• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@miminkad mne to tak vyhovuje, ja tiez rada debatujem :grinning:
18. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ja nedam na Mareka dopustit, nemozem si pomoct. akoze Štepán je sympos, ale Marek... :grinning: :grinning: :grinning:
@miminkad som si ich obzrela :grinning:

moj muzik mi dnes napisal, ze normalne je treba na babatko dvoch, ale my sme na to traja (aj s koudym pocita)
@lulu10 no to aj ja,uz sme tam rozoberali vselico :grinning:
@leamax no su ti chlapi u teba v prevahe :grinning: mareka tam casto vidiet
18. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len ja ho nepustim k slovu? :grinning: a ja ze co ma tak rychlo vyprevadi zakazdym :grinning:
18. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax pri tebe chudak nema slov :grinning:
18. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad :grinning: sa mu ani nedivim. ja tiez nemam pri sebe slov :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax no to je inak fakt.ani ja pri tebe sa nemam kedy dostat k slovu.a potomsi na endokrinologii aj karticku necham
18. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax
@miminkad dievcata tusim sme si tu z toho spravili nasu sukromnu temu :grinning: ostatne babule zdrhli radsej :sweat_smile:
18. nov 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad :grinning: :grinning: :grinning: a ze mlcanliva ryba, co :grinning: :grinning: :grinning: mna dokazala prebit len tomaskovicova, pri nej som sa zas ja neddostala k slovu :grinning:
@lulu10 ostatne babule nestihaju reagovat pri zachvatoch smiechu:grinning:
18. nov 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 to bude tym,ze nepoznaju mina.my tu chyba uchechtavaci smajlik.inak dnes mi pisal
18. nov 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ahoj lulu, tak som zbezne nakukla do vasej temicky a...................zacinam sa do toho reprofitu tesit!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no tak to sa ani nedivim.pri nej by cloveku na um sli len veeelmi nevhodne slova.inak som jej pisala,neviem,ci som ti spominala.inak ty si dost atypicka ryba,berieme ta k nam vaham.pocuj,tych chlapov vahy nerobia cez kopirak? :confused:
18. nov 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad aj mne, ten skeriaci je malo :grinning:
no podla mna ich robia cez kopirak, ved este aj ucesy maju rovnake:grinning::grinning::grinning:
18. nov 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviq ahoj tak to sa mas na co tesit, toto je velmi vesela tema a RF je urcite skvela volba. Popasieš si oči na fešákoch a ešte aj otehotnieš. No nekúp to! :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lenkalienka01 Vies na nas starsie uz vplyva sarm Koudyho ... na drobizg @miminkad @lulu10 @leamax usiacik Marcelko :grinning:
18. nov 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miminkad vidis aky je starostlivy, sa zaujimal ako sa mate?
18. nov 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 a ja blba som isla najskor k doktorke. no nemohla som ist hned k Marekovi? to by bola narkoza :grinning: :grinning: :grinning:
@eviq vitaj, urcite ti tu bude dobre :wink:
18. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 skvely postreh :grinning: :grinning: :grinning: dnes tu je riadne veselo :grinning:
@lenka_21 a co ja som teda? prerasteny drobizg, ked na mna viac ucinkuje Koudy? :grinning:
@leamax ale ale uz je to Marek, ste si nejako blizky, z toho bude babatko! :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 :grinning: :grinning: :grinning: no ved co mu budem pri tom hovorit "pan koudy" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviq uz si bola v Prahe? kedy budu vysledky?
18. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax nie naco take formality pri takom styku :grinning:
18. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 :grinning: :grinning: ved to :grinning: ale este nemam jeho hrud obkukanu ako ty Marcelkovu :grinning: :grinning: :grinning: tym sa nezdrzujem :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10
@leamax dakujem za privitanie :slight_smile:
V Prahe sme uz boli, na vysledky cakame, pocitam, ze o tyzden ich uz budeme mat. Zhromazdujem si vsetky vysledky ako diva aby som mohla napisat mail do RF a dohodnut sa s nimi na konzultacii. Vraj cakacia doba nie je velmi dlha, takze dufam, do konca roka sa tam dostaneme...a za ktorym lekarom by ste mi odporucili ist? (teraz nie ze mi zacnete opisovat, ktory je najvacsi fesak :slight_smile:) skor potrebujem takeho, co sa neponahla, ma cas aj dlhsie pokecat a prebrat vsetky vysledky, mame toho dost...ked sa tam potrepene z kosic tak nech aspon nieco vyriesime...
18. nov 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax tato tema uz s IVF tusim nema nic spolocne a mali by ju premenovat na fesaci z RF alebo nieco podobne :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax No ty musis byt za kazdu cenu ina :grinning: ... sup, sup za Marcelkom a Koudyho prenechaj starsim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@eviq Stelc, Koudelka, Machac (no na toho sa caka dlhsie), baby tu maju dobre skusenosti aj s Vitouskovou .. Drzim palceky!!!
18. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 :grinning: :grinning: :grinning: akoze nie, ved stale preberame RF, takze sme v teme :grinning: nemali tam dat takych fesakov, to sa potom tehotnie jedna radost :dizzy_face:
@eviq koudelka, machac, stelcl, vitouskova. na prvej konzultacii sa ti bude venovat kazdy. ked im posles svoje vysledky mailom, tak budu dopredu pripraveni. ale byt tebou, uz by som sa objednala, ku koncu roka mali toho dost
18. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviq aj keď tu preberal istý Dr. ako fešák, tak ja ho tiež odporúčam. Nám sa venoval a boli sme nadmieru spokojní
18. nov 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok