀 ono sa to aj tak potom v tehu uz picha do stehien, alebo do ramena, teda nie do bruska a ja zas na stehnach asi nepriberiem ani keby som si bravcovu slaninu na ne viazala 😀
no neviem - moj muzik bral ten profertil a ja som otehotnela a prirodzene, tak jemu to pomohlo si myslim. a psss, profertil aj zvysuje tuzbu 😀 😀 😀
a preco ti vlastne neschvalil machac IVF? to mi tusim uslo 😅 ano, ved aj na IUI sa premyvaju tie spermie, davaju tam potom len tie naj 😉

leamax
18. nov 2011

@sony44 no ja ti urcite nepomozem, ja som ani nic take nemala a neviem, ci vobec niektora z nas tu. ale drzim ti silno prsty aby si ho potrebovala posledny krat 🙂

lulu10
18. nov 2011

@leamax a vy mate tiez zlu morfologiu? moj mm bral rozne vitaminy a s morfou to ani nehlo 😠 Machac mi neschvalil IVF lebo vraj ked som otehu 3x a tak lahko, tak ze si vieme ovela lepsie urobit pod perinou to co robia v labaku... a Marcel povedal to iste, ze IVF neni pre nas ziadny prinos 🙄 skusim ho ukecat aspon na to IUI 😨

sony44
18. nov 2011

@leamax - si zlatá dakujem, ja som si aj myslela, že v tejto téme je to bezpredmetné, lebo v ČR si hradíte všetko samé.... ja tiež dúfam, že posledné - je to naše 4.ivf

leamax
18. nov 2011

@lulu10 ano, my mame morfo blbu a mame aj znizene mnozstvo, takze skor to asi na to mnozstvo pomohlo a vytvorili sa tie zdrave a nie tie "pokazene", neviem.
akoze na jednej strane pekne od nich, ze nechcu silou - mocou IVF, ze by aspon zarobili, ale na druhej strane zas - kvoli vasej psychike by to bolo asi lepsie. ved urcite by ste to chceli uz co najskor, ako kazda jedna z nas tu, ze jo. tak skus aspon to IUI, myslim, ze to by mohla byt ta zlata stredna cesta 😵

leamax
18. nov 2011

@sony44 moja, ono ani tak nejde o to, ze si vsetko hradime same, ale skor o to, ze v RF sa davaju normalne injekcie a pokial som to dobre pochopila, tak ten puregon je vlastne to "pero", nie? preto neviem, ci to tu vobec niektora z nas mala
toto ivf vam vyjde 😵

lulu10
18. nov 2011

@leamax skusim aspon to IUI-uvidime... ale to by ma potesilo ak by nam to schvalili 😀 no najskor musim prezit laparku a neurobit si handbu v RF po narkoze(rozpravam po nej divne veci) ... aby som sa tam mohla este objavit 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre